Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 9]

1 Лунапарк on Сря 17 Авг 2011, 07:42

Катерина Петрова

First topic message reminder :

Решили сте да покачите адреналина или просто да се позабавлявате с приятели...Е, това е мястото да го направите.Лунапарка е разделен на две части Северна и Южна.
В северната част можете да опитате нещо по екстремно, а в южната да се насладите на игри и сладки глезотийки.Ето, така изглежда Лунапарка..

176 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 12:13

Ария Чайм

Алън ме предупреди да не очаквам много, макар да бях сигурна че ще се справи отлично. Той реши да стреля с пушка. Продавача му подаде една като видях че Алън плати за повече мишени от моите. Уцели всички от първите. Бях изненадана, макар да пропусна две от следващите. Беше наистина добър. Имаше доста богат избор на награди, но той избра един симпатичен сив вълк. Собственика му го подаде и заедно с него едно напарфюмирано цвете. Пожелах приятна вечер на човека след което слязох обратно по стълбичките и изчаках Алън.
-Беше страхотен. Наистина ме изненада.
Казах аз и му се усмихнах.

177 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 12:28

Allen Walker

- И ти не отстъпваш - уверих я аз.
Вдъхнах леко аромата, носещ се от цветето. Беше приятен...но аз все още не изпитвах топли чувства към тези цветя.
- За вас, госпожице...-казах аз нежно и леко склоних глава, като протегнах цветето към Емили.
Не че и го пласирах, защото не ги харесвах, напротив- важен бе жеста. Не че беше много кавалерски да задържа плюшения вълк за себе си, но аз и без това не бях кавалер.

178 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 12:36

Ария Чайм

Алън ме увери, че и аз съм добра. Усетих приятния аромат на цветето и след по малко от минута Алън се обърна към мен и като изтънчен кавалер ми подари цветето. Бях очарована. Взех цветето след което леко приклекнах като дамите от 20, 19 век и казах нежно.
-Благодаря Ви, господине.
Продължих ме да ходим в незнайна посока, но поне ми беше забавно около него.

179 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 12:47

Allen Walker

Усмихнах се доволно. Доста добър отговор. Вървяхме бявно и спокойно покрай някаква градинка. Бях притиснал играчката силно към себе си и усмихнат гледах звездите.
Чувствах се доста щастлив, когато усетих вибрацията от мобилния в джоба си. Извадих го и познатата мелодия зазвъня в тишината. Погледнах умолително към Емили и казах:
- Ще ме извиниш ли?
Наистина мразех да вдигам телефона, когато бях с някой друг, но видях, че е от Зеро
- Няма нужда да се отдалечаваш...

180 Re: Лунапарк on Нед 15 Юли 2012, 23:38

Ария Чайм

Вървяхме бавно и спокойно. Алън гледаше звездите, а аз бях притиснала мечето към себе си и гледах цветята в градината. Изведнъж се чу мелодия на телефон. Беше от Алън. Той помоли да го извиня и каза че няма нужда да се отдалечавам.
-Не се притеснявай.
Казах аз и се приближих до цветята които от доста дълго ми хващаха окото.

181 Re: Лунапарк on Пон 16 Юли 2012, 04:30

Allen Walker

Тя ми каза да не се притеснявам и аз се усмихнах и кимнах в отговор. Вдигнах и първоначално имаше мълчание. След като повторих "Ало" втори път, най - накрая той повтори:
- Къде си, какво става? - в гласа му имаше напрежение но и обичайната хлад
- В лунапарка съм...Зеро...срещнах Акума - казах тихо
- Акума? Добре ли си? - въпреки, че се стараеше да изглежда строг и студен, аз забелязах притеснението.
- Да, добре съм. Не затова се бавя. Срещнах някой...интересен.
Той не каза нищо. Типично.
- Ти...как се чувстваш? - попитах
- Чудесно! - изстреля той и затвори
Усмихнах се. Значи всичко беше наред. Приближих се до Емили, която още беше при онези цвята:
- Може да ти прозвучи нахално, но може ли телефонния ти номер? - казах и се усмихнах невинно

182 Re: Лунапарк on Пон 16 Юли 2012, 04:59

Ария Чайм

Алън ми се усмихна, след което вдигна телефона си. Разговора, който проведе, не беше дълъг. След като свърши, той се приближи до мен и ме помоли за телефонния ми номер.
-Да разбира се.
Извадих едно малко листче от чантата си и химикал, след което написах номера си и му го дадох.
-Би ли ми написал твоя?
Попитах аз невинно.

183 Re: Лунапарк on Вто 17 Юли 2012, 10:40

Allen Walker

Извади от чантата си лист хартия и химика, след което ми написа номера си на него. След като ми го подаде, тя ме помоли да напиша и моя:
- Разбира се.
Откъснах част от празното място на листа с номера и и я помолих за химикалка. Тя ми подаде същата и аз написах своя. Подадох и листа с усмивка:
- Заповядай. Ако има нещо или просто те подгони акума може да ми звъннеш!

184 Re: Лунапарк on Вто 17 Юли 2012, 12:01

Ария Чайм

Той написа своя номер и ми го даде след което добави, че ако има нещо или пък ме подгони акума мога да му звъна. Усмихнах се и казах.
-Е може пък да ти звъна просто ей така.
Продължих ме да ходим като повечето атракции след нас вече бяха готови да затворят.

185 Re: Лунапарк on Вто 17 Юли 2012, 12:33

Allen Walker

- Да, това също.
Въпреки всичко, почти бях сигурен, че аз първи щях да и звънна. На моменти бях доста нетърпелив, а когато се запознаех с някой обичах да съм сигурен, че няма да си останем просто познати.
Там накъдето бяхме тръгнали беше доста пусто, а и нямаше атракции. Имаше само пейки и градинки, и на всичкото отгоре беше доста тъмно.
- Няма да е лошо да се насочваме към изходите, какво ще кажеш?

186 Re: Лунапарк on Вто 17 Юли 2012, 13:01

Ария Чайм

Както си вървяхме по тъмната алея, Алън попита дали искам да се насочим към изходите. Кимнах с глава, след което заедно с Алън се запътих към изхода. Вървяхме бавно и спокойно. Отстрани може би изглеждах ме като онези двойки по филмите, но за мен лично си беше една страхотна среднощна разходка с едни невероятно мил младеж.

187 Re: Лунапарк on Вто 17 Юли 2012, 13:13

Allen Walker

Ние вървяхме бавно и спокойно, но аз имах прекрасното усещане, че ще се изгубя. Мълчах и вървях спокойно, защото не исках да заприличам на идиот пред нея, но значително бях започнал да се притеснявам. Може би тя знаеше накъде вървим и напразно се притеснявах. Но все пак...
За мое огромно щастие след няколко минутки минахме покрай табелка на целия зоопарк. Отдъхнах си спокойно и се спрях при нея, за да огледам. Имаше изход, който се намираше по -близо до нас от този, през който бях влетял преди няколко часа аз.
- Според това тук, ще ни е по -близо да тръгнем на север - обърнах глава към нея и посочих към табелата.

188 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 02:05

Ария Чайм

Както си вървяхме, ние минахме покрай табелката на зоопарка. Тогава Алън се спря и огледа. Изглежда бе забелязал изход на близо. Алън добави, че ще ни е по-близо да тръгнем на север, след което посочи табелата. Погледнах я за миг и се съгласих с него.
-Да, прав си. Ами да вървим тогава.
Усмихнах се приветливо към него.

189 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 03:56

Allen Walker

Още една перфектно изпълнена ситуация. Аз не бях заприличал на глупак, нямаше да ни затворят в лунапарка...значи всичко беше наред. Отвърнах на приветливата и усмивка и отново тръгнахме. Тимканпи май беше доста уморен, защото още като тръгнахме кацна на главата ми и не мръдна оттам. След минутки излязохме през големи врати, доста приличащи на тези, през които бях дошъл. Пазачите, които бяха там бяха полузаспали и май леко се стреснаха като се появихме. Излязохме навън и се спряхме:
- Е, май все някога ще трябва да си вървим...
Със сигурност ми беше забавно с нея, но не само днес беше ден, нали?

190 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 08:02

Ария Чайм

Не след дълго излязохме през големите врати. Пазачите леко се стреснаха, изглежда не очакваха хора в този късен час. Щом вече бяхме вън, ние спряхме. За съжаление трябваше да се разделим, но все пак бяхме си прекарали чудесно.
-Да така е. В коя посока си?
Попитах аз с малката надежда да сме в една и съща.

191 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 09:37

Allen Walker

Отговорих на въпроса и, като посочих наляво.
- И да знаеш, че ще ти звънна тези дни - предупредих
Това беше една от най - приятните ми случки, откакто бях дошъл. Погледнах напред и отново видях градът окъпан в светлина. Наистина приятно място. Нямаше да оставя Акумите да се разполагат тук за дълго. Изчаках да видя какво ще ми каже Емили.

192 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 09:43

Ария Чайм

Той Посочи на ляво, уви. Къщата в която бях отседнала беше на дясно и изглежда тук щяхме да си кажем чао.
-Жалко аз съм на дясно.
Усмихнах се след което Алън ме предупреди, че ще ми звънне в близките дни. Погледнах уличките, които бяха огрявани от уличните лампи. Сякаш ято от светулки летяха по една от всяка страна. После погледнах Алън, приближих се и го прегърнах.
-Благодаря ти за прекрасната вечер. Отдавна не се бях забавлявала така.
Казах аз тихичко, докато го прегръщах.

193 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 10:32

Allen Walker

Оказа се, че сме в различни посоки. Но нищо, аз се надявах да се видим пак. Бях обещал, че аз ще и звънна, така че от нея зависеше дали щеше да се съгласи.
Тя се приближи и ме прегърна, а аз обвих ръце около тялото и.
- И аз ти благодаря. И за мен беше много приятно, и се надявам скоро да се видим пак.
След няколко секунди ми се наложи да я пусна, като се усмихнах:
- Чао...
Тръгнах няколко стъпки назад, като продължавах да се усмихвам, след което се обърнах и потеглих с бързи крачки.

194 Re: Лунапарк on Сря 18 Юли 2012, 12:16

Ария Чайм

Алън също потвърди, че му е било приятно. След това прегръдката свърши, а той се усмихна като направи няколко крачки назад. Обърна се и закрачи бързо. Усмихнах се, след което и аз се обърнах и тръгнах. Надявах се скоро да се чуем и пак да се видим. Докато вървях се обръщах от време на време и го виждах, докато не завих в една уличка. Изглежда това беше краят на вечерта.

195 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:03

Joker a.k.a Nemezis

И така се озовахме не след дълго пред една голяма шатра и от страни малка палатка за билети. Хванах ръка на Куини леко и я поведох.
-Хайде да влезем!
Така си взехме два билета и вече влизахме под многото светлини и различни шумове, а аз се оглеждах във всички посоки и се усмихнах
-Тук например.. искаш ли тук на цирк...
запитах и се усмихнах...

196 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:06

Harley Quinn

Нямате си и на представа, какво е чувството да се върнеш някъде, където си ходил като малък. Просто чувството е толкова хубаво. Толкова приятно. Бях точно като малко детенце, което вижда шоколад.
-Мда .. тук е чудесно.
И влязохме в шатрата, където се случи нещо доста забавно. Объркаха господин Ж с клоун от шоуто. Едно детенце дори му поиска фигурка от балон, което нямаше как да не ме накара да се засмея.
-Е явно клоуните тук са на почит.
И го задърпах да седнем някъде, където хем има хора, хем е по-тъмно, хем всичко се виждаше.

197 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:13

Joker a.k.a Nemezis

Малкото дете беше забавно и аз само взех балона и свих 4 места в единя му край и 4 в другия, вързвах ги на възел и станаха краката и опашката и после главата и предните крака, но бях забравил, как се прави лицето и за това го нарисувах със своя грим и го дадах на детето. Хванах ръката на Харли и се затичахме на едно позакрито място, близо до подпорите и високо на горните редове.
-Тук, може ли, искаш?
Попитах я на ухо и я целунах по бузата.....

198 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:16

Harley Quinn

-Чудесно е.
Отвърнах му и се настанихме. Скоро представлението започна, което си беше чудесно. Да .. аз харесвах доста цирковете. Магията която се разпростираше докато артистите изпълняват номерата си. Просто беше ... вълшебно. Може би и затова толкова харесвах господин Ж? Е не мога да бъда сигурно за това.
По едно време се появиха и онези с екзотичните животни и започнаха да обикалят с различни змии сред публиката. Стигнаха и до нас и ми предложиха да докосна една от змиите, но аз тактично им отказах и се свих по-близо до Жокера.

199 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:21

Joker a.k.a Nemezis

Беше чаровно как се сви и също я погалих по рамото да се успокой, гледахме и различни акробати. Беше интересно. Аз се засмях:
-Но аз го мога по-добре!
Извиках по едно време и после пак хванах Куйни...
-Хубави дрехи имаш...
Погледах полата й, даже я пипнах с ръка..
-Ходят ти..
усмихнах се тънко, след последното изречение.

200 Re: Лунапарк on Вто 10 Сеп 2013, 04:25

Harley Quinn

-Благодаря ти за комплимента.
Леко се изчервих и се свих още повече на мястото си. Беше ми малко неловко след това в хотела. Чувствах се сякаш виждаше през дрехите. Все едно имаше ренгенови очи. Така да се изразя, но тази мисъл бързо отмина когато се появиха нашите колеги клоуните.
-Може ли да се преместя?
Попитах го и когато той кимна се изправих и седнах в него. Мда, буквално се настаних в него и се загледах в шоуто.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next