Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 9]

1 Лунапарк on Сря 17 Авг 2011, 07:42

Катерина Петрова

Решили сте да покачите адреналина или просто да се позабавлявате с приятели...Е, това е мястото да го направите.Лунапарка е разделен на две части Северна и Южна.
В северната част можете да опитате нещо по екстремно, а в южната да се насладите на игри и сладки глезотийки.Ето, така изглежда Лунапарка..

2 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 08:57

Хелена Силвър

Беше събота вечер, а на мен не ми се стоеше вкъщи. Реших да се позабавлявам и да отида на лунапарка. Можеше да срещна някой приятел. Имаше много деца, но и големи хора .. Бях звъняла на Ашли, но тя не вдигаше, иначе щяхме да се разберем да се срещнем тук. Разхождах се и разглеждах атракциите, когато изведнъж видях едно момиче с руса коса. Разпознах я - беше Ашли. Затичах се към нея и я потупах по рамото.
-Би ли ми казала защо по дяволите не си вдигаш телефона?
Усмихнах й се.

3 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:23

Ашли Торес

След като чух гласа й се обърнах изненадано. Невероятно как винаги ме намираше...
-Ъмм, съжалявам, Хели, бях много заета. -усмихнах й се и аз. -Но щом вече си тук, можем да се позабавляваме...?

трябва да пишеш поне 4 реда!

4 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:29

Хелена Силвър

Тя се извини. Била много заета - разбирам я. И аз бях заета - търсех диви зайци денонощно .. бях новачка и гладът ми напираше. Но пък си имаше и добра страна - слухът ми беше безупречен. Тя каза, че сега вече можем да се забавляваме.
-О, разбира се. Има такива атракции .. видях една, където те изстрелват в небето като от прашка и излиташ нависоко и същевременно се въртиш - екстремнно, а?!

5 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:38

Ашли Торес

Тя винаги беше такава. Обичаше екстремното, за разлика от мен. Винаги правеше опасни неща и покрай нея и аз трябваше да го правя като нейна приятелка.
-Дори прекалено. Каква е следващата идея? -попитах с надеждата да има и друг план.

4 реда са задължителни!

6 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:44

Хелена Силвър

Обичах това, че ме разбира. Познавахме се от детската градина и бяхме неразделни, точно по тази причина - тя винаги ме разбираше и изслушваше. Бях сигурна, че я е страх, но .. аз обичах ектремното. Щях да я накарам да преодолее всичките си страхове, защото откакто станах вампир - аз нямах такива .. чувствата ми не бяха много - само обич и омраза. Ашли ме попита за друг план. А аз я погледнах и се ухилих.
-Ммм .. другият план е да те накарам да се качиш с мен на това .. нещо. Както и да се нарича то.

7 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:51

Ашли Торес

Винаги й се възхищавах на куража, който й е в повече. Гледаше ме с големите си очи и просто не можех да откажа на този поглед. Само котката ми и Хели имаха такова влияние над мен. Усмихнах се.
-...Хубаво. Да вървим.

Пиши по 4-ри реда!!!!
Администратор!

8 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 09:56

Хелена Силвър

Съгласи се. Йеес! И тя щеше да заобича екстремното като мен. Обожавах адреналина .. Не можех да го сравня с друго нещо! Изпитването беше неоуписуемо .. нямах търпение да разбера какво прави тази .. изстрелвачка. Отидохме на касите за билети. Като си купихме билетите седнахме на местата си, чакайки да ни закопчаят едниии .. секси парчета. Погледнах едното момче и започнах да флиртувам с него .. той ми се усмихна.
-Ей, много си сладък! По този повод ще ни черпиш ли .. саамо едно возене??
Той се съгласи и ни върна парите. Боже, бях добра в манипулирането.

9 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:04

Ашли Торес

Аз се засмях. На Хели й се отдаваха свалките. От малка се беше научила да манипулира хората. Особено мъжете. Караше ме да забравям какво ме чакаше. В случая сега ме чакаше ужасно нещо. Никога не съм харесвала атракциите и адреналина. Мразех това чувство в мен сякаш нещо се преобръща. За това никога не се бях качвала на кораб или самолет.

10 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:08

Хелена Силвър

Хареса ми как се засмя Аш. Винаги се смееше така, когато нещо я кефи. Знаех как да манипулирам .. а и трансформацията ме научи да изключвам чувствата си, когато искам, така че беше още по-лесно. Зачакахме да започне изстрелването и въртенето. Усетих, че Аш я е страх и я хванах за ръката.
-Спокойноо! Това е само .. въртележка. Приеми, че си 2-годишна, която досега не се е качвала на люлка. Това е тази атракция за теб!

11 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:15

Ашли Торес

Колкото й се отдаваше да манипулира, толкова и не й се отдаваше да успокоява. Не и когато ми казваше ''представи си...''. И все пак това наистина беше само една въртележка. Светът нямаше да свърши ако изтърпя следвашите пет-десет минути. Аз погледнах долу към ръцете ни и се усмихнах.
-Аз не се страхувам. -излъгах

12 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:20

Хелена Силвър

Познавах, когато лъже! Все пак - познаваме се от 3-годишни.
-Не лъжиии! Виж, ако не крещиш - ще ти кажа най-голямата си тайн, която само един човек я знае.
Бях готова да й кажа, че съм вампир. Имах й доверие и се надявах, че няма да ме намрази.

13 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:28

Ашли Торес

Погледнах я сериозно. Наистина ли имаше тайни, които да не знам? А и как така да не крещя??? Тук всички крещяха!! Тя май се шегуваше с мен
-Тайна ли? Но аз знам всичките ти тайни, Хели. -казах. ...Нали ми бе най-добрата приятелка, за това тя споделяше всичко с мен.

14 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:36

Хелена Силвър

Знаех, че има възможност да се разсърди като разбере, че крия нещо от нея.
-Тази е прекалено сериозна .. затова не исках да ти я споделям .. ноооо сега май е времето! Аз съм ..
Точно когато тръгнах да й казвам, че съм вампир ни изстреляха и Аш започна да крещи с цяло гърло. Аз просто си седях на мястото и я гледах.

15 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:41

Ашли Торес

Мразех така да става. Тъкмо тръгна да ми казва нещо и ни изстреляха и всички започнаха да крещят. Аз много се уплаших от рязкото изстрелване и започнах да пищя. И вече бях повече от сигурна, че никога няма да се кача на това нещо. Имах гадното чувство, че ще падна всеки момент.

Пиши по 4-ри реда!!!
Администратор!!!

16 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 10:53

Хелена Силвър

Уооу! Беше неописуемо страхотно да гледаш всички отгоре. Изстреляха ни на може би 50 метра, аз се кефех, а Ашли продължаваше да пищи! Край! Повече нямаше да се качи на подобно нещо.. но поне си имах друг приятел вампир, който обожава адреналина.
-Аш .. Аш .. Ааааааш!
Тя продължаваше да пищ и очевидно не ме чуваше!
-Ааааааш! Аз съм вампир!
Точно, когато казах, че съм вампир тя спря да пищи. Гледах я с ококорени очи, а тя ме гледаше недоумяващо ..

17 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:01

Ашли Торес

Аз я изгледах. Тя шегуваше ли се с мен? Бяхме 60метра над земята и тя от нищото ми казва, че била вампир?
-М-моля? По-тъпа шега не бях чувала, честно. -казах й, а тя само ме гледаше с леко отворена уста. И аз не отлепях очи от нейните. Мислех, че ще се забавлява след като сме тук, а тя само се чудеше как да ме сплаши. Тази вечер се държеше много странно.

18 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:06

Хелена Силвър

"Тъпа шега"?! Тя сериозно ли?!
-Не ти се ебавам. Сериозно .. ВАМПИР СЪМ!
Атракцията ни въртеше във въздуха, а на мен ми идеше да повърна .. току-що бях казала на най-добрата си приятелка, че съм вампир, а тя ме смяташе за откачалка.
-Вярваш ли ми?

19 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:13

Ашли Торес

Дали и вярвам? Дали и вярвам, че е вампир?! Тя наистина се шегуваше с мен.
Идеше ми да и се разкрещя и да и кажа, че от много време сме приятелки и никога не се е държала така и това държание никак не ми харесва. Никога не ме бе ядосвала така.
-Не мога да те позная. -казах й, като обърнах поглед към небето

20 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:18

Хелена Силвър

Изгледах я! Не можах да повярвам, че най-добрата ми приятелка ме смята за луда ..
-Мислиш, че съм луда?! Ето .. сега ще ти докажа, че не съм .. Гледай в мен! В МЕН ГЛЕДАЙ!
Тя ме отклони поглед от небето и ме погледна .. извадих си зъбите и захапах китката си. Върху лицето ми нямаше и капка чувство по простата причина, че вампирите не чувстваха нищо!
-Сега вярваш ли ми?! Или трябва да ти докажа с нещо друго?

21 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:25

Ашли Торес

Гледах я с широко отворена уста. Тя току що беше захапала китката си и от нея текна кръв. В този момент изпитах един огромен страх. Не знаех, че вампири всъщност има, а най-добрата ми приятелка се оказа една от тях.
-Не, не, не, не, това не е истина. -повтарях си и много исках да си повярвам. Тя изглеждаше ядосана и това ме плашеше още повече.

22 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:33

Хелена Силвър

Бях ужасена от начина, по който тя реагира .. усетих се, че току-що бях видяла кръв, а очите ми сигурно бяха кръвясали от глад .. Тя си повтаряше, че не можеше да е истина и ми се искаше да й помогна да повярва. Сигурна съм, че изглеждах ядосана, защото в моменти като този не мога да контролирам емоциите си .. още по-ужасена бях от това, което щях да кажа
-Иска ти се да не е истина?! Така ли? Но ако не беше .. сега нямаше да съм жива .. тялото ми щеше да бъде смазано, защото това че съм вампир ме спаси .. АЗ съм МЪРТВА!!! Знаеш ли на мен какво ми е? Паднах от една скала, и ако не ме бяха превърнали, в момента нямаше да имам шанс да бъда тук!

23 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:41

Ашли Торес

Тя не спираше да ми крещи, знаеше че не понасям да прави това и въпреки това продължаваше. Историята и бе ужасна и може би за това се разплаках като малко бебе. Не спирах да я гледам. Сега тя не приличаше на моята най-добра приятелка, а по скоро на...чудовище. И не спираше да ме гледа сърдито. Очите и бяха тъмно червени и още не си бе прибрала зъбите. Аз се опитвах да стоя възможно по-далеч от нея до колкото двете седалки ми позволяваха.
-За бога, Хели, спри да крещиш!!! -извиках

24 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:48

Хелена Силвър

Изведнъж усетих страха й. Особено след като ми каза да спра с крещенето. Бях ужасно гладна и зъбите ми бяха навън. НТе исках и да си помисля, че най-добрата ми приятелка ме мрази.
-Аш .. съжелява! Още свиквам. Да паднеш от скала не е такова приключение като тази .. изстрелвачка на хора.
Изведнъж ускорението на атракцията спря и стъпихме на земята.

25 Re: Лунапарк on Съб 24 Сеп 2011, 11:55

Ашли Торес

Още с първата стъпка на земята почувствах успокоение. И веднага направих крачка назад. Не че разбирах нещо от вампири, но Хели ми изглеждаше гладна. А аз не исках да послужа за храна.
-Моля те не се приближавай до мен. -не ми беше приятно да й го кажа, но въпреки това го направих...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 9]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next