Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

126Important Re: Предложения on Чет 01 Мар 2012, 21:22

Мел Евънс

Правихме подобна игра, имаше голямо желание от страна на всички и след 1вото изпитание, спряха да пишат 1-2, другите се изнервиха, когато онези се сетиха, че трябва да пишат на другите вече не им се играеше .. Идеята ти е чудесна, но ще помислим да я осъществим в един по-късен етап, с по-сериозни играчи. Благодаря ти!

127Important Re: Предложения on Чет 08 Мар 2012, 05:31

Rain

Идеята за играта е интересна. Може да се опита с по-малък брой играчи и за по-малко време (първия път, когато я пуснете поне), за да има по-голям шанс всички да се включат и да не им минава желанието след първата седмица.

128Important Re: Предложения on Вто 03 Апр 2012, 09:34

Деница

Предлагм да може всеки абонат да трие собствените си постове.
Друго предложение е (незная дали е възможно) да може да влизаме с регистрациите си и от мобилните си телефони.
Лично аз пробвах, но влизам само във форума, а в регистрацията си немога. Така ще можем да пишем дори ако сме заети или бързаме.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

129Important Re: Предложения on Вто 03 Апр 2012, 10:28

Зоуи Редбърд

Аз предлагам освен РП по сериали да има и РП по книги като например: Училище за вампири [уникална книга !!]

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

130Important Re: Предложения on Сря 04 Апр 2012, 02:25

Мел Евънс

Дени, тъй като това е безплатна платформа, това за регистрациите от телефоните не зависи от нас, въпреки, че можеш да пишеш от телефона си. Триенето на постове е умишлено махнато.

Кат, тъй като Рп - то по сериали не върви добре, така че може би ще опитаме още един път и ще закрием този раздел.

131Important Re: Предложения on Сря 04 Апр 2012, 08:47

Jin Akanishi

Пробвайте по-скоро с РП по филм, тъй като не всички са гледали и следят въпросния сериал, а ако е с филм поне е по-лесно да се изгледа набързо и всеки ще може да пише.

132Important Re: Предложения on Пет 04 Май 2012, 14:10

Kimberlly Huff

И аз имам идея! Да се направи тема: пътища! ;д
Звучи идиотско, но когато пътуваш някъде. С кола, за да можеш да блъснеш някой без да искаш или нарочно, но да има къде ;д Защото като искаш на опишеш пътя си до някъде, то се получава нещо кратко като: пътуването беше дълго и изморително.. но ако си с приятел и сте си говорили? Или с гаджето и той ви е предложил? А? Тогава? ;д Та.. това е моята идея :))

133Important Re: Предложения on Пет 04 Май 2012, 23:56

Мел Евънс

Ще го добавя до обяд :)

134Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 06:53

Питър Анимъл

Имам една идея... По-скоро.. нещо, което ще заинтригува Дамите... Идеята ми е... да направим Търг за мъже. Така де... Всички мъжки потребители.. ще бъдат пуснати и всяка една ще наддава. За да не е спам примерно ще има правило да пишете през 3 чужди коментара и.. абе.. това ми е идеята :)

135Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 06:56

Мел Евънс

Да, става, но ще има за мъже и за жени, и накрая победителите печелят 1 нощ с дамата/мъжа ? ;д

136Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 07:09

Потребител 19

И на мен ми харесва, макар че новите сме малко прецакани :д Но да, наистина е по-добре да има и за мъже и за жени! х3 Обаче трябва да се доизмисли. Например.. Тези за които се наддава, да нямат право ТЕ да наддават, защото тях вече нали ще ги спечелят? Примерно Жена 1, наддава за Мъж 1 и го спечелва. Така те имат една нощ заедно. Този мъж, не трябва да има право да наддава за някоя жена, защото вече нали има нощ с онази ии .. х_х Ъгх, да.. надявам се някой ме разбра xDD

137Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 07:25

Пийта Меларк

За предложението " Игрите на Глада " и за това с търговете съм напълно съгласен. Но трябвда да се доизмисли малко, и да е напълно разбираемо и достъпнто за всички потребители.

138Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 07:38

Питър Анимъл

Сега ще ви кажа как ще стане!

Една седмица - Търг само за Жени! Ще се наддава за мъже..
Друга седмица - Търг само за Мъже! Ще се наддава за жени..

Така няма да има объркване.

Ще направим таблица, в която ще са наредени кои ще "излиза" на сцената.

139Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 07:40

Пийта Меларк

Ами .. супер (:

140Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 07:43

Питър Анимъл

Така де... и понеже някой са бедни.. може пък админката да им отпусне по няколко $/примерно 5000/ за търга и да може да ги използват само там :P

141Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 08:48

Потребител 19

Еее така е перфектно! х3

142Important Re: Предложения on Съб 05 Май 2012, 10:30

Мел Евънс

А аз предлагам да се купуват пари, с които ще се наддава, защото всички имат супер много пари, а не ги изпозлваме за нищо. Хайде да направим някъде общ чат, за да обсъдим всичко как да стане? Скайп ми е hrisi-vasileva , моля.. намерете ме, за да го пуснем, че тук правим спам.

143Important Re: Предложения on Съб 12 Май 2012, 05:01

Addison.

Имам една идейка само, че все още не ми е доизпипана.. Не може ли да направим някак, че ликовете в форума да не се повтарят, защото ми е адски дразнещо това.. само, че не знам точно какво да направим.. За това ще помоля някойй от форума да ми помогне с доизмислянето на моята идейка ;д

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

144Important Re: Предложения on Съб 12 Май 2012, 05:03

Деница

Може да има списък със заети ликове и да пише срещу заетия лик човека който го използва. Но трябва да се сменя всеки път щом някой реши да си смени лика.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

145Important Re: Предложения on Съб 12 Май 2012, 05:10

Addison.

Добре.. става харесва ми .. за да не натоварваме админчетата допълнително аз мога да се заема с ликовете..

"

146Important Re: Предложения on Съб 12 Май 2012, 05:13

Мел Евънс

Това го имаше в другите форуми и ние бяхме пуснали нещо подобно, в самото начало искахме този форум да не е като тях и всеки да може да е този, когото поиска. Ако идеята се подкрепи от повече хора, ще го направим. Роуз, пусни анкета :*

147Important Re: Предложения on Съб 12 Май 2012, 05:35

Addison.

Оп нова идея ;д .. Както има уроци за клипчета, не може ли да направим уроци и за гифчета - разбира се някой който може да прави .. и ако му се занимава ще обясни как се прави ..

"

148Important Re: Предложения on Нед 13 Май 2012, 01:58

????

Роуз. написа:Оп нова идея ;д .. Както има уроци за клипчета, не може ли да направим уроци и за гифчета - разбира се някой който може да прави .. и ако му се занимава ще обясни как се прави ..
аз могаа ^^

149Important Re: Предложения on Нед 13 Май 2012, 02:24

Мел Евънс

Тогава е решено, Caroline, правя ти раздел под Академията за клипове, Академия за гифчета

150Important Re: Предложения on Чет 24 Май 2012, 04:30

Зоуи Редбърд

предлагам .. така както има обикновено училище да има и такова за вампири .. като в книгата Училища за вампири само,че без татуировките,висшите жрици и т.н. .. ще бъде интересно ..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next