Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

1 Заведението на плажа on Вто 16 Авг 2011, 07:56

Бони Бенет

First topic message reminder :

Заведението на плажа

51 Re: Заведението на плажа on Вто 27 Дек 2011, 09:35

Алис

Това момиче ме излъга или поне така си мислих.Каза,че се била препознала.Замислих се и погледнах към Катнис,която говореше по телефона.
-Може да се каже-отговорих на момичето и станах от стола.Изтичах бързо към Катнис,която явно искаше обяснение.
-Само я попитах дали те познава-обясних на Катнис и добавих-Не знам защо,но си мисля,че имате нещо общо.
Явно този път бях сгрешила,този ли,аз винаги грешах,но този път наистина си мислех,че съм права.
-Междудругото,с кого говореше,Катнис?-знам,че не я познавах въобще,но просто попитах.Нямаше голямо значение,дали ще ми отговори или не.Погледнах към непознатата и тя все още ни гледаше.

Love is patient
Love is kind

52 Re: Заведението на плажа on Сря 28 Дек 2011, 17:07

Alexis Herondale

- Нямаме нищо общо. - казах аз на Алис след като се върна при мен и след това отговорих на въпроса и. - Говорех с чичо ми. - Всъщност не ми беше чичо, но казвах така на всички.Много пъти бях казвала, че ми е и баща, но се отказах от това.Хорат започваха да ме разпитват, а аз мразя да говоря за семейството си.Дръпнах плитката си и започнах да я въртя между пръстите си.

53 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 02:25

Алис

-Добре-отговорих аз.Не знаех дали е истина,но реших да повярвам.Така щях да разбера,дали ме лъжат.Наблюдавах как Катнис въртеше плитката си нервно,имаше нещо.Но не можех да я карам на сила да ми каже.
-Е от кога си ловец на вампири?-попитах аз.Беше ми интересно.За първи път се запознавах с ловец,а и все пак трябваше да знам нещо повече за тях,за да мога да се предпазвам от тях.
--Щом нямате нищо общо с онова момиче,нека да отидем при нея.Все пак е сама-помолих аз.Така щях да разбера,дали ме лъжат.

Love is patient
Love is kind

54 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 03:00

Alexis Herondale

- Ловец съм от съвсем малка.И не само на вампири. - казах аз и когато чух предложението и малко се притесних, но не го показах. - Ами.. хубаво тогава. - станахме от масата и се запътихме към бара където стоеше Джейд.Всичко щеше да мине добре, просто щях да се правя, че не я познавам.Стигнах до нея и престорено се усмихнах. - Здрасти.

55 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 03:05

Филип Чеймбърс

Те просто станаха и започнаха да идват към мен.Текилата ми заседна в гърлото и се закашлях.
Обърнах се към бара и видях как бармана се кискаше с мазната му физиономия.
-Май алкохола не ти понася.
-Майната ти!-казах му аз и му обърнах гръг.
И застанах лице в лице с тях.
-Здрасти-каза Катнис с фалшива усмивка.
-Ам,здравейте казах аз.
Леле яка каша забърках.
И двете ме бяха оградили.Направо ми беше трудно да дишам.Отпих питието си и изчаках те да започнат разговор.

56 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 03:55

Алис

Учудих се,че Катнис се съгласи.Станахме от бара и се запътихме към момичето.Щом ни видя,сякаш искаше да избяга.
-Здравей отново-казах аз,като седнах до нея и побутнах Катнис също да седне.
-Е,как се казваш?Аз съм Алис-широко се усмихнах и подадох ръка към непознатата.После добавих-Това е Катнис.Видяхме,че си сама и решихме,че имаш нужда от компания.
След като спрях да говоря,погледнах бармана и си поръчах мартини.Все пак бяхме на плажа и беше доста горещо.

Love is patient
Love is kind

57 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 11:23

Филип Чеймбърс

Двете ме бяха обградили така че едвам дишах.
-Аз съм Алис-каза бледото момиче и чакаше и аз д ай кажа името си.
-Дж....-замислих се за момент.Може би не беше добра идея да казвам коя съм,не знаех коя е ,нито какво целяха с Катнис.Замислих се за някакво име и казах първото което ми дойде наум.
-Аз съм Фейс,Фейт Давлин.-Фейт беше стара приятелка ,ценях я много като човек защото и двете деляхме тежко минало и всяка знаеше какво е да носи кръста си,Е дано не се сърдеше че й вземам името назаем.
-Алис,значи,какво те води тук?-обърнах се към Катнис и каза-А ти?

58 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 14:03

Alexis Herondale

- Ами, да кажем.. хората, града, плажа.. тук си е доста интересно, Фейт. - Защо точно Фейт? Да, добра идея да излъже за името си.Сигурно не знаеше, че си я спомням.Щеше скоро да се разбере докога ще продължи тази игра.Сигурна бях, че няма да е за дълго, само защото скоро щях да и призная и щях да вдигна най-големият скандал на земята.Не можеше да се появява, когато си иска и да стряска така хората.Да стряска мен.Е, поне не бях сама.

59 Re: Заведението на плажа on Чет 29 Дек 2011, 14:16

Алис

-Харесвам целия град попринцип и вече съм тук отдавна-отговорих на Фейт.Името звучеше странно,когато я попитах как се казва тя започна с Дж...,но бързо извика Фейт,имаше нещо страно в това,както и да е.Не трябваше да мисля толкова много върху нещата.Винаги влизах много навътре,трябва да гледам по-повърхностно.Просто се поуспокоих и започнах да говоря с момичетата.
-Фейт,ами ти откога си тук?-попитах аз.Отпих от питието,което туко що беще донесъл барманът и се облегнах на бара.

Love is patient
Love is kind

60 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 03:17

Филип Чеймбърс

-Да,кажем от скоро.-Местех поглед от едната към другата.-Плаж,море,Мъже-какво повече да иска една жена-Погледнах Катнис изпод мигли.-Спокойно място за почивка.
Мислих си докога ще продължи този цирк и доколко ми вярваха и двете.И още по-зле какво щеше да стане ако ме разкриеха.
Докато двете ме гледах изпитателно,се опитвах да изглеждам колкото може по-спокойна.Поне видимо.
Тъкмо когато се канех да ги попитам защо дойдоха до мен един женски писък разцепи въздуха...

61 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 07:04

Alexis Herondale

Наистина ли щеше да продължава да лъже? Фейт? Сериозно ли? Точно когато започнах да се ядосвам и бях на път да и се нахвърля чухме някакъв писък.Май беше женски.Обърнах се и сцената, разкрила се пред очите ми веднага ме накара да забравя за двете момичета, които бяха до мен.Една жена се давеше.Истинско, сериозно давене!
Затичах се към водата без да се замислям, скочих вътре и заплувах.Беше доста далече от мен, но продължавах да плувам.Стигнах до жената и прехвърлих едната и ръка през раменете ми.С другата я хванах за кръста и започнах да се връщам обратно.
- Защо винаги трябва да сте толкова тежки? - попитах аз, повече себе си отколкото нея.Наистина всеки удавник, който бях спасявала беше по-тежък от мен и то много.Почти бях стигнала до брега и заплувах още по-трудно.Най-накрая стигнахме до пясъка, оставих жената и застанах на колене.На нея веднага и помогнаха и след като никой не ми обърна внимание, или да ми каже поне едно "Благодаря", както правеха винаги, се изправих и видях, че Алис и Джейд идват към мен..

62 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 07:38

Алис

Докато Фейт обясняваше какво харесва тук,се чу силен женски писък.И трите се обърнахме и видяхме давеща се жена.Катнис се затича към водата и започна да плува.След няколко минути излезе от водата с жената на ръце.Ние с Фейт бързо отидохме до нея.Забелязах как никой не благодари на Катнис,което явно я натъжи.Наистина беше ужасно,тя спаси един човешки живот,а никой не и се отблагодари.Хванах Катнис за ръка и тръгнахме към бара.След като седнахме,Катнис изглеждаше тъжна.
-Какво има Катнис?-погледнах Катнис,усмихнах се и се оплезих като се опитах да я развеселя.Побутнах леко Фейт,за да се усети и да каже и тя нещо,но явно не ме разбра,за това трябваше да се справям сама.
-Никой не ти благодари,а?-попитах аз и отпих от питието си.

Love is patient
Love is kind

63 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 07:47

Alexis Herondale

- Няма значение, свикнала съм. - казах аз на Алис и и се усмихнах.Джейд не каза нищо, но нямаше значение. - Яд ме е само, че съм подгизнала. - Цялата бях мокра, а това не можех да го понасям.Изтръсках ръце и погледнах към Джейд."Трябва да се оправиш с това, няма начин." казах си и започнах смело: - Е, Джейд, как ме намери? - Звучеше направо грубо, но толкова се бях ядосала преди да се хвърля да спасявам жената, че просто трябваше да я попитам.Пък така или иначе някой ден трябваше да се стигне до това.

64 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 08:18

Филип Чеймбърс

Това беше зле.
Алис ме погледна учудена ,а аз се опитах да си върна спокойния тон.
-Казвам се Фейт-подчертах аз и се усмихнах изкуствено.-Май не ти се отблагодариха особено добре.-реших да сменя темата вместо да задълбава в казаното от нея.
Преди да успее да каже каквото и да е казах:
-Някой да не ни донесе кърти ,за бога?
Въпреки че беше топло дрехите бяха залепнали по тялото й.
Едва ли можеше да стане по-зле..

65 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 08:30

Alexis Herondale

- Не ме лъжи, Джейд.Знаеш, че не можеш.Просто кажи как реши да дойдеш тук. - Ядосах се, че се правеше, че не знаеше.Наистина ли си мислеше, че ще и се размине просто така? Започнах с истината, а тя най-нахално смени темата. - И да, не ми благодариха... случва ми се постоянно.О, и не ми трябват кърпи също, ще издържа на малко вода. - уверих я. - Сега ми кажи защо си тук.

66 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 08:43

Алис

-Съжалявам...-усмихнах се и се обърнах на другата страна.Изведнъж Катнис започна да вика и да се ядосва на Фейт и каза,че се казвала Джейд.Шашнах се,започнах да гледам Фейт и не знаех,какво да правя.Гледах сякаш бяха изяли някога.
-Какво става тук?-извиках се аз и двете спряха да говорят.Станах от бара,пристъпих 2-3 крачки напред и седнах на пясъка.Ядосах се много,не знаех какво става.Ами ако Фейт беше Джейд и с Катнис се познаваха,значи и двете са ме лъгали.В какво бях замесена?Имах чувството,че всеки момент ще се нахвърлят една на друга и ще започнат да се бият.Трябваше да се успокоя,опитвах се,но не ставаше.

Love is patient
Love is kind

67 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 08:44

Филип Чеймбърс

-Мисля че бърках човека,припознаваш се-чудех се как да замажа положението.
-Тук съм като всичко хора,за да се забавлявам и поотпусна.-свих рамене и се загледах около нас-тук е спокойно слънчево.какво друго да иска човек.Ето ги и кърпите-взех хавлията или по-точно я издърпах от ръцете на бармана й й ги подадох-може да настинеш-повдигнах вежди и зачаках,щом тя не го направих се обърнах към Алис-А вие за какво толкова си говорихте?

68 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 08:56

Alexis Herondale

Най-нахално смени темата отново - както и предполагах!
- Добре тогава.Знаеш ли Фейт, или каквото и име да използваш, щом искаш така да бъде хубаво. - Взех кърпата, която ми подаваше и я хвърлих на земята. - Прав ти път. - казах и аз и се обърнах към Алис. - Извинявай, Алис.Просто всеки си има проблеми... съжалявам, че те забърках. -
Обърнах се и за последно хвърлих един поглед на Джейд.Отидох при колата си на паркинга и се качих вътре.Всичко моментално се намокри и, както винаги, се извиних.
- Съжалявам, скъпа. - Всеки казваше, че е откачено така да се отнасям към колата си, но не биха си го и помислили, ако буквално живееха в нея.Потеглих с колата и оставих двете момичета зад себе си.

69 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 09:06

Алис

Разменяха си какви ли не думи,а аз просто не разбирах какво става.Гледах на посоки и се опитвах да схвана поне нещо.Катнис се стрелна към колата след като се навика на Фейт и каза,че си тръгва.
-Просто си говорихме-осъзнах,че не съм отговорила на Фейт или ако така се казваше и отговорих
-Е,аз ще тръгвам,много ми се насъбра от вас-казах аз на Фейт,грабнах чантата и тръгнах

Love is patient
Love is kind

70 Re: Заведението на плажа on Пет 30 Дек 2011, 10:30

Филип Чеймбърс

-Да,разбира се беше ми приятно.
Сведох глава и се опитах да се усмихна.Въпреки че Катнис не трябваше да разбира за мен,не беше лесно да наранявам онова малко момиченце,което живееше до нас и не спя да плаче когато майка му се отиде от този свят и го остави само да се брои срещу всички .
-Явно носи товара си като всеки от нас нали?-отправих въпросителен поглед към Алис преди тя да тръгне-Всеки има тайни ,нали?
И тогава чух как някой трясна вратата на кола и Катнис приближаваше като буреносен облак към нас.

71 Re: Заведението на плажа on Нед 15 Яну 2012, 06:42

Елизабет Батори

Вървях по ивицата на плажа, когато в далечината фокусирах някакъв бар. Едно мартини в момента му звучеше като добра идея, а и можех да намеря и нещо за вечеря.
Настаних се на бара и поръчах. Докато чаках да ми донесат мартинито огледах присъстващите, но никой не ми се стори достатъчно интересен, за да задържи вниманието ми.
- Благодаря. - Отвърнах, когато бармана поднесе чашата пред мен
...

72 Re: Заведението на плажа on Нед 15 Яну 2012, 07:03

Адриана.

След като Жули седеше на бара едно непознато момиче седна до нея. Това момиче се казваше Адриана и много се хареса на Жули, тоест Жули като я видя отстрани забеляза че е симпатична. Адриана се огледа и видя Жули.
-Хей...здравей.-каза Адриана като се обърна към нея.
-З..
-Чакай малко!-каза Адриана като прекъсна Жули. Адриана се обърна към бармана и си поръча едно мартини с зелена маслинка.-Как се казаваш?-попита Адриана като вече щеше да остави Жули да й отговори на спокойствие.

73 Re: Заведението на плажа on Нед 15 Яну 2012, 07:17

Елизабет Батори

Момичето срещу мен, беше толкова ентусиазирано и слънчево за вампир, та чак започвах да се съмнявам, че е такава.
- Жули... Жули Делафер. - Отвърнах равномерно и с лека усмивка, която беше предизвикана от мислите й. Рядко се случваше някой да ме развесели с това което му се върти в главата, но сега се беше случило.
Поднесох чашата си към нейната и казах:
- Наздраве... Адриана, нали?

74 Re: Заведението на плажа on Нед 15 Яну 2012, 07:25

Адриана.

-Дам Адриана съм, наздраве ами за... приятелството, което е най важното в живота.-каза Адриана кто се засмя и отпи от чашата. Адриана омираше от глад. Когато се усмихваше много и беше трудно да не и се покажат зъбките. Жули не вярваше че Адриана е вампир. Но тя се осъзна.
-Какво криеш в остата си?-попита Жули като погледна странно към Адриан и отпи малко от питието си.

75 Re: Заведението на плажа on Нед 15 Яну 2012, 07:33

Елизабет Батори

- Приятелството е силно надценено. - Не вярвах в него. Бях живяла достатъчно дълго време, за да знам че всеки следваше собствените си интереси и ако някой друг ти пречеше било то и приятел, просто го отстраняваш от пътя си... Е, добре де поне аз така правех и "хората" около мен също.
- Нека пием за възможностите... - Усмихнах се и отпих от питието си.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next