Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

1 Заведението на плажа on Вто 16 Авг 2011, 07:56

Бони Бенет

Заведението на плажа

2 Re: Заведението на плажа on Съб 27 Авг 2011, 07:12

Зоуи Редбърд

Седнах и се вгледах в морето..Беше толкова красиво.Мислех за толкова неща докато бармънът не ме прекъсна попита ме "Какво ще си поръчам?" В джоба си имах само 5 евро..
-Една вода..
Отново се замислих..Бях новата в града дали някога щях да имам приятели?

3 Re: Заведението на плажа on Съб 27 Авг 2011, 07:23

Зоуи Редбърд

Мислих дълго..Спомних си за най-добрата ми приятелка..Дали щях да я видя отново?Това бъха само въпроси..Въпроси без отговор..Изпих водата си,платих на бармънът..
-Благодаря!
Тръгнах по брега..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

4 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 08:22

Зоуи Редбърд

Със Зоуи седнахме да пийнем нещо.
-Е,Зоуи какво мислиш за грода?
Погледнах Зоуи въпросително.С нея се познавахме отдавна и много се радвах че тя реши да се премести тук.Беше супер!

5 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 08:37

Kat Wolf

Дълго мислих какво да отговоря...
-Градът ми харесва!
Тя ме погледна учудено и вдигна едната си вежда...
Просто ти харесва?
Попита ме тя,но аз не отговорих...не прозвуча като въпрос затова си замълчах!
Около десет минути никой не обели и дума...седяхме на бара гледайки морето...шумът от вълните ми действаше поттискащо въпреки че на повечето хора им звучи "вдъхновяващо"
Изведнъж усмивката изчезна от лицето на Алекс...почудих се какво става...
-Алекс? Всичко наред ли е?
Попитах я...едно беше сигурно...нещо не беше наред с Алекс и аз непременно трябваше да разбера какво е!...

6 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 08:43

Зоуи Редбърд

-Просто ти харесва? - казах на Зоуи и я погледнах..
Седяхме на бара и гледахме морето..Никой не казваше нищо.Вълните се разбиваха в пяъка..Морето беше толкова често..Леко се натъжих като гледах как момичетата се забавляваха с гаджетата си,а аз бях още на сухо.Звучеше малко смешно..но това беше положението.
-Е,имаш ли някъкви планове за денят?Къде ще спиш? - зпитах я аз.Знаех че тя още няма апартамент..меслех да я пиютя при мен за няколко дена..живеех със сестра си - Паула но тя нямаше да се възпротиви..

7 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 08:48

Kat Wolf

Замислих се...нямаше къде да спя но ме беше малко срам да и го кажа...
-Ами засега нямам планове...
-А къде ще спиш?
Попита ме тя...определено не ме хвана неподготвена...знаех какво да и отговоря въпреки че не беше истина...
-При различно момче всяка нощ!
Тя ме огледа добре и каза " Много си се променила..."
И беше права...въпреки че това бе само маската ми...маската зад която се криех! И в интерес на истината не бях показвала истинското си "аз" на никого...

8 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 08:56

Зоуи Редбърд

-Зоуи!Познавам те добре!..
Погледнах я и повдигнах вежда.
-Идваш у нас.Живея със сестра си на тя няма да има нищо против!
Зоуи беше променена..много променена..
-Всичко наред ли е?
Обърнах се към нея и я погледнах.

9 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:04

Kat Wolf

-Д-да всичко е наред...аз просто...
Алекс ми се усмихна...това беше най-топлата усмивка която някой беше отправял към мен...прегърна ме и ми каза:
-Всичко е наред!
Усещах как сълзите ми се стичат по лицето и едва се сдържах да не рева с глас...защо ли? Защото тя бе от малкото хора които ми разбираха...знаеха какво чувствам и винаги бяха до мен!
-Обичам те!
Казах и се усмихнах...избърсах сълзите си и се вгледах в небето.Слънцето галеше бледата ми кожа от което аз изпитвах невероятен дискомфорт...
-Нека отидем на сянка...
Предложих аз...а Алекс ме погледна изпитателно...
-Защо пък?
Попита ме тя...
И тогава се сетих че Алекс все още не знае че аз съм вампир...

10 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:11

Зоуи Редбърд

Зоуи поиска да отидем на сянка.Преди тя обичаше слънцето...
-Защо пък?
Тя погледна настрани..
-Зоуи,криеш ли нещо?
Погледнах я и повдигнах вежда..Тя се обърна към мен и ме погледна невинно..
-Можеш да ми кажеш - усмихнах й се и я погледнах!
-Какво става?
Не исках Зоуи да крие от мен..Познавах я прекалено добре..можеше да ми каже всичко както и аз на нея...Тя се замисли дали да ми каже..и накрая реши...

11 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:15

Kat Wolf

Дълго мислех какво да кажа...дали да кажа че просто ми е лошо или да и кажа истината...Тя ми беше най-добрата приятелка още от първи клас и предполагам можех да и кажа всичко...но нещо сякаш ми казваше че не мога да и вярвам въпреки че знаех че тя винаги ми е помагала и ме е подкрепяла...и най-важното...никога не ме е предавала...
-Алекс...аз...
-Можеш да ми кажеш Зоуи...
Каза ми тя...поех си дълбоко дъх и прошепнах:
-Аз съм вампир...

12 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:20

Зоуи Редбърд

-Супер!Аз съм магьосник! - усмихнах се на Зоуи
-Ела ще отидем на сянка..
Седнахме на една маса под чадър.Беше ми мако странно че Зоуи не ми е казала досега..но като се поледне от друга гледна точка и аз не и бях казала че съм магьосник..

13 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:24

Kat Wolf

Леле...ето това си беше изненада...
Аз съм вампир а тя магьосник!
Почувствах се добре че тя е в същата позиция...не ми беше казала че е магьосник...Харесваше ми че тя не ме помисли за изрод както тази дето ми се пишеше приятелка допреди няколко дни...тя ме разбираше!
-Е имаш ли си гадже Алекс? - попитай аз а тя заби поглед в земята...

14 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:32

Зоуи Редбърд

Зоуи ме попита дали имам гадже аз погледнах надолу и бързо смених темата.
-Кой те превърна? - погледнах я невинно.
Неможех да й отговоря защото тя ме знаеше като момичето което всеки месец има ново гадже..какво да й кажа?Затова смених темата но тя ме погледна строо!

15 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:38

Kat Wolf

-Отговори ми на въпроса!
Казах и аз и хвърлих един изпитателен поглед...
Тя се изчерви и видях как очите и се насълзяват...след секунда тя се свести! Погледна ме,усмихна се и каза през смях...
-Ами кво да ти кажа...
Алекс! Имаш ли гадже или не!? Толкова ли е сложно да ми отговориш?
Развиках се аз, а тя се сдуха...Съжалявах за думите си едва след като я видях да плаче с глас седнала на горещия пясък...

16 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:42

Зоуи Редбърд

-Моля те нека сменим темата! - избърсах сълзите си и я погледнах.
Не исках да говоря на тази тема..просто не беше сега моментът.Поне не бях сигурна дали искам да мисля по този въпрос.
Усмихнах се на Зоуи и я погледнах право исках да бъда честна с нея но просто не ми се говореше..!

17 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 09:59

Kat Wolf

-Няма проблем...-казах аз и я прегърнах...
Тя се усмихна и ми прошепна:
-Благодаря!
-Искаш ли да отидем в Стриптийз клуба? - попитах я...имах нужда от една готина вечер...

18 Re: Заведението на плажа on Вто 30 Авг 2011, 10:18

Зоуи Редбърд

-Хайдее..
Тръгнахме за клуба..
Малко флирт нямаше да ни е излишен.
Това беше Зоуи която познавам!

19 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 11:30

Elizabeth Van Heller

С Тут вървяхме по плажа, докато накрая стигнахме някакво заведение. Не знаех дали има и други наоколо, но това беше първото, което ми се наби на очи. За това и реших да се спрем тук.
Запътих се към една от масите, които бяха на открито върху самия пясък. Настаних се на стола и се загледах във водата, докато някой от сервитbорите не се сетеше да дойде.

20 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 11:52

Луцифер

Хмм... Плажа наистина беше добре, но ми се появи някакво несигурно чувство. Тогава дойде сервитьора и аз казах:
- Една Кока - Кола с една Водка за мен и за момичето втора водка.... - докато сервитьора си тръгваше Карин ме погледна странно, явно защото бях поръчал от нейно име, но и казах:
- Споко аз ще ти черпя. А за това с кока-колата и водката е много добра комбинация, но .... но за първи път ще я пробвам... - това беше забавно и аз се засмях...- Е може да продължиж с въпросите, ако имаш такива...

ПС. Сори че се забавих ама ми спека нета ....

21 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 12:01

Elizabeth Van Heller

Въпреки, че не си падах особено много по водката, комбинацията й с кола попринцип беше доста добра. Но нещо леко ме притесни, а именно несигурният му поглед, който за момент забелязах. Когато се засмя обаче, реших да се подхващам отново някоя кофти тема и си замълчах по този въпрос.
- Амии .. май няма какво друг да питам. Но ако искаш може този път ти да задаваш въпроси.

пп: кейзз .. нп ;]

22 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 12:07

Луцифер

Хмм.. Това беше тъпо, та аз я бях питал всичко, за момент се замислих и реших все пак да я питам:
- Ако може да ми разкажеш за този Каел, какъв е, човек или някакво същество. - тогава дойдоха напитките. Аз взех мойте две пресипах ги на половина и се получи водко-кола хД..... Понеже станаха две чашки, изпих първата на екс и самия вкус беше сейно да пийнеш нещо енергийно и да усетиш енергията вътре в теб...

23 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 12:15

Elizabeth Van Heller

- Каел ли ?! .. Ами той е съвсем нормален човек. И дори все още не знае, че съм феникс. За сега се колебая дали да му кажа, но май ще му спестя тази подробност. По-добре е да си мисли, че съм съвсем обикновена. - обясних набързо след като сервитbора се отдалечи от масата ни. Все пак нямаше да е много удобно някой случаен човек да разбере що за същество съм.
След това взех чашата си с водка и отпих една доста стабилна глътка от питието.

24 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 12:21

Луцифер

Така.... Гледах я с внимание какво прави, накрая леко се обърнах към плажа, към водата, заради тъмнината нищо почти не се виждаше, но аз различих двама човека, или поне на това мясаха от толкова далече. След това се обърнах към Карин и казах:
- Е дообре, но нека ти кажа нещо, когато научи буквално ще бъде съкрушен и веднага ще иска да се разделите задето си го лъгала. Това, че не му казваш, за тях хората е лъжа... Преживявал съм го и знам от личен опит. Но живота си е твой. Та.. вече незнам за какво да те питам...

25 Re: Заведението на плажа on Пет 23 Сеп 2011, 12:29

Elizabeth Van Heller

Бях се загледала в чашата и обмислях думите му. Но аз не лъжех! Просто прикривах истината.
- Добре. А представи си каква ще е реакцията му ако разбере че гаджето му е горяща птица, която вече всички смятат за изчезнала преди хиляди години. Навярно ще е доста повече от съкрушен.
И аз вперих поглед в далечината. Също откроих двете човешки фигури, но все пак не им обърнах кой знае какво внимание.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next