Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 10]

1 V.I.P кътче "Мистик" on Чет 23 Юни 2011, 05:43

Катерина Петрова

First topic message reminder :

ВИП кътчето на бар "Мистик" мястото където да избягате от нежеланите погледи!Само за ВИП клиенти на бара!

Внимание! Платена зона: -3 Евро на пост!

151 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 10:32

Deadpool

-Да те превърна? Ха! Та ти вече си алкохоличка. Щом не си припаднала до този момент значи си станала такава.

Алекс се засмя,а след това надигна бутлката с водката която вече беше почти на свършване и може би имаше само 1-2 глътки.

152 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 10:44

Elizabeth Van Heller

- Не съм! - отново се заинатих, макар и да знаех, че до някъде е прав. Можех да пия. Щом след цяла бутилка, че даже и повече, все още знаех къде се намирам и какво говоря.
- И все пак това, че имам трейнинг, не значи, че наистина съм алкохоличка. Просто не ме хваща особено лесно.
И да, реших да допия коктейчето си до края, така че скоро изгълтах и останалата течност в чашата.

153 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 10:45

Deadpool

Алекс изпи на свой ред останалата течност в бутилката от водка,а след това погледна към Карин и каза:

-Хайде понеже ти си по - близо ми дай ментата. Таман и няма да те раздигам защото все пак си легнала върху мен. Сещаш се. След малко тръгваме.

154 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 10:50

Elizabeth Van Heller

Пресегнах се, за да взема ментата и с малко зор успях да я добарам. Преди да я дам на Алекс обаче, реших да пийна и от нея. Така и така правех странни комбинации с питиетата.
- Хайде, допивай я и да си ходим. - казах след това, подавайки му бутилката.
После пак си се отпуснах да си дрема, облегната на него.

155 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 11:21

Deadpool

Алекс я погледна,а след това каза:

-Бързаш ли за някъде или така ми се струва? Все още е прекалено рано за ходене.Има време.

Алекс взе шишето от ръцете на Карин,а след това отпи една голяма глътка.

156 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 11:23

Elizabeth Van Heller

- Ама искам вкъщии.. - размрънках се като някое хлапе.
- Искам да съм си в стаята, на леглото, да си се въргалям насам-натам и да си намеря нещо интересно за правене.
Явно когато подпийвах малко повече започваше да ме избива и на едно детинско настроение, придружено със закачки, мрънкане, току виж и разни лигавщини. И все пак предпочитах да пропусна последното.

157 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 11:59

Deadpool

Алекс доизпи и ментата,а след това каза:

-Ей значи като малко бебе си,а аз исках да правя други неща с теб... направо ми убиваш кефа Каринченце

След тези думи Алекс се засмя и надигна като за последно току виж било останало нещо от ментата някоя друга капчица хД

158 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:02

Elizabeth Van Heller

Отново го погледнах със значителна доза интерес в изражението си.
- И какви неща мислеше да правиш? - пак започнах с въпросите.
Макар и да си имах и на идея какво може да изръси, любопитството си беше любопитство, а още по-забавно бе да го накарам сам са си сподели.

159 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:07

Deadpool

Алекс въздъхна,а след това поклати глава стил "безнадежден случай" След това я погледан и каза:

-То човек и глупав да беше пак щеше да захапе. Ми как какво да те изчукам.Така ако го направя ще се почувствам леко педофилясъл,но няма нищо. хД

160 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:13

Elizabeth Van Heller

- Ти ли ще се чувстваш педофилясъл ?! По-скоро трябва да се чувстваш "минат" от някаква леличка. Да не кажа, че можеш да си ми пра-пра-пра-пра-пра внук. Така, че аз съм педофилът в случая. Макар и да изглеждам все още младичка.
Ухилих се отново.
- И все пак аз съм добро момиченце. Такива работи не правя.

161 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:15

Deadpool

Алекс се засмя,а след това я сложи в себе си така по - удобно и стана заедно с нея,а след това се завъртя към изхода,но не тръгна и каза:

-Кой пък те е питал дали ще правиш такива работи или не? Някой явно те е излъгал.

162 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:21

Elizabeth Van Heller

Това вдигане и завъртане изигра лоша шега за чувството ми на равновесие и имах чувството, че всеки момент с Алекс ще се изръсим някъде. Разбира се, само аз се чувствах така защото явно ме беше хванало, а Мърсър си беше доста добре като за човек, налял се с няколко бутилки алкохол. И все пак добре, че ме носеше, иначе си нямах и на идея какво щеше да е ако се налагаше да се задържам сама на два крака.
- Значи ще ме изнасилиш, така ли ? - погледнах го невинно и миличко.

163 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Нед 18 Ное 2012, 12:25

Deadpool

Алекс се усмихна,а след това я целуна нейно по бузата,а след това прошепна в ухото на Карин:

-Спокойно.Няма да е изнасилване. Според мен ще е по взаимно съгласие.

Алекс тръгна бавно към входа,а след като излязоха той се поогледа дали има хора навън. Нямаше кой знае колко хора,но той реши да се отдалечи от входа на дискотеката. След това приклекна и скочи доста на високо.Скокът се равняваше на нещо от сорта на пет етажен блок който можеше да прескочи без проблем. След това продължи напред отскачайки от време на време. Така за нула време щяха да са в дома на Карин

/пиши във вас/

164 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Чет 10 Яну 2013, 07:10

Avril

Доведох Грей в някакъв си бар. Просто колкото да избягам от другите места. Нищо друго. А и тук имаше хора. Много хора, това ми стигаше. нямаше да му налитам. Прекрасно просто.
Но това което не беше хубаво беше пътят ни до тук. То не бяха паданици, не беше претрепване. То че съм карък, карък съм си, но чак толкова. Сега май имах нужда от лекар.
Е поне като дойдохме седнахме в едно от сепаретата и изчакахме сервитьорката. Когато тя дойде си поръчах чаша бяло вино.

165 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Чет 10 Яну 2013, 07:14

GreyJane

Доближих се до нея и си поръчах и аз Джин премесен с нещо сладникаво. Погледнах я в очите и я хванах за брадичката и просто започнах да я разпитвам:
-Е.... какво ще правим сега...
Гледах я и се усмихвах леко...
-Кажи ми....
-Моля те....
Погалих я по ръката.....

166 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Чет 10 Яну 2013, 07:19

Avril

Не му отговорих до момента в който сервитьорката не ни донесе питиетата и не си отиде. Отпих малка глътка от чашата си. После хванах ръката с която ме погали и я сложих при него.
-Бих искала да ми помогнеш да се излекувам, но не мисля, че това е добра идея. Затова предлагам една малка игра.
Той повдигна вежди затова май трябваше да му обясня. Е поне щеше да е смешно.
-Просто е. Ще ти покажа направо.
Потопих показалеца си съвсем малко в виното и после минах с него по врата му. След което проследих мястото което белязах с напитката.
-Това е общо взето.

167 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Чет 10 Яну 2013, 07:25

GreyJane

Очите ми се отвориха широко и пак свиха като чух игра. Когато видях как топва пръстче инстинктивно трепнах. Когато ме докосна се изчервих и усетих гъдел. Но когато и ме целуна следвайки капките се разтреперих и се изчервих много. Хванах я за ръката и я целунаха и одрасках със зъби и устни мекото на ухото й. И прошепнах:
-Добре.... хайде...
Стиснах я силно и я награбих.....

168 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 04:45

Avril

Както си ме награби неусетно паднах легнала в сепарето, а Грей отгоре му. Беше малко притеснително, защото имаше хора все пак, но и някак си вълнуващо. И все пак го прегърнах и галейки крака му с моя, от вътрешната страна го притиснах между краката. Колкото да го накарам да се забави малко в действията.

169 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 04:48

GreyJane

Започнах да я е целувам много жадно и хванах нейната ръка в дланите с нейната. Ръката ми плъзгаше по гърба и дупето и бедрата й. Целувах я по шията и устните. Бях отгоре и после под нея върху цялото сепаре....

170 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 04:53

Avril

По някаква странна причина не можех да спра да го целувам и скоро усетих как нея чужда енергия се влива в мен. Това определено беше нещо ново. Дръпнах се бързо от него и го погледнах. Все още седях над него с ръце на раменете му.
-Грей сигурен ли си за това?

171 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 04:56

GreyJane

Стиснах я силно за бедрата и се изправих държейки я високо пред мен. Поставих да легне на масата изблъсквайки чашите. Музиката кантеше сега и аз се доближих над нея и я целунах силно и горещо. Надигнах се и започнах да я разкопчавам...
-Да!
отговорих й сподавено....

172 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 05:00

Avril

-Щом казваш.
Помогнах му с разкопчаването и събличането на каквато част от дрехите ми искаше и се изправих. Придърпах го към себе си и го целунах засмуквайки езика му и бавно започнах да разкопчавам колана на панталоните му.

173 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 05:03

GreyJane

Помогнах й с разкопчаването и бутнах обратно на масата. Разхлях аклкохола по голата и гръд и той се стече на долу. Започнах да го облизвам по тялото й. От врата на долу, до пъпчето. Пъхнах си зеика в него и направих смучка над него. После започнах да хапя гърдите и да правя смучки около зърната й. И да я плясвам по дупето през полу свлечената й поличка...

174 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 05:17

Avril

И извод от цялата тази работа. Няма да ходя на нудистки плаж. Или на какъвто и да е било плаж. Но комбинацията от студената напитка и горещите му милвания ме накара да потрепна няколко пъти.
Прокарах ръката си през косата му докато се занимаваше със смучките и леко го дръпнах за нея, за да се вдигне на горе.

175 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Пет 11 Яну 2013, 05:20

GreyJane

Надигнах се когато тя ме дръпна за косата и силно я ощипах по дупето за дето ме скуби и тя подскочи леко от това под мен. От устните ми капеше алкохол по нейната шия които до преди малко ближех от кожата й. Погледнах я в очите и се доближих за целувка до нея и точно преди това отворих уста и казах:
-Какво има...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next