Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

51Important Re: Предложения on Нед 04 Сеп 2011, 05:44

Катерина Петрова

Предлагам в Гимназията да се направи Зала, Футболно и Баскетболно игрище.В залата ще се преподават Бойни изкуства(Бокс, Джудо, Карате, Бокс и т.н.).На футболното игрище ще тренират футболистите и мажоретките, но може да има стрелба с лък и други такива подобни.За баскетболното игрище е ясно тези който искат да тренират баскет.
И предлагам да намерим Учител по бойни изкуства, треньор по Футбол и Баскетбол.Ако се намери кой да се съгласи и учениците тренират, всяка седмица ще има по едно състезание или мач.Това ми е идеята

52Important Re: Предложения on Вто 06 Сеп 2011, 08:18

Мел Евънс

Супер, но няма кой да се навие.. аз го мислих това, но просто няма кой...

53Important Re: Предложения on Нед 11 Сеп 2011, 03:51

Катерина Петрова

Предлагам да направим конкурси за Най-добра книга на 2011 (дори това да е поредица) Може да направим конкурс пак за най-добра история, но този път ще се изнесат историите в специална тема за да може да се прочетат, ще се направи Анкета и другите ще гласуват, за тази която най-много им е харесала.

54Important Re: Предложения on Нед 11 Сеп 2011, 04:59

Мел Евънс

Супер!!!! Ще го направиш ли? :*

55Important Re: Предложения on Нед 11 Сеп 2011, 05:24

Катерина Петрова

Да разбира се ;**

56Important Re: Предложения on Нед 11 Сеп 2011, 05:28

Мел Евънс

+ 500 Eвро ;**

57Important Re: Предложения on Вто 13 Сеп 2011, 07:23

Elizabeth Van Heller

Предлагам да направите и една категория "Здраве и спорт" в раздела "Да разменим съвети". Може да се изнамерят доста интересни статии по темата, пък и ако има желаещи може да споделят опит. ;]]

58Important Re: Предложения on Вто 13 Сеп 2011, 11:06

Мел Евънс

Има отделна тема за красота в да разменим съвети, а и си има тема за спорт, така че няма смисъл, мерси за предложението!

59Important Re: Предложения on Пон 24 Окт 2011, 09:00

Лекси Нортман

Амм в профилите нали има графи 'Брат/сестра' 'Форумно гадже' и т.н. предлагам да се добави още една 'Най-добър/а приятел/ка ' :) Не знам дали някой вече го е предлагал и се извинявам ако е така .......

60Important Re: Предложения on Пон 24 Окт 2011, 09:02

Мел Евънс

Лекси Нортман написа:Амм в профилите нали има графи 'Брат/сестра' 'Форумно гадже' и т.н. предлагам да се добави още една 'Най-добър/а приятел/ка ' :) Не знам дали някой вече го е предлагал и се извинявам ако е така .......

Това може да го добавиш в РПГ информацията за героя ти.

61Important Re: Предложения on Чет 27 Окт 2011, 23:04

Мел Евънс

Какво ще кажете да направим отделна страница в сайта, където да публикуваме спечелилите от конкурси и примерно снимки на тях и книгата, която са спечелили?

62Important Re: Предложения on Чет 27 Окт 2011, 23:41

Лекси Нортман

Смятам че идеята е добра :)

63Important Re: Предложения on Пет 28 Окт 2011, 02:03

Алис

^^Идеята е страхотна,Мел :]

Love is patient
Love is kind

64Important Re: Предложения on Пет 28 Окт 2011, 03:19

Мел Евънс

Хайде тогава. Всеки спечелил книжка да ми прати ЛС със снимка на него или на книгата. Ако ни пишат едно 50 % от всички спечелили ще направим страницата.

65Important Re: Предложения on Нед 06 Ное 2011, 06:10

Сюзън Стар

Значи .. аз предлагам:
1.Да има раздел "Да напишем история". (Или нещо подобно)
2.Също така в магазина да има телефони,уолкмени и всякакви техники.
3.Да има специална тема за предложения за фен преводи на книги.
4.В профила на героя да има въпроси подобни на лексикон.Или пък просто тема "Представете се"
Е .. това е от мен Big Smile

66Important Re: Предложения on Нед 06 Ное 2011, 10:55

Мел Евънс

Здравей, Сюзън. Благодарим за предложенията. Колкото до предложенията за фен проведи, мислим да пуснем проектите ни и след това да спрем, защото издателствата са недоволни. А за тема за представи се има такава, също така има и отделна тема за въпроси, тип лексикон. Останалите ще ги обмислим. Добавям ти 300 Евро ( по 150 за предложение )

67Important Re: Предложения on Нед 06 Ное 2011, 11:10

Addison.

Така де, да кажа и аз моята "брилиянтна " идейка.. Стоях си тука и си мислих к'во да напрайм в форума, 'щото едно и също понякога дотъпява.. И си викам, абе 'що да не предложа на шефчето ей така да се направи едно парти тип "Мис и мистър", ама не съм мислила мис и мистър какво.. Така че ако го одобрите, оставям избора изцяло на вас ;дд

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

68Important Re: Предложения on Нед 06 Ное 2011, 11:41

Мел Евънс

Дам, това го мислихме за Коледа като парти изненада + други изненади. Очаквайте много нови нещица по празниците. Колкото до парти.. ако не ви се чака има отворено РП, което си седи постоянно

69Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 07:52

Дейлън.

Хммм мислех си за нещо като игра "търси се". Примерно някъде , където и да е в форума админа слага пост или картинка или нещо и другите да трябва да я открият. И евентуално за първият да има парична награда . :Д

70Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 09:04

Мел Евънс

Да, страхотна идея, може да го направим като ЕВЕНТИ да има часове, в които ще се провежда и тема, в която да се пише. Давам ти 500 Евро за страхотното хрумване, личи си, че много mmorpg игри играеш ;дд

71Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 09:12

Лекси Нортман

Мел, мисля че ще е добре ако направите чат тема само за рп в която да могат потребителите които водят рпта да се разбират, защото има някои които нямат достатъчно мнение и не могат да пращат ЛСта и се спами във другите теми ... ;д

72Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 09:25

Мел Евънс

Има такава тема, води се масово рп, дори е глобална тема :)

73Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 14:20

Дейлън.

Също така защо не добавите самолети в магазина? Доста си е изчанчено ама нали целта е форума да е уникален.. :Д

И за mmorpg-тата си абсолютно права :Д ... толкова ли си личи :Д

74Important Re: Предложения on Нед 11 Дек 2011, 14:22

Мел Евънс

Ако намеря повече свободно време ще ги добавя, но не обещавам пълна колекция със самолети ;дд Още 250 Евро за идеята.

** За игрите, минах през това, познавам хората ;дд

75Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 04:31

Мейсън Моран

Не знам как ми хрумна, може би заради многото гледане на сериала Blue Mountain State, но имам идея да направим нещо като "Футболен ЕВЕНТ". Започваме със записване. Ще направим няколко отбора, съдия и.. терена е лесен за правене.. една картинка и тема.. така де.. идеята ми е да да направим турнир. Примерно по отбори с 3ма човека. Нападател, защитник и вратар (ако е Европейски стил) или 4ма човека, 2 стена, един куотърбек и един рънър (ако е Американски стил) и така.. колкото повече хора, толкова повече отбори и накрая правим турник. Ще има игри между отборите и нека най-добрия победи.. А да.. и може да се реши дали да се изпозлват супер сили или не..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next