Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

1 Апартамента на Кат! on Сря 17 Авг 2011, 01:26

Катерина Петрова

First topic message reminder :

Дневната + бара(в едно):

Кухня:

Спалня:

Стая за гости:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Spoiler:

Честър

Последната промяна е направена от Катерина Петрова на Съб 14 Яну 2012, 15:33; мнението е било променяно общо 5 пъти

76 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 10:15

Деймън Салватор

Докато Кат притопляше храната на Честър, аз се заех с кафето. Не ми отне особено много време да го направя и когато бях готов се обърнах към Кат.
- На едно място? - повдигнах вежди и й подадох едната чаша с кафе.
Настаних се на един стол, като не отделях поглед от нея. Какво беше намислила пък сега? Макар, че се съмнявах да ми каже, нямаше как да не попитам.
- И къде е това място? Или пак ще ми се правиш на тайнствена? - засмях се.
Бях сигурен, че където и да бъде, ще е интересно, пък и тя винаги успяваше да ме изненада и то приятно, което си беше доста трудно. Но все пак предпочитах да знам къде отиваме и какво е намислила. Не ми харесваше да нямам представа какво става, а тя толкова много обичаше да ме оставя в неведение. И най-лошо беше, че ставаше все по-добра в това да крие мислите си от мен, така че дори да се опитах да прочета мислите й, нямаше гаранция, че ще успея.

77 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 10:25

Катерина Петрова

Докато чаках храната му да се стопли Деймън беше готов с кафето, взех чашата, когато ми я подаде, но я оставих на плота.
-Мхм...-казах единствено и чух таймера на микровълновата.Извадих храната на Чес и малко след това я изсипах в купичката му, като налях вода в другата.
-Аз!?Да се правя на тайствена?! Нещо си объркал човека....така де вампира.-засмях се и взех чашата с кафето, отидох до Деймън и го хванах за ръка и без повече приказки излязохме от кухнята.
Нямах намерение да му казвам къде отиваме щеше сам да разбере.
Отидохме в хола и спрях точно пред черните завеси, пуснах ръката на Деймън и набързо дръпнах завесите, имаше огромна стъклена врата която до сега бе скрита и той нямаше как да знае за нея.
Отворих я и не след дълго се озовахме на терасата или по-скоро на покрива.
Точно заради това бях наела апартамента не стига че се намираше на последния етаж ами и покрива бе декориран с басейн и доста шезлонги около него.
Хванах го за ръка и го дръпнах навън, като внимавах да не си разлее кафето.Накрая за малко допрях устни до неговите и се отдръпнах.
-Казах ти че не е далеч.-усмихнах се и се запътих към басейна.

78 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 11:44

Деймън Салватор

Разбира се, че нямаше да ми каже. Но не казах нищо, просто я последвах. И се оказа, че наистина не е далеч. Досега не бях забелязвал вратите за терасата. Когато излязохме навън... си беше впечатляващо. Не стига, че самата тераса беше страхотна, но и гледката, която се разкриваше беше невероятна. Бяхме на самият покрив на сградата, така че се виждаше доста голяма част от града.
- Красиво е, скъпа. - усмихнах се.
Точно, когато беше стигнала до басейна, се приближих до нея. Обвих ръцете около тялото й и я целунах по бузата. А след това бързо взех чашата с кафе от ръката й и я бутнах във водата.
- Как е водата? - засмях се.
Знаех, че ще си го отнеса заради това, но пък беше адски забавна гледка. Настаних се на един от шезлонгите и отпих от кафето си.
- Ммм... колко си ми сладка такава мокра. - усмихнах се доволно.

79 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 13:57

Катерина Петрова

Тъкмо да си помисля, че няма да направи някоя дивотия и се озовах във водата.Нямаше ли да се спре най-накрая по дяволите? Е, явно не, но смятах да му покажа, колко ме дразни в момента това което направи.
-Всъщност е страхотна, тъкмо мислех да поплувам.Благодаря ти скъпи.-усмихнах се доволно.
Щях да му кажа, аз на него кой изглежда сладък, когато е мокър.Гмурнах се, като използвах това за да съблека тениската си.Когато изплувах я запратих право към него и за щастие успях да го улуча.Както винаги в точно в целта.
-Упс... колко си ми сладък такъв мокър.-повторих думите му и се засмях накрая, когато видях физиономията му.
Но я игнорирах и се отпуснах във водата, всъщност наистина беше адски прияно, но пък можеше да не прави така.

80 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 15:15

Деймън Салватор

Добре прикриваше колко я дразни това, което направих. Знаех, че мрази да правя така. Дори водата наистина да й харесваше, то със сигурност факта, че я бутнах в басейна я дразнеше. И честно казано, очаквах, че ще завлече и мен до водата, но единственото, което получих беше тениската й. Успях да я хвана преди да ме удари право в лицето, но все пак ме намокри. Е, поне се разминах само с това.
- Мм... да, знам. - усмихнах се.
- Но пък от друга страна, аз съм сладък и сух, така че... - засмях се и отново се облегнах назад. Почти не отделях поглед от нея. Но колкото и да ми харесваше просто да я наблюдавам, предпочитах да я целувам.
- Хей, сърдитке, защо не дойдеш да ме понамокриш да стана още по-сладък? - отново се засмях.
- Нали няма да ме оставиш да си пия кафето сам?

81 Re: Апартамента на Кат! on Нед 23 Окт 2011, 17:07

Катерина Петрова

Игнорирах думите му иначе щяха да ме подразнят още повече, предпочитах да се наслаждавам на водата, от колкото да съм раздразнена точно в момента.А и по дяволите преди малко се бях събудила, можеше ли да бъде по-груб?!
Малко след това, думите му ме накараха да се замисля, можех или да не изляза от водата и да продължа да го дразня или просто да изляза и да се наслаждавам на сладките му устни.Е, разбира се втория вариант беше, много по-добър.
Не казах нито дума, а вместо това излязох от басейна.Водата се стичаше по тялото ми, но не й обърнах особено голямо внимание.Отидох при него и се настаних в скута му, като прокарах пръсти по лицето му оставяйки мокри следи по кожата му.
-Научи се да не ме дразниш, когато току-що съм се събудила, грубо е.-усмихнах се и впих устни в неговите, като през това време, плъзнах пръстите си по тялото му.Когато стигнах боксерките му, съвсем бавно пъхнах ръката си в тях, докосвайки го нежно и бавно.
-Ще ме дразниш, а?-казах след целувката и преместих устните си по врата му.
Спрях за момент да го докосвам и смъкнах съвсем малко боксерките му надолу, така че да ми е по-удобно да го докосвам.Когато приключих с това, бавно обхванах члена му с едната си ръка, докато същевременно плъзнах езика си по дължината на врата му.Усещах че дишането му се учестяваше и точно това исках.Впих устни в неговите и докато целувката траеше, докосвах малко по-грубо и много по-бързо, от преди малко.
Минута по-късно отделих устни от неговите и набързо се изправих преди да е успял да ме спре се преместих на шезлонга до неговия и се излегнах.Взех чашата си с кафе и отпих малка глътка, като го погледнах накрая.Беше възбуден и то доста, но не трябваше да ме дразни, до някъде ми се искаше да продължа да го докосвам, но ината ми беше по-голям.
-Мда, знам и аз те обичам скъпи.-усмихнах се доволно, докато не отделях поглед от него.

82 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 03:49

Деймън Салватор

Това, което направи не беше никак честно. Ама никак. Вярно, че я подразних като я хвърлих в басейна, но по дяволите, това, което направи.. Как можа да ме възбуди и да ме остави.
След като се отдръпна от мен, за кратко облегнах главата си назад и затворих очи.Поне можех да се опитам да нормализирам дишането си. Няколко секунди по-късно отново върнах погледа си върху Кат, а доволната усмивка, която беше залепила на лицето си... ме дразнеше дори повече от това, което направи. Но щом беше решила така да играем, добре.
Набързо изпих и останалото в чашата ми кафе и станах от шезлонга.
- Браво, много хубаво. Следващият път, когато те възбудя и те зарежа, да не се чудиш каква е причината. - поклатих глава.
- Та, както и да е. Отивам да си направя още едно кафе, все още ми се спи прекалено много. - усмихнах се.
Преди да дочакам да каже нещо, събух боксерките си и ги хвърлих на земята. А след това се приближих до Кат и я хванах за ръката, като я дръпнах така че да се изправи. И когато го направи я целунах, влагайки цялата си страст и желание, които изпитвах в момента.
Когато се отдръпнах, хванах ръката й и тръгнах обратно към хола. Но точно преди да вляза, я пуснах и за секунда се озовах вътре. Заключих вратата на терасата, оставяйки Кат отвън.
Облегнах се на дивана с доволна усмивка.
- Мхм... и аз те обичам. - засмях се.
- Между другото, не чупи прозореца.

83 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 04:03

Катерина Петрова

Добре де не беше честно така да си играя с него, но не трябваше да ме дразни.Искаше ми се да продължа, но нямаше да му дам толкова лесно това което поиска.
Не казах нищо само се усмихвах доволно, когато го гледах колко е възбуден и ядосан, но какво пък беше забавно, а и беше привлекателен възбуден.
Наблюдавах всяко негово движение и честно казано не очаквах да разкара боксерките си, поне не на този етап.Но когато ме дръпна и се изправих, целувката му ме остави без въздух, толкова страстна и възбуждаща.Хич не беше честно.
Но разбира се не се беше отказал и това което направи ме подразни още повече.Нямаше да стане така и двамата го знаехме.Видях доволната му усмивка и се засмях.
Нямаше да счупя прозореца, не смятах да плащам за нов така че.
-Мислиш, че ще го счупя нали?! Е, ще те разочаровам, няма да го направя.Сега можеше да те докосвам, имайки предвид колко си възбуден...-засмях се и съвсем нарочно си свалих сутиена, като го пуснах точно пред вратата.
-Но щом искаш да се правиш на интересен...Няма да те докосвам и ти няма да можеш да правиш така... -съвсем нарочно прокарах пръсти по-гърдите си, като накрая ги обхванах с ръце.
Видях физиономията му и ми стана още по-забавно, нямаше да издържи още дълго и двамата го знаехме просто беше въпрос на време.
-Желаеш ме тоолкова много, но давай дръж се като малко дете...-поклатих глава и му обърнах гръб като се затичах към басейна и секунда по-късно се гмурнах във водата.

84 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 14:03

Деймън Салватор

Ъх... ама никак не беше честно да прави така. Не стига, че ме възбуди, ами думите й караха въображението ми да рисува какви ли не картини, от които желанието ми да отида при нея ставаше още по-голямо. И накрая, когато свали сутиена си не можех да отделя поглед от ръцете й, които обикаляха гърдите й. По дяволите, колко беше секси. Толкова... дразнещо секси. Защо й трябваше да прави така? Съсипваше целия ми план да я дразня по този начин.
Е, какво пък, това беше без значение. В момента просто исках да я целувам и докосвам. Без повече да се замисля, отключих и се облегнах на вратата.
- Аз се държа като малко дете? Ти не спираш да ме дразниш. - поклатих глава.
- Предлагам да кажем, че сме квит и да приключим с игричките. Аз спирам да те дразня и ти спираш да измъчваш и двама ни. Искам те веднага и знам, че и ти искаш същото. Така че просто спри да се инатиш и ела при мен, не ме карай да те оставя навън и да се прибера в имението. - кръстосах ръцете пред гърдите си.
Това беше единствения начин да не се откажа. Ако се прибера и съм далеч от нея, няма да се изкушавам.
- Хайде, скъпа, излез от водата. - усмихнах се.

85 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 14:37

Катерина Петрова

Чух го че отключи вратата и в същия момент изплувах и срещнах погледа му.Беше толкова сладък леко сърдит и възбуден, че едва се удържах да не изляза още сега от вратата, но пък успях да го накарам да отключи, което си беше постижение.
Не казах нито дума само го слушах и гледах.Добре беше прав исках го, прекалено много за да се инатя, а и той искаше мен, защо да продължавах с глупостите?!
Не исках да си тръгва последното което исках бе това.Излязох от басейна и секунда по-късно се оказах пред него, прокарах пръст по устните му и се усмихнах.
-Не искам да си тръваш...-казах тихичко и в следващия момент впих устни в неговите.
Бях леко груба и по настоятелна, желаех го толкова много, че чак нямах търпение да получа онова сладко удоволствие.Плъзнах пръстите си по ръцете му, докато не достигнах рамената му, с бавни крачки се озовахме вътре и когато го допрях до дивана отдръпнах устните си от неговите.
-По дяволите толкова си секси.-казах леко задъхана и преместих устните си по врата му и надолу по гърдите и корема му.
Едната ми ръка вече бавно докосваше члена му, докато разхождах устните си по тялото му.Малко след това замених ръката с устните си, включих и езика си в малката ми игра, като първоначално го прокарах по дължината на члена му, докато накрая стигнах до главичката. Няколко кръгови движения около нея и след това го поех в устата си, първоначално бавно, но след това доста по-бързо.
Няколко минути след това върнах устните си нагоре по тялото му, все пак не исках да свърши още сега.Когато накрая стигнах устните му, леко захапах долната му устна и след това впих устни в неговите жадно и страстно, докато продължавах да докосвам члена му.

86 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 20:51

Деймън Салватор

На лицето ми се появи доволна усмивка, когато я видях да излиза от водата. Получавах, каквото исках, пък и гледката на мокрото й тяло беше просто незаменима.
- Знам, че не искаш.. - успях да прошепна преди да усетя устните й върху моите. Ъх, с тези целувки можеше да ме накара да се предам на секундата.
Веднага след като влязохме вътре, усетих ръката й върху члена си. Просто не можеше да мине без да ме поизмъчи.вече бях достатъчно възбуден, в момента исках просто да я имам.
Но по дяволите, начинът, по който ме докосваше, всичко, което правеше ме караше да забравя за каквито и да е протести. Затова просто се отпуснах и я оставих да прави каквото поиска. В началото се опитвах да сдържа стоновете си, но без особен успех. С всяко нейно докосване дишането ми се ускоряваше и стоновете просто излизаха от устните ми, без да ми дават възможност да ги спра.
Слава Богу, прекрати сладкото си мъчение на време, иначе нямаше да издържа още дълго. И веднага след като върна устните си срещу моите, я бутнах на дивана и се настаних върху нея. Плъзнах ръката си между бедрата й, докосвайки я съвсем леко през плата на бельото й, а устните си преместих по врата й. Трябваше да се уверя, че е достатъчно възбудена, за да не усеща гъдел, иначе щеше да започне да се смее, както обикновено ставаше, когато я целувам по врата.
Преминах по-надолу към гърдите й. И с всяка следваща целувка, докосванията ми между бедрата й ставаха по-настоятелни. Докато накрая не преминах с малки целувки до там. Набързо се отървах от бельото й и езика ми замени ръката ми. Но за кратко. Бях намислил нещо малко по-различно, затова едва няколко минути по-късно върнах устните си срещу нейните.
- Знаеш ли... все още съм ти длъжник, задето те хвърлих в басейна. Затова този път ти водиш. - прокарах пръсти по лицето й.
- Можете да правите каквото поискате с мен, г-це Петрова. - усмихнах се и я целунах.

87 Re: Апартамента на Кат! on Пон 24 Окт 2011, 23:49

Катерина Петрова

И разбира се малко след като спрях с мъчението си реши той да започне.Но не можех да отрека, че беше хубаво....много хубаво.Начина по който ме докосваше беше адски възбуждащо,но за щастие не се разсмях както правя обикновено, когато ме целува по врата, бях прекалено възбудена, за да ме е гъдел.
Малкото му мъчение продължаваше, а това ме изкарваше извън равновесие целувките, докосванията, а когато замени ръката с езика си едва успях да си поема въздух.
За щастие беше за кратко и нямаше опастност всичко да приключи още преди да е започнало.
Но това което каза ме шокира, вярно че беше грубо да ме бутне в басейна, но да ме остави да водя?! Нещо ново, което ме свари неподготвена.
Знаех единствено, че го искам в мен без да чакам повече, исках го сега, а това да ме остави да водя или да правя каквото си поискам с него, не беше част от плана.
Докато целувката траеше го притиснах към мен, усещах члена му между бедрата си, адски възбуден и честно казано нямах търпение да проникне в мен.Но се сетих за нещо, което ми харесваше, нещо което бяхме правили и преди.
Отдръпнах устните си от неговите и леко прокарах пръст по устните му.
-Спомняш ли си, как ме изчука на острова?Имам впредвид, на пода в хола.Ммм... проникваше в мен...рязко и грубо...искам да го направиш отново.-прошепнах тихичко до ухото му, като накрая леко го захапах.
Спомних си за това, защото адски много ми бе харесало,колко груб може да бъде, а и удоволствието тогава си беше страхотно.Не че всеки път когато правим секс не е, напротив, но всеки път бе различно и уникално.
-Искам да бъдеш, наистина много груб и да усещам ръцете ти върху дупето ми.Ще го направиш ли?-не дочаках отговора му, а впих жадно устни в неговите, докато разхождах пръстите си по тялото му.

88 Re: Апартамента на Кат! on Вто 25 Окт 2011, 13:16

Деймън Салватор

Разбира се, че си спомнях. Спомнях си всеки път, когато правехме секс, защото винаги беше страхотно. Казах й, че може да прави каквото поиска с мен, пък и дължах поне това, след като я хвърлих в басейна. Щом искаше да повторим случилото се на острова, нямах нищо против.
- Каквото поискаш, любов моя. - усмихнах се и я целунах.
Беше ми малко трудно да се държа грубо с нея точно в момента, пък и не ме беше предизвикала с нищо. Е, добре де, предизвика ме, когато ме възбуди, а след това ме остави, но след това, когато отново започна да ме целува, гнева ми изчезна.
Но преди да й дам това, което поиска, реших да я поизмъча малко.
Много бавно проникнах в нея и преместих устните си по врата й. Движех се бавно, но на дълбоки тласъци. Но по дяволите, това наистина си беше мъчение и то и за двама ни. Затова постепенно забързах. Но и това не продължи особено дълго.
Искаше да съм груб, точно такъв щях да бъда.
С едно леко побутване тя се оказа на пода. Застанах зад нея и хванах кръста й, повдигайки я нагоре. Плъзнах ръцете си по дупето й, докосвайки я нежно и в същия момента проникнах в нея рязко и бързо, потъвайки изцяло в нея. Хванах кръста й с две ръце и я бутнах напред, така че да изляза от нея. А когато я дръпнах обратно отново проникнах в нея. Плъзнах пръстите си надолу към дупето й, стискайки я малко по-силно, едновременно с което поднових и движенията си. Темпото ми беше бързо, но скоро го замених с малко по-бавно. Но пък за сметка на това потъвах изцяло в нея, а след това излизах напълно, само за да проникна отново рязко.
Леко се приведох напред и допрях устни до рамото й.
- Толкова ли ти... харесва да съм... груб? - прошепнах до ухото й. Дишането ми беше много ускорено, а в примес с всички стонове, които излизаха от устните ми, нямаше как думите ми да не звучат накъсано.
Плъзнах ръцете си по гърдите й, а след това продължих надолу, спирайки точно между бедрата й. Докосванията ми вече не бяха толкова груби, но за сметка на това достатъчно настоятелни.

89 Re: Апартамента на Кат! on Вто 25 Окт 2011, 14:12

Катерина Петрова

Хареса ми че се съгласи да направи това, можеше и откаже нямаше да бъда разочарована.Но това, че реши да ме подразни беше наистина мъчение, бавните му движения, в примес с целувките...
Малко след това получих точно това което исках, беше груб и всяко проникване караше тялото ми да желае да го направи отново.Дишането ми се учестяваше с всеки негов тласък, който наистина си беше уникален.
Начина по който ме докосваше, как правеше всичко си беше просто незаменим и как да не ми харесва да е такъв?!Не можех да не го харесвам, когато е груб, но когато беше такъв бе много по страстен, не че по принцип не е, но в момента така ми се струваше.
Не, казах нищо в отговор на въпроса му, беше ми прекалено трудно да говоря, когато съм толкова задъхана, а и ръката му между бедрата ми не ми помагаше особено.
-По дяволите...-изгурах и в следващия момент отдръпнах ръката му интимните ми части.
Ако продължаваше така, много скоро щях да свърша, а това не беше добре за нито един от двама ни.С едно бързо движение се отдръпнах от него, така че да излезе напълно от мен.Преди да успее да направи каквото и да е, го бутнах лекичко, така че да легне на пода и се настаних върху него.
-Ммм...да харесва ми когато си груб, но не само тогава...-прошепнах срещу устните му и секунда по-късно го целунах.
Плъзнах пръстите си по тялото му и с малка помощ от моя страна отново проникна в мен, което накара тялото ми да потръпне от сладкото удоволствие, което изпитвах, когато е в мен.
-Харесвам те, когато си нежен...но най-вече, когато си самия ти.-казах след целувката, докато премествах устните си по врата му.
Бавно раздвижих ханша си, докато обсипвах врата и гърдите му с целувки.Целувах го нежно, а и темпото ми беше доста бавно, но знаех че скоро нямаше да издържи на точно това темпо и ще поиска сам да го смени.

90 Re: Апартамента на Кат! on Вто 25 Окт 2011, 20:17

Деймън Салватор

Ама никак не беше честно да не ми дава да я докосвам. Знаех, че така ще свърши доста по-бързо, но пък ако си мислеше, че ще й позволя да приключи всичко толкова лесно, много грешеше. Харесваше ми да я докосвам, както и да виждам колко много на нея й харесва, така че не беше никак честно да ме лишава от това.
И все пак не се възпротивих, когато се настани върху мен. Мм... целувките, с които обсипваше тялото ми бяха невероятни. Но предпочитах да усещам устните й върху моите. Затова леко повдигнах брадичката й, придърпвайки лицето й срещу моето.
- Защо не ми даваш да те докосвам? - нацупих се и едва докоснах устните й с моите. Е, знаех защо, но все пак...
Надигнах се и обвих едната си ръка около кръста й, притискайки я към мен. За кратко ограничих движенията й и знаех, че ще протестира, но скоро щях да я оставя да направи каквото иска.
- Повече не прави така.. не ми пречи да те докосвам. И можеш да си спокойна, че няма да свършиш толкова лесно. - погалих лицето й и се усмихнах.
Отпуснах хватката си около кръста й, така че отново можеше да се движи. Много обичаше да ме измъчва с нейното бавно темпо, но този път нямаше да се разберем така.
- Или спри да ме измъчваш... или няма да ти позволя да водиш. - гласа ми беше сериозен. Плъзнах ръката си нагоре по гърба й и достигайки косата й, я дръпнах назад, така че врата й се изпъна пред мен. Впих зъби в кожата й, но позволих едва на няколко капчици кръв да се спуснах в устата ми. Нямах намерение да я хапя точно сега, по-скоро да я дразня.

91 Re: Апартамента на Кат! on Сря 26 Окт 2011, 00:24

Катерина Петрова

Не ми харесваше нацупената му физиономия даже никак.Знаеше отговора на въпроса и сам, нямаше смисъл да му отговарям.А това че ограничи движенията ми никак не беше хубаво, вярно е че си го измъчвах с това темпо, но не беше честно да прави така.
-Добре, повече няма да ти преча.-казах тихичко и леко се усмихнах.
След като ми позволи отново да се движа върнах обратно същото темпо и разбира се той реши да протестира, но пък ултиматума си беше доста добър.
Когато ме захапа силен стон се изплъзна от устните ми.По дяволите, беше толкова хубаво, когато прави така, макар и да беше за малко.
Знаеше че обичам да го прави и в момента ме дразнеше, но пък и аз го дразнех с това темпо, така че май бяхме квит.
След като отдръпна устните си от врата ми, плъзнах пръстите си по гърба му, като съвсем леко го дразнех с нокти.Прокарах език по устните му и след това го целунах.Малко по-малко забързвах темпото и колкото повече го забързвах толкова повече забивах ноктите си в гърба му.
Отдръпнах се за малко от устните му, за да си поеме глътка въздух.
-Доволен ....ли....си?-прошепнах срещу устните му.
Добре де бавното темпо си беше мъчение и за двама ни и сега определено беше по-добре, но нямах и особено голям избор, ако не бях променила темпото изобщо нямаше да ме остави да водя.
Плъзнах пръстите си нагоре по гърба му и когато стигнах врата лекичко го обърнах настрани, не мислех да го хапя.Нежно допрях устните си до врата му, докато разхождах пръстите си по тялото му.Малко след това отново впих устни в неговите...

92 Re: Апартамента на Кат! on Сря 26 Окт 2011, 11:56

Деймън Салватор

Поне ускори темпото. От една страна не беше добре да го прави, защото така всичко щеше да свърши доста по-бързо, но пък бавното й темпо си беше същинско мъчение. Пък и ако сама не беше забързала, то аз щях да го направя, така че не й оставих особено голям избор.
- Ммм.. по дяволите... - беше единственото, което успях да кажа в отговор на въпроса й. Естествено, че бях доволен. Толкова много исках да го направи, нямаше как да недоволствам от факта, че изпълни точно това, което й казах. Всичко, в комбинация с докосванията й и целувките й, беше невероятно. Пък и знаеше, че ми харесва да усещам ноктите й по гърба си. Е, понякога успяваше да се възползва, за да ме ядоса, но в момента не беше възможно да го направи, пък и в момента, дори на моменти да забиваше ноктите си малко по-силно, беше приятно и леката болка, която ми причиняваше, беше още по-възбуждаща.
- Кат... - прошепнах срещу устните й, като едновременно с това притиснах тялото й към моето. Леко докоснах врата й и отново се отдръпнах.
- ... обичам те, миличка. - усмихнах се и плъзнах езика си по устните й, а след това я целунах.

93 Re: Апартамента на Кат! on Сря 26 Окт 2011, 13:45

Катерина Петрова

Това че изруга, ми беше достатъчен отговор на въпроса, знаех че е доволен личеше си.И честно казано и аз бях доволна, че не продължих с онова бавно темпо.
Когато притисна тялото ми към неговото се усмихнах, обичах да усещам всяка една част от него.Макар и от устните ми да се изплъзваха прекалено много стонове, не промених тепото, а и това което каза ме накара да продължа с това темпо.
Не успях да кажа нищо, пък и езика му който се разхождаше по устните ми, ме караше да забравя каквото и да е.След целувката, забавих малко движенията си, знаех че ще се нацупи, но сега точно не му беше времето за това.
Когато отново се озова легнал на пода, спрях движенията си изцяло.Беше в мен целия, точно като ми харесваше и нарочно задържах това положение малко повече от обикновено.
Няколко секунди по-късно поднових движенията си, като отначало започнах съвсем бавно, но допрях устните си до гърдите му.
-И аз...те...обичам...-след всяка дума следваше целувка и същевременно след всяка целувка забързвах темпото.
-Ти..си...най-хубавото...нещо...което ми се е...случвало до сега...-докато говорех постепенно с целувки се изкачвах нагоре към устните му.Темпото ставаше все по-бързо с всяка изминала секунда, което си бе наистина страхотно удоволствие.
-Обичам те...страшно много...любов моя..-прошепнах срещу устните му, докато същевременно погалих лицето му.
Наитина беше така, не можех да стоя далеч от него, а камоли да оставя да си тръгне, както по рано щеше да направи.Не можех прекалено много го обичах за да го оставя да си тръгне, макар и караниците ни досега, нямаше как да си позволя да го оставя, можех да го направя, но не исках.И най-хубавото беше, че се харесвах такава, да не мога да го пусна, че го обичам и съм адски влюбена в него.
Темпото вече беше значително по-бързо и от преди да спра за момент, стоновете се изплъзваха от устните ми все по-силно от преди.
Плъзнах ръката си по пътя който устните ми току-що бяха изминали и когато стигнах до брадичката му, съвсем леко я придърпах към мен и впих устни в неговите.

94 Re: Апартамента на Кат! on Сря 26 Окт 2011, 20:56

Деймън Салватор

Мм... целувките й караха тялото ми да потръпва при всеки допир. Тези невероятни устни... винаги успяваше да ме изкара извън кожата ми с целувките си. И всеки път, усещането да го прави беше невероятно. Повече от невероятно. Пък и спря да ме измъчва и продължаваше да забързва темпото, с което ме побъркваше още повече.
Думите й ми харесваха. Знаех, че ме обича, но пък да чуя как го казва беше много по-хубаво. Кой да предположи, че свалката ми от водопада се превърна в това... отново да съм влюбен и най-странното - този факт ми харесваше адски много. Предполагам, защото адски много ми харесваше да съм с Кат. Пък и правехме невероятен секс, какво повече можех да искам.
- Ммм... сладурче. - усмихнах се, преди да ме целуне отново.
Знаех, че няма да издържим още дълго, затова набързо я бутнах на земята и се настаних върху нея. Продължих с бързото темпо, но преместих устните си върху гърдите й, целувайки я много нежно.
Няколко минути по-късно, когато и двамата бяхме свършили, бях легнал до нея, все още опитвайки се да нормализирам дишането си.
- Ммм... мамка му. - измрънках и леко се обърнах към нея. Плъзнах пръстите си по лицето й и се усмихнах.
- Невероятна си, любов моя. - допрях устни до нейните, след което отново се отпуснах на земята, но я прегърнах с една ръка.

95 Re: Апартамента на Кат! on Сря 26 Окт 2011, 23:58

Катерина Петрова

След като всичко приключи, отново едва дишах.Колкото и да ми се искаше да се изправя не можех, прекалено бях уморена и задъхана за да го направя.
Беше толкова сладък, така изморен и думите му ме накараха да се усмихна.Можех да успоря това което каза, но в момента хич не смятах да го правя.
-Ти също скъпи.-измрънках и с едно бързо движение го преместих да легне на мен.
Пода не беше удобен, а и предпочитах да го прегръщам, отколкото да лежи така на пода.Плъзнах пръстите си по гърба му докосвайки го съвсем нежно.Лекичко се надигнах и допрях устни до челото му.
-Ако всеки път така ми се реваншираш, за дето ме дразниш....нямам нищо против да го правиш.-засмях се и продължих да разхождам пръстите си по гърба му.

96 Re: Апартамента на Кат! on Чет 27 Окт 2011, 03:26

Деймън Салватор

Засмях се, когато ме дръпна върху себе си, но пък не се възпротивих.
- Ммм.. значи да продължавам да те дразня. - подсмихнах се.
- Супер и без това е много, много забавно да го правя. Но не гарантирам, че и следващия път ще ти се реванширам така. - допрях устни до врата й, а след това отпуснах главата си на гърдите й.
Всъщност беше доста по-удобно така, от колкото ако лежа на пода пък и ми харесваше да ме докосва така. Но не смятах да останем дълго така. Само трябваше да нормализирам дишането си, за да съм в състояние да помръдна.
Няколко минути по-късно се преместих на дивана и дръпнах Кат при мен, като отново я прегърнах.
- Мисля, че пак изгубихме Честър някъде. - засмях се и допрях устни до рамото й.

97 Re: Апартамента на Кат! on Чет 27 Окт 2011, 10:03

Катерина Петрова

Ако продължаваше да ме дразни по този начин, най-накрая ще се избием, този път беше доста по различно пък и го възбудих.
-Не е прилично да ме дразниш, следващия път съм сигурна, че ще се избием ако ме дразниш.-засмях се, докато продължавах да си разхождам пръстите по гърба му.
И разбира се малко след това се преместихме на дивана, но не казах нищо предпочитах просто да го прегръщам от колкото да споря с него.Всъщност не беше прав, не го бяхме изгубили,по-скоро го зарязахме, но това беше съвсем друг въпрос.
-Ммм...не, не сме.Мога да ти кажа, че е в спалнята излегнал се е на твоето място и е пуснал телевизора.-усмихнах се.
Правеше така, когато му е скучно или мен ме няма, но в крайна сметка знаеше кога да не ме безпокой или поне да се прави, че не чува нищо.Понякога имах чувстово, че е човек и ме разбира, макар и той да е просто куче.
-Честър...-повиших съвсем леко тон.
Секунда по-късно подаде глава от вратата на спалнята й ни изгледа, като накрая излая и влезе обратно в спалнята.
-Мисля, че гледката не му хареса.И ще направи нещо по-въпроса.-засмях се и малко след това го видях да идва в хола влачейки едно одяло от спалнята.Когато дойде до нас пусна одялото и се качи на дивана, изплезвайки език.
Взех одялото и завих мен и Деймън, знаех че ако не го направя Честър ще продължи да лае насреща ни и да се цупи.
-Казах ли ти?-казах през смях, докато почесвах кучето зад ушите.
-Чес, дай целувка на Деймън.-ухилих се и секунда по-късно Чес облиза Деймън по лицето оставяйки го целия в лиги и доволно настани главата си в скута ми.
-Оу, да...определено те обича.Аз никога не получавам такива целувки.-нацупих се леко, но малко след това се засмях.

98 Re: Апартамента на Кат! on Чет 27 Окт 2011, 10:41

Деймън Салватор

- Ау, не е прилично... Спокойно, няма да се избием... най-много да изям някой и друг шамар и пак да свършим без дрехи. - засмях се.
Реакцията на Честър беше адски забавна. Май не му харесваше особено много да ни гледа без дрехи. Ама не беше никак честно да ни носи това одеало. Само щеше да ми пречи да се наслаждавам на тялото на Кат. И за капак тя го накара да ме олигави.
- Ама и ти си голям дразнител. - погледнах Кат.
- Защо го караш да ме лигави? - поклатих глава..
Но пък можех да й го върна. Както бях целия олигавен, старателно изтрих лицето си в ръката й и гърба й.
- Ммм... така е по-добре. А ти, лигльо такъв, кога ще разбереш, че не трябва да работиш против мен? Сега защо ми пречиш да я гледам гола? - поклатих недоволно глава. Но нямаше как да не се засмея, когато изплези език насреща ми.
- Добре де, и аз теб обичам. - ухилих се и го погалих.

99 Re: Апартамента на Кат! on Чет 27 Окт 2011, 13:36

Катерина Петрова

Добре де можеше и да е прав, че в крайна сметка пак щяхме да свършим без дрехи, но все пак зависеше за какво ме е дразнил.
Не можех да спра да се смея, докато изтриваше лицето си от лигите на Честър, но това че те накрая останаха по мен не ми се хареса особено.
Не казах нищо просто продължих да се усмихвам, щях да му го върна, много скоро.
-Оу колко сте сладки, гълъбчета.-засмях се и преди Деймън да успее да ме спре се изправих.
Не го погледнах, а се отправих към спалнята, когато стигнах вратата се спрях и се обърнах към тях.
-Чес, не му позволявай да стане от дивана и да ме последва.-усмихнах се, докато го гледах как беше готов да скочи срещу Деймън.
-Много по-добре, а?-засмях се и влязох в спалнята.
Взех си една хавлия и влязох в банята, набързо си напълних ваната и се потопих отпускайки се.Обичаше да ме дразни, но не всеки път му минаваше номера, добре де почти винаги минаваше.
Само се надявах Чес да го пази да не ме последва иначе, тогава нямаше да е никак добре, не и за него разбира се.

100 Re: Апартамента на Кат! on Чет 27 Окт 2011, 20:25

Деймън Салватор

Ама нямаше да й писне да ме дразни, нали? Вместо да остане при мен и да продължа да я прегръщам и целувам, тя реши да ми бяга. Вярно, че оставих лигите на Честър по нея, но все пак нямаше нужда да ме оставя. Когато влезе в спалнята се нацупих. Когато понечих да се надигна от дивана Честър ми изръмжа.
- Ама и ти си един изпълнителен. - поклатих глава.
- Спри да ми ръмжиш, няма да отида при нея. - изправих се от дивана, увих се с одеалото и погалих Честър по главата. Поне спря да ръмжи, пък и аз наистина нямах намерение да ходя при Катерина. Щом искаше да ме дразни, нямах намерение да й позволявам да го прави. Вместо това щях да си стоя в хола с Честър. Пък когато се върне, щях да й го върна тъпкано. Отидох в кухнята, отворих хладилника и си извадих една банка кръв, а след това се върнах обратно в хола. Проснах се на дивана, а Честър застана точно до дивана.
- Качвай се, какво още чакаш? - засмях се и си отворих банката, отпивайки малка глътка. Когато все пак се качи на дивана, взех дистанционното, пуснах си телевизора и макар да нямаше нищо кой знае колко интересно, се загледах, докато продължавах да галя Честър.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next