Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мел Евънс

Обичаш предизвикателствата? Добре тогава, това е точно за теб!

All Serials и Издателство "Колибри" ти предоставят невероятната възможност да спечелиш “Пророчеството на сестрите„ БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес( град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и отговор на въпроса, който сме ви поставили по долу. (задължително на КИРИЛИЦА):

“Какво бихте направили ако сте на мястото на Лия, бихте ли били готови на всичко, за да сте с любовта на живота си, дори и ако това означава да загубиш сестра си ?„

Есето да не е по-дълго от 5 страници А4 формат!

Участниците трябва да са от форума и да са били редовни ( потребители с по-малко от 20 мнения не се допускат )

Членове на журито са: Мел Евънс и Бил Евънс!

Краен срок за участие 9 Септември 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 10 Септември 2011 година до вечерта!

Успех на всички!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 14 Сеп 2011, 06:09; мнението е било променяно общо 2 пъти

Бони Бенет

Запис!!

creepy_doll

Страхотна и много мистична книга! Няма да взема участие, защото нямам нужните мнения, а и вече имам книгата, но искам да кажа на всички участници, че си струва!

Мел Евънс

Здравей, creepy_doll, трябва да си направиш герой, за да продължиш във форума ни. Благодарим за мнението!
Поздрави!

Бет Рандъл

Мисля и аз да участвам - надявам се това, което съм написала да ви се понрави дори и да не спечеля.

Ерик Найт

Хм... може и да се пробвам :)

Мел Евънс

Хайде, че няма време!

Лорен Паркър

И аз се реших в последния момент. Надявам се писмото да е получено и късмет на всички!

Мел Евънс

Да, получихме го! Благодарим ти! Очаквайте победителите утре, а за останалите още имате време до 00;00 !!! ;дд

Мел Евънс

Току що препрочетох писмата на всички участници. Избора ще бъде доста труден, всички супер много са се постарали и есетата им са станали страхотни, което много ме радва! Благодаря, че се отнесохте сериозно и не се отчайвайте ако не сте победителя. Има толкова много игри и тепърва ще има, в които все ще спечелите, няма как :)) Отново ви благодаря за страхотните писма! Чакам още!

Мел Евънс

Благодаря отново на всички, които участвахте в конкурса. Както казах и преди беше ми много трудно да избера победител. Всички имате уникален стил на писане и страхотна логика, разгледали сте и двете крайности, и двете страни на монетата, но победител може да бъде само един от вас за съжаление ...
Победител в конкурса за книгата “Пророчеството на сестрите„ е:

Spoiler:
Лорен Паркър

Честито! Есето ти е уникално, ако ми позволиш бих искала да го пусна в тази тема, за да могат всички да му се насладят! Отново благодаря много на всички участници. Победителката ще си получи книгата по пощата и ще може да разбере дали нейната теория е правилна. Какво става всъщност с Лия, какво все пак избира тя? Останалите, които искате да видите дали хипотезата ви е правилна може просто да си закупите книгата, няма да съжалявате, това мога да го гарантирам, страхотна е! Отново не се отказвайте и продължавайте да пробвате както таланта, така и късмета си!

Лорен Паркър

Божеееее! Леле, не мога да повярвам!!!! Попринцип не мога да пиша есета и си мислех, че се е получило зле, но много се радвам, че се е харесало! И да нямам нищо против да го пуснеш в темата! Леле, благодаря адски мноооого и в момента подскачам от щастие!!!

Мел Евънс

Последна, но с късмет! Страхотно есе, отново! На всички ви са страхотни! Искам да благодаря и на Бони за прекрасните изказвания, много хубаво, жалко, че ни дават само 1 книга

Ето го есето на победителката: http://dox.bg/files/dw?a=945799c7c0

Бет Рандъл

Честито

Мел Евънс

Здравейте!
Изпращам книгата!
Поздрави,
Жаклин

Очаквай си книжката

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]