Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 8]

1Important Въпроси on Нед 21 Авг 2011, 08:38

Мел Евънс

Тук може да питате за всичко по форума.

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Вто 17 Яну 2012, 04:22; мнението е било променяно общо 1 път

2Important Re: Въпроси on Нед 21 Авг 2011, 08:57

Kастиел

Аз има няколко въпроса такам.
1. Трбява ли героят ми да е ученик за да играя в РПГ-то?
2. Може ли да се запиша като преподавател с друг предмет освен тези, които вече са записани?
това е ако се сетя нещо пак ще питам. :д

3Important Re: Въпроси on Нед 21 Авг 2011, 08:58

Мел Евънс

Не е нужно да си ученик. Това е просто екстра, ако ти се занимава. И, ДА, можеш да бъдеш учител по предмет, който ти си избереш ( различен от вече избраните ) записването става в съответната тема.

4Important Re: Въпроси on Чет 01 Сеп 2011, 13:41

Джесика Уд

Може ли да пишем в темите за професиите когато искаме или не трябва да пишем РП за да го правим...?

5Important Re: Въпроси on Чет 01 Сеп 2011, 20:37

Мел Евънс

Може да пишете по всяко време - рп, чудесно, а ако няма с кой, просто си измислете, както в твоя случай, че продаваш на някоого дрога или т.н всичко това е описано в темата.. Само си направи тема в Град Мистик Таун и там започваш, също така и РП може да се води от теб и/или други играчи във форума, ако някой иска същата професия, ще работите заедно на това място и може да водите РП заедно там.

6Important Re: Въпроси on Пет 23 Сеп 2011, 23:14

Sid Jenkins

Мога ли да си създам още един профил, ако искам да играя с два героя едновременно ?

7Important Re: Въпроси on Пет 23 Сеп 2011, 23:24

Мел Евънс

Да, това не е забранено

8Important Re: Въпроси on Пет 23 Сеп 2011, 23:37

Sid Jenkins

Благодаря за бързият отговор

9Important Re: Въпроси on Пет 30 Сеп 2011, 13:10

Кастър Краоули

Мисля че е редно форума да си има музикална тема. Наемам се да предложа тази моя стара композиция.
Може би е подходяща, ако не мога да се постарая и да направо нещо специално :)

10Important Re: Въпроси on Съб 01 Окт 2011, 01:12

Мел Евънс

Музикална тема има в свободна зона, всеки да се чувства свободен да пуска каквото си иска в свободната зона. Има много раздели - филми, музика, сериали, спорт и т.н

11Important Re: Въпроси on Нед 13 Ное 2011, 07:26

Bobby

Искам да попитам има ли фенове на "Игра на Тронове" и дали в този форум има раздел да се играе рпг по тази книга и сериал...

12Important Re: Въпроси on Нед 13 Ное 2011, 07:28

Мел Евънс

Разбира се, може да си всеки един герой. За целта отиваш във Вашите герои и в зависимост от това дали искаш да си героя от книгата или от сериала си пускаш героя там, като попълниш бланката, която е в първия пост.

13Important Re: Въпроси on Нед 13 Ное 2011, 07:57

Bobby

Да това го разбрах от информацията из форума, въпроса ми е след като си направя примерно герой от дадения сериал, къде да пиша, защото ненамерих тема по този сериал...

14Important Re: Въпроси on Нед 13 Ное 2011, 08:01

Мел Евънс

РПГ тук протича по друг начин. Герои от всякакви сериали могат да играят РП. Ако има друг герой по твоя сериал или книга може да пресъздадете история ( за сега няма ) , иначе се пише в СВЯТ има различни теми.

15Important Re: Въпроси on Нед 20 Ное 2011, 06:04

Коди Мартин

Аз също имам няколко въпроса!
-След колко поста ще мога да пиша ЛС-та!
-Как да си сложа аватар и подпис?!

16Important Re: Въпроси on Нед 20 Ное 2011, 06:13

Мел Евънс

1. ЛС - та на 26 мнение
2. От менюто “Profile„ -> Аватар ( прикачваш си или избираш от базата )
-> Подпис ( пишеш кода )

17Important Re: Въпроси on Нед 20 Ное 2011, 06:19

Коди Мартин

Благодаря,за бързия отговор!

18Important Re: Въпроси on Сря 23 Ное 2011, 12:03

Коди Мартин

Здравейте!

Имам въпрос,отново.Може ли да работиш повече от една работа?! Или да имаш повече от една професия?!

19Important Re: Въпроси on Сря 23 Ное 2011, 12:20

Мел Евънс

За момента, не

20Important Re: Въпроси on Пет 09 Дек 2011, 10:39

Elizabeth Van Heller

Не че нещо ама може ли да попитам .. Защо се одобряват разни имбави герои със способности от сорта на "убива с поглед" ??! /btw нищо лично към никой конкретен потребител/ .. Просто леко глупаво ми се струва. Дайте направо да си лепнем някви способности като 'ще те плюне и ще се разложиш' или 'само като си го помисли ще се разпаднеш на милиони миниятюрни частички и ще се затриеш из цялата вселена' о.О

21Important Re: Въпроси on Пет 09 Дек 2011, 12:11

Мел Евънс

Всеки има право на избор. В повечето форуми има ограничение към дарби, герои, ликове и т.н - тук не искам това да се случва. Трябва само да спазват редовете, всичко друго е без значение. Място, където можеш да си това, което ти харесва, това, което искаш

22Important Re: Въпроси on Пет 09 Дек 2011, 12:22

Elizabeth Van Heller

Просто си представих някое рп да речем с битка между героите и да се получи нещо от сорта на "Той/тя погледна *някой си* и тоя някой умря" .. струва ми се мааалко .. FTW .. имбаво. Или пък какво ще стане ако се сбият два индивида дето 'убиват с поглед' :D Наистина хубаво е всеки да избира какъв да е без да има някакви ограничения ама тва ми изглежда прекалено нереално вече .. виж ся .. да кажем .. да причинява болка с поглед или нещо подобно, но на психическа основа - да, възможно е .. Ама чак да убива .. тва даже и граф Дракула не го може ;дд .. Пък и се явява леко нечестно спрямо някои дето са се пуснали с готови герои или са съобразили какви способности са по-приемливи, а са си измислили нещо мега гига хипер имбаво дето да не можеш даже да се опиташ да се защитиш с/у него ;д

пп: Извинявам се за спама, тъй като технически погледнато в тва мнение така и не написах някой въпрос

23Important Re: Въпроси on Пет 09 Дек 2011, 12:39

Мел Евънс

Еми за тяхна сметка си е, не мисля, че е нечестно, защото те си ги избират все пак, също така никой герой не може да умре освен ако той не пожелае и героят му става неактивен

24Important Re: Въпроси on Пет 09 Дек 2011, 12:46

Elizabeth Van Heller

въх .. още по-скучно .. не може и да се убива -.- but never mind .. you're the admin so i guess it would be as you say .. i was just giving some ideas ..

и за да не е наистина спам - едно въпросче: Колко е часа ? :D

25Important Re: Въпроси on Нед 11 Дек 2011, 07:43

Дейлън.

Интересно ми е... кога си получаваме заплатите ?

П.П: Абсолютно съгласен съм с Карин! ... това да убиваш с поглед е абсолютния филм. Наистина е хубаво да бъдем каквито искаме , и точно затова този форум толкова ми харесва... но си е прекалено.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 8]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next