Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 8]

1Important Въпроси on Нед 21 Авг 2011, 08:38

Мел Евънс

First topic message reminder :

Тук може да питате за всичко по форума.

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Вто 17 Яну 2012, 04:22; мнението е било променяно общо 1 път

101Important Re: Въпроси on Сря 04 Юли 2012, 04:17

Мел Евънс

Ако ти е по-лесно направо пусни нов герой в дадената тема :)

102Important Re: Въпроси on Сря 04 Юли 2012, 04:39

Реджина Милс

Пуснах, но искам да съм с този акаунт. Просто да му бъде сменено името, а да продължа да водя РП-тата.

103Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 01:32

Spencer Hastings

Здравейте!Бих искала да ви попитам по какъв точно начин се печелят пари? Като пишеш повече постове ли? Извинявам се за тъпия очеведно въпрос,но току що се регнах.Мерси предварително.

104Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 01:44

Фей Чембърлейн

Привет на всички. Та...имам следният проблем. Направих се персонажа,но после видях, че има вече Фей.Като разгледах подробно форума,в отделната тема за герои от сериали никъде не видях да има Фей Чембърлейн.Но във заети ликове от Тайният кръг я имаше.Ще има ли проблем?Защото много държа да си запазя името и лика. Видях, че много от ликовете се повтарят, но сте им сменили имената от бълг. на англ. или сте добавили по някоя буква за да не са съвсем еднакви.Моето е на английски и се надявам да няма проблем това. Благодаря ви предварително.

105Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 01:54

Фей Чембърлейн

[quote="Faye_Chamberlain"]Привет на всички. Та...имам следният проблем. Направих се персонажа,но после видях, че има вече Фей.Като разгледах подробно форума,в отделната тема за герои от сериали никъде не видях да има Фей Чембърлейн.Но във заети ликове от Тайният кръг я имаше.Ще има ли проблем?Защото много държа да си запазя името и лика. Видях, че много от ликовете се повтарят, но сте им сменили имената от бълг. на англ. или сте добавили по някоя буква за да не са съвсем еднакви.Моето е на английски и се надявам да няма проблем това. Благодаря ви предварително.Нова съм и не ми е много ясно какво се прави

106Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 02:45

Мел Евънс

Лорън Танер написа:Здравейте!Бих искала да ви попитам по какъв точно начин се печелят пари? Като пишеш повече постове ли? Извинявам се за тъпия очеведно въпрос,но току що се регнах.Мерси предварително.

Здравей, Лорън, пари се печелят по много начини. Когато пишеш в спам зоната ти дава по 3 Евро на отговор, когато водиш рп в града ти дава 20 Евро на пост и 10 Евро ако отвориш тема. В масовите рп-та във Forgotten Islands ти дава 30 Евро на пост. Когато си изпълняваш мисиите за трениране на интелект и сила ти дава 40 Евро на пост. Също така пари можеш да печели и от Лотарията, като ти взема 100 Евро за билет. Скоро ще подновим игрите "Сделка или не" , "Горещият стол" и т.н и от там ще можеш да печелиш също пари. Също така като оправим календара на денят на мъртвите във Forgotten Islands ще можеш да спечели по 100 Евро на пост.
Можеш да работиш, избираш си професия, попълваш бланката и я пускаш в "Кандидатствай за работа", одобряват те и ти назначават заплата, която получаваш всеки месец ( този, който си писала не се зачита и започва от другия ) трябва да си направиш тема, ако не искаш да работиш в някоя от вече пуснатите ( примерно искаш да си адвокат - правиш си тема в града Адвокатска кантора М.М примерно ;д и там си пускаш постовете, може да ги водиш с човек, може и ти сама с измислен персонаж, но поне 1 пост на 2 месеца, за да ти се дава заплатата. )

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Чет 09 Авг 2012, 03:12; мнението е било променяно общо 1 път

107Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 02:47

Мел Евънс

Faye_Chamberlain написа:Привет на всички. Та...имам следният проблем. Направих се персонажа,но после видях, че има вече Фей.Като разгледах подробно форума,в отделната тема за герои от сериали никъде не видях да има Фей Чембърлейн.Но във заети ликове от Тайният кръг я имаше.Ще има ли проблем?Защото много държа да си запазя името и лика. Видях, че много от ликовете се повтарят, но сте им сменили имената от бълг. на англ. или сте добавили по някоя буква за да не са съвсем еднакви.Моето е на английски и се надявам да няма проблем това. Благодаря ви предварително.

Здравей, Фей, ликът и героят е зает, но потребителката не е нито редовна, нито е писала т.е ти заемаш нейният герой. Искаш ли името да ти е на български? И добре дошла. :)

108Important Re: Въпроси on Чет 09 Авг 2012, 02:59

Фей Чембърлейн

Много ти блогодаря Мел :) :) :) Да,предпочитам да ми е на български :)

109Important Re: Въпроси on Нед 12 Авг 2012, 04:31

Spencer Hastings

Да попитам...тъй като моят герой се води, че живее в Манхатън,а тук града е Мистик Таун.Трябва ли да сменя града или?

110Important Re: Въпроси on Нед 12 Авг 2012, 05:51

Мел Евънс

Не, няма никакъв проблем. Може тук да си отседнала/ само да минаваш/ да си на екскурзия или в Извън Града да видиш дали има тема Манхатън и да водиш рп-тата си само там :)

111Important Re: Въпроси on Вто 14 Авг 2012, 23:41

Фей Чембърлейн

Какво правим ако отсъстваме?Няма да ме има 1 седмица.Търсих нещо подобно, но не намерих.

112Important Re: Въпроси on Сря 15 Авг 2012, 01:49

Addison.

Казваш на една от админките и всичко е ок :)

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

113Important Re: Въпроси on Пон 27 Авг 2012, 03:59

Реджина Милс

Може ли да ни дадете, горе- долу какъв трябва да е размера на подписа ни в пиксели, защото досега си играх пред фотошопа, за да оразмерявам своя, а пак ми се струва, че не е както трябва :D.

П.П. Моя в момента е в размер 510X347

114Important Re: Въпроси on Пон 27 Авг 2012, 04:18

Мел Евънс

Нашето предложение за големина на подписа е 500 х 300

115Important Re: Въпроси on Пон 27 Авг 2012, 04:21

Реджина Милс

Сега го опитах, но се разтяга. Нали не е проблем, да остане с тези размери?

116Important Re: Въпроси on Пон 27 Авг 2012, 04:22

Мел Евънс

Не е проблем, разбира се

117Important Re: Въпроси on Пон 27 Авг 2012, 04:24

Реджина Милс

Добре
Благодаря

118Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 02:22

Фей Чембърлейн

На какво основание се определят thanks на героя?Тези розовите човечета Не ми е ясно това

119Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 02:36

Мел Евънс

Когато питаш нещо например и някой ти отговори може да му дадеш Благодаря + - в дясно, т.е че ти е помогнал :)

120Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 02:47

Фей Чембърлейн

Ахам,благодаря ти

121Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 06:04

Луна

Може ли човек да има по две работи едновременно?

122Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 06:08

Алис

Eлеонора,до колкото знам не можеш :)

Love is patient
Love is kind

123Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 06:13

Луна

Мерси за отговора.

124Important Re: Въпроси on Вто 28 Авг 2012, 22:56

Фей Чембърлейн

Ако искам да организирам парти в Училищния салон примерно,в коя тема трябва да пусна обявата?В Кметството ли?

125Important Re: Въпроси on Сря 29 Авг 2012, 03:45

Мел Евънс

Все още не сме добавили самото училище, коридори, стаи и т.н Ще се радвам на всички, които помогнат с пускане на теми в разделите, но това ще стане към 15;30. Скоро ще отворим училището -трябват ни хора- и ще направиш бала.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next