Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 10]

1 V.I.P кътче "Мистик" on Чет 23 Юни 2011, 05:43

Катерина Петрова

First topic message reminder :

ВИП кътчето на бар "Мистик" мястото където да избягате от нежеланите погледи!Само за ВИП клиенти на бара!

Внимание! Платена зона: -3 Евро на пост!

51 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:08

Deadpool

Да и именно това щеше да я пита Алекс.

-Всъщност ти ще изпиеш ли тази цяла бутлка уиски която ти я дадоха или ще трябва и аз да ти помагам ако я изпиеш няма проблем ще поръчам и една за себе си от цялата работа само това забравих да поръчам,но не е фатално.Отдавна не бях пил друг алкохол освен уискито и именно заради това си поръчах тези алкохоли пред мен.

След тези негови думи отпи още веднъж от ментата си,а след това си допълни полу празната чаша и сложи още едно ледче вътре.

52 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:12

Elizabeth Van Heller

- Въпросът е ти как ще изпиеш всичко това? - отвърнах му и направих онзи жест с ръката си, посочвайки всичките наредени пред него бутилки.
- А за мен не се притеснявай. Все някак ще изпия една бутилка и се надявам, че ще успея после да се задържа на краката си. - засмях се.
Като се замисля, макар и да работех в бар скоро не се бях напивала, но самата подробност, че трябваше да обслужвам клиентите не ми го позволяваше. Май сега, когато бях в по-различно място от Coyote ugly, можеше и да си пийна малко повече.

53 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:28

Deadpool

Алекс се засмя,а след това каза нещо на руски за да и намекне,че може и да изпие всичко това защото е все известен факт,че руснаците са едни от хората в света които пият най - много. Алекс поклати в знак на съгласие,а след това извика сервитьорката и и каза да му донесе и една бутилка уиски. През това време той си изпи метната в чашата,а след това си наля още,но този път не сложи ледчета. Той нямаше намерението да редува алкохолите защото когато се смесеха си губеха вкуса.

54 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:32

Elizabeth Van Heller

Колкото и голям пияница да беше, щом твърдеше, че е обикновен човек, макар и с руска издръжливост на алкохол, след бутилка-две щеше да се е гътнал под масата. Не, че мен нямаше да ме хване, но това си беше друг въпрос. И за да му покажа, че и аз мога да пия, надигнах чашата си с уиски и подобно на него изпих питието си на екс. Усетих как сякаш прогаря гърлото ми и направих леко странна намръщена физиономия, но все пак напълних чашата си отново.

55 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:40

Deadpool

Алекс внимателно наблюдаваше какви ги върши Карин,а след като тя изпи уискито в чашата си на екс и направи онази физиономия Алекс се подхилкна леко и отпи малка част от ментата си. Все пак ментата беше по - лек "алкохол" от уискито дори то не можеше да се сметне за алкохол поне за Алекс то не беше точно алкохол ами нещо като ... мента хД

56 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:43

Elizabeth Van Heller

След като си налях втората чашка и съвсем малко от пих от нея, се понадигнах от мястото си и съвсееем тактично се присламчих близо до Алекс. Все пак нямаше да го оставя без да му досаждам малко, така че го сбутах леко с лакът и попитах:
- Случайно да ти се танцува?
Така и така бяха пуснали някаква по-живната песен, пък не бях дошла тук само за да седя.

57 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:48

Deadpool

Алекс си изпи ментата в чашата,а след това погледна към Карин и чу въпросът който тя му отправи. Алекс се усмихна,а след това се изправи и каза:

-Ами хайде де.Няма все пак да те оставя сама сред непознати личности. Нали така?

58 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:52

Elizabeth Van Heller

Йейй.. най-накрая някой веднага се съгласи. Повечето пъти след този въпрос следваха думи от типа на "Не мога да танцувам", "Точно сега ли" и т.н.
- Чак толкова ли ме хареса, че да не искаш да ме оставиш на някой друг. - пошегувах се.
Станах от мястото си и тръгнах към онова по-просторно място, водещо се за дансинг.

59 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:54

Deadpool

Алекс я следваше през целия път,а след като чу въпросът на Карин отговори макар и да беше казала,че след това е шега:

-Нека някой да се пробва и ще разберем какво ще се случи с него.

След като каза това Алекс се засмя и продължи да я следва към дансинга.

60 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 12:58

Elizabeth Van Heller

- И какво толкова може да се случи? - реших да полюбопитствам малко.
А щом стигнах до самия дансинг се завъртях така, че накрая да се озова пак лице в лице с Алекс. Заслушах се в ритъма на песента и започнах първоначално леко да се поклащам, следвайки го, като постепенно се отпуснах повече и движенията ми станаха някак по-естествени и плавни.

61 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:02

Deadpool

Алекс още от самото начало си беше отпуснат и изобщо нямаше никакво напрежение в него.Той си танцуваше с захлас и правеше доста плани движения. Когато чу въпроса на Карин той се усмихна и каза тихо:

-Както казах ще разбереш рано или късно какво ще се случи с него.

62 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:08

Elizabeth Van Heller

Доближих се повече до Алекс, подпирайки се леко с ръце на раменете му и все пак продължавах леко да се движа в ритъма на песента.
- Ще ме накараш наистина да отида при някой от тях, за да видя какво толкова ще стане. - засмях се.
Явно вече имаше и навика да пробужда любопитството ми.
- Впрочем, смея да кажа, че не танцуваш никак зле.

63 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:10

Deadpool

Алекс се усмихна,а след това каза:

-Толкова ли искаш да си почешиш любопитството и да разбереш на какво съм способен Карин?

След като каза това той замълча и чу следващата реплика на Карин.Докато казваше това беше доста сериозен и въпросът си беше направо зададен.

-Знам,че е така.Ти също не си зле.

64 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:14

Elizabeth Van Heller

Надигнах се леко на пръсти, за да мога да му прошепна едно кратко и ясно:
- Да.
Засмях се и допълних:
- Така де, защо ти е да правиш нещо? Какво от това, че мога да отида при някого, да си поговорим, да потанцуваме, да пийнем по нещо.. и така нататък.
За малко се отдалечих от Алекс, колкото отново да се завъртя бавно, а после пак да застана близо до него, но този път без да го докосвам.

65 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:17

Deadpool

Алекс през цялото време не спираше да танцува. Когато той чу това от нея се усмихна и каза:

-Все пак и аз имам някакви нужди.Трябва да хакна все нещо,нали така ? Не мога да стоя без работа. Просто отбелязвам. Ти да не си помисли нещо друго? Просто дебна удобният момент.

66 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:21

Elizabeth Van Heller

- Разбира се, че си мислех за хакване. Че за какво друго може да си помисли човек освен за това? - за пореден път се засмях.
Вече взех да се надявам да дойде краят на песена и DJ-ят да я смени с някоя по-хубава. Вече тази взе да ми омръзва. Или трябваше да мине към нещо по-живнато или към някоя бавничка.

67 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:24

Deadpool

Определено беше започнала да става леко скучна,но като цяло Алекс не го бъркаше. Той просто си се движеше в ритъма и не се оплакваше от този факт,че песента е тъпа не,че Карин се беше оплакала наяве,но все пак.

-Естествено,че не може да си помисли за друго.Иначе ще го хакна!

68 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:29

Elizabeth Van Heller

- Ехх, това прословуто хакване. - въздъхнах уж леко отчаяно.
Усмивката ми обаче отново се възвърна като песента наистина бе сменена. Явно беше време за нещо бавно, при което част от танцуващите взеха, че се изнесоха от дансинга.
- Да останем за още някой танц или да се върнем обратно при пиенето? - попитах го, тъй като не знаех дали си пада по бавните танци или предпочита да се върне при сепарето.

69 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:33

Deadpool

-Сериозно ли? Лично мен изобщо не ме бърка каква е песента.Просто се оставям тя да ме "води" и нищо повече.

Алекс се усмихна,а след това смени бързината на движенията си на малко по - бавни от преди защото песента също беше по - бавна.

70 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:38

Elizabeth Van Heller

Зарадвах се, че този път съм нацелила някого, на когото му допадат различните видове танци. А понеже нещо толкова бавно не вървеше да си го танцуваш сам, реших пак да се лепна за Мърсър и да потанцувам малко с него, а не .. на метър от него. Така че без много - много да го питам, пак поставих ръцете си на раменете му и с една миличка усмивка на лице продължих с движенията.

71 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:41

Deadpool

Алекс в този момент имаше просто някакво напълно каменно изражение на лицето си. Когато тя си сложи ръцете върху Алекс той си измеси погледа върху нея,а след това започна да танцува и да се води по нейните движения които тя правеше.

72 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:44

Elizabeth Van Heller

Това сериозно изражение ми се стори леко странно. Повечето около нас се усмихваха, смееха се, а Алекс стоеше с изражението на статуя. Даже те показваха повече емоции.
- Хайде, не бъди чак толкова сериозен. - подканих да смени това изражение с нещо друго, като на всичкото отгоре го хванах за бузите, но не щипейки ги, а съвсем леко дърпайки ги настрани, един вид за да изглежда така, сякаш се е усмихнал. Това пък накара самата мен да се засмея.

73 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:46

Deadpool

Алекс направи това което Карин желаеше,а след това се усмихна леко и продължи с танца си. Просто в момента нямаше кой знае какъв повод за да се усмихне или нещо подобно.Е всеки си имаше такива моменти дори и на място като това.

74 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:49

Elizabeth Van Heller

Личеше си, че усмивката му не е истинска, а един вид го направи насила. Затова просто се отказах да му досаждам с нещо подобно и да го карам да прави неща, за които в момента няма желание. Просто млъкнах, продължих си с танца, като от време на време поглеждах леко нагоре, за да видя отново изражението на Алекс.

75 Re: V.I.P кътче "Мистик" on Съб 17 Ное 2012, 13:51

Deadpool

Алекс отново придоби онова изражение,а след това съвсем леко си наклони главата и се загледа в едно женско зад Карин което изглеждаше доста странно.Алекс продължаваше да си танцува в ритъм с Карин докато през това време си гледаше женското зад Карин което също танцуваше с някакъв друг човек.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next