Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 9]

1Important Предложения on Чет 18 Авг 2011, 23:52

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да давате предложенията си.

Първото предложение беше направено от Джесика Уд относно добавяне на нови животни в зоо магазина. Одобрихме нейната идея и скоро животните ще бъдат добавени, тя получи 250 Евро за труда си.

Сега сте вие, очакваме вашите предложения!

76Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 05:10

Мел Евънс

Съгласна съм! 500 Евро за идеята. Но не знам кога ще го направим, също така не знам дали ще има много заинтересовани, знаем какво стана със Survivor ..

77Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 05:58

Мейсън Моран

Еми аз имам много такива идеи.. Айде ще добавя още няколко

От към Евенти:
Състезание - да се организират всички потребители, да се съберат на една писта и подобно на футбола, но тук си сам или ще имаш приятели механици да се организира състезание.
Но тук Футбола и Състезанието ще трябва да се решават от това как пише поста си, защото иначе не може да напишеш спечелих... И съдията решава всичко..

Покер - тук ще организираме турнир по покер. Може да са два вида. Тексаски и нормален. Интересното е, че ще е по-лесно да определим победителя. Ще направим така, че разказвача. Този който държи турнира да казва на всеки по отделно какви карти има. Независимо дали е по ЛС или в скайп. Така другите няма да знаят картите на противниците си.

Концерт - понеже има доста потребители може за коледа да им спретнем едно коледно концертче. Ще има публика и ще има и сцена, а ще е и нещо като масово РП. Песните ще са подбрани специално, за да са коледни и с добро настроение. За края на купона може да раздадем подаръци на всеки потребител

Стига толкова с Евентите. Сега до какво ще принесат тези евенит.

Ново поле в профилите на геройте, където ще записваме техния Респект- Респекта, както знаем е уважението, което получаваме. Тук ще го водим като Слава. В зависимост от това, колко е богат героя. Как се изявява във форума и какво представлява той ще събира малко по малко. Така ще могат да спечелят собствено наименование като - рок звезда, супер спортист и т.н.

Новинарска емисия - Писнало ми е да седя и да чета клюкарчета и други дълки постове за това какво става във форума. Защо не си направим новини. Ще представяме времето и други такива работи, но вместо в скучни за четене постове по едно клипче всяка седмица. Аз съм навит да бъда от новинарския епик, но ще е по-приятно ако се намерят няколко човека от един и същи град и да го правят.

Първо - Футбола и Състезанието ще имат парична награда, но освен това.. ще има и нещо друго, което се печели. Респект. В зависимост от това как си се представил в надпреварата ще спечелиш уважение, заради представлението което си направил. В зависимост от това как се появяват и как си тръгват ще стават по-известни или ще остават запомняни със насмешка от другите.
Второ - Футбола, Състезанието и Покера освен респекта който ще донеста ще донесат и трофей, който ще увеличава вашия респект.
Трето - в зависимост от това в каква къща живеете и каква кола карате ще печелите дадено уважение, а ако имате и трофей в него.. това моментално увеличава респекта ви ;)

78Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 06:01

Айра Копс

Идеите на Алекс са уникални..
Аз предлагам да направим шоу като The Best Modell in the town...
И да направим Масово..

79Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 06:04

Мел Евънс

Алекс още 250 Евро. Айра, да ще направим едно новогодишно масово с конкурс. Айра - 250 Евро.

80Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 06:38

Мейсън Моран

Мога да предложа помощта си в разработването на тези евенти и да добавя още работи в магазина ( най-вече автомобили, мотори и други превозни средства)

81Important Re: Предложения on Пон 12 Дек 2011, 09:50

Мел Евънс

Ще ти пиша по някое време после и ще се разберем, ще получиш възнаграждение, естествено, ако ни помогнеш

82Important Re: Предложения on Вто 13 Дек 2011, 05:31

Айра Копс

Имам предложение..мога ако естествено искате да ви помогна и да направим графа..Като ''Кой съм аз?'', но да задаваме въпроси както за личността, която се крие зад героя така и за героя..Нещо като интервютата в другите форуми.., но да е по различно...и така да можем да се опознаем..взаимно..Дали имаме общо с героите и с техните личности..и това да се прави веднъж седмично..тази седмица да е един другата друг..и така..
Другата ми идея е да направим..Графа..като свободната зона.., но да се пускат смесени теми, а не с отделни раздели..изобщо да не са свързани с форума.. Като ''От всички'' където ще правим теми за всичко около нас..за това какво ни се е случило през деня..гифчета и такива неща.., но да е отделна тема..Да коментираме например някой епизод на ''Клюкарката'' , примиери на филми и др..

83Important Re: Предложения on Вто 13 Дек 2011, 06:06

Elizabeth Van Heller

Предложението на Айра ме подсети и мен за нещичко .. едно подразделче в "Свободната зона", което да носи името My personal diary /или нещо от сорта/. Всеки .. или поне тези, които искат .. ще си направят тема, която да ирае ролята на нещо като мини дневник. В нея може да вписват някои любопитни нещица, които им са се случили напоследък. Все едно си водите дневник, но другите също ще могат да четат и да коментират.

84Important Re: Предложения on Вто 13 Дек 2011, 13:16

Мел Евънс

500 Евро за Айра и 500 за Карин. Айра, ще направя раздела, но ти ще отговаряш и пускаш темите в него, играта също ще е в свободна зона и пак ти ще отговаряш за нея. Карин, правя раздела, ще се намира отново в свободната зона

85Important Re: Предложения on Чет 15 Дек 2011, 05:28

Дейлън.

Моето предложение е относно магазина...
1-во: Да се добавят и мъжки модели пръстени.
2-ро: защо не добавите и нещо като огърлици и гердани (пак мъжки и женски)
3то: Повечко животинки ... примерно 'Змии' има колкот щеш ... някак си да поразнообразим.

86Important Re: Предложения on Чет 15 Дек 2011, 09:26

Мел Евънс

Защото не ми е само това работата, ако имаш време, нерви и желание направи.

87Important Re: Предложения on Чет 22 Дек 2011, 10:56

Kimberlly Huff

Ами не знам дали ще се съгласиш, но и да не се съгласиш чудо голямо. Значи предлагам да оцветите имената на измислените герои. Нищо лично към другите, но просто някак си ми е малко безлично. Може и цвета да е сив, не знам, но просто ... някак ми е леко скучно. ;д

88Important Re: Предложения on Чет 22 Дек 2011, 11:46

Мел Евънс

Ами нарочно така сме ги подбрали, сивото е един вид различно, тези герои са сътворени от вас, от вашето въображение и това ги прави различни. Използвали сме всички цветове, дори някои по няколко пъти, различни нюанси и т.н, но няма друго сиво, както и червено и синьо, това са специални цветове, така да се каже ;д Благодаря ти за предложението все пак, ще ти дам 100 Евро.

89Important Re: Предложения on Пон 26 Дек 2011, 01:46

Addison.

Абе ти си ебаси резачката Мел, знаеш ли ;дд .. така.. за какво пиша аз .. имам идейка .. това с Горещия стол, не знам кой го е измислил и кой отговаря за него но да се поразвие малко, ако трябва аз ще за почна да се занимавам с това.. Това за лесни пари западна.. трябва да се говори с Кейтлин.. за филмите аз ще се погрижа.. но като цяло идеите които са давани преди, ги няма никви .. такъв смисъл нагърбваш се да правиш нещо ми направи го като хората бе майка му стара.. таа идеята ми беше, да си помислиш и да пуснеш няква нова темичка, и да напишеш за кое се търси нов отговорник, и съответно който иска да се запише.. но трябва да бъде сериозен.. надявам се да ме разбра щот си изписах душата, и надявам се да не съм засегнала никой, но просто наистина като се хванете за нещо ми довършете го ..

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

90Important Re: Предложения on Пон 26 Дек 2011, 02:08

Мел Евънс

И аз съм на това мнение... Всеки има голямо желание да прави нещо, но докато се стигне до същината всичко замира.. Направи я ти темата в информационна дъска, защото се оправям с този магазин. Поеми, което искаш, поне ти си сериозна. Кейтлин не е влизала отдавна..

91Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 04:56

Elizabeth Van Heller

Иии ето ме пак с още едно предложение:
Според мен ще е по-забавно ако в "Измислете реплика" се дава някаква награда на човека, измислил най-забавна и подходяща реплика ;д

92Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 05:01

Ванеса Абрамс

Дааа ... Тва е супер якооо..."D

93Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 07:48

Мел Евънс

А как ще решим коя е най-добрата реплика? ;д Имайте предвид, че ако е с гласуване всичко трябва да стане много бързо.. ;дд т.е на следващия ден има нова реплика.. лд

94Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 07:51

Elizabeth Van Heller

Амии .. да се намерят 2-3 човека за жури .. или вие с Бил да решавате .. никво идея си нямам ;д

95Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 07:55

Мел Евънс

Ако ни искате, става ;д а наградата - парична, разбира се ;дд

96Important Re: Предложения on Вто 27 Дек 2011, 07:55

Elizabeth Van Heller

искаме ви, естествено !! ;дд смеем ли да кажем, че не ви искаме ;дд

97Important Re: Предложения on Сря 28 Дек 2011, 01:42

Мел Евънс

Какво ще кажете за лотарийни билети, от които също да печелите пари и нова темичка "герои от игри" ?

98Important Re: Предложения on Сря 28 Дек 2011, 01:46

Luhan

О, съгласен.

99Important Re: Предложения on Сря 28 Дек 2011, 01:50

Мел Евънс

Карин - 200 Евро за предложението

100Important Re: Предложения on Нед 01 Яну 2012, 08:59

Ванеса Абрамс

Браво бее.. Добри предложенияя...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next