Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

101Important Re: Предложения on Пон 02 Яну 2012, 12:45

Мейсън Моран

Така.. имам няколко предложения.

Първото се казва НОВИНИ!
Ще съберем екип от хора, който желаят да са журналисти и в пет минутно клипче или десет.. в зависимост от това какъв ни е екипа ще направим Новинарска емисия свързана със форума. Ще говорим за времето, събития, който ще описваме с клип или снимка, нови придобивки и т.н. Нещо като клюкарката, но в по-як вариант.. така ще знаете кого да псувате, че говори за вас :D:D

Второто се нарича Кино.
Нещо като място за Масово РП, но там форумниците ще ходят сами, по двойки, на групи и т.н. за да гледат филм. Ще е примерно от еди колко си часа и ще струва толкова.... всеки се записва и чака началото.

Сметки... Е не може само хубави работи... така де.. понеже всеки има къща, кола и какво ли още не... ще има и данъци и сметки.. за ток, за парно и т.н. В даден ден от седмицата той ще има за задача да отиде в една тема и да напише, че си е платил сметката, защото това е задължение, което всички правим и в реалния живот, но ако това не се случи и.. ни лишават от нещо. Идеята ми е, че тук примерно ще бъдем лишени от темата ни, която е наш дом (заключва се), отнемат ни се предмети или нещо такова, което ще ни е гадно, само защото не сме си платили сметката.... абе направо Банката ще ни свали дрехите от гърба.. буквално...

Последна идея за днес, но не на последно място!! Mission Events
Така.. това е идея, която ще помогне на разказвача. (Едно същество, което аз създадох) .. Така де.. това ще е отделен раздел само за него. Екипа на форума ще създаде специална история, в която ще съберем дадени герой, така наречените Избраници! Тези хора ще са пренесени в друг свят и ще имат дадена задача, която ще им бъде зададена от разказвача. Ако изпълнят задачата си ще получат предметна или парична награда, а ако не.... еми.. съжалявам, опитайте следващия път, когато Разказвача реши да си прави бъзици с вас!!

Така.. това е за сега.. какво мислите??

102Important Re: Предложения on Пон 02 Яну 2012, 12:47

Мел Евънс

1 500 Евро за идеите , за сметките и аз си го мислех ;д Определено ще използваме всички. Браво!

103Important Re: Предложения on Вто 03 Яну 2012, 01:02

Айра Копс

Аз съм малко скромна с идеите...
Мисля да направим тема за скайповете в която всеки ще записва
Скайп: Героя си:
, за да можем по лесно да разбираме кой кой е..
Същата тази тема можем да я направим и с именните и рождените дни
Рожден ден:(дата) имен ден: Име: Героя си:
и да направим списък..на информационното табло, за да можем да се ориентираме по-лесно, когато честитим..:)

104Important Re: Предложения on Вто 03 Яну 2012, 02:33

Мел Евънс

Да, супер идеи. Може да направиш темите. 750 Евро за тях!

105Important Re: Предложения on Сря 04 Яну 2012, 17:07

Alexis Herondale

И аз се сетих, ама напоследък в идеите никаква ме няма..
Защо не се направи нещо като състезание, в което ще се включи възможно най-голяма част от играчите, и без това си имаме много, и ще се направи нещо като турнир... за това кой какво може да направи и как.. Нещо като масово състезание за всички герои, където трябва да се избере най-добрия играч.На това състезание всеки може да си измисли някаква техника и оттам ще се реши чия е най-добра и кой заслужава да победи.
Може наградата да е парична.. примерно

106Important Re: Предложения on Чет 05 Яну 2012, 00:25

Мел Евънс

Алекс е подготвил нещо подобно, дори вече записването тече. Всеки може да участва - турнира в категорията "Спортни състезания"

107Important Re: Предложения on Нед 08 Яну 2012, 05:01

Candice ♥

Предлагам в профил да добавите поле за БФФ и Лик...

108Important Re: Предложения on Нед 08 Яну 2012, 08:16

Мел Евънс

Можа да го добавиш в информация за героя.

109Important Re: Предложения on Съб 14 Яну 2012, 05:25

Kimberlly Huff

Ами видях Заети герои. И се сетих да предложа. Сигурно ти, Мел, я пишеш, но няма ли да ти е по-лесно ако ги групираш по сериали. Имам предвид като:
Дневниците на вампир:
-Катерина Петрова
-Деймън Салваторе
-и така нататък
Или нещо такова. Ще бъде по-подредено и по-лесно за разбиране. Знаем, че си е доста работа, но...

110Important Re: Предложения on Съб 14 Яну 2012, 17:27

Alexis Herondale

Аз се сетих нещо... може например в профила, както и в мненията, точно под инфото за героя да има и рожденният му ден и така всеки ще си измисли дата и ще се знае кога другите герои могат да празнуват рд-то му/и... А може и някои да си пишат и тяхната си дата, но това вече си зависи от тях.

111Important Re: Предложения on Нед 15 Яну 2012, 03:38

Мел Евънс

Diana , да, това и преди ни го предлагаха, но някога като имам повече свободно време може да го направя - 200 Евро.
Катнис, то си има рожден ден в профила, само че не пише НА ГЕРОЯ , мисля че няма значение

112Important Re: Предложения on Нед 15 Яну 2012, 04:12

Потребител 33

Предлагам, да се добавят още шрифтове. Също така мисля, че може да се добавят конкурси от типа “Най-скандална личност“, “Най-скандална двойка“, “Най-сексапилен потребител на месеца“ и т.н.

113Important Re: Предложения on Нед 15 Яну 2012, 04:45

Мел Евънс

Благодарим ти, ще говоря с модераторката, която пуска конкурсите, за да ги добави - 300 Евро

114Important Re: Предложения on Вто 17 Яну 2012, 19:54

Раян Рейнолдс

Да създадем други вселени точно, като във филма Единствения. Идеята ми дойде, само защото героя ми е създал това в играта, но.. може да направим раздел където определени хора ще пътуват в тези вселени и ще срещат със другото си аз. Примерно, което ще е обикновен човек или вампир или просто човек работещ на бензиностанцията..

115Important Re: Предложения on Сря 18 Яну 2012, 01:02

Мел Евънс

Т.е раздел, където ще водиш рп сам със себе си?!

116Important Re: Предложения on Нед 22 Яну 2012, 10:47

Дейлън.

Да има "хибрид" в РП профила. Доста нашумяла тема е напоследък.

117Important Re: Предложения on Нед 22 Яну 2012, 10:58

Мел Евънс

Има много видове, което съществуват. Все пак се постарахме да ви предложим едно наистина голямо разнообразие. Ако добавя този вид, трябва да добавя и другите, ето затова има вид "Неопределен" и в профила в РП-то си обяснявате какъв точно сте. Благодарим ти все пак!

118Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 10:23

Elizabeth Van Heller

ново предложение: вестник на форума ! ;дд .. дори има и кой да се заеме с него // аз и Хармони М. // ;дд

119Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 10:39

Елеоноре Ксанти

Аз имам такава идея..даже имам такава темичка..лошото,е че незнам как да го направя.Как да го оформя?Съжалявам,ако спамя.Но ако искате поемете го него,а Мел да реши какво да върша аз.Няма проблем,знам че вие ще се справяте по-добре от мен.Аз мога и нещо друго да работя :)

120Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 10:50

Elizabeth Van Heller

Е нашия ще е нещо като жълт вестник за клюките във форума ;д .. така, че ако искаш твоя може да е с нещо по-сериозно .. нз .. не бях забелязала някой да е направил нещо подобно и затова го предложих ;д

121Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 10:54

Елеоноре Ксанти

Слънце направо действайте.Аз ще се помоля на Мел да ми даде друга длъжност и без това незнам как да го оформя вестника,а вие сте супер тандем с Хармони :)

122Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 11:15

Мел Евънс

Елеоноре, пиши на ЛС какво искаш да работиш, заплатата ти остава същата ;п

123Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 11:19

Елеоноре Ксанти

Миличката ми тя винаги се грижи за нас.За мен си ангелче...

124Important Re: Предложения on Вто 31 Яну 2012, 11:23

Мел Евънс

Имате си тема - Жълтини , под клюкарката. Успех!

125Important Re: Предложения on Чет 01 Мар 2012, 09:56

Кристиан Валънтайн

Предлагам да се направи нещо като " Игрите на гладът" *ако не сте го чели нещо като Сървайвър, но с убиване*. Тоест 24 човека (равен брой момичета и момчета) да бъдат пуснати на някакъв терен, може да бъде всякакъв и те ще трябва да оцелеят. Може да се събират в отбори или да се спасяват самостоятелно, но ще има един юузър (Предполагам Hunger Games) който ще пуска изпитания докато участниците водят РП помежду си. Тоест изпитанието може да е- гората се запалва, падаш в реката, завлича те надолу и най-различн, а на ЛС ще им праща кой ще умре. Победител е този, който оцелее последен, а за него хората гласуват xD накрая би трябвало да има някаква награда, но за нея вече не знам xP

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next