Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

1 Апартамента на Кат! on Сря 17 Авг 2011, 01:26

Катерина Петрова

Дневната + бара(в едно):

Кухня:

Спалня:

Стая за гости:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Spoiler:

Честър

Последната промяна е направена от Катерина Петрова на Съб 14 Яну 2012, 15:33; мнението е било променяно общо 5 пъти

2 Re: Апартамента на Кат! on Пон 12 Сеп 2011, 07:10

Катерина Петрова

Няколко часа по-късно самолета, кацна в Мистик Таун.С Деймън се разделихме, щяхме да се видим по-късно или той така беше казал.Томас ми помогна с багажа и десетина минути пристигнахме в новия ми апартамент.
С отварянето на вратата Честър се метна върху мен, за малко да ме събори, но не успя.Липсваше ми през цялото време, макар и да не го бях споменавала дори в мислите си.Погалих го и след като след като слезе от мен влязох в апартамента.Томас остави багажа в спалнята и ме предупреди, че ще е наблизо в случай, че нещо стане и излезе.
Дадох на кучето бутчетата който толкова обичаше, поне хладилникът беше зареден.
Взех си дълга и отпускаща вана и час по-късно излязох.Отидох в спалнята и извадих официална рокля и я оставих на стола.Облякох една тениска и се пъхнах под завивките.Честър разбира се се беше настанил на леглото и ме гледаше.Погалих го отново и се отпуснах, трябваше ми сън след...тази почивка на острова.
За това време бях се сдобила с гадже и на всичкото отгоре бях влюбена в него.Не исках да си призная, но ми липсваше в леглото, но пък и Честър вършеше перфектна работа за сега....
Няколко минути по-късно се унесох и заспах.
След като се видях с Кейт веднага се прибрах и се излегнах на леглото оставяйки Честър да прави каквото си иска...

3 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 15:26

Деймън Салватор

Единственото, което исках беше час по-скоро да изляза от имението. Все още не разбрах как се стигна до това Серена да ме целуне, но честно казано, не исках изобщо да мисля за това. Предпочитах да се правя, че не се е случило, пък и за двамата щеше да е значително по-лесно. Само дето продължавах да се чувствам кофти...
Все още пазех адреса, който Кат ми даде, когато се разделихме на летището, така че не ми отне дълго да открия апартамента й. Умирах си да я видя. След толкова време само двамата на острова, бях свикнал да е близо до мен постоянно и затова сега ми се струваше странно да не я целувам, когато поискам, например.
Шофьорът на таксито паркира пред сградата, където живееше Кат и след като му платих за превоза, слязох.
Портиера не беше проблем. Едно леко въздействие и с усмивка ме пусна в сградата. Качих се до етажа, където беше апартамента й и когато го открих, почуках на вратата.

4 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 15:41

Катерина Петрова

След известно време чух някой да чука на врата и разбира се Честър първи изтича до врата и започна да лае.
Станах от леглото и отидох да отворя.И разбира се беше Деймън изглеждаше толкова...хубав.Честър излая няколко пъти, но не му обърнах внимание, а вместо това се метнах на врата на Дей.
-Здравей...любов моя.-усмихнах се и го целунах.
-Недей да седиш отвън, като изгонен.-засмях се и го хванах за ръка.
След няколко секунди затворих врата след него и погледнах кучето, което вече едва се сдържаше да не го нападне.
-Ъмм...Дей това е...Честър.-засмях се отново като го прегърнах.
Все още не бях готова, но не ми трябваше много време, а и точно сега не бързах за никъде.

5 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 15:59

Деймън Салватор

Още преди Кат да отвори, чух кучето й. Май наистина трябваше да му взема бутчета преди да дойда... поне щеше да ни остави намира.
На лицето ми изгря усмивка, когато я видях на вратата и я прегърнах силно. Когато влязохме в апартамента, кучето продължаваше да ръмжи на среща ми, но бях прекалено зает да целувам Кат, за да му обърна внимание.
- Ммм... здравей. - отново я целунах, а... Честър започна да лае. Разбира се...
- Значи ти си прословутия Честър, а?
Погледнах го. Добре де, наистина беше красиво куче.
- Съжалявам, че ти забравих подаръка, но да знаеш, че ако ме захапеш, ще ти го върна. И няма да е красива гледка, обещавам.
Засмях се и върнах вниманието си на Катерина.
- Как си, любов моя?

6 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 16:11

Катерина Петрова

А сега оставаше да почнат и да се хапят и съвсем щеше да стане оплетено.
-Няма да се хапете един друг.И двамата си ви искам без драскотини така че без право на обжалване по върпоса.-засмях се и погалих Честър.
-Хмм....след като това малко диване ме събуди не много добре, но...-усмихнах се
Честър спря да лае и ръмжи срещу Дей, което беше доста добре, но означаваше, че е гладен.Хванах Дей за ръка и заедно отидохме до кухнята, като по пътя разменихме няколко целувки.
Пуснах го и отидох до хладилника.
-Ти как си?Надявам се че имението ти е все още непокътнато и здраво.-засмях се и извадих бутчетата, като ги пъхнах в микровълновата.
-А и впрочем, видях се с Кейт.Мислим скоро да направим парти, с мъже и алкохол.-изплезих му се и извадих бутчетата от микровълновата слагайки ги в купичката на Чес.

7 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 16:29

Деймън Салватор

Засмях се на думите на Кат. Не, че имах намерение да хапя куче, особено пък нейното, но беше забавно. Въпреки всичко се надявах и той да не реши да ме захапе, което си беше доста вероятно. Тя самата каза, че Честър я пази, пък аз нямах абсолютно никакво намерение да стоя далеч от нея... така че трябваше да намерим някакъв начин да се спогодим.
- Ау, значи сладурчето не те е оставило да се наспиш? Лошо момче...
Засмях се.
- Аз... ъмм... малко съм уморен. Но иначе добре.
Усмихнах се и отново отидох до нея. Сега докато Честър си хапваше бутчета, поне бях сигурен, че няма да ни закача. Което си беше добре.
Придърпах Кат към себе си и прокарах пръсти по лицето й, спирайки се върху устните й.
- Мъже й алкохол, значи? Хм... звучи като парти, което не мога да пропусна.
Подсмихнах се и я целунах.

8 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 16:36

Катерина Петрова

-Уморен?! Не успя ли да се наспиш?-казах докато го гледах как идва към мен.
Така де мислех, че си е починал след като се разделихме на летището, но явно бях сбъркала отново.Потръпнах от докосванията му, всеки път, при всяко докосване тялото ми потръпваше и честно казано това си ми харесва.
-Хей ама кой ти е казал, че ти си поканен?-измрънках след целувката.
Така де разбира се че беше поканен, но все пак.Погледнах към Честър който вече беше доволен и бързо се изниза от кухнята.
Обвих ръце около врата на Дей и отново го целувнах, като накрая леко захапах долната му устна.
-Е, щом не си се наспал....какво прави?Така де ако ми е позволено да полюбопитствам.-засмях се съвсем леко, като не отделях очи от неговите.

9 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 16:49

Деймън Салватор

- Хей, кой ти е казал, че се нуждая от покана?
Засмях се в отговор на въпроса й. Е, нямах намерение да се натрапвам, особено пък ако беше женско парти и макар идеята да има много мъже около Кат да не ми харесваше, имах й достатъчно доверие, за да мога спокойно да я оставя сама на подобен купон. Не, че щях да откажа да присъствам и да не се отделям от нея, но все пак...
- Всичко ти е позволено.
Усмихнах се и с едно бързо движение я качих на плота. Леко допрях устни до нейните, след което се отдръпнах и я погледнах.
- Ами... на връщане от летището срещнах една стара приятелка. Общо взето с нея прекарах следобеда. Имахме доста да наваксваме. И.. ъмм... един вид я подслоних, докато си намери къща.
Усмихнах се.
- Надявам се, че нямаш нищо против, красавице...

10 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 17:01

Катерина Петрова

-Е, не се нуждаеш по принцип, но пък ще си с мен така че...-усмихнах се.
Не смятах да ходя без него, освен ако не бяхме само момичета, но това малко ме съмняваше, пък и Кейт трябваше да си намери някой така че...
-Всичко ми е позволено?!-погледнах го учудващо.
Или не бях дочула или той не беше добре.Всичко ми е позволено...хм...той май определено не беше добре.И малко след това ми каза за "старата му приятелка".
-Оу страхотно още някоя "сладурана" която живее у вас.-завъртях очи и слязох от плота.
-И да имам нещо против, това няма значение, ти решаваш кой да живее с теб, не аз така че.-усмихнах се и извадих бутилка уиски от хладилника.
Отвъх капачката и надигнах бутилката отпивайки доста голяма глътка, нуждаех се от алкохол и то доста.Седнах на единия от столовете и го погледнах.
-И с тази стара приятелка правили ли сте секс?Питам за днес и за миналото.-говорех сравнително нормално, опитвах се да изглеждам нормално.

11 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 17:21

Деймън Салватор

Точно от това се опасявах... че няма да го приеме добре. Пък и въпросът й беше безсмислен.
- Да, Кат, цял ден се чукахме и сега дойдох, за да ти кажа. Смяташ ли, че ако бях спал с нея, щях сега да съм тук? За чак толкова нагъл ли ме имаш, по дяволите? - поклатих глава.
Ъх, не исках да се карам с нея. Приближих се и клекнах до стола й.
- Няма смисъл да питаш дали съм спал днес с нея, защото знаеш отговора. Казах ти, че ще бъда само с теб и точно това правя. - усмихнах се и хванах ръката й, преплитайки пръсти в нейните.
- Колкото до миналото... да, правили сме секс, но отношенията ни далеч не бяха такива. Преди близо век аз я превърнах във вампир и прекарахме доста години заедно. Заедно като приятели, никога не е имало нещо повече между нас. Общо взето, двамата обикаляхме градовете и се забавлявахме... Това е. Опитай се да ме разбереш, аз съм й създател, нямаше как да я оставя да обикаля по хотели. Не ревнувай и моля те, моля те, не се сърди. Не искам да се караме, скъпа моя.

12 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 17:38

Катерина Петрова

-Не нямам те за нагъл, но след думите ти..."Всичко ти е позволено"...какво по дяволите да си помисля?-повиших съвсем леко тон.
Никак не ми харесваше този разговор на къде отива, а ако продължавахме така щяхме да се изпокараме, макар че аз започнах всичко.Беше прав, че знам отговора, но бях длъжна да попитам, нали?!
Не отдръпнах ръката си, следкато преплете пръсти с мойте.Не можех да го направя.
Мълчах през цялото време докато говореше още отначалото ми се искаше да спра да го слушам след..."да правили сме секс", но продължих да го слушам.
След като приключи с разговора се изправих, но не пуснах ръката му и той се изправи заедно с мен.
-Защо не ми каза просто че ти си я превърнал и нямаше да се стигне до тук.-леко погалих лицето му.
Ако ми беше казал това още в началото щях да го разбера и нямаше да повдигам въпроса повече, но не го направи.
-Ще се опитам да не ревнувам... И не се сърдя, просто се ядосах малко повече.Но определено не искам да се карам с теб за каквото и да е.-казах тихичко и отново го целунах.
Щях да опитам да не ревнувам от момичето, но щеше да стане малко по-малко.Колкото и да не му допадаше това, трябваше да се съгласи, все пак не я познавах...

13 Re: Апартамента на Кат! on Съб 17 Сеп 2011, 17:57

Деймън Салватор

- Под "всичко ти е позволено" нямах точно... това предвид. Просто не си ме разбрала. Добре, да видим дали така ще прозвучи по-добре. Не ти е позволено да бъдеш с друг освен с мен, не ти е позволено да целуваш друг, не ти е позволено да докосваш друг и не ти е позволено да ме караш да те деля с друг. Всичко останало ти е позволено. Така по-добре ли е?
Засмях се.
- Мисля, че за мен важи същото. И разбирам, че няма да спреш да ревнуваш просто така, но наистина няма смисъл да го правиш. Обещавам да те запозная с нея, ще видиш, че ще ти допадне. Пък и тя беше много развълнувана, че съм намерил момиче, което да... чакай да видя как беше... ъм... да "плени сърцето ми".
Усмихнах се.
- Надявам се, че се изяснихме по тази тема.
Целунах челото й и съвсем леко се отдръпнах от нея.
- Какво ще кажеш да... отидеш и да се приготвиш... и да излезем на вечеря? Все пак ти обещах, нали?

14 Re: Апартамента на Кат! on Нед 18 Сеп 2011, 02:18

Катерина Петрова

-Перфектно е.-засмях се нямаше как да не го направя, но все пак ми харесваше да имам определени правила който да спазвам, така де не че не си ги знаех...
-Оу..."пленила съм ти сърцето"?-повдигнах вежди и се усмихнах.
Добре това звучеше малко по-различно, но някак интересно да го чуя, а и явно момичето не беше толкова лошо, само дето аз си бях ревнива и не исках да го деля с никой.
-Да изяснихме се.-усмихнах се и го целунах, преди да се отдръпне от мен.
-Вечерята на която аз би трябвало да те заведа?Дай ми няколко минути.-след тези думи излязох от кухнята и отидох в моята спалня.
Оправих първо косата си и след това облякох бялата рокля.Мислех да е нещо дълго и официално, но после размислих и пък и роклята беше хубава.Оправих си и грима,до като Честър се разхождаше из стаята.Накрая намерих и перфектните високи обувки.
Малко след това отидох в хола където беше Деймън и застанах до вратата.
-Надявам се, че не е прекалено...посредствено облеклото.-измрънках, докато не отделях очи от него.

15 Re: Апартамента на Кат! on Нед 18 Сеп 2011, 02:47

Деймън Салватор

Използвах времето, докато Кат се приготвяше, да разгледам апартамента й. Не, че съм очаквал нещо по-различно от това, което виждах, но наистина си беше впечатляващ. Накрая се настаних в хола и зачаках да се появи.
За щастие, не й отне особено дълго време. Когато се обърнах и я видях... По дяволите, колко беше красива. Внимателно я огледах, спирайки се на всяка част от тялото й. Изглеждаше невероятно с тази рокля...
- Ами... чак прекалено... но определено е малко посредствено.
Засмях се.
- Шегувам се. Прекрасна си, скъпа.
Приближих се до нея и я прегърнах. Още от сега ме изкушаваше, как се предполагаше, че ще успея да издържа цяла вечер?
- О, и между другото, аз ще те заведа на вечеря. И стига си спорила по въпроса, това е положението. Примири се най-после, инатче такова.
Засмях се и я целунах.

16 Re: Апартамента на Кат! on Нед 18 Сеп 2011, 03:09

Катерина Петрова

Когато ми каза че е малко посредствено бях готова да се върна обратно и да се преоблека, но за щастие само се шегуваше и нямаше да ми се наложи да се преобличам.
-Пак ли ще ме караш да се изчервявам?-казах тихичко докато ме прегръщаше.
Мамка му, искаше ми се да разкарам дрехите му и да останем тук, но и до това щяхме да стигнем пък и нали имах изненада за него.
-Добре де, добре...Няма да споря повече, но поне ми кажи къде ще ходим.-измрънках след целувката.
И Честър разбира се реши да недоволства и се пъхна между нас за да ни раздели.Отдръпнах се от Дей и го погледнах.
-Не бъди лош, Честър.Имаш си конкуренция, но ще се спогодите някак.-засмях се и погалих кучето.
-Оу, дай ми минутка, трябва да се обадя, нали помниш, че имам изненада за теб.-усмихнах се и отидох до спалнята.
Обадих се на Томас и му поръчах да доведе прислужницата която гледаше малкото ми съкровище, но този път беше не само за да гледа Честър, но и за друго.Поръчах дузина червени рози с който да окраси спалнята и още толкова за друго с което тя щеше да ми помогне.
Накрая затворих и взех чантата си и се върнах обратно при Дей.Обвих ръце около кръста му и го целунах.
-Ммм....и къде ще ходим любов моя?

17 Re: Апартамента на Кат! on Нед 18 Сеп 2011, 03:56

Деймън Салватор

Ама никак нямаше да се разберем, ако Честър мислеше всеки път да ми пречи да я целувам. Докато Кат уреждаше изненадата, която вече си умирах да видя, клекнах до Честър и се протегнах, за да го погаля, но той изръмжа.
- Я недей да ми ръмжиш. Ти си по-ревнив и от мен... но пък аз съм по-хубав.
Ухилих се и все пак успях да го погаля. Какво постижение.
Когато Кат се появи, се изправих и я целунах.
- Ами... чух, че ресторант Мистик е хубав... пък нали знаеш, че не ги разбирам много, много... - свих рамене.
- Искаше ми се да е някое по-спокойно местенце, така че... ако си съгласна, отиваме там.
Усмихнах се.
- О, между другото, кучето ти никак, ама никак не ме харесва... особено ако правя така.
Отново впих устни в нейните и кучето започна да лае. Отдръпнах се от Кат, като се засмях.
- Казах ти... май само той иска да те целува.

18 Re: Апартамента на Кат! on Нед 18 Сеп 2011, 04:05

Катерина Петрова

Ама разбира се че не се понасяха, но какво да се прави.Нямаше как да ме разделят на две така че щяха да намерят начин да се погодят един с друг.
-Където кажеш...Нямам претенции, стига да съм с теб.-усмихнах се и го прегърнах.
След целувката се засмях, нямаше как да не се разсмея те двамата скоро нямаше да се погодят беше върпос на време да стане.
-Той иска, ама няма.-изплезих се и се засмях.

19 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 04:01

Деймън Салватор

Беше добре, че се съгласи да се махнем от ресторанта. Не ми се стоеше там и то с два трупа до нас, а и вече ставах прекалено нетърпелив за изненадата си. Толкова време я пази в тайна, че вече чаках с нетърпение да се върнем в апартамента й. Не стига, че ми беше адски любопитно, а и все още бях прекалено възбуден... та, аз цяла вечер не спрях да я събличам с поглед.
Няколко минути след като тръгнахме от ресторанта, стигнахме до апартамента й. Още щом спряхме пред вратата чух кучето й да лае от вътре.
- Хм... сладура май не одобрява, че се прибираш с мен.
Усмихнах се и я притиснах към вратата.
- Мисля... че ако види какво правя сега... ще ме захапе.
Засмях се и впих устни в нейните, докато бавно плъзнах ръката си по едното й бедро.

20 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 04:17

Катерина Петрова

Малко след като си тръгнахме от ресторанта, стигнахме до апартамента.Тъкмо мислех да отключа, когато чух че Честър лае, докато свикнеше с Деймън щеше да е така.Но много скоро и това щеше да се случи.
-Ако не му харесва да се изнесе...-засмях се, преди да ме притисне към вратата.
Ставаше ми все по-трудно да се сдържам и ако продължаваше, така нямаше скоро да стигнем до изненадата.Тялото ми потръпна при допира на пръстите му с кожата ми.Докато целувката траеше, бавно спуснах ръката си по гърдите му, чак до началото на панталона му и спрях.
-Няма да те захапе... или поне се надявам.-усмихнах се и се отдръпнах от него, като набързо отключих и влязохме.
И разбира се Честър започна да ръмжи срещу Дей.Не му обърнах внимание особено, нямаше да направи нищо.Обърнах се към Деймън и го целунах, като разкопчах ризата му.
-Трябва да си послушен и да правиш, това което ти казвам за да си получиш изненадата.Ще можеш ли да си добричък?-прошепнах срещу устните му.

21 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 04:27

Деймън Салватор

Засмях се, когато кучето започна да ръмжи срещу мен, веднага щом влязохме. Хвърлих му един поглед и се усмихнах доволно, но бързо върнах вниманието си върху Кат... и тези целувки... ммм....
Сега искаше и да съм добричък. Не, че ми се искаше да съм добричък, но... май бях готов да направя всичко само и само да видя изненадата си. Пък и знаех, че ако започна да се инатя, няма да получа това, което искам... а никак не ми допадаше идеята да не усещам устните й върху своите.
- Хмм... добре.
Усмихнах се.
- Ще направя каквото кажеш и ще бъда добричък.
Отново допрях устни до нейните.
- Само не ме измъчвай много, моля те.

22 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 04:39

Катерина Петрова

Поне се съгласи да бъде добричък, което доста улесняваше нещата.Е, ако не се беше съгласил, нямаше да си получи изненадата, така че не му оставаше голям избор.
-Ммм....няма да те измъчвам много, обещавам.-казах тихичко след целувката и се отдръпнах от него.
-Ще се наложи да те оставя с Честър за малко.Прислужницата ще те повика.-усмихнах се и се запътих към спалнята.
Където всъщност открих и момичето, което вече бе покрило цялото легло с листенца от рози.Взех лист и химикал и надрасках една бележка.

След като прислужницата излезе от апартамента заедно с Честър, се съблечи.Искам те чисто гол и не си и помисляй да ме дразниш! Когато се съблечеш ела в спалнята.

Оставих бележката в един от подносите и бързичко се съблякох.Момичето ме гледаше странно, но вече знаеше какво да прави с другата част от розите който бе останала.Съвсем бавно и внимателно се излегнах на леглото и пет минути по-късно цялото ми тяло бе покрито с малки червени листенца от рози.Обърнах глава към прислужницата.
-Вземи подноса с бележката и му го дай.После излез с кучето на разходка и не се връщай в близките няколко часа.-наредих й.
Тя само кимна взе подноса и излезе от спалнята.Само се надявах изненадата да му хареса, не беше нещо кой знае какво, но само се надявах да не е разочарован.И да бъде добричък.

23 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 05:15

Деймън Салватор

- Добре... - казах в отговор на думите й. Докато се отдалечаваше към спалнята не откъснах поглед от тялото й, а когато влезе в стаята се обърнах към кучето. Клекнах до него и внимателно го погалих. Последното, което исках в момента беше да ми се нахвърли и да ме захапе. Не, че щеше да ме нарани, но все пак...
- Стига да не си такъв егоист, ще се разберем с теб... - усмихнах се и в същия момент видях прислужницата на Кат да излиза от спалнята. Подаде ми някаква бележка, след което взе Честър и излезе. Разтворих листчето и на лицето ми се появи усмивка, когато прочетох написаното. Е, бях обещал да съм добричък, така че нямах особено голям избор.
Ризата ми беше вече разкопчана, така че направо я свалих. Разкопчах и панталона си, захвърляйки го някъде на пода. Бързо се отървах и от боксерките си и тръгнах към спалнята. Не исках да губя и секунда повече...
Когато отворих вратата, гледката, която се разкри пред погледа ми беше... невероятна. Цялото легло беше покрито с листенца от рози... и не само то. Голото тяло на Кат също беше цялото в рози. За секунда останах до вратата и просто я гледах. Беше толкова красива... Листенцата закриваха тялото й, но все пак можех да видя, че е без дрехи... по дяволите, въображението ми започваше да работи с пълна сила и само при мисълта за тялото й, възбудата ми растеше.
Отдръпнах се от вратата и я затворих след себе си. Приближих се до леглото и спрях точно пред него.
- Красавица... - казах тихо, все още загледан в нея.

24 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 05:48

Катерина Петрова

Малко след като прислужницата излезе Деймън се появи и поне ме бе послушал и се бе съблякъл.Което си беше огромно постижение, но да го гледам и да е далеч от мен, хич не ми допадаше.А не можех да помръдна,поради простата причина че листенцата щяха да изпадат.
Когато се приближи към леглото, огледа всяка една част от тялото му и виждах колко е възбуден, но ако той сам не дойдеше при мен, нямаше как да стане.
Съвсем леко и внимателно се подпрях на лактите си, като позволих само няколко листенца да паднат на леглото разкривайки много малки части от кожата ми.Върнах погледа си на очите му и доволната усмивка се изписа на лицето ми.
-Ела при мен....моля те...-говорех тихо, докато не отделях поглед от очите му.
Искаше ми се да го докосвам и не само.... но ми беше прекалено далеч, а не можех да си позволя още листенца да паднат.
-Еле да разопаковаш подаръка си.-усмихнах се, като леко с пръст бутнах едно от листенцата който покриваха гърдите ми и то се свлече на леглото, като разкри малка част от гърдата ми.

25 Re: Апартамента на Кат! on Чет 22 Сеп 2011, 11:48

Деймън Салватор

Не ми трябваше втора покана, за да отида при нея. И без това горях от желание да я целуна. Внимателно легнах до нея на леглото, подпирайки се на лакътя си. Внимавах да не съборя листенцата, малко по-късно щях да махна всички. Затова сега просто погалих лицето на Кат и се усмихнах.
- Красива си...
Прокарах пръсти по устните й и ги спуснах по-надолу към врата й. Едва докоснах устните й с моите и се заех към... "разопаковането на подаръка". Първо много нежно и едва доловимо докосвах всяка част от тялото й, която не беше покрита с листенца. Спрях се върху гърдата й. Няколко леки докосвания и замених пръстите с езика си. Не спирах да я дразня, направих няколко мънички кръгчета около зърното й, леко го засмуках, след което се отдръпнах. Последното, което исках в момента беше да бързам. Цял ден си представях този момент и сега щях да му се насладя възможно най-дълго.
Преместих ръката си по корема й, като с всяко докосване, избутвах част от листенцата, които бяха върху кожата й. Отново замених ръката с устните си и след няколко целувки отново се отдръпнах. Останалата част от тялото й все още беше покрита, но бях прекалено нетърпелив да видя тялото й, за да продължавам с това темпо. Затова просто издухах останалите листенца от кожата й. До този момент бях до нея, но след като се отървах от листенцата, които закриваха гледката ми, се преместих върху Кат. Плъзнах пръстите си по врата й, между гърдите и спрях върху корема й. През цялото време следвах с поглед ръката си... ммм... харесваше ми просто да се наслаждавам на тялото й. Приближих се до устните й и я целунах, но целувката беше кратка. Побързах да се преместя върху другата й гърда, която до този момент беше покрита с рози. Редувах целувките и езика си, от време на време се отдръпвах, само за да поема и двете й гърди в ръце, докато отново впивах устни в нейните.
- Ммм... този подарък ми харесва... - усмихнах се след поредната целувка.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next