Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 27]

1 Водопад on Съб 15 Яну 2011, 16:31

Катерина Петрова

First topic message reminder :

Мястото за едно нощно къпане или просто за пикник .

76 Re: Водопад on Пон 21 Фев 2011, 21:01

Деймън Салватор

За няколко секунди вампира остана като втрещен от действията на момичето. Беше приел, че срещата с нея е предизвикателство, но това беше... хм... неочаквано.
- Интересно. - наклони глава Салватор и се доближи до Катерина. Устните му бяха едва на няколко сантиметра от нейните.
- Вече до дрехите ли стигнахме? - подсмихна се и се приведе, за да я целуне. Но точно преди да докосне устните й, протегна ръка и взе горнището й. С един скок се озова на сушата с доволна усмвика на лице. Седна на тревата и впи очи в момичето.
- Мисля да те оставя без дрехи. Интересно как ще се прибереш гола.
Повдигна вежди.
- Освен ако.... не дойдеш сама да си ги вземеш, разбира се.

77 Re: Водопад on Вто 22 Фев 2011, 04:23

Катерина Петрова

Когато ми взе горнището не ме ядоса, дори обратното ставаше още по забавно.Огледах се наоколо и се сетих че наблизо има Хижа така не трябваше да се прибирам без дрехи до вкъщи.
-Защо си мислиш че ще се прибера в къщи?-погледнах го и се засмях.Реакцията му изглеждаше учудена , а аз точно това очаквах.Преплувах до брега и излязох нищо че ми липсваше горнището.Наведох се и го погледнах в очите,а усмивката все още беше на лицето ми.
-Е, идваш ли с мен или ще си останеш тук мокър и с моето горнище в ръка или предпочиташ да стане още по-интересно?-попитах го като продължавах да го гледам в очите.

78 Re: Водопад on Вто 22 Фев 2011, 04:40

Деймън Салватор

Докато вървеше към него, Деймън спусна погледа си по цялата дължина на тялото й... на лицето му се появи усмивка.
- Оу... ами ако съм някой откачен убиец? Рискува ли ти се?
Подсмихна се.
- Въпреки, че и в двата случая ще е забавно.... Хммм... Ти водиш, красавице.

79 Re: Водопад on Нед 27 Фев 2011, 06:42

Джени Хъмфри

Реших да си почина от всичко и всички. За това посетих едно красиво място - Водопада. Обикновено там обмислях много неща, далеч от шумния град..
Седнах на един голям камък и се заслушах в шума от разбиващата се вода. Беше приятен. Не след дълго с периферното си зрение улових фигура. Естествено, не можех да чуя, че идва, защото бях замислена, а й от шума на водопада.. Обърнах се рязко към току-що пристигналия силует, при което русите ми коси почти описаха кръг около мен. А въпросния силует ми се стори толкова познат.. А дали това не беше..
-Нейт? - ахнах изненадано.

80 Re: Водопад on Нед 27 Фев 2011, 10:30

Нейт Арчибалд

След един друх скучен ден се задаваше друг.
Не знаех,какво значеха нещата с Кейт,освен,че щяхме да си дадем шанс,но какво повече?
Въпросите не спираха да нараствах,а аз имах нужда от малко почивка.
Искаше ми се да се върна в Ню Йорк и да оправя всички проблеми,които бях създал и да съм си стария Нейт Арчибалд,но явно ще трябва да се задоволя с мечтите.
Реших да се върна на водопада и да го разгледам по - обстойно,понеже последния път бях зает с Кейт.
Пристигнах,огледах се.
Стори ми се че видях познато лице.Загледах се в далечината,но понеже не виждах много добре реших да се приближа.
На няколко крачки от мен стоеше Джени Хъмфри.
Да същата Джени,с която имах доста проблеми,но сега когато беше тук...какво щеше да стане.
-Джени? - попитах аз невярващо,след коато установих,че е тя започнах с въпросите. - Как си?Има ли някакъв проблем в Ню Йорк,какво стана с приятелите ни,а ти защо дойде. - изстрелях набързо въпросите и я погледнах с надежда.

81 Re: Водопад on Пон 28 Фев 2011, 09:56

Джени Хъмфри

-Ъъ.. - успях единствено да измънкам, адски объркана от морето въпроси, с което Нейт ме заля.
След кратко мълчание, в опит да обмисля внимателно отговорите си, да не би случайно да изръся някоя глупост, заговорих:
-Всичко е.. наред. - потвърдих с кимване, сякаш да убедя себе си - Дойдох за да уча тук. Добре съм, всички.. сме добре.
Сведох поглед и се загледах към водопада, но странно, този път не се наслаждавах на кратката тишина.

82 Re: Водопад on Пон 28 Фев 2011, 10:27

Нейт Арчибалд

-Добре! - казах аз и погледнах към Джени.
Тя избягваше погледа ми.
Приближих се до нея.
-Джени,нещата преди да замина си бяха сложни и то доста...но искам да ти кажа,че може би,ти винаги си била по - хубава от Ванеса... - казах аз,бях на 100% сигурен,че е така,но просто не исках да го повярвам. - ...не знам дали може да продължим от там където бяхме...но да ти призная,радвам се,че дойде - казах и я обърнах към мен,лицата ни бяха на няколко сантиметра.
Погледнах право в очите на Хъмфри и разбрах,защо я харесвах толкова много през годините.

83 Re: Водопад on Пон 28 Фев 2011, 10:45

Джени Хъмфри

Не сведох погледа си от този на Нейт. Може би беше искрен.. И не знаех дали осъзнаваше, че може би още го харесвам.. мъничко..
-Мисля, че и аз не съжалявам за избора си да дойда тук. - казах и прехапах устни.
Приближих се още по-близо до Нейт.

84 Re: Водопад on Пон 28 Фев 2011, 10:56

Нейт Арчибалд

Мястото между нас се стопяваше ужасно бързо.
Усмихнах се на Джени и се наведох към нея.
Усещах дъха 'и.Толкова беше приятно да си го припомня след толкова много време разделени.
Наведох се и я целунах.
Продължително...толкова беше приятно да я целуна отново липсваха ми устните на Джени Хъмфри.
Колкото и да не исках да си призная,все още я обичах и копнеех за нея толкова много.

85 Re: Водопад on Пон 28 Фев 2011, 11:04

Джени Хъмфри

[font=Georgia]Нейт ми липсваше толкова много. И едва сега осъзнах, че го искам повече от всякога. Надявах се този момент да не свърши, макар идеално да осъзнавах, че ще стане и може би ще си тръгне.Стига драми, казах си. Бях сигурна в него - че е искрен.
Щом целувката свърши погледнах Нейт в очите. Все още не можех да кажа нищо, надявах се с поглед да разбере всичко.
-Нейт..

Последната промяна е направена от Джени Хъмфри на Вто 01 Мар 2011, 09:13; мнението е било променяно общо 3 пъти

86 Re: Водопад on Вто 01 Мар 2011, 04:06

Нейт Арчибалд

Погеднах към Джени.
-Виж,сега я няма Ванеса за да ни раздели...аз харесвам теб,не нея,защо не можеш да го разбереш. - казах аз и се отдръпнах леко от нея. - Знам,че е минало много време,и вероятно си намерила някого,но просто исках да ти кажа,че ти си пъти по - добра от Ванеса. - обесних.
Приближих се малко към нея.
-Обещавам ти този път да съм с теб,независимо какво ще стане. - обещах 'и,след което я погледнах право в очите. - Аз избрах теб,но ти избра ли мен...ще може ли да бъдем заедно отново и да сме пак старите Нейт и Джейни? - попитах я аз и зачаках отговора 'и.

87 Re: Водопад on Вто 01 Мар 2011, 09:12

Джени Хъмфри

Може би Нейт си нямаше представа как ме освободи от товара, който носех на раменете си толкова време.
Старите Нейт и Джени звучеше толкова добре.
-Разбира се че ще можем да бъдем заедно. Нейт, аз не мога да избера друг.. Защото искам да съм с теб.
Придърпах го към мен и го целунах. Ужасно ми липсваше, а сега толкова се радвах, че отново съм с него..

88 Re: Водопад on Вто 01 Мар 2011, 11:02

Нейт Арчибалд

Зарадвах се и я целунах.Това,че отново щяхме да сме заедно,е страхотна идея,сега щях да 'и покажа,колко много е изпуснала,когато не беше с мен.
След което тръгнахме.
-От колко време си тук? - попитах я аз. - Ако искаш може да се разходим из града,да ти го покажа,а относно "Клюкарката" не се тревожи,тук има "Клюкар" - казах аз и се засмях.

89 Re: Водопад on Вто 01 Мар 2011, 11:10

Джени Хъмфри

-Пристигнах тук едва преди няколко дни. - казах аз.
И се засмях на това, че тук си имаха Клюкар. Е, явно всяко градче си имаше клюкари. Но това не ме тревожеше, сега всичко ми се струваше маловажно и весело, защото бях в супер настроение.
-Разбира се, с удоволствие бих искала да се разходим. - съгласих се аз. - Е, кое ще е първото място? - попитах и го прегърнах.

90 Re: Водопад on Сря 02 Мар 2011, 05:09

Нейт Арчибалд

Преметнах ръката си през рамото 'и и я погледнах.
-Ще отидем където кажеш,кажи какво избираш...заведение,място сред природата,да дойдеш у нас... - засмях се и я целунах,а след това тръгнахме по улицата,докато я чаках да ми каже къде иска да отидем.

91 Re: Водопад on Сря 02 Мар 2011, 09:05

Джени Хъмфри

Замислих се за известно време, след което заговорих.
-Какво ще кажеш първо в някое заведение, а след това може да отидем у вас? - предложих и зачаках мнението на Нейт.
Нямаше значение къде сме, просто исках да сме заедно.. Най-сетне, отново заедно.

92 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 12:46

Оливър Куин

След разходката си из града реших да отида до водопада.Неговия шум ме успокояваше и след тежък ден ми се отразяваше добре.Водопада беше висок, а и в дъждовно време беше много красив.От плитката част на водопада падаше такава маса пяна ,че смесено с капките дъжд се образуваха сякаш бистри и стъклени кристалчета които подблещаваха с прекрасния си вид..Около водопада видях позната фигура..В далечината помислих че е Кат.
- Хей, Кат ти ли си - извиках аз и зачкаках да видя дали е тя

93 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 12:53

Катерина Пиърс

Тръгнах си от плажа много объркана от всичко. Вечета беше спокойна и тайнствена. Реших да отида до водопада..Мислих си да погледам водата, така определено щях да се успокоя. По едно време видях как Оливър се приближава до мястото където бях потънала в сенкита на ноща.
- Хей, Кат ти ли си - извика той и зачкака.
Бавно пристъпих напред.
-Да, здравей.-усмихнах му се и се приближих.

94 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 12:59

Оливър Куин

Да, здравей.-усмихна се тя и се приближи.
- Здравей радвам се да те видя- отговорих аз.Като без да исках забелязах че тя е разтревожена.
- Хей какво става попитах аз- нощта падаше още повече и задуха лек ветрец в косите ни.Водопадът започна да се стича с пълна сила като дори ни пръскаше.Тя прекара пръст през косата си и отговори....

95 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 13:05

Катерина Пиърс

- Хей какво става попитах аз. - попита ме Оливър.
- Не, нищо ми няма. - отклоних поглед от него и се загледах настрани от нас.
Беше толкова спокойно и тихо...какво ли не бих дала да живея един нормален живот. Лек ветрец започна да духа и разпиля косите ми върху лицето ми.
- Ти как си, още ли си толкова заинтерасован за нас...вампирите.-замях се и погледнах към него.

96 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 22:30

Оливър Куин

- Не, нищо ми няма. - ми отговори тя и отклони погледа си настрани от нас.
- Ти как си, още ли си толкова заинтерасован за нас...вампирите?Тя се усмихна и погледна към мен.Кат знаеше че мога да виждам миналото и и че вече знам почти всичко за вампирите и въпреки това продължаваше да ме пита.Вдигнах веждите си като в знак на недоумение , но отговорих:
-Да, искам да знам повече за вас..
Предложих да седнем на камъните които бяха близо до нас.Настанихме се а тя започна да казва...

97 Re: Водопад on Съб 12 Мар 2011, 23:50

Катерина Пиърс

- Да, искам да знам повече за вас..
Предложи да седнем на камъните които бяха близо до нас. Чак когато се настанихме, разбрах колко съм уморена.
- Първо трябва да си направиш една от онези твой стрели. Вече сигурно знаеш какво ни наранява...-погледнах към Оливър, а той ми кимна леко.
Говорих с нормален тон, не се притеснявах дали някой няма да ни чуе, защото освен нас имаше няколко хилищи се тийнейджъри.
- Очевидно знаеш някои неща, кажи ми какво не ти е ясно...ако има такова нещо.

98 Re: Водопад on Нед 13 Мар 2011, 02:51

Оливър Куин

- Очевидно знаеш някои неща, кажи ми какво не ти е ясно...ако има такова нещо.- ми каза тя..
Аз вече знаех всичко за вампирите ,а и кимането ми с глава беше ясен знак за това.Тинейджърите не спираха да се хилят което направо ме изкарваше извън нерви за това взех един камък и го хвърлих по кипящата маса вода като камъкът направи няколко отскока и ги опръска обилно.Засмях се и погледнах към нея
- Очевидно и ти знаеш всичко за мен , но ако имаш някои въпроси можеш да ме питаш.
-Колкото до стрелата... -добавих аз и изкарах няколко изящно изработени екземпляра и и ги показах на лунна светлина.
-Но не мисля че ще ми потрябва...все пак коя ти харесва най много...- добавих аз иронично и зачаках отговора и..

99 Re: Водопад on Нед 13 Мар 2011, 03:29

Катерина Пиърс

-Колкото до стрелата... -извади няколко стрели и ми ги показа.
-Но не мисля че ще ми потрябва...все пак коя ти харесва най много...
Засмях се и взех едната в ръка.
-Тази е супер.-засмях се аз и задържах погледа си върху добре изработената стрела.
-Май са пияни.-посочих хлапетата, които се бореха във водата.

100 Re: Водопад on Нед 13 Мар 2011, 04:57

Оливър Куин

-Май са пияни.-каза тя като посочи хлапетата, които се бореха във водата.Аз се засмях и взех стрелата от ръце и за да не се нарани.Започнахме да хвърляме камъни във водата и очевидно на нея и беше забавно.Тя ми се усмихна учтиво и докато аз гледах към земята с периферията си видях че тя забеляза нещо..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 27]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next