Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

26Important Re: Предложения on Нед 21 Авг 2011, 08:39

Мел Евънс

Имаше тема, но явно съм я сложила в коша с всички останали.. Съжелявам, ето темата: http://all-serials.my-rpg.com/t796-topic#33898

27Important Re: Предложения on Нед 21 Авг 2011, 08:40

Мел Евънс

Алис Кълън написа:Аз предлагам да направим списание.Виждам,че има някаква такава тема,но тя е западнала.Затова предлагам списанието да се възобнови.

Списанието ще го има, но не знам кога, темата не е западнала, просто с Бил все още не можем да се наемем да го направим ;дд

28Important Re: Предложения on Нед 28 Авг 2011, 05:21

Раян МакКарти

Предлагам тези Global announce ment да ги намалите малко или да направите специална тема за тях,защото са твъъъъърде много и докато стигна до темите които искам направо откачам хахах

29Important Re: Предложения on Нед 28 Авг 2011, 05:30

Мел Евънс

Ще видя какво мога да направя, само не откачам, моля те ;дд

30Important Re: Предложения on Нед 28 Авг 2011, 05:33

Раян МакКарти

Хаха няма спокс

31Important Re: Предложения on Пон 29 Авг 2011, 00:53

Раян МакКарти

Поредното предложение хах:
В Заети герои да ги направите по категории,както и името на самия актьор среще него,защото не всички знаят кой актьор играе в смисъл така:

Дневниците на вампира:
Елена Гилбърт - Нина Добрев

Свръхестествено:
Заетите ликове

и т.н.

Ако искате даже аз ще ви ги подридя и ще ви ги изпратя,защото умирам от скукааа нещо?

32Important Re: Предложения on Сря 31 Авг 2011, 08:43

Елизабет Стонем

След като в свободната зона си има специална тема за филми, защо да няма и за музика и книги? Също така може да се добавят повече игри, свързани с тях, например "Препоръчай филм", "Любима книга", "Какво слушате в момента" и т.н.

33Important Re: Предложения on Сря 31 Авг 2011, 08:45

Мел Евънс

Добавям ти 200 Евро за идеята, а ще ти добавя още 500 ако и направиш теми и игри ;дд

34Important Re: Предложения on Сря 31 Авг 2011, 08:50

Мел Евънс

Раян МакКарти написа:Поредното предложение хах:
В Заети герои да ги направите по категории,както и името на самия актьор среще него,защото не всички знаят кой актьор играе в смисъл така:

Дневниците на вампира:
Елена Гилбърт - Нина Добрев

Свръхестествено:
Заетите ликове

и т.н.

Ако искате даже аз ще ви ги подридя и ще ви ги изпратя,защото умирам от скукааа нещо?

Давай! 400 Евро за услугата! Прати ми ги на ЛС

35Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 00:17

Кейтлин Невърленд

Ето и моята идея ;д Може да се добавят различни професии, които да работят героите, които не са ученици в гимназията.. И може да изкарват по някое и друго евро ;д Но само ако поне три пъти седмично се занимават със работата си.

Не е особено оригинална, но само това ми хрумва в момента.

36Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 00:27

Мел Евънс

Имахме това нещо и се махна, защото бяха първо куестове и почти никой не се занимаваше, от доста време обмисляме професиите, ще бъдат спрямо активността във форума, но все още не сме решили. Все пак ти благодарим!

37Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 03:31

Addison.

Шефчее, и аз ще дам някоя идейка.. Мисля си да направиш тема " Събития" Всеки които мисли да организира или да празнува нещо може да публикува там.. И да пише разбира се кой е поканен и кой не .. Също така си мислих да направим едно купонче и да измислим някакъв конкурс и победитля да печели Евро примерно.. или нещо такова.. надявам се да си ме разбрала /защото не мога да обяснявам идеите си много добре ;ддд/

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

38Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 06:58

Зоуи Редбърд

Предлагам в конкурсите да има съзтезание за най-добра реклама на форума ..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

39Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:07

Мел Евънс

Алекс, имаше такъв конкурс и имаме реклама, но мисля да организираме нов. Няма да ти добавям пари, защото и преди теб споменаха идеята, а и сме го правили вече.

Паула, добавям темичката, а за купон.. не се знае говори с Катерина, тя е по тези работи ;дд :* 400 Евроо за идеята.

40Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:08

Зоуи Редбърд

Може да се захванем с нещо като телевизьонна програма на града ..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

41Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:12

Мел Евънс

Пиши в скайп за идеята, Алекс.

42Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:16

Кейтлин Невърленд

Ам, отново една от идиотските ми идеи. Може да направим състезание, момичета срещу момчета. В което момичетата трябва да правят неща, които според момчетата не могат, а момчетата - обратното. Накрая, журито решава кой се е справил по-добре и хората от този отбор получават награди (по Ваш избор).

43Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:42

Мел Евънс

Кейтлин Невърленд написа:Ам, отново една от идиотските ми идеи. Може да направим състезание, момичета срещу момчета. В което момичетата трябва да правят неща, които според момчетата не могат, а момчетата - обратното. Накрая, журито решава кой се е справил по-добре и хората от този отбор получават награди (по Ваш избор).

Супер идея, само че нямаме много момчета във форума.. т.е повечето не влизат.. но ще направим темичката, искаш ли да се заемеш? Добавям то 500 сега за оригиналната идея и още 500 ако направиш темата за записване и опишеш правилата в нея - пиши на ЛС дали ще я правиш да ти кажа къде.

44Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 07:57

Кейтлин Невърленд

Мел Евънс написа:Супер идея, само че нямаме много момчета във форума.. т.е повечето не влизат.. но ще направим темичката, искаш ли да се заемеш? Добавям то 500 сега за оригиналната идея и още 500 ако направиш темата за записване и опишеш правилата в нея - пиши на ЛС дали ще я правиш да ти кажа къде.

Ще я направя. Само и ти ми пиши ;д

45Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 08:03

Kat Wolf

Може да направим шоу с новини за форума...може в него да има инфо за известни личности...също и различни загадки...идеята е тъпа...ама нищо друго не ми идва...

46Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 08:24

Мел Евънс

Ако си готова да го видиш , няма проблем, но ако ще е само, за направата на темаа и после ще го оставиш, както става с половината неща, които преди да обновим форума се предлагаха - няма смисъл. 400 за идеята и 3000 еднократно ако водиш шоуто и пишеш всяка седмица статия. Рана ти ще бъде сменен на Редактор. Пиши на ЛС, ако искаш да се заемеш

47Important Re: Предложения on Чет 01 Сеп 2011, 08:27

Kat Wolf

Мел Евънс написа:Ако си готова да го видиш , няма проблем, но ако ще е само, за направата на темаа и после ще го оставиш, както става с половината неща, които преди да обновим форума се предлагаха - няма смисъл. 400 за идеята и 3000 еднократно ако водиш шоуто и пишеш всяка седмица статия. Рана ти ще бъде сменен на Редактор. Пиши на ЛС, ако искаш да се заемеш

Аз мислех да е нещо като видео шоу...и да е озвучено...аз се заемам да го правя! ;) ако си съгласна естествено!

48Important Re: Предложения on Пет 02 Сеп 2011, 00:06

Кейтлин Невърленд

Извинявам се, че пак пиша, но идеите ми са на вълни и после ги забравям ;д Може да се направи нещо като Стани Богат, но с друго заглавие, където един или два пъти месечно гостува някой от героите и отговаря на въпроси. И накрая може да има награди. ;д И само да кажа, въпросите няма да са от сорта: Кога еди кой си е основал еди си кое си ;д Ще са въпроси например за звездите, албуми на певци, филми и т.н.

49Important Re: Предложения on Пет 02 Сеп 2011, 00:30

Мел Евънс

Страхотна идея, искаш ли да се заемеш с шоуто? 500 за оригиналност и 3000 ако го водиш.

50Important Re: Предложения on Пет 02 Сеп 2011, 00:49

Кейтлин Невърленд

Мел Евънс написа:Страхотна идея, искаш ли да се заемеш с шоуто? 500 за оригиналност и 3000 ако го водиш.

Става. :) Само направи темата и аз ще се оправя от там нататък. Само да питам? Аз ли си избирам участниците или? И какви са наградите?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next