Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

1 Лунапарк on Сря 17 Авг 2011, 07:42

Катерина Петрова

First topic message reminder :

Решили сте да покачите адреналина или просто да се позабавлявате с приятели...Е, това е мястото да го направите.Лунапарка е разделен на две части Северна и Южна.
В северната част можете да опитате нещо по екстремно, а в южната да се насладите на игри и сладки глезотийки.Ето, така изглежда Лунапарка..

151 Re: Лунапарк on Пет 06 Юли 2012, 01:35

Allen Walker

Емили ми отговори, че ще остана пръв в класацията и никой няма да ме измести. Трябваше да се обърна на другата страна, за да не взема да се изчервя:
- Благодаря - казах мило
- Тимканпи казва, че също иска да ти е приятел! - казах защото, чух че той го казва. Хората много често се плашеха от него, но той беше мил и добър. Особено към момичетата. Е, можеше много гадно да хапе, но това е друг въпрос. Нямах намерение да и го споменавам.

152 Re: Лунапарк on Пет 06 Юли 2012, 07:36

Ария Чайм

Усмихнах се когато той ми благодари. След което добави че очарователното златно топче което той наричаше Тимканпи, също иска да ми е приятел.
-О, разбира се 1е ми е приятел.
Потвърдих аз без никакъв признак за колебание.

153 Re: Лунапарк on Нед 08 Юли 2012, 11:02

Allen Walker

След като тя каза, че Тимканпи също и е приятел, той се разхвърча на всички страни, а аз се засмях.
Погледнах непълната луна, която бавно се предвижваше по небето и казах:
- Искаш ли да продължим разходката си?
След памука се бяхме заседяли на пейката, а преди време тя сама предложи да се разходим. Изправих се и се усмихнах на събеседницата си.

154 Re: Лунапарк on Пон 09 Юли 2012, 06:24

Ария Чайм

Тимканпи се разхвърча наоколо от радост. Тогава Алън се загледа в луната след което ме попита дали искам да продължим разходката. Стана и ми се усмихна. Погледнах го и се усмихнах след което заявих.
-Да разбира се. Много ми е приятно да се разхождам с теб.

155 Re: Лунапарк on Пон 09 Юли 2012, 07:35

Allen Walker

Каза, че и е приятно да се разхожда с мен. Радвах се, че мисли така за мен. Обичах да оставям добро впечатление на хората. И понякога дори да не трябваше да ми пука за хорското мнение, всъщност ми пукаше.
- На мен ми е по - приятно, защото дори стоенето с теб е яко! - започнах да се дразня със нея съвсем невинно
Бяхме тръгнали бавно, в посоката, в която бяхме тръгнали и преди.
- Чудя се...знаеш ли до колко работи това място? Да не вземат да ни затворят тук?
Попитах, защото наоколо нямаше толкова хора като преди. Не че беше проблем за мен да ме заключат в лунапарк, прекарвал съм нощта и на по - гадни места. Но за Емили не знам....

156 Re: Лунапарк on Вто 10 Юли 2012, 01:52

Ария Чайм

Той започна да се закача невинно. Усмихнах се и казах:
-А на мен още повече.
След което се огледа и ме попита дали знам кога затваря лунапарка. Огледах се заедно с него и наистина нямаше много хора както преди. Усмихнах се.
-Дори да ни заключат нямам нищо против да прекарам вечерта с теб. Но все още виждам светещи атракции.
Погледнах в далечината или по точно в светлинките.

157 Re: Лунапарк on Чет 12 Юли 2012, 11:22

Allen Walker

- И аз нямам нищо против - допълних
- Дори би било забавно. Само че мен ще тръгнат да ме търсят - ухилих се
Имах телефон, но Зеро не звънеше, а направо действаше. Сега не ми се мислеше за това.
Беше права, че все още имаше светещи атракции. Забелязах, че детските изцяло бяха затворени, а от другите половината работеха. Минахме през няколко яки атракции, които не знаех как се наричат, но от една такава бях повръщал като малък. След минутка стигнахме до едно голямо виенско колело, което по принцип се виждаше от целия лунапарк.
- Знаеш ли...тъпо ще е да сме дошли в Лунапарка, за да си тръгнем с подвити опашки от страшната къща и след като само сме вечеряли...Искаш ли да се качим? - попитах и посочих леко виенското колело.
- Надявам се не ти става лошо от високо?

158 Re: Лунапарк on Пет 13 Юли 2012, 03:51

Ария Чайм

Той допълни че и на него ще му е приятно да остане с мен, но и че ще тръгнат да го търсят. Повървяхме малко след което той се спря и ме попита дали искам да се кача с него, след което посочи виенското колело. Усмихнах се и с радост се съгласих.
-Да с удоволствие ще се кача.
Още щом го казах се запътихме към колелото.

159 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 06:06

Allen Walker

След като тя се съгласи, бавно се запътихме натам. Музиката, която се чуваше от самото колело беше бавна. Някаква балада, но не се сещам коя.
Изчакахме момичето и момчето, които бяха преди нас да се качат, и след като завъртяха леко виенското колело се качихме и ние.Тъкмо се приготвях да щраквам закопчалката, когато един от персонала го направи вместо мен. Бях се качвал на доста по - голямо като бях в Европа, но беше отдавна и бях забравил усещането. Колелото започна да се движи съвсем бавно. Това беше тактика хората да могат да огледат целия град. А по това време на денонощието, той беше наистина красив.
- Дано да имаме късмет и да спре на върха - казах ентусиазирано.
Не бяхме много хора на него, затова беше напълно възможно...

160 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 06:15

Ария Чайм

Скоро се озовахме пред колелото. Изчакахме хората пред нас след което се качихме и ние. Закопчаха ни и неусетно колелото се задвижи. Тогава Алън добави, че ще хубаво ако спрем на върха. Точно когато го каза колелото спря точно на върха. Усмихнах се и добавих.
-Е наистина имаме късмет. Случайно да имаш някакви сили с които сбъдваш желания?
Попитах аз шеговито.

161 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 06:23

Allen Walker

Засмях се с глас на въпроса и. Наистина ме радваше закачливото и чувство за хумор.
- Може да имам, но да не знам за тях - отговорих отново със широка усмивка.
- А може би ти имаш някакви такива сили и не ми казваш!
Въодушевено се заоглеждах. Беше наистина перфектно. И най - вероятно и атмосферата с тихата и мелодична музика щеше да бъде приятна, ако отсреща не се вихреше някакъв рап с много мръсотии в него.
- Супер! Досетих се къде долу горе се намира блока ми!- казах весело.
- Ако обичаш красивите гледки, трябва някой път да ми дойдеш на гости! Гледката от терасата е уникална!

162 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 06:59

Ария Чайм

Той се засмя и каза че може би има или пък аз имах. Усмихнах се.
-Може не знам.
Направих някакво движение с ръце след което казах.
-Изглежда нямам особени способности.
Алън се огледа за момент след което добави, че ако обичам красивите гледки трябва да му отида нагости, защото гледката от терасата му била страхотна.
-С удоволствие ще ти гостувам.
Добавих тихичко аз след което се загледах в светлините на града. Беше наистина невероятно.

163 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 07:09

Allen Walker

Продължих да се усмихвам.
- То може да става и със мисъл! Не с ръце или крайници.
Тя се съгласи на предложението да ми дойде на гости, което също ме зарадва.
- Чудесно! Тъкмо ще видиш как превърнах най - мрачната обител в готин апартамент!
Доста често се чувствах доволен от себе си, задето бях постигнал такива добри резултати. Е, имаше и хора, които не смятаха така. Под "хора" визирам вечно кисел вампир със склонност към меланхолия.
След още една минутка, колелото потегли отново.

164 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 07:48

Ария Чайм

Той се зарадва след което добави, че ще ми покаже как е превърнал най-мрачната обител в готин апартамент. Изглеждаше горд от себе си, а и как иначе. Усмихнах се когато изведнъж колелото потегли надолу.

165 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 09:39

Allen Walker

Отново стигнахме до долу. Не спряхме, следователно обиколката нямаше да е само една. След половин минута обаче спряхме, за да се качат и другите, които бяха дошли. Не беше минала и минута, и на едно момче му стана лошо. Колелото си вървеше много бавно, но седалката му беше през две от нашата и можех да видя, че прави всичко по силите си да не се изповръща. Явно не искаше да спират отново само заради него.
Напрегнах си мозъка, за да измисля какво интересно може да правим, след като слезе от тук...

166 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:20

Ария Чайм

Слязохме надолу после пак нагоре. Беше бавно и много успокояващо. Алън се загледа в някой от другите, качили се на колелото. Не след дълго ми заприлича на много замислен като учените. Огледах наоколо. Забелязах от онези каравани, в които трябва да уцелиш някаква цел за да спечелиш нещо. Като малка баща ми винаги ми печелеше разни играчки. Изведнъж ми се прииска да си спечеля нещо. Обърнах се към Алън, но ме досрамя да го питам, мислех си че е детинско.

167 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:27

Allen Walker

През времето, в което стояхме в мълчание, си мислех дали най - добрият ми приятел е забелязал липсата ми .Притесняваше ме факта, че може да си е помислил, че се е случило нещо и да е обиколил града поне два пъти. А в това състояние не му трябваше да се уморява много. Но...нека се научи, че в 21 век има мобилни телефони. И те се използват! Можеше да ми звънне по всяко време, така че защо си развалям приятната атмосфера? Обърнах се към Емили и усетих нещо нередно. ИМах чувстовото, че нещо я мъчи, но не го казва.
- Какво има? - попитах и се подкрепих със мила усмивка

168 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:35

Ария Чайм

Алън се усмихна и ме попита какво има. Явно беше забелязал че съм леко притеснена.
-Ами чудех се, били искал да стреляме?
След като го попитах веднага посочих караваната, за да не става недоразумение. Надявах се да се съгласи и да не мисли това за детинщина.

169 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:49

Allen Walker

Бях прав, че има нещо. И се успокоих, когато ми сподели какво е то. Много мразех хората да искат нещо или да се мъчат от нещо, а когато ги попитам какво има, те да ми казват "нищо".
Явно нея я притесняваше, какво бих си помислил за предложението и.
- Шегуваш ли се? Разбира се, че искам! - казах ентусиазирано.
Колелото ни спря да слезем, като отново дойде човекът за да откопчае...там нещото. Станах и излязох пръв, понеже бях от външната страна. След това се обърнах и я изчаках.

170 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:53

Ария Чайм

Той прие и изглеждаше така ентусиазиран. Зарадвах се. Не след дълго колелото се спря и ние трябваше да слезем. Алън слезе пръв защото беше от външната страна. След него слязох и аз след което потеглихме към караваната. Бях толкова радостна, че не успях да го прикрия. Усмивката не изчезваше от лицето ми. И ето, че се озовахме право пред караваната. Качих се по стълбичките и изчаках Алън да дойде. През това време се загледах в наградите.

171 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 10:58

Allen Walker

Настроението и зарази и мен. От такива стрелбища бях печелил много неща, но най - много хартиени ароматизирани цветя. Беше ми писнало от тях. Бях се обърнал да зяпам виенското колело, което току що бяхме напуснали, и затова Емили беше пристигнала преди мен. Застанах до нея с усмивка. На рафта пред нас до мен имаше малко кученце, което беше вързано на каишка. Лепнах се за него на момента. След това отново се обърнах към нея:
- Е...на кое искаш да се пробваш първо?

172 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 11:07

Ария Чайм

Забелязах, че той се загледа в едно кученце с каишка. Алън ме попита кое искам да пробвам първо. Усмихнах се и веднага отговорих без колебание.
-Стрелба с пистолет.
Помолих собственика и той веднага ми зареди пистолета и ми го подаде. Обърнах се към Алън и го попитах.
-Ами ти? С кое ще започнеш?

173 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 11:17

Allen Walker

Не се колебаеше много а веднага се насочи към стрелбата с пистолет. Човекът се изправи от столчето, като взе един от пистолетите и го зареди. Тук мишените бяха доста хубаво направени. А не като простите капачки, по които аз се бях учил. Тя ме попита аз със какво ще започна и се усмихнах:
- Първо смятам да видя как ще се справи най - добрия в тази област, а после ще реша.
Въпреки това си знаех, че съм най - добър с пушките. Най - големите си награди бях печелил с тях

174 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 11:28

Ария Чайм

Каза, че първо иска да види как ще се справи най-добрия в тази област и тогава. Усмихнах се и погледнах към мишените. Заех позиция и приличах на хората които стрелят по стрелбищата. Насочих се и започнах да стрелям. Уцелвах въртящите се мишени една след друга. Изглеждах като професионалист, но това не ми беше първата стрелба, така де вече знаех как да използвам пистолет и то доста добре. След като свърших оставих пистолета и се загледах в наградите. Макар и да бях уцелила всички избора от награди на стрелба с пистолет беше малък. Харесах си едно мече и казах на човека, че го искам, като го посочих. Погледнах Алън и казах.
-Е ти си наред. Искам да видя какво можеш.
Казах аз като си личеше, че бях любопитна.

175 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 11:50

Allen Walker

Тя се справи отлично. Имаше завидни способности. Аз, собственикът и дори кучето гледахме удивено. След това осъзнах, че може би е дошъл момента отново да заприличам на глупак. Тя си избра едно плюшено мече и продавачът и го подаде. За мое щастие наградите за стрелба с пушка бяха по големи и хубави. Емили ми напомни, че е мой ред и, че иска да види какво мога. Усмихнах се с половин уста:
- Предупреждавам те, да не очакваш нещо грандиозно.
Повдигнах вежда и погледнах напред.
- Мисля да се пробвам с пушка. - казах на човека.
Той кимна, взе една от четирите пушки, като я почисти набързо с една кърпичка и я зареди. Платих за двойно повече мишени, от тези на Емили и му се наложи да остави кутийката със сачмите пред мен.
- Ще се справиш ли със следващото зареждане? - попита ме небрежно той
- Разбира се!- отвърнах, а той ми подаде въздушната пушка.
Съсредоточих се, поставих я на едното си рамо, прицелих се и започнах да стрелям по мишените. Първият път бях уцелил всички, като спирах, за да слагам по една сачма в пушката. Със следващите също се справих подобаващо, като все пак не уцелих две.
Човекът ми показа наградите, от които да си избера, като очите ми се спряха на един сладък сив вълк. Той ми го подаде, и когато се радвах на успеха си, той взе едно от хартиените цветя и бързо го напръска с някакъв дезодорант. Изпуфтях отегчено и той ми подаде и него.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next