Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Miami Heat vs. Chicago Bulls Game 2 NBA Playoffs2011 on Чет 19 Май 2011, 01:30

Катерина Петрова

Старши-треньорът на Маями Хийт Ерик Сполстра сподели след успеха на тима в мач номер 2 от финалите на Източната конференция срещу Чикаго Булс с 85:75, че се надява неговият тим да демонстрриа същия характер, за да оползотвори своето предимство в следващите две срещи в Южна Флорида.

"Този сблъсък е като уличен бой и за двата тима. Наблюдаваме баскетбол с много физически сблъсъци. Също така много се акцентира върху защитата и именно това ще е основното в оставащите срещи от серията. Въобще не ме учудва играта на Леброн и Дуейн. Те винаги се представят на ниво, особено когато тимът е опрян до стената. Вианги съм казвал, че лицето на Маями Хийт е Юдонис Хаслъм с всичките качества, които притежава - характер, лидерско поведение, грамотност и твърда игра на терена. Направи страхотно включване тази вечер. Направо не можеш да повярваш, след като в последно време предимно тренираше и нищо повече. Преди няколко дни обаче си говорихме и гледайки в очите му разбрах, че е дошло времето да се разчита сериозно на него. Естествено всеки един играч казва, че е готов да помогне, но аз съм бил в много битки с този истински воин и знам кога е напълно готов. Като се има предвид малкото грешки и многото физически сблъсъци в срещата тази вечер съм убеден, че в Маями трябва да демонстрираме същата игра", коментира Сполстра.

Мач номер 3 е в неделя срещу понеделник от 03,30 часа в зала "American Airlines Arena" в Южна Флорида.

Деймън Салватор

мач номер три и победа номер две за маями

Катерина Петрова

Да бе да .... друг път ... една победа им е достатъчна на Маями ;ддд

Деймън Салватор

неее, скъпа ... на чикаго им стига една ;дд както на бостън една им беше пре-достатъчна, така и на чикаго ;ддд

Катерина Петрова

скъпи...няма да се разберем така... на Чикаго не им предостатъчна една... айде да не спорим... ;ддд

Деймън Салватор

хубаво... айде две победи, ама не повече ;ддд

Катерина Петрова

аууу колко си добричък само .... дано не са само две ;ддд както и да е ... ;ддд

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]