Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 16]

1 Sky Bar on Чет 18 Авг 2011, 12:11

Катерина Петрова

First topic message reminder :

"Sky Bar" е на покрива на най-голямата сграда в града.Има прекрасна гледка както е разделен на две части едната е Бар, а другата е малко по усъмотена с басейн.

Внимание! Платена зона: -3 Евро на пост!

101 Re: Sky Bar on Нед 08 Яну 2012, 04:52

Валентино Купър

Спирайки за момент и поглеждайки я в очите я попитах:
-Добре, точно заради това, че е нередно, не те ли кара да го искаш все повече и повече .... - Не знаех наистина какво ми става, но пак я целунах страстно по устните и все още не бях си махнал ръката от там .... Подлудяваше ме, какво ли щеше да направи ....

102 Re: Sky Bar on Нед 08 Яну 2012, 06:12

Лекси Нортман

Все едно си говорех сама. Напълно пренебрегвайки думите отново ме целуна. За момент отвърнах, но после се спях и се отдръпнах леко назад.
- Независимо колко го искам, приятелката ти по случайност е и моя сестра..... - постигнах същия ефект както преди малко - .... а и аз не съм сама. Виж, Валентино, наистина мисля че прекалихме. И определено си много пиян.
Погледнах го колкото се възможно по сериозно. Не бях точния човек който трябваше да му намеква за скоча който беше изпил преди малко. Учудих се как въобще можех да говоря от страстните му целувки.

103 Re: Sky Bar on Нед 08 Яну 2012, 07:37

Валентино Купър

-Да, може би е от алкохолът, може би наистина си права.... - Спрях да я целувам и измъкнах ръката си от нейните дънки и, и казах:
-Да ... извинявай... аз съм виновен.... мисля, че сестра ти заслужава да разбере и аз ще и кажа, теб няма да те споменавам, спокойно... Не бях прав относно нея, съжалявам, че те въвлякох в "неприятности", а пък и твоят приятел ....
-Скоро, няма да ви създавам неприятности на всички ... - След което си тръгнах бавно ...

104 Re: Sky Bar on Нед 08 Яну 2012, 08:15

Лекси Нортман

Не се изненадах от рязкото сменяне на настроението му. Набързо закопчах панталона си и се приведох в що годе приличен вид. Бързо излязох от мъжката тоалетна и бях благодарна че не срещнах никой на вратата. Отидох до масата и взех якето и чантата си. Запътих се към изхода на бара, а по пътя си казах, че вече няма да пия .... е или поне когато не съм с най-подходящата компания....

105 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 11:38

Рейчъл Бери

Реших да се позабавлявам тази вечер.Не ми се стоеше вкъщи да скучая цяла вечер. Чудех се къде да отида да убия малко време и се отправих към Скай Бар. Там винаги имаше познати. Все щях да се видя с някого или поне да си намеря някаква компания.
Влязох в бара и се огледах. Нямаше познати лица на пръв поглед. Така и така бях дошла реших поне да пия нещо. Отидох на бара и се обърнах към бармана:
-Едно мартини - усмихнах му се и зачаках мартинито си.
Ако пък не се появеше никой щях да се прибера и да пусна някакъв филм.

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

106 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 11:57

Раян Рейнолдс

Всичко беше спокойкно и тихо. Изведнъж асансьора издрънча. Вратите бавно се отвориха а от колоните засвири класическо парче на име Hold on I'm coming. Един синеок мъж закрачи, облечен в стар костюм и с едно красиво бомбе. Доста добре сложен. Атмосферата се промени и Нийл просто се доближи до бара. Потропа тихо с пръст и каза:
-Скоч.. от 58' - и зачака питието си..

107 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 12:11

Рейчъл Бери

Точно получих потието си ,когато забелязах как един мъж влиза в бара. Изглеждаше доста добре. Не го познавах ,може би беше нов града ,но пък и аз не познавах всички така ,че може би просто не сме се срещали досега.
Той се настани на бара до мен и си поръча скоч. Добър избор.
Отпих бавно от мартинито и го погледнах . След това се обърнах с надеждата да не ме е видял . Интересно ми беше кой беше той?

108 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 12:17

Раян Рейнолдс

Бармана постави една чаша с лед и бавно наля кестенявото на цвят питие, което се изливаше все едно извира от красив извор. Ледчетата задрънчаха а аз извадих банктнота от стотачка и казах:
-Задръж рестото - след тези думи се усмихна и допълних:
-Просто дръж бутилката на близо - след това изречение се облегнах, десния ми крак тропаше в ритъма на песента, а аз оглеждах клиентите.

109 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 12:39

Рейчъл Бери

Чудех се дали да не заговоря непознатия ,но незнайно защо не правех нищо. Просто седях и пиех мартинито си ,което за мое учудване свърши твърде бързо. Повиках бармана и си поръчах още едно.
Докато той ми пълнеше чашата ,не изпусках от поглед мъжа до мен. Той оглеждаше заведението . Помислих ,че явно търси или чака някого и реших ,че няма никакъв смисъл да го заговарям. Явно все пак щях да се прибера по-рано вкъщи ,което всъщност не ми харесваше като алтернатива.

110 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 12:48

Раян Рейнолдс

След малко забелязах това, което търся. Златен часовник на стойност от 50 000$. Докато стоях незабелязан от никого в бара, или поне така си мислех, направих няколко крачки. Блъснах се в сепарето на човека, когото бях забелязал и му откраднах часовника без да се забележи. Влязох в мъжката тоалетна. Огледах го и се усмихнах. Сложих го на ръката си и излязох доволен от постъпката си. Със доволни крачки изявяващи гордост се върнах при скоча си. Този път, когато сграбчих чашата с дясната си ръка се забеляза новата ми придобивка..

111 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:01

Рейчъл Бери

Явно той намери каквото търсеше ,защото стана и се запъни на някъде. Дори не си направих труда да обърна внимание накъде отива. Тогава забелязах ,че си е оставил питието на бара ,което значеше ,че ще се върне. Но пък какво ме интересуваше. Отпих от мартинито си и се заслушах в песента ,която започна.
След малко той се върна. Само се извърнах за секунда ,но нямаше как да не забележа златния часовник на ръклата му. Като ,че ли преди малко не беше с не беше с него. Не бях сигурна ,но пък и реално какво ме интересуваше. Обърнах се към бара пак с надеждата да не беше усетил ,че го гледах допреди секунда.

112 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:06

Раян Рейнолдс

Погледнах я и сините ми очи я загледаха изпитателно. Усмихнах се и казах:
-Явно съм ти доста интересен. От както влязох изпитваш интерес към мен - след тези думи чукнах чашата си леко в нейната и казах:
-Наздраве!!

113 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:20

Рейчъл Бери

Определено се беше усетил ,защото се обърна към мен и ме заговори. Сигурно се бях изчервила от притеснение понеже се усети ,че го гледам.
-Наздраве! -казах леко несигурно
-Извинявай -добавих тихо -Просто ми заприлича на ...един познах - това беше единствената лъжа ,за която се сетих. Реших да се представя все пак и се обърнах с лека усмивка към него.
-Аз съм Рейчъл , Рейчъл Бери. Приятно ми е - подадох му нерешително ръка.

114 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:31

Раян Рейнолдс

Когато ръката ми пое нейната не се здрависахме, а леко се наведох и я целунах нежно. Погледнах я в очите и на тази светлина най-светлата част от тялото ми бяха окенско сините ми очи. Усмихнах се и казах:
-Ако съм ти заприличал на познат би трябвало да ме заговориш, а ти просто ме оглеждаше.. сигурна ли си, че не си хареса красавеца, който стой пред теб.. - след тези думи се посочих и казах:
-Нийл, Нийл Кефри..

115 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:44

Рейчъл Бери

Целувката му ме изненада. Очите му ,които ме гледаха ,бяха тооолкова сини. Можех съвсем да се загубя в тези очи.
-Аз... приятно ми е - повторих. - Как да му отговоря на въпроса . Беше ме сварил неподготвена. Усмихнах се нервно.
-Ами .. такова... не бях сигурна и както се оказа грешах . А и принципно нямам навика да заговарям непознати - отговорих набързо и се пресегнах към мартинито си. Отпих бавно от чашата си ,а той продължаваше да ме гледа.

116 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 13:53

Раян Рейнолдс

Засмях се и смеха ми нежно се разпространи и достигна ушенцата й. Погледнах я и казах:
-Да. А аз току що си купих часовник за 50 000 $ - след тези думи я погледнахи се доближих. Устните ми бяха до ушето й и тя усещаше топлината на дъха ми:
-Впрочем истината е, че го откраднах. Другата истина е, че тре привлякох още с влизането си - след тези думи се отдръпнах. Направих движение с пръст надолу и бармана ми наля още една чаша скоч. Погледнах я и попитах:
-Прав ли съм? Така де.. аз винаги съм прав. - и усмивката обходи лицето ми..

117 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 14:15

Рейчъл Бери

Той изглеждаше много уверен в себе си и чесно такано това ми харесваше. Не знаех дали да му вярвам за часовника ,но може би не ме лъжеше.
-А защо го открадна? - попитах и сложих ръката си върху неговата , прокарах пръсти през часовника. Репих да играя неговата игра затова се доближих и му казах на ухо:
-И да привлече ме от влизането си ,но само защото те помислих за един познат. Така ,че грешиш.
Лъжех го ,но не мислех да се давам толкова лесно. Взех отново чашата си и отпих малко от мартинито си.

118 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 14:34

Раян Рейнолдс

Усмихнах се доволно и казах:
-Добре. Щом така казваш - след тези думи огледах часовника и казах:
-Откраднах го, защото ще го продам и ще дам парите на хора, който имат нужда от тях - след това се усмихнах и допълних:
-Но това е друга тема - след тези думи отпих от скоча и преглътнах, като се забеляза как течността се спусна по гърлото ми.

119 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 14:43

Рейчъл Бери

Той изглеждаше добър човек ,особено сега като ми каза това, може би сбърках с първоначалното си предположение за него.
-Звучиш ми като някакъв съвременен Робин Худ. -казах бавно като не откъсвах поглед от него. Наистина го мислех. Нямах представа дали ме лъже ,но изглеждаше искрен . А може би беше много добър актьор? Но пък тези сини очи ,дали бе възможно да лъжат?
-Кой би си купил часовник за 50 000 $ ? Толкова пари за 1 часовник... -дабавих замислено.

120 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 14:46

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Погледни го.. оплешивяващ дебел чичко, в костюм за 12 000 $. Той е сводник. Докарва млади момичета от далечни страни и ги пуска по улиците. Според теб.. това, че им обещава такъв красив живот и им дава това.. без да му пука. Аз съм нещо по-вече от Робин Худ. Ще направя така, че да разкрият бизнеса му. - погледнах я и допълних:
-В момента ФБР идва да го арестува, а аз..аз ще изляза незабелязано..

121 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 14:58

Рейчъл Бери

Значи той наистина е един от добрите.
-Знаеш ли възхищавам се ан хора като теб -казах ,не бях сигурна как ще го приеме.- Имам предвид ти правиш нещо за обществото ,а не стоиш просто отстрани да гледаш как света ни се разпада от такива облешивяващи чиковци -не можех дори да гледам онзи човек . Изглеждаше ми ужасен още повече акто знаех с какво се занивамава.
Сложих отново ръката си върху тази на Нийл.
-ИЗглежда наистина сбърках за теб. Ти си добър човек -казах бавно като не откъсвах поглед от сините му очи.

122 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 15:04

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Радвам се че мислиш така - след тези думи ръката ми се отдръпна. Глътнах уйскито на екс и тръгнах към изхода. Точно когато асансьора се отвори и ФБР навлязоха аз се разминах с тях. Точно като сянка и тази вечер само един човек ме беше видял. Влязох в кутийката, която щеше да ме заведен а партера и вратите се затвориха пред мен точно пред да се чуе "Никой да не мърда"

123 Re: Sky Bar on Пет 13 Яну 2012, 15:18

Рейчъл Бери

Стори ми се толкова странно като стана и тръгна към асансьора. Нямах идея какво става. Той ми каза ,че идват ФБР . Точно мислех да тръгна след него когато в действителност се появиха ФБР и аз состанах на мястото си и да исках не можех да го последвам вече.
Седях и гледах безмълвно цялата им операция и задържането на оплешивяващия мъж. Чаках всичко да свърши ,за да мога поне да се прибера
вкъщи.

124 Re: Sky Bar on Нед 15 Яну 2012, 05:42

Зоуи Редбърд

Седях на бара и пиех поредния шот.Чаках да дойде някой сексапилен, че да има с кой да се занимавам ..
И ето мечтите се сбъдват.В бара влезе едно високо момче с тъмно руса коса .. или поне така изглеждаше от светлините в бара.Неочаквано той седна на бара до мен.
- Ейй .. - казах и все пак бях още трезвена.

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

125 Re: Sky Bar on Нед 15 Яну 2012, 05:52

Джак Милър "Дракула"

Тъкмо свърших с тренировката и реших малко да поразпусна....Още с влизането забелязах, че беше пълно с хора, но едно момиче се набиваше малко по така на очи и аз отидох до нея, като седнах, но не и обърнах внимание ... След минутка тя ми каза "Ейй", тъкмо си поръчах уискито и, и отговорих:
-Не мислиш ли, че "Ейй" не е много подходящо за поздрав, на новодошъл в бара ? - След, като я попитах си запалих цигара и зачаках нейният отговор.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next