Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

1 Апартамента на Кат! on Сря 17 Авг 2011, 01:26

Катерина Петрова

First topic message reminder :

Дневната + бара(в едно):

Кухня:

Спалня:

Стая за гости:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Spoiler:

Честър

Последната промяна е направена от Катерина Петрова на Съб 14 Яну 2012, 15:33; мнението е било променяно общо 5 пъти

126 Re: Апартамента на Кат! on Вто 01 Ное 2011, 21:08

Деймън Салватор

Засмях се, когато ми каза, че съм ненаситник. Не, че не беше права, но...
- Я виж ти кой го казва. Ти, дето дори не можеш да ме целуваш без да се опитваш да ме възбудиш. Палавница... - засмях се.
- Аз също... - усмихнах се.
Наистина беше адски приятно да прекарваме така времето си.
Но следващите й думи ме изненадаха. Сега пък нямаше да ме спира.
- Ъх... пак ли за Катрин. Мислех, че сме приключили този въпрос. - въздъхнах и се отпуснах на дивана, като затворих очи, наслаждавайки се на докосванията й.
- Няма да ходя никъде с нея. Мислех, че си го разбрала. Щом е проблем за теб, няма да мръдна от тук. Просто... след цялото това време, в което не съм я виждал... знам ли, мислех, че не е чак толкова лоша идея да наваксаме по някакъв начин. И нито тя, нито аз имахме намерение да правим секс, само да те успокоя. - засмях се.
Отворих очи и леко се надигнах.
- Виж, Кат... не бих направил нещо, което ще застраши връзката ми с теб, разбираш ли? Не бих си позволил умишлено да те нараня, а ще стане точно това, ако отида с Катрин. Няма да те карам да правиш чак такива компромиси, затова просто няма да отида. И проблема е решен. Пък и... три дни без тези целувки си е цяла вечност. - усмихнах се и я целунах.

127 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 01:27

Катерина Петрова

-E, аз какво съм виновна, че ми харесва да те докосвам?!Нямаш идея колко си секси възбуден.-изплезих му се и накрая се засмях.
Добре де, не я бяхме приключили точно тази тема, още на партито, тя се опита да извърти нещата в нейна посока.Ако той искаше да замине, нямаше проблем, вярвах му, но на нея не.
-Не ме успокояваш нали знаеш? Сега се чувствам още по-гадно за дето имам проблем с това, но не й вярвам.Знам че звуча като ревнивата съпруга, но не мога просто ей така да се примиря.-едва се усмихнах.
А, не трябва ли точно да се правят компромиси?! Май така беше при връзките или греша?!
-Не проблема не е решен и не се измъквай с целувките.Скъпи знам че искаш да отидеш, направи го щом го искаш.Обещавам няма да ревнувам.....много... -леко допрях устните си до бузата му.
-Трябва да се правят компромиси, а и това до доказва колко доверие ти имам, така че без да спориш повече.-изшептях срещу кожата му, като накрая го целунах.
Щях да се примиря с факта, че ще замине с нея, просто ми трябваше малко повече време, а и не можех да го държа постоянно при мен, колкото и да ми се искаше.

128 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 05:35

Деймън Салватор

- Голямо си ми инатче, знаеш ли? - засмях се.
- Защо продължаваш да упорстваш? Няма да отида с Катрин и толкова. Не искам да правиш компромиси, не искам да се примиряваш и не искам да те измъчвам. И не ми казвай, че няма да те измъчвам, защото три дни няма да спреш да мислиш да не би случайно да те излъжа и да преспя с нея. Много добре знам, че на мен не може да се има кой знае какво доверие, така че, няма защо да се опитваш да ме убеждаваш в противното. - усмихнах се.
- И защо се чувстваш гадно? Нормално е да имаш проблем с това, просто... не помислих в началото. Ако се поставя на твое място... не мисля, че ще съм склонен да те пусна с някого, за когото знам, че е преспал с теб. Макар да ти вярвам, предпочитам да си до мен. За по-сигурно, нали разбираш? - засмях се.
- Пък и ... не знам как ще реагира приятеля й. Знам ли, може да реши да ме набие. - ухилих се.
- Което пък ми напомня... все още имаш да ми разказваш доооста неща за теб и Катрин. Целият съм в слух.

129 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 11:23

Катерина Петрова

-Mдам, знам...-засмях се.
-Мога да ти имам доверие, кой е казал че не може да ти се има доверие?-казах леко ядосано.
Добре де аз му вярвах, но развоя на разговора беше доста странен, честно казано мислех че ще се съгласи и ще отиде и толкова.Имаше право в всяка дума която казваше, така че май беше най-добре да спра да споря с него.
-Нали разбираш...-повторих думите му, опитвайки се да издоракарам неговата интонация, не се получи, но какво пък.
-А, не не те давам, няма да те бие... иначе аз ще го наритам.-усмихнах се.
Добре де май беше по-добре да си мълча за Катрин, от една страна се надявах да не си спомни, че ще му разкажа ако поиска, но пък от друга беше по-добре да му разкажа и да се свършва с това.
Продължавах да си играя с косата му, но преди да започна допрях лекичко устни до неговите, но само за малко и се отдръпнах.
-Само не се смей....Срещнах я през 1910 година в Лондон.Бях излязла на разходка или по-скоро да се нахраня от колкото да се разходя, но както и да е...Срещнах се с нея в един парк, после отидохме в един бар заедно тъй като беше нова и не познаваше никого.В общи линий забавлявахме се танцувахме с разни млади аристократчета или по-скоро тя танцуваше, докато накрая се озовахме в апартамента ми.-замълчах за момент колкото да си поема глътка въздух.
-И...правихме секс...след това не съм я виждала.Сетих се от къде я познавам на Хелоуин.Това е....как му се казваше... ааа да...секс за една нощ.-засмях се докато премествах пръстите си по лицето му галейки го много нежно.

130 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 11:48

Деймън Салватор

- Ау, започнах и да те ядосвам. - засмях се.
- Забавно е колко много искаш да се отървеш от мен за цели три дни. - продължих да се смея, но млъкнах, когато започна да ми разказва за Катрин.
Всъщност си беше доста интересен разказ. Честно казано, не си представях нито Катрин (поне не Катрин, която познавах преди), нито Катерина в такава светлина. Пък и да разбера за Кат, че е правила секс с момиче си беше нещо ново. Така де, видях я какво направи със стриптизьорката, но... не предполагах, че е стигала по-далеч от това. Определено имаше още доста неща да науча за нея.
- Хмм... интересно. Можеше да не ми спестяваш чак тооолкова подробности, грубо е. - засмях се.
- Не знаех, че си падаш по секс за една нощ... с момиче. Само ми изясни нещо. Последно, от жени или от мъже трябва да те пазя, защото... нещо не разбирам.. - поклатих глава, а изражението ми беше объркано, но скоро след това отново започнах да се смея.
- Добре де, спирам. Край, няма повече да се шегувам с това. Само един последен въпрос... кой предпочиташ - мен или Катрин?

131 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 14:17

Катерина Петрова

-Не искам да те няма три дни...-поклатих глава.
Нямаше ли да разбере най-накрая или трябваше пак да му обясня, знаех че го иска, реших да направя компромис и после до никъде не стигнахме с това нещо.
Добре де нямаше ли да се държи малко по-сериозно поне този път, или се дразнеше или ми се смееше.
-Ако продължаваш така нищо повече няма да ти разказвам.-погледнах го леко накриво.
Не казах нищо повече отностно забележката му за това с едната нощ с момиче, ако го направех щяхме да се изпокараме и ми беше ясно затова предпочитах да замълча.
-Що за глупав въпрос ми задаваш? Много ясно че предпочитам теб... -поклатих глава и се изправих от дивана отидох до бара и взех бутилка с уиски.Набързо я отворих и отпих солидна глътка, след което седнах на дивана близо до Деймън.
-Как може да ми зададеш такъв въпрос?

132 Re: Апартамента на Кат! on Сря 02 Ное 2011, 21:02

Деймън Салватор

- Ама не бъди лоша де... как така нищо няма да ми разказваш? - поклатих глава.
Добре, може би наистина леко прекалявах, а и явно темата не беше една от любимите й, така че нямах намерение повече да я дразня. Не ми се искаше да се скараме.
И разбира се, реши да стане. Никак не беше честно да прави така, но поне донесе уиски. Когато седна отново на дивана се надигнах и взех бутилката от ръцете й.
- Благодаря ти, много мило от твоя страна. - засмях се и отпих една глътка, но след това й върнах бутилката.
- Съжалявам, скъпа. Обещавам повече да не се шегувам, само не се цупи. - усмихнах се и я целунах по бузата, след което отново се излегнах на дивана.
- Хей... знаеш ли какво се чудя? Все още не разбирам какво беше това със стриптизьорките. Просто... не разбирам. Когато бяхме в гората ми се ядоса, заради онова момиче, а след това доведе още три.. и отгоре на всичкото накара една от тях да ме целува. Знам ли, нещо не разбирам. И не ми казвай, че е било защото съм искал да се забавляваме с онова момиче, защото знаеш, че нямах нищо такова предвид с нея.
Леко се надигнах, подпирайки се на ръката си и я погледнах.

133 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 00:14

Катерина Петрова

И разбира се реши да ми вземе и бутилката, но за щастие ми я върна преди аз да си я взема.А, сега пък да не се цупя, не бях аз тази която изсмя на историята за Катрин, нали?!
-Къде ме видя да се цупя?-погледнах го леко учудено.
Ние какво днес щяхме да засягаме теми по който не ми се говори ли?!Честно казано не виждах кое не разбира нали искаше забавление?!Е, получи го, пък и от друга страна просто го тествах до къде може да стигне или по-скоро аз до къде му бих позволила да стигне.
-Скъпи нали искаше забавление?Пък и след скандала, просто реших да ти се реванширам, задето се държах така.А и ти първи накара едната стриптизьорка да ме целува, ти какво си мислиш че нямаше да играя по твойте правила ли?-отпих малка глътка от уискито и му връчих бутилката.
-Какво не ти ли хареса ? Така де не познавам нито един мъж който да е отказал стриптизьорки ,на всичкото отгоре цели три.-докато говорех плъзнах пръстите си по-гърдите му, докосвайки го съвсем лекичко и нежно.
Беше вярно просто исках да му се реванширам за дето се скарахме, а това ми се стори най-доброто нещо в онзи момент.Е, добре де това че не му показах колко ревнувам когато се целуваше с момичето не означава че не ми пука.Пък и той сам започна всичко това.

134 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 10:27

Деймън Салватор

Искал съм забавление... ама аз исках да използваме момичето за донор, не да правя секс с нея. Не, че стриптизьорките не бяха приятна изненада, но все пак... си беше шокиращо.
- Не съм казал, че не ми харесва. Естествено, че нямам нищо против момичета да се събличат пред мен, но... просто ми се стори странно. Знам колко си ревнива и знам колко те влудява мисълта друга да ме докосва, а накара едната стриптизьорка да си завре езика в гърлото ми. - засмях се.
Когато се приближи до мен, плъзнах пръстите си по лицето й.
- Нямаше да го направя... да се целувам с нея, ако не ме беше предизвикала, нали знаеш? - усмихнах се.
- И за протокола, предпочитам да гледам как ти да се събличаш. - засмях се и я целунах.
След целувката оставих бутилката с уиски на масата и дръпнах Кат отново да легне, и отново я прегърнах.
- Ммм... много ли ревнуваше? - подсмихнах се.

135 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 11:34

Катерина Петрова

A да аз съм накарала нея тя да си завре езика в гърлото му, а не беше ли този който накара другата да ме целува?! Вярно е че ненавиждах някоя друга да го докосва, но сам ме предизвика да постъпя така.
-Това го знам...Но аз съм те предизвикала?! Не накара ли ти онази русичката да ме целува?!-погледнах го учудено.
-Оу да измъквай се сега.-успях да кажа преди да ме целуне.
Можеше и да не се измъква, но все пак не можех да се сръвнявам с три момичета, естествено че гледката щеше да е много по-добра.Когато ме дръпна си легнах до него, сгушвайки се както обикновено.
-Ъх....защо ме караш да ти казвам...като сам знаеш колко много ревнувах.И не ми се смей.-казах леко сърдито, след което допрях устните си до гърдите му.
-Стана ми любопитно... Ти кой предпочиташ...мен или Катрин?И моля те недей да лъжеш съвсем честно си кажи.-усмихнах се и го погледнах.

136 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 12:16

Деймън Салватор

Добре де, наистина аз накарах русокоската да я целуне, но все пак...
- Това е различно. Или не е... добре, както и да е. - поклатих глава.
- Но си по-инатлива, от колкото ревнива, ясно. - засмях се.
- Добре де, няма повече да се смея.
Плъзнах пръстите си по едната й ръка, докосвайки я леко и нежно.
Ъх... разбира се, трябваше да се върнем на темата за Катрин. Ама какви бяха тези въпроси? Нямаше смисъл да ми ги задава, при положение, че знаеше отговора им.
- Това реторичен въпрос ли беше? - засмях се.
- Много добре знаеш отговора, но щом толкова искаш да го чуеш, добре. Предпочитам теб. Ако предпочитах нея, щях да съм с нея сега, не с теб. Катрин... да кажем, че я бива в доста неща, но... с теб е двойно по-хубаво. Освен, че си невероятна, съм и влюбен в теб, така че е ... по-различно, по-хубаво. - допрях устни до челото й и е се усмихнах.
- Като стана въпрос за Катрин, нали знаеш, че днес трябва да се видя с нея, за да й кажа, че няма да отида на Бали? Така че... ще ми се наложи да те оставя сама за малко...

137 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 14:11

Катерина Петрова

Игнорирах думите му за сега, предпочитах да го направя отколкото да се скараме.Не че бях по инатлива, просто играех по неговите правила, пък и той какво си мислеше че ще се размине без нищо ли?!
Потръпнах когато докосна ръката ми, беше нещо което не очаквах, но пък беше наистина приятно.
-Верен отговор, господин Салватор, получавате.... хмм...това...-надигнах се леко и го целунах, но само за кратко.
-Ммм....да, знам...спокойно нищо няма да ми стане ако остана малко сама, стига да се върнеш после де.-засмях се докато рисувах с пръсти по корема му.
-И в какво е я бива Катрин?Така де любопитна съм.-усмихнах се и продължих да си рисувам по кожата му.
Всъщност наистина бях любопитна да разбера, малко се съмнявах да му отговори на въпроса, но пък не се сдържах и го попитах.

138 Re: Апартамента на Кат! on Чет 03 Ное 2011, 21:35

Деймън Салватор

- В какво е по-добра ли? Хммм...
Хванах брадичката й и повдигнах лицето й към моето. Впих устни в нейните за една малко по-дълга целувка, след което станах от дивана. Взех боксерките си от пода и ги обух. Отново се приближих до Кат и клекнах до дивана.
- Знаеш отговора и от личен опит, нали? - погалих лицето й и се усмихнах.
Леко допрях устни до нейните и се отдръпнах.
- Отивам да се облека. Не... мърдай... от тук. - целувах я между всяка дума, а накрая се засмях.
Когато влязох в спалнята видях Честър на леглото. Пак го бяхме забравили. Когато ме видя се надигна и изръмжа.
- Стига си се цупил. - погалих го и се засмях.
- Хайде, върви при Катерина.
Когато излезе от стаята, отидох до шкафа. Извадих си тениска и дънки и се облякох на бързо. Колкото по-бързо приключех с разговора с Катрин, толкова по-добре. Пък и това означаваше, че по-бързо ще съм отново с Катерина.
Връщайки се в хола, видях Кат и Честър на дивана. Бяха много забавна гледка двамата. Изглежда Чес вече не беше сърдит, че го игнорирахме.
- Скъпа, имам предложение. Ще се видим довечера... да кажем, че имам изненада за теб. Към осем ще дойда да те взема. Съгласна? - усмихнах се.

139 Re: Апартамента на Кат! on Пет 04 Ное 2011, 00:33

Катерина Петрова

Целувката беше толкова сладка, че когато стана се намръщих.Не исках да мърда от дивана и да си го целувам цял ден.Не казах нищо, само се наслаждавах на хубавата гледка на тялото му.Целувките бяха още по-сладки, но когато се засмя ме накара да се усмихна.Толкова бе сладък когато се смееше, истински чаровник.
Проследих го с поглед как отива към спалнята и накрая се засмях когато Честър се появи.Милия напоследък не му обръщахме много внимание.Минах на мястото на Деймън и Честър се качи на дивана и легна до мен.Прокарах пръсти през козината му и когато ме побутна с муцунка се засмях.
-Спокойно красавецо, на твое разположение съм.-усмихнах се и продължих да си го галя.
Малко след това и Деймън излезе от спалнята и предложението което ми направи ме накара да го погледна учудено.
-Оуу....изненада?! Знам, че няма да ми кажеш, но поне ми кажи трябва ли да нося нещо официално? А...да и съгласна съм разбира се.-усмихнах се и леко се надигнах от дивана и кучето заедно с мен.
-Чес отиди да дадеш на Деймън целувка, знам че ще ти липсва.-почесах го зад ушичките преди да слезе от дивана.Запъти се към Деймън и направо му се метна отгоре и изплези език.
-Това няма да ми омръзне.-засмях се докато ги наблюдавах.

140 Re: Апартамента на Кат! on Пет 04 Ное 2011, 04:53

Деймън Салватор

- Да не си пос... - преди да успея да довърша изречението Честър ме олигави... отново!
- Ъх... лигльо такъв. - поклатих глава, но все пак го погалих.
- А на теб ще ти го върна... да знаеш. - засмях се и погледнах към Катерина. Умираше си да кара кучето да ме лигави.
След като изтрих лицето си, отидох до нея и хванах ръката й, помагайки й да се изправи. Обвих ръце около кръста й и съвсем леко допрях устни до нейните.
- Мм... не е нужно да си обличаш нищо кой знае колко официално. Всъщност, каквото и да облечеш си прекрасна, така че... - усмихнах се.
- Гледай да се сваля по-лесно. - засмях се и отново я целунах, като същевременно тръгнах към вратата.
- Ммм... ще се видим довечера, любов моя. - целунах я за последно и излязох.

141 Re: Апартамента на Кат! on Пон 07 Ное 2011, 12:49

Катерина Петрова

Добре де бяха адски забавна гледка особено когато Честър го лигави, пък и бяха наистина сладки.Знаех че ще ми го върне, но не казах нищо просто продължих да им се смея.
Малко след това дойде при мен и когато се изправих разбира се усетих неприятния плат да докосва кожата ми.Боже колко мразех да е облечен!
Хич не ме улесняваше с това да не съм официална, но пък все щях да намеря нещо което да пасва точно.Е, можеше и да е малко по официално, но щеше да го преодолее все някак.
-Оу, да разбира се.С едно движение и е на пода, ама като те знам... ще стане на парчета.-казах след целувката.
Хич не ми се искаше да тръгва, но нямаше как, а и по-добре това от колкото да го няма за по-дълго време нали?!
-Ммм...нямам търпение, скъпи.-казах докато излизаше.
След като вратата след него се затвори се обърнах към Чес, който лежеше на дивана, разбира се заел моето място.По принцип това би ме подразнило, но в момента не ми направи впечатление.
-Хайде, ела да ми помогнеш да си избера какво ще облека.-казах и се запътих към спалнята, чух го че идва зад мен.
Отворих гардероба и просто ми се отщяваше да се обличам, но докато се усетя Честър дръпна една рокля от закачалката, за щастие нямаше повреди по нея, остави я на пода и бутна черни открити обувки на пода.Гледах го учудено, докато правеше всичко това накрая седна и излая.
-Добре, ще ти се доверя, но ако не изглеждам добре ти ще си виновен.-засмях се и го почесах зад ушичките като взех дрехите от пода заедно с обувките.
Набързо облякох първото черно бельо което видях и облякох роклята която Чес така старателно избра.Обух обувките и се погледнах в огледалото.Добре де не можех да отрека изглеждах чудесно така.
Огледах се още няколко пъти и се запътих към хола, набързо оправих дивана който старателно бяхме разхвърляли и се настаних като пуснах някакъв глупав филм.Честър се присъедини при мен на дивана, като се излегна и подпря глава на краката ми.
-Сега остава и той да се върне и всичко ще е прекрасно, нали?!-измърморах по-скоро на себе си отколкото на кучето, но продължих да си го галя.

142 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 10:35

Деймън Салватор

След като излязох от имението си, се качих в колата и тръгнах към апартамента на Катерина. Карах достатъчно бързо, така че пет минути по-късно вече бях пред входа на сграда, където беше апартамента й. Портиера ме пусна без особени проблеми и бързо се качих до етажа на Кат. Точно преди да почукам на врата, погледнах часовника си.
Беше точно осем часа.
За щастие не закъснях. Пристигнах точно, както се бяхме разбрали. Оставаше само и тя да е готова и да не се налага да се бавим допълнително.
След като се уверих, че кутийката е на сигурно в джоба ми, почуках на вратата и зачаках Катерина да ми отвори.

143 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 11:28

Катерина Петрова

След няколко часа, куп скучни филми, няколко разходки из апартамента и захвърлените обувки на другия край на хола, чух че се почука на вратата.Все още ми беше сънено тъй като на някой от филмите бях задрямвала за по няколко минутки.Честър бе изчезнал някъде или по-скоро спеше в спалнята,но не го видях да излиза от там.
Изправих се от дивана и оправих леко намачката рокля, едва се замъкнах до вратата, нямаше смисъл да поглеждам знаех кой е.А и часът бе точно осем, както ми беше обещал.
Отворих врата и без приказки го дръпнах вътре и лекичко ритнах врата с крак.Секунда по-късно без да се сдържам впих устни в неговите за сладка целувка, но пък кратка.
-Здравей, красавецо...-прошепнах след целувката и се отдръпнах съвсем мъничко.Леко прокарах пръсти през лицето му и се усмихнах.
-Липсваше ми...-усмихнах се и отново го целунах, но този път за малко по-дълго.

144 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 12:09

Деймън Салватор

Очаквах поне едно "здрасти" да чуя, когато вратата се отвори, но вместо това Катерина направо ме дръпна вътре. Е, от друга страна, какво по-хубаво посрещане от целувките й?
- Здравей и на теб... - прошепнах преди отново да усетя устните й върху моите.
Когато се отдръпна от мен, бавно плъзнах погледа си по тялото й. Ммм... беше повече от невероятна в тази черна рокля. Но пък тя винаги изглеждаше невероятно. Затова и не си направих труда да й кажа какво да си облича малко по-рано днес.
Е, изглеждаше леко сънена, но пък така беше дори по-сладка.
- И ти ми липсваше... ужасно много. - усмихнах се и я прегърнах.
Допрях устни до врата й, когато видях Честър да се измъква от спалнята.
- Хмм.. здрасти, Чес. На теб липсвах ли ти? - засмях се.
Леко се отдръпнах от Кат и прокарах пръсти по лицето й.
- Надявам се, че не съм те събудил, скъпа. - усмихнах се.

145 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 13:11

Катерина Петрова

Обичах да ме прегръща, а и беше толкова приятно, но не се сдържах и се изкикотих когато ме целуна по врата.Можеше и да и да съм сънена, но все още ми беше смешно.Малко след това и Честър се появи.
-Ммм...не, не си.Филма ме събуди преди теб.-усмихнах се и за момент се обърнах към Честър който изгледа и двама ни накриво и се отправи към кухнята.
-Между другото, как прекара с Катрин?-попитах тихичко и се отдръпнах от него и седнах на дивана.
Не бях забравила че има среща с нея, но искренно се надявах че не му е налитала или тем подобни неща.Е, в нейн интерес щеше да е да не го е направила.Деймън все още седеше в коридора, което леко ме подразни.
-Скъпи....недей да седиш там, а си домъкни сладкото дупе при мен.-усмихнах се доволно.

146 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 14:01

Деймън Салватор

Честър продължаваше да не харесва идеята да не получава цялото внимание, но... предпочитах да целувам Кат, от колкото да се радвам на него. Не, че той не беше забавна компания, но все пак...
Последвах Катерина в хола и се настаних до нея на дивана. Разбира се, нямаше как да пропусне да попита за Катрин. Не, че имах надежда, че ще го направи, но...
- Мина... добре. - усмихнах се.
- И спокойно, не ме е докосвала, не ме е целувала, не сме правили секс. - засмях се.
- Просто й казах, че няма да отида с нея, поразходихме се и това беше.
Приближих се до нея и допрях устни до нейните, но за съвсем кратко.
- Готова ли си да тръгваме или имаш още въпроси за Катрин?

147 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 14:46

Катерина Петрова

Пропуснах думите му че не го е докосвала и т.н. покрай ушите си, първо защото щяхме да се сдърпаме отново и второ предпочитах да не обръщам чак такова внимание на думите му.
Добре де целувката си беше къде-къде по добрия вариант от това да си говорим, до момента в който не ме попита дали ще тръгваме.По-рано беше споменал че има изненада, а аз напълно бях забравила за това.
-Коя Катрин?-засмях се и допрях устни до бузата му и станах от дивана, като отидох в края на хола където бях оставила обувките.Обух се и се върнах обратно при него.
-Знам че няма да ми кажеш къде отиваме, така че няма и да питам.-усмихнах се и го целунах.Малко след това го хванах за ръката за да се изправи и когато го направи обвих ръцете си около врата му.
-Впрочем, харесвам ли ти облечена така? Не че нещо важно ми е мнението ти, все пак Честър избра какво да облека.-засмях се и се отдръпнах от него като се завъртях веднъж.
-Е, какво ще кажеш?

148 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 15:15

Деймън Салватор

- Ммм.. така е по-добре. - усмихнах се и я проследих с поглед, докато взимаше обувките си.
Хмм... значи Честър беше избрал дрехите й. Това куче имаше повече таланти, от колкото предполагах.
- Изглеждаш страхотно. Честър се е справил много, много добре. - погледнах към кучето и му намигнах, а след това отново я придърпах в прегръдката си.
- Защо да не ти кажа къде ще ходим? Така или иначе ще разбереш... дали е сега или след пет минути, все тая. - засмях се.
- След последния скандал, реших, че имаме нужда да отидем някъде само двамата. Някъде, където никой няма да ни се пречка или да ни прекъсва. Пък и няма да ни се отрази зле, ако се позабавляваме малко, нали така? - усмихнах се.
- Та... отиваме в лунапарка, стига да си съгласна, разбира се. - допрях устни до челото й.
- Ако не ти харесва, ще отидем другаде, няма проблем.

149 Re: Апартамента на Кат! on Чет 10 Ное 2011, 15:44

Катерина Петрова

Засмях се когато намигна на Честър за "добрата работа", не ми омръзваше да ги гледам двамата.Поне се радвах че се разбират, като изключим че кучето беше мнооого по ревниво от него.
Честно казано мислех, че ще ме измъчва и няма да ми каже къде отиваме, по принцип аз така правех с него, но пък това че ми каза си беше нещо ново, или поне за мен.
-Всъщност... идеята много ми харесва.Пък и ми стига да съм с теб, няма значение къде, дали тук или някъде другаде е достатъчно ти да си наблизо.-усмихнах се и го прегърнах, малко по-силно от нормалното.
-Идеята да се позабавляваме, никак ама никак не е лоша,а и до сега не бях ходила в лунапарка, така че.-казах след като лекичко се отдръпнах от него колкото да срещна погледа му.
-Ммм....май забравих да спомена нещо.... че те обичам.-усмихнах се и го целунах.

150 Re: Апартамента на Кат! on Чет 15 Дек 2011, 13:54

Деймън Салватор

След като Катерина се качи на мотора си, аз влязох в колата и запалих двигателя. Ммм... този звук си беше за милиони. Оставих я да тръгне преди мен и няколко секунди по-късно потеглих и аз. Ако този път не хитруваше, нямаше начин да загубя, но пък не можех да съм сигурен, че няма да реши да мине... напряко през някоя уличка или парк.
Известно време я оставих да кара пред мен, но малко преди да стигнем до сградата, където беше апартамента й я изпреварих. Паркирах точно пред входа и слязох от колата, като се подпрях на капака. Няколко секунди по-късно и Кат се появи.
- Мм... колко е хубаво да печелиш. - засмях се.
- Обещавам, че следващия път ще ти дам по-голяма преднина.
Приближих се до нея и свалих каската й.
- Мисля, че си заслужих нещо... - прошепнах и впих устни в нейните.
Е, състезанието наистина не беше от най-честните, но пък имах да й връщам за предния път. Пък и си изпросих целувка, така че...
- Хайде, мотористче. - подсмихнах се и се отдръпнах леко от нея.
Хванах ръката й и тръгнах към апартамента.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next