Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

1 Заведението на плажа on Вто 16 Авг 2011, 07:56

Бони Бенет

First topic message reminder :

Заведението на плажа

101 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Мар 2012, 01:21

Катерина Пиърс

Слънчевият ден сякаш от сутринта ме изкушаваше с топлите си лъчи. Принципно не бях от големите фенки на топлото време, но пък се случваше понякога да поискам да усетя топлото усещане идващо от горящата топка. И този ден беше точно днес.
Беше към десет часа когато се събудих в хотелската стая. Бързо се измъкнах от мекото легло, закусих с една банка кръв. След това сложих един черен изрязан бански, а отгоре къси панталонки и потник и вече бях напълно готова за плаж.
Прекарах по- голямата част от деня в разходка по плажната ивица, но след като реших, че съм хванала достатъчно тен реших да изпия нещо разхладително в едно от заведенията на плажа. Минута - две по- късно вече се бях настанила удобно на един от ратановите столове в претъпканото кафе. Поръчах си фреш от портокал и извадих кутията си с цигари, изваждайки една. Запалих я а едновременно с това се усмихнах почти незабележимо, вдишвайки от морският въздух.

102 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Мар 2012, 10:30

Зоуи Редбърд

Бях облякла един черен бански.Черен !?Е, да може би отново не бях в настроение, затова бях в заведението на плажа.
Гледах морето.Поръчах си кола.Нямаше свободни места затова се приближих до едно момиче и попитах:
- Свободно ли е !??

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

103 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Мар 2012, 10:42

Катерина Пиърс

Едно русокосо момиче се приближи към масата ми и попита дали е свободно мястото до мен. Кимнах безразлично и дръпнах от цигарата си, като издишах приятно опианяващият дим настрани, за да не преча на непознатата. Погледа ми се срещна с този на момичето, но не се засрамих и за секунда дори. Напротив. Продължавайки да я изучавам със сините си очи констатирах, че може би е свясна и си струва да я заговоря.
- Аз съм Катерина. Катерина Пиърс, приятно ми е. - представих се културно и се усмихнах мило.
Днес май хубавото време влияеше и на настроението ми, защото очевидно се държах твърде...човешки?

104 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Мар 2012, 11:24

Зоуи Редбърд

Дойде ми като гръм от ясно небе.
- Ъмм ... - смотолевих.
- Аз също се казвам така. - засмях се нервно.
- Нека започнем отначало.Катерина, но предпочитам да ми викат Катрин - приятно ми е !! - усмихнах се.

105 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Мар 2012, 12:06

Катерина Пиърс

Погледнах я невярващо, а след това премигнах няколко пъти объркано. Свалих скъпите си слънчеви очила и ги оставих на малката масичка пред мен, където стоеше почти непокътнатият фреш. В момента чаша кръв щеше да е много по- привлекателният вариянт, но както и да е. Можеше и по- късно да мисля за това. Сега това, което момичето каза преди малко ме накара да се замисля, дали не се шегуваше просто.
Но защо да го прави? Нямаше логика.
- Сериозно? - глупаво попитах, а веднага след това преглътнах сухо и продължих с доста по- уверен тон. - Е, сигурно е някакво необеснимо съвпадение. - усмихнах се стараейки се да прикрия мисловния процес, развиващ се в момента дълбоко, дълбоко в съзнанието ми. - Какъв хубав ден нали?
С последните си думи напълно отклонявам разговора от предишната тема и давам началото друг - не толкова ангажиращ. Като се замисля, сигурно това човешко момиче нямаше никаква представа, че това "просто съвпадение" в имената ни, можеше да не е случайно.
Кой знае?

106 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Мар 2012, 12:10

Зоуи Редбърд

Кат рязко смени темата.
- Да ... денят е прекрасен !! - усмихнах се.
Отпих от чашата си и се облегнах на стола си.
Отново се замислих над темата с имената.Добре трябваше да престана !!! Беше просто съвпадение !!

107 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Мар 2012, 14:29

Катерина Пиърс

Кръстосах крака един върху друг като се опитах да се заслушам до толкова във не толкова силната музика около нас, че да мога да успея да разсея мислите натежали като влажна мъгла в съзнанито ми.
Ами ако не беше само просто съвпадение... но за жалост в момента не виждах какво друго можеше да е.
Май най - печелившия трик в момента щеше да е това да се провам да успея да измъкна някаква информация за Катрин без тя да усети какво всъщност съм си наумила да правя.
Фалшиво спокойство обля лицето ми, докато се усмихвах топло на събеседничката си, опитвайки се да я предразположа за малко подробности за живота й.
- На колко години си? - полюбопитствах и измитирах невинна физиономия.
Всъщност ролята която взимах в целият този театър, който разигравах пред русокоската, беше достойна за номинация за "Изпълнение на годината", но от една страна въпреки всичко това беше забавно.

108 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Мар 2012, 22:55

Зоуи Редбърд

- Четирист .. - млъкнах веднага.Как може да съм толкова тъпа ? - Осемнайсет. - усмихнах се нервно и усетих, че бузите ми пламнаха.
За малко да си кажа ей така, че съм вампир.
"Здрасти,как си ? Аз съм вампир не е проблем нали ?" - Да ама не.Помислих си го но не го казах.

109 Re: Заведението на плажа on Съб 31 Мар 2012, 03:00

Катерина Пиърс

Вампир.
Това беше първото нещо, което изплува в главата ми като щомо чух думите на Кат. И едновременно с това всичко започваше да става все по- заплетено, според за мен.
Секинди по- късно се усмихнах някак победеносно без да има особено голяма причина и кимнах след вторият й отговор. Значи човешките й години бяха осемнайсет, но дали не беше много по - възрастна от мен?
- Аз също съм на толкова. - мило отговорих, а след това продължих. - Тоест физическите ми години са едва толкова.
Погледнах я право в очите и изкачах да видя реакцията, която трябваше да последва сега щом аз едва ли не й признах, че не съм човек.

110 Re: Заведението на плажа on Съб 31 Мар 2012, 10:37

Зоуи Редбърд

Успокоих се след като разбрах, че не е човешко същество и се усмихнах.
Бях в очакване на следващия и въпрос, но вместо това тъпата ми уста се отвори:
- И ти си вампир, нали ? - попитах тихо и след това бузите ми отново пламнаха в червено, на аз бях от кората, които обичат да говорят в прав текст и мразех това мое качество ако беше такова.

111 Re: Заведението на плажа on Съб 31 Мар 2012, 12:34

Катерина Пиърс

- Да от няколко столетия ако трябва да бъда точна. - гордо обявих след като Кат ме попида дали съм вампир. - Може би това е едно от най - хубавите неща, които са се случвали в живота ми.
Щастливо довърших, а през това време усмивката не слизаше от лицето ми дори и за секунда. Все пак когато нещо те караше да се чувстваш добре не трябваше да го пренебрегваш, а напротив. Да му се наслаждаваш колкото се може повече.
Отпих голяма глъдка от напитката си, а след това запалих още една цигара.
- Сега какво ще кажеш да ми кажеш истинските си години? - предложих и издишах никотиновия дим настрани, като се насладих на усещането, разляло се по вените ми.

112 Re: Заведението на плажа on Съб 31 Мар 2012, 13:15

Зоуи Редбърд

Усмихнах се, че имаше поне един като мен който гледаше на това като хубаво нещо.
- Четиристотин - петдесет и седем. - усмихнах се.
Беше .. странно да говоря за това пред някой.Всъщност случваше се за първи път,но в този град има всякакви различни същества така, че не бих се учудила.

113 Re: Заведението на плажа on Съб 31 Мар 2012, 23:10

Катерина Пиърс

Очевидно бе с няколко години по- малка от мен, но това можеше да не е свързано с тази прилика в имената ми, или пък точно обратното. Кой знае. Понякога нещата бяха толкова объркани, че изпитвах истинско отегчение ако трябваше да разплитам някаква история или тайна.
- Искаш ли да се позабавляваме?- попитах изведнъж, гледайки момичето пред мен изпитателно.
Трябваше ми едно "Да" и щях най- накрая да имам възможността да видя що за вампир беше Кат. Всъщност нямах представа защо, но искрено се надявах не само по името да си приличаме с Катрин.
- Виждаш ли онзи чернокос мъж на бара?- само с поглед посочих младото момче с добре оформено тяло.- Какво ще кажеш да отидеш до него, да го целунеш, а след това...- направих драматична пауза. - да го убиеш...?
Може би сега изглеждах като побъркана психопатка в очите на Катрин, но да видим до колко луда беше тя.
Да се надяваме- много.

114 Re: Заведението на плажа on Нед 01 Апр 2012, 06:52

Зоуи Редбърд

Обърнах се и видях мъжа.Обичах предизвикателствата и определено това не ми се стори никак странно.Усмихнах се дяволито.
- Съгласна съм !! - казах с лека ирония.
Нямаше да е много подходящо да го убивам пред погледите на всички, но те лесно можеха да забравят.
Станах и отидох до мъжа меко казано му завъртях главата и изпълних първата задача - целунах го,а след това впих зъби в шията му и скоро той беше мъртъв.Върнах се доволна при Кат.

115 Re: Заведението на плажа on Нед 01 Апр 2012, 07:56

Катерина Пиърс

След като прие предизвикателството ми, тя тръгна към непознатия. И дами и господа, шоуто започваше. Наблюдавах всяко едно движение и очаквах, че ще убие момчето, но така че другите поситители на заведението да не я видят.
Грешно предположение.
Вампирката уби мъжа без да й мигне окото, а след това напълно спокойно се върна обратно при мен с доволна физиономия.
Мамка му, тя сериозно ли не помисли за очевидците?
Направих отегчена гримаса и станах от стола си на секундата.
Мамка му, мамка му тук имаше много хора, а за толкова много същества ми трябваше много голямо количество от дарбата ми.
Трябваше ми визуален контакт.
- Ей!! - силни викнах, превличайки вниманието им.
След като видях как всички ме погледнаха, започнах да им внушавам, че нищо не се е случило. Усещах как силата напуска тялото ми, но знаех, че си заслужава.
След около десет минути всички бяха с промити мозъци, а последното което им наредих бе да се оттърват от трупа на онзи чернокос младеж, а след това да се пребират по домовете си.
Когато всичко приключи усетих как целият свят около мен се завъртя и побързах да седна на някакъв стол.
- Браво. - тихо и спокойно казах на Кат. - но ще е хубаво другият път да помислиш за свидетелите
.

116 Re: Заведението на плажа on Нед 01 Апр 2012, 08:01

Зоуи Редбърд

- Не съм от най - умните !! - засмях се.
Отпих от чашата си и се огледах наоколо.
Хората се погрижиха за трупа и всички се разотиваха.
- Определено си добра !! - ухилих се след като и последния човек се изниза.

117 Re: Заведението на плажа on Нед 01 Апр 2012, 09:50

Катерина Пиърс

Засмях се немощно на изказването на вампирката, но това в никакъв случай не беше от онези гадни иронизиращи усмивки с които обичах да си служа.
Всъщност дарбата ми е "добра" - отговорих на русокосото момиче, но не на глас и думите само запълниха малкото свободно пространство в мислите ми. В съзнанието ми в момента бошуваха милиони мисли и това сякаш ме задушаваше, но това беше един от малките ми проблемчета. Дали Кат щеше да се досети, че това да въздействаш на цял бар пълно с всякакви хора, не беше нещо напълно нормално за вампир. Дори и древните не можеха такива фокуси.
- Да...- замислено казах. - добра съм.
Изведнъж усетих как по вените ми се плъзна...
Мрак.Мракът с голямо "М". Или иначе казано - нежелателния ефект пристигащ веднага щом използвах голямо количество от силата на дарбата ми - Дух.
Изправих се и премигнах няколко пъти, опитвайки се да запазя съвършено равновесие. След няколко крачки вече бях стигнала до масата ни а от там взех една цигара като веднага я запалих, за може никотиновият дим да просветли малко мислите ми.
- Аз май трябва да си вървя.- тихо казах, поглеждайки към Катрин. - Беше ми приятно да се запознаем. Някой път трябва да се видим пак.
Довърших с усмивка и бавно тръгнах към плажа.

118 Re: Заведението на плажа on Нед 01 Апр 2012, 09:53

Зоуи Редбърд

Усмихнах се.
- Да, и аз ще си ходя !! Довиждане !! - отново се усмихнах и тръгнах на другата посока.Мислех да се прибера вкъщи и да си отдъхна след този ... странен ден !?

119 Re: Заведението на плажа on Чет 14 Юни 2012, 02:46

Потребител 19

Веднага щом излязоха от вратите на мола, Деймън хвана Даяна за ръката и преди още да се усетят, се озоваха тук. Да, на Дей му харесваше факта да е вампир. Той се стрелна естествено веднага към бара и се намести на едно столче. Вдигна едната си ръка, за да повика бармана и докато го чакаше се обърна към Даяна, която идваше също насам. Защо я заряза веднага така ли? Не, определено не е защото има фетиш към барове. По скоро защото има фетиш към... тялото й. Искаше да я огледа още по-добре. Тъй като вече бе разучил тялото й перфектно от близо, искаше да хвърли един поглед и от по-далеч и да... харесваше му. Лепна дяволита усмивка на лицето си докато я зяпаше и не усети кога барманът вече бе дошъл при него. След петото досадно и нарицателно ''Господине!'', което чу, Деймън най-сетне благоволи да се обърне.
- Обичайното. - Каза просто той, така сякаш идва доста често тук, но всъщност въздейства на бармана, защото не му се обясняваше на дълго и на широко, какво точно иска. Много по-лесно беше да му го втълпи. Когато се обърна видя, че Даяна вече е до него. Усмихна й се и зачака тя също да си поръча нещо. Беше му интересно... какво ли щеше да е? Дали изискан и изпипан до най-малката подробност коктейл с плодче отстрани или пък нещо бързо, просто и силно?

120 Re: Заведението на плажа on Чет 14 Юни 2012, 09:03

Kimberlly Huff

Излязохме от мола и се отправихме към плажа. Беше пълно с момичета по бански и това ме дразнеше страшно много. Защо сега ми се струваха прекалено много?
Както Деймън ме държеше така се изстреля и седна на бара. Типичен алкохолик-вампир. Докато се приближавах барманът настойчиво се опитваше да привлече вниманието му, но той ме гледаше с една дяволита усмивка на лицето, която ми харесваше.
- Обичайното! - обърна се той към бармана, а аз се настаних до него.
- Идваш често тук? - погледнах го любопитно, след което се обърнах към бармана. - За мен Космополитън! А ти - обърнах се към Деймън - Какво правиш тук по цял ден? Или нощ? Щом бармана знае какво пиеш.. - погледнах го любопитно и леко ядосано. Гледа жените постоянно. Кой знае с колко е бил.. Някакъв гняв се надигна в мен. Някакво момиче мина покрай нас и го погледна, а на мен ми идваше да я убия с поглед. Погледнах я страшно и тя отмина.. Но.. това не беше просто гняв.. Аз.. Аз ревнувах?!?

121 Re: Заведението на плажа on Пет 15 Юни 2012, 06:18

Потребител 19

Деймън се подсмихна щом Даяна заговори. Личеше и че ревнуваше, а нямаше за какво... донякъде. Все пак Дей реши да й даде още малко материал за ревност било то верен или не, защото го заинтригува до къде точно може да стигне.
- Мда.. идвам от време на време. - Започна да я ''трол-ва'' той. - Тук всички ме знаят. - Обърна се към препълнените маси и помаха с ръка на масата в средата, на която се бяха настанили шест момичета, сякаш изяждайки го с поглед. - Кой мъж не обича среднощните... удоволствия? - Намигна на момичетата и отново се обърна към Даяна. Взе чашата и изпи съдържанието на екс, поръчвайки си още две. Очевидно го биваше в пиенето. Даяна си беше поръчала коктеил, типично за момичетата, така че не го изненада особено. Но погледът й в момента... Само като я гледаше на Дей му идеше да й скочи на момента. Да разкъса дрехите й и да я метне на бара! Адски му харесваше този неин поглед! Убиваше с очи всяко едно момиче, което Деймън погледне. Малко беше плашещо... но се чувстваше желан. Някой хора мразеха ревността, други зарязваха половинките си заради нея, но той.. нямаше нищо против. Дори да беше преувеличена. Самият той също ревнуваше. Смяташе, че това е още един начин да докажеш чувствата си на момичето, което харесваш. Ако обичаше някого, щеше ли да ти е приятно да гледаш как го зяпат другите? Не. Дей също беше на това мнение. Докато размишляваше видя, че уискитата вече са пред него. Отново погледна Даяна и се усмихна, щом забеляза, че все още не е свалила убийственият поглед. Възбуждаше го... Той бутна с показалеца си едната чашка уиски към нея, взе другата в ръка и й намигна, подсмихвайки се:
- One shot? - Вдигна уискито на нивото на брадичката си.

Офф. One shot - На екс

122 Re: Заведението на плажа on Пет 15 Юни 2012, 08:55

Kimberlly Huff

Нещастникът погледна към една маса пълна с момичета и им махна. Пълен идиот. А те.. жалките момичета му се усмихнаха с такива усмивки, крещящи: пускам без проблем.
Кучки!
Погледнах ги с убийствен поглед и усмивките им сте стопиха.
Деймън побутна чашка уиски и аз без колебания я взех,
- Щом настояваш! - погледнах го, усмихнах се фалшиво и изпих чашката до дъно. Преглътнах без проблем и отпих голяма глътка от коктейла си.
- Каза, че си искал да разбереш повече неща за мен! - казах с леден глас и го погледнах с ледени очи. - Питай, ако наистина нещо те интересува. Ако ли не - не ми губи времето! - гледах го с безизразен поглед.
Не исках да става така, но по дяволите, задника! Изкарваше най-доброто и най-лошото в мен! Не знам как го постигаше, но това ме караше да се замисля как за толкова кратко време успя да ми повлияе толкова много.
Отпих отново и кимнах на бармана да приготви още едно. Дано то да е по-силно от това, защото няма да мога да понеса пренебрежението на Деймън и или ще се опитам да го убия, или ще му разкъсам дрехите, със зов да утоли страстта, която може да убие горките същества, които го гледат..

123 Re: Заведението на плажа on Пет 15 Юни 2012, 10:06

Потребител 19

Даяна продължаваше да поддържа тази си визия, а на Дей му харесваше все повече и повече. Да, обаче осъзнаваше, че на нея не и е много хубаво, затова реши да предразположи и нея. Тогава тя му напомни, че й е казал, че иска да узнае повече за нея... Да, така беше, но за всичко си имаше време. Веднага щом тя отпи поредната голяма глътка от коктейла си и кимна на бармана за още едно, Деймън се приближи към нея. Опря лакътя си на бара, подсмихна се и докосна съвсем леко устните си до ухото й.
- Много си секси, когато си ядосана... - Прошепна. Ясно му беше, че това е доста изтъркана реплика, но какво да направи като си беше самата истина?! - И когато ревнуваш. - Допълни, а после се отдръпна съвсем малко от ухото й. Целуна нежно бузката й, а после се отдръпна още малко, поглеждайки я в очите. Искаше Даяна да разбере, че на него вече му бе станало пределно ясно, че тя ревнуваше. И му харесваше. Докосна с длан бедрото й и я плъзна нагоре по него... мушна я от вътрешната му страна и започна да я движи бавно и нежно, като щом стигаше до това между краката й се спираше и връщаше ръката си обратно. Все пак не знаеше дали Даяна бе склонна за нещо такова, особено пред толкова много хора, макар й Дей да нямаше нищо против. Той просто продължаваше да я гледа в очите и да наблюдава реакциите й, породени от докосванията му. Обожаваше да я гледа как малко по малко се възбужда все повече и повече... Реакциите, емоциите, вида, леките й стонове, пъшкания.. А факта, че осъзнаваше, че те са само и единствено за него, го караше да се чувства още по божествено!

124 Re: Заведението на плажа on Пет 15 Юни 2012, 10:26

Kimberlly Huff

Деймън се приближи до мен и ми прошепна с устни до ухото ми:
- Много си секси, когато си ядосана. И когато ревнуваш. - отдръпна се леко, целуна ме по бузата, след което ме погледна в очите. Нямаше да му покажа, че с малко сладък тон ще му се размине. Бях обидена и щеше да го разбере.
Плъзна ръката си по вътрешната страна на бедрото ми, като се движеше бързо нагоре и надолу. Реших, че ще играя играта му. Или не точно. Започнах да му показвам, че това ми харесва. За което не трябваше да лъжа. Приближих се към него, като гледах устните му. Докоснах ги съвсем леко и прошепнах:
- Да, ама не и този път. - дръпнах ръката му от бедрото си и отново го стрелнах с мъртвешки поглед.
- Не съм от леките момичета, с които се занимаваш. - кимнах към съседната маса. И колкото и да отричах бих направила всичко с него сега.
- Ще говорим или не? Защото ако ме използваш само за секс получи каквото искаше. И предполагам, че мога да вървя? - повдигнах въпросително вежди. Макар, че изгарях от вътре нямаше да му доставя удоволствието да разбере това...

125 Re: Заведението на плажа on Чет 21 Юни 2012, 05:42

Потребител 19

Даяна дръпна ръката му, но той не смяташе да се отказва толкова лесно. Само да поиска, можеше да я съблече тук, на момента. Просто не беше сигурен дали ще й се хареса, макар че реши ли... въобще нямаше й да му пука. Подсмихна се, когато тя отново погледна към момичетата. Беше секси, но на Деймън не му се искаше да я тормози повече. Пък и тя изглеждаше така сякаш започва да се дразни, а неговата цел не беше такава. Дей стана от стола и бавно и спокойно отиде зад гърба на Даяна. Сложи ръцете си на облегалката на стола и започна да свива лакти, снижавайки главата си към нейната. Когато я достигна достатъчно, просто докосна с устни голото й рамо и го целуна нежно. Завъртя лицето си леко на една страна и допря устните си до ухото й, издишвайки тежко. Изглеждаше и звучеше така сякаш ще й прошепне нещо, карайки Даяна да любопитства, но той все пак не го направи. Доста добре си я tease-ваше. Усмихна се и върна погледа си назад към момичетата. Дойде му идейка в главата, но се зачуди дали наистина да го направи... И все пак нямаше как да не се сдържи да не го направи, та това си беше той. Подсмихна се и сложи ръцете си нежно на раменете на Даяна, започвайки да ги движи така сякаш й правеше масаж. Прокарваше пръстите си внимателно по кожата към тила й... след това обратно по раменете, спусна ги малко надолу по ръцете й и повтаряше това действие отново и отново. След това пак снижи главата си надолу и докосна устните си до ухото й. Този път обаче наистина планираше да й каже нещо. Облиза устните си, усмихна се и прошепна в него с тих, сериозен и все така предизвикателен глас:
- Искаш ли... Да викнем някое от момичетата за тройка? - Да, все пак не се сдържа. Какво да се прави, просто не можеше да не се шегува. Естествено след всичко това наистина щеше да компенсира Даяна подобаващо за всички глупости, които той върши в момента. Все още не се беше отказал от идеята да научи повече за нея, но не му се изпускаха и подобни ситуации. Все пак, според Дей те двамата щяха да са заедно още дълго време... или поне той така искаше. Така че си имаше време за всичко.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next