Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

151Important Re: Предложения on Чет 24 Май 2012, 05:07

Мел Евънс

Имаме много разнообрази видове, затова ще е някак егоистично и сякаш поставяме вампирите на по-горно стъпало, предното училище беше за всички видове заедно, може да го подновим :)

152Important Re: Предложения on Пет 25 Май 2012, 09:21

Реджина Милс

Здравейте,
предлагам да бъде подновена игрите "А." и "Горещ стол". Смятам, че ще бъде интересно!

153Important Re: Предложения on Пет 25 Май 2012, 10:14

Мел Евънс

А. задава предизвикателства, а за "Горещия стол" все още няма желаещ за водещ, надявам се скоро някой да прояви желание, наистина е интересно :)

154Important Re: Предложения on Нед 27 Май 2012, 03:38

Реджина Милс

Аз отново идвам с едно предложение. Забелязах, че виждам графата "Предупреждение" на всички потребители, затова ми хрумна тя да бъде видима само за членовете на екипа.

155Important Re: Предложения on Нед 27 Май 2012, 05:21

Кейтлин Невърленд

Аз предлагам да се направи нещо като Talk Show, в което периодично се канят герои и дават интервюта или може пък нещо от сорта на Ellen Show, ако го знаете, аз лично много съм се смяла на него..

156Important Re: Предложения on Нед 27 Май 2012, 08:38

Мел Евънс

Ще обмислим идеите, но за щоутата много бързо минава интереса на водещите и затова вече избягваме да правим такива инициативи

157Important Re: Предложения on Пон 28 Май 2012, 11:22

Addison.

Защо пък без висши жрици и без татоси .. така ще е по-яко , ако се съгласят де... според мен поне

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

158Important Re: Предложения on Сря 06 Юни 2012, 06:23

Реджина Милс

Аз отново идвам да нахалствам с моите предложения. Този път е свързано с магазин "Кордели". В секцията за домашни любимци можете да добавите куче, порода пекинез . Страхотни домашни любимци, пухкави и често много мързеливи. Подходящ подарък за половинката или за самия теб. Страхотния аксесоар за една дама. И още нещо, което ми хрумна, докато пиша поста- ако скоро планирате промяна на дизайна може да направите нещо като конкурс с награда(пари във форума).

Едит: Това ми дойде в последствие, след като завърших поста. Редактирам.

Може да въведете някакви титли или там, както се казва, които ще се дават автоматично при даден(избран от вас) брой мнения. Например:
0- 30- Новак
31- 100- Фен
100- 500- Запален фен
500- 1000- ИСТИНСКИ фен
и т.н.

Също така забелязах, че календарът със събитията се отнася за 2052г., но предполагам, че месеците в него са в синхрон с истинските. Там последният празник е писан за 27.03. Та право на идеята. Можете да го обновите с предстоящите събития през следващия месец/ два.

Във форума сигурно има много помагащи на екипа потребители... може да им се дават някакви награди (титли, пари, нещо от магазина с отстъпка или по избор, медали(има мънички картинки в интернет, които ще се поставят някъде в полето Роул Плей на профила)).

При даден, кръгъл, брой потребители(например 1500, 2000 и т.н) да бъдат давани награди на всички регистрирани до този момент(например 500 евро, на всеки 500 регистрирани потребители).

159Important Re: Предложения on Сря 06 Юни 2012, 09:46

Kimberlly Huff

Ами.. може да се добавят и други домашни любимци, освен пекинеза. И котки и кучета и всички там където са. И нови коли, мотори, телефони и да се обнови като цяло.

Ако мога да помогна с нещо,ще се радвам :))

160Important Re: Предложения on Сря 06 Юни 2012, 10:28

Мел Евънс

Ще обмислим идеите за магазина, но това си е доста труд и свободно време, което в момента нямам. Колкото до приходите, при одобрено предложение се дават пари, дизайна на форума няма да го сменяме, а конкурс за лого правихме, в което участваха 3-ма души ( печално .. ) Календарът още не е активен, защото е в процес на разработка и мислим кои празници да включим и как да го подредим, за да е по-интересно. Колкото до медалите и ранговете винаги може да получиш желан ранг ако гласуваш в бг топ и пишеш в темата ( самата тема за гласуване: http://www.all-serials.net/t1574-topic )

161Important Re: Предложения on Пон 11 Юни 2012, 12:23

Зоуи Редбърд

Предлагам да направим нещо като The Hunger Games .. може всеки потребител да си направи отделен профил специално за тази игра,за да не убива героя си ;д и така да се набавят спонсори .. абе точно като THG xDD

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

162Important Re: Предложения on Пон 11 Юни 2012, 12:43

Мел Евънс

Благодаря ти, ще го обмислим, защото и преди получихме подобно предложение

163Important Re: Предложения on Сря 13 Юни 2012, 07:30

Shane Taylor

Имам идея, имам идея, имам идея! Но ако я одобрите и аз искам пари, че съм много забеднял .. Таа:

- Отнася се за разделите Рп по сериали, рп по филми, рп по книги... Нали там преди да започне всеки си избира кой герой от въпросния сериал/филм/книга да играе и трябва да се вживее в героя си? Идеята ми е накрая да се направи анкета за това кой си е изиграл най-добре ролята и се е вживял най-добре в персонажа си? Нека да има отделно за мъжки и за женски герои и съответно накрая печелившите да получат някаква награда? Като пари или артикул по избор от магазина? Не знам, нещо такова? Така повече хора ще се вдъхновят и ще се включат в тези рп-та! ^^ А и наградата може да е по-големичка, защото се организират чак на 2 месеца? Което не е никак малко време...

- Друго предложение... То не е точно предложение, а по скоро молба - Искам клюкарчето да се завърне! Като гледам по темите, не е писало от един месец... И е кофти че е толкова нередовно... Март е писало през горе-долу една седмица! Което е перфектно! А самата идея за gossip girl e СУПЕР ДОБРА! Така и ние се осведомяваме покрай клюките и линия живот на останалите потребители. Може да му кажете да пише поне през 2 седмици, ако няма материал за 1... Форумът като гледам е активен, така че не виждам проблем в набавянето на материал за ''клюки''. Този с кого спал, онзи в кой се вклюбил, другия с кой се срещал, с кой се скарал, дрън дрън.. Може да пише и за нещата от миналото.. Не знам, просто адски много ми се иска да се завърне! Аз от както съм във форума един пост не съм му видял... Cryy

- Друго... ъм.. Нали има един раздел за намиране на работа? Там може в началото на главния пост да сложите една графа за всяка работа кой колко заплата може да получава в зависимост от мненията му (защото май от това зависи заплатата, поне до колкото разбрах) Примерно:
Модел - от 100 до 200 мнения = 500 долара / от 200 до 500 = 1000 долара
Танцьор - от 100 до 200 мнения = 490 долара/ от 200 до 500 = 990 долара
ии нещо такова.. там да се изредят всички искани работни места, а ако се появи някой, който иска някакво ново - да се добавя и то.

- Друго... а, да! В началото като се регистрирвах и като видях тези множество рангове се шашнах... Аз 2/3 от тях не ги знаех какво по дяволите значат о.о Помня че имаше едно сукубус, на което страшно много ме искефи картинката, но понеже не го знаех какво представлява не се сложих с него... Някои може да не знаят и какво е Шинигами, не всички гледат анимета или специално Дет Ноут... Мисля че ще е добре да се направи една темичка специално за разяснението на ранговете или направо под всеки един да се напише какво точно представлява и да се сложи линк към това при ЛС-то, което получава всеки щом се регистрира. ^^

- Друго... не знам, изчерпах се :D

- Друго... Така, сега искам пари!

164Important Re: Предложения on Сря 13 Юни 2012, 08:12

Мел Евънс

Като начало, това което най-много те интересува, получаваш 1000 Евро за всички идеи и предложения. Сега отговорите..
Клюкарчето последно ми писа, че има изпити и трябва да се подготвя, по натам не знам какво е станало.
Това за анкетата може да го направим, мисля, че ще бъде интересно.
Относно професиите - в зависимост от заведението и това колко добре си вършиш работата има различни заплати, нали? В едно заведение примерно сервитьор получава 400 лв, а в друго ( по-изискано ) същият този сервитьор получава 800 лв. Така, че мисля, че това не е нужно, нека да има разнообразие и конкуренция. Другото, което е ще отнеме твърде много време и тъй като само аз одобрявам и добавям парите, това ще затрудни най-вече и мен.
Колкото до расите темата За новаците е отворена за въпроси, също както и темата в раздела Въпроси и отговори, като ми остане малко повече време може да направя разяснението откъм расите :)

165Important Re: Предложения on Пет 06 Юли 2012, 01:57

Shane Taylor

Предлагам... да подредите малко форума. В смисъл, че сега е много разтеглен от към дължина.. Трябва дооооооооста да се скролва надолу. И знаете ли кой е най-големият виновник за това? Издателствата. Страшно много са... Не може ли просто във въпросния раздел ''От издателствата'' да ги хванете всички тия десетки имена на издателства и да ги сложите в един форум(или категория ли как му се викаше.. забравих XD) с името ''Издателства'', който да се намира под ''Ревюта'' ?

166Important Re: Предложения on Пет 06 Юли 2012, 02:35

Мел Евънс

Заемам се :)

167Important Re: Предложения on Пон 09 Юли 2012, 09:30

Реджина Милс

Предлагам да създадете нов раздел "Анкети", в него ще се пускат всякакъв вид анкети, независимо от естеството им. Идеята ми дойде спонтанно, защото исках да пусна анкета за любимо име, но не открих подходящ раздел :)))

168Important Re: Предложения on Пон 09 Юли 2012, 09:32

Мел Евънс

Ще го направим, добавям 400 Евро за предложението :)

169Important Re: Предложения on Нед 15 Юли 2012, 10:13

Зоуи Редбърд

Предлагам пак да организираме конкурс мис и мистър Мистик Таун.Победителите получават парична награда и танц заедно .. / не знам как е било преди /

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

170Important Re: Предложения on Пон 16 Юли 2012, 05:15

Мел Евънс

Попринцип правим конкурсът на празника на града, но календарът все още не е готов :)

171Important Re: Предложения on Чет 19 Юли 2012, 05:24

Деница

Може ли да уголемите лимита на пощата?

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

172Important Re: Предложения on Чет 19 Юли 2012, 05:26

Мел Евънс

Не, няма как да стане :(

173Important Re: Предложения on Чет 19 Юли 2012, 06:02

Дейна Уайтли

може ли в магазина да се продават и спортни артикули и предмети
И ако е възможно, да предложа 2 нещо- става ли да направите игра "Сделка или не"?

174Important Re: Предложения on Чет 19 Юли 2012, 06:51

Мел Евънс

Да, възможно е, дори може да направим академия по волейбол, футбол, плуване? Нещо от сорта и да се купуват ;д Какви точно предмети? А за играта, имаме много игри от които повечето вече никой не ги води.. ако се намери сериозен водещ, може. Добавям ти 600 Евро за предложенията

175Important Re: Предложения on Чет 19 Юли 2012, 07:00

Дейна Уайтли

а може ли да има и клуб по фехтовка и аз да водя упражненията (angel)

Може аз да водя играта

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next