Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

1 Къщата на Валентино ! on Пет 26 Авг 2011, 00:18

Валентино Купър

First topic message reminder :

Кухнята:

Банята:

Спалнята:

Хола:

26 Re: Къщата на Валентино ! on Пет 26 Авг 2011, 15:25

Валентино Купър

-Хм, е тогава, поне да се живее за момента.... - След, като тя пусна език по вратът ми, аз се извъртях, като тя мина отдолу, захвърлих тениската си настрани и започнах да я целувам страстно по устните, като докосвах всяка част от нейното тяло. След около две минути вече разкопчах сутиенът и, и го захвърлих настрани, това засега нямаше да и трябва, след, което продължих да я целувам страстно по устните пускайки и език.

27 Re: Къщата на Валентино ! on Пет 26 Авг 2011, 15:52

Джесика Уд

Мм, явно не бе от най застъпващите се за мнението си, но определено ми харесваше повече.няколко вида дрехи се разхвърчаха из въздуха и докато усещах как жадно ме целуваше на лицето ми се появи доволна усмивка и ръцете ми се спуснаха към панталоните му и бързо започнах да откопчавам панталона му, като едната ми ръка се намести в панталоните още преди да сваля ципа.Усещах члена му в ръцете си, но също така и плата на боксерките му и това до известна степен не ми допадна, но плъзнах ръка нагоре по корема му и забравих част от недоволството си.езика ми отново се плъзна по врата му сякаш нещо просто ме дърпаше натам...знаех че не трябваше да пия от кръвта му колкото и да исках...трябваше да се въздържа...

28 Re: Къщата на Валентино ! on Пет 26 Авг 2011, 16:03

Валентино Купър

Тя вече разкопча панталоните ми, аз ги захвърлих настрани и останах само по боксерки, личеше си, че вече бях получил ерекция... Тя отново се наклони към моят врат, щеше ли да почне да смуче от него ? Сетих се как временно ще отлепя езикът и от вратът ми, бавно започнах да я целувам по вратът и продължавах да слизам на долу, стигнах до гърдите със всяка целувка оставях влажна следа от езикът ми върху тялото и, стигнах до коремчето все още продължих на долу и стигнах до "нейното" местенце, свалих и бикините, и тях ги захвърлих настрани и бавно пъхнах езичето си, като започнах да го движа бавно в последователни движения. След, което ускорих движенията на езикът си, ту нагоре, ту надолу, ту наляво, ту надясно, клиторът и, и после пак обратно....

29 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 04:30

Джесика Уд

Когато усетих устните му между бедрата си леко извих глава назад и едната ми ръка хвана завивката като я стиска, а след само минутка го дръпнах отново към себе си и впих устни в неговите докато ръцете ми се спуснаха по гърба му.Бързо се извъртях така че сега аз бях върху него, спускайки пръстите си нагоре по гърдите му.за момента очите ми се впиха в неговите като само го наблюдавах...имаше красиви очи...хъм какво ми ставаше?не исках очите...това не бях аз...очите дори не ме интересуваха...нали...Затворих очи за момент сякаш да спра тези мисли и отново да се концентрирам в това което ставаше в момента и бавно свлякох тялото си надолу по неговото хващайки с пръсти боксерките му.те се смъкнаха по бедрата му и бързо ги хвърлих зад гърба си като се наведох към члена му и едната му ръка се плъзна по него малко по грубо от обикновено докосвайки го...Езика ми се спусна по корема му слизайки бавно надолу и след минутка вече поемах члена му в уста и езика ми мина по едната му страна.бавно отново се заизкачвах нагоре по тялото му като целувах всяка част по пътя си...отново се върнах на устните му и притиснах тялото си в неговото...

30 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 07:25

Валентино Купър

В момента, когато тя свали моите боксерки и докосна членът ми вече изгарях от вътре да се слеем в едно цяло, покатери се по моето тяло с целувки и пак устните ни се слепиха .... В момента обменяйки слюнка, преплитайки езиците си, докосвайки всяка част от нейното тяло, вече не можех да се контролирам.... Извъртях се, аз да бъда отгоре, обичах да водя такта, което до колкото разбирах и на нея и харесваше, но трябваше да и поакжа и на какво съм способен де... Целувайки я страстно по устните, бавно пъхнах моят пенис в нейната вагина, като започнах бавно да се движа, като постепенно ускорявах, а ритъма на сърцето ми се ускоряваше....

31 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 08:14

Джесика Уд

Той май нямаше да ме остави да командвам "парада" за дълго, но точно преди да започна да протестирам усетих как навлезе в мен и това ме накара да млъкна...или поне със смислените думи...Няколко стона се изплъзнаха от устните ми и докато ускоряваше темпото ръцете ми се спуснаха по гърба му като леко задираха кожата след себе си докато не стигнаха до дупето му където ноктите ми се впиха в кожата му.
Устните ми се настаниха отново на врата му и започнах да го дарявам с малки целувки слизайки постепенно надолу.Повдигнах тялото си към неговото така че отново да усетя топлината идваща от гърдите му и затворих очи сякаш за да изостря всички други сетива.
Езика ми се плъзна по челюстта му и се насочи към дясното му ухо, където леко засмуках месестата част и от устните ми се изтръгна приглушен гърлен стон придружен от по силно стискане на дупето му от ръцете ми, който след минутка отново се настаниха на гърба му.

32 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 12:39

Валентино Купър

Усещах как тя забива ноктите в гърбът ми, но това не ми причиняваше болка, а още по-голямо удоволствие, възбудата нарастваше, а аз продължавах да ускорявам темпото... След няколко минутки вече бях ускорил темпото максимално, повече не можех да ускоря... Креватът започна дори да се помръдва малко, добре, че живеех в къща ... Опитвах се да я целувам страстно по устните, пускайки и език, но едвам успявах, това темпо ме караше да се задъхвам, но не можех да спра, защото удоволствието, което изпитвах в момента беше неописуемо.

33 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 13:10

Джесика Уд

Усещах как бързината му се увеличава докато накрая не запази постоянното си темпо и звуците издавани от леглото започваха да се запечатват в главата ми сякаш ритъма им напомняше на някаква песен...стоновете ми също бяха част от тази така позната "мелодия" и в момента в главата ми излизаше само един единствен образ...как до одеве Вал свиреше на китарата си и как ми предложи да ме научи...Отново затворих очи и тялото ми се задвижи в синхрон с неговото докато ноктите ми се забиваха в плътта му когато усетих как под тях се образуваха ранички от които бликна кръв и аз прехапах устната си за да спра желанието да го захапя...не беше толкова лесно колкото исках и реших че устните му ще ми помогнат.Целунах го бързо но още щом устните му докоснаха моите усетих как зъбите ми се издължават и пробиват долната му устна от която също бликна кръв и попадна точно в устат ми.Езика ми събираше всяка капка от безценната течност и аз й се наслаждавах до край...а в комбинация с тласъците му се наслаждавах изключително много...

34 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 13:18

Валентино Купър

Тя охапа долната ми устна и започна да преглъща кръвта, която се стичаше от нея... Явно си беше вампир, не можеше да контролираш инстинктите си, но ако това продължаваше още дълго щеше да се наложи да спра.... Въпреки всичко все още продължавах да поддържам темпото, телата ни се движеха в ритъм, бяхме едно цяло ... Усещах как удоволствието се ускорява и еакулацията щеше да наближи, за това реших да и дам малко тя да поводи парада.... След, което се извъртях и тя се озова отгоре, сменянето на позата, забави значително еакулацията... А аз се бях отдал на нейните движения, като я хванах за гърдите...

35 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 13:46

Джесика Уд

Смяната на местата май наистина ме накара да се осъзная и да се дръпна и да оставя кръвта му намира...мразех да правя така...да не усещам как правя нещо което винаги съм ненавиждала.Погледа ми отново се спря на неговия за да разбера дали бе недоволен а след това погледнах ръцете му настанили се на гърдите ми.Пръстите ми също се намериха върху неговите и след минутка ги плъзнах надолу по тялото си като плавно ги преместих на неговото и ги заключих зад врата му.устните ми се намираха на милиметри от неговите и прошепнах тихо:
-Съжалявам за това...-и впих устни в неговите като не спирах да движа тялото си и да се опитвам да запазя определено темпо...
-...няма да се повтори...просто си уникално сладък...буквално...-усмихнах се дяволите и преместих устни на врата му...сега щях да се въздържа..

36 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 13:51

Валентино Купър

Тя започна да се движи в някакво темпо след минутки ме целуна и ми каза, че съжалявала.... Когато се премести на вратът ми и аз и прошепнах в ухото:
-Наистина няма за какво да съжаляваш или да се извиняваш. - След, което започнах и аз да си движа моето тяло в ритъм с нейното, спуснах бавно ръцете си по талията и, и я хванах за стегнатото дупе след, което започнах да я целувам...

37 Re: Къщата на Валентино ! on Съб 27 Авг 2011, 22:18

Джесика Уд

Той ме увери че няма за какво да се притеснявам, но аз все пак смятах че не трябваше да го хапя...и все пак не това бе най важното сега...Изпънах тялото си назад като преместих таза си с няколко сантиметра напред за да направя проникването му докрай и измънках нещо като не съм много сигурна как да го опиша.Ръцете ми отново се озоваха на гърдите му и ноктите ми започнаха да задират кожата му, но сега бях по внимателна и не го наранявах така като преди.Не знам какво точно ме бе накарало да променя отношението си, но това определено не бе нещо което правех за всеки.
Плъзнах пръстите си нагоре по гърдите му насочвайки се към главата му и след минутка се впиха в косата му, като се надвесих над него и устните ми го целунаха за пореден път като само след момент отново се отдръпнах назад извивайки гърба си под дъга...

38 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 02:13

Валентино Купър

Вкусът на устните и, чувството да сме тяло в тяло, беше страхотно, но вече усещах как съм към краят си.... За това се извъртях и отново застанахме в мисионерската поза, което забави еакулацията ми с 2 минутки, за тези две минутки дадах всичко от себе си, като скорост, целувайки я по устните, влизайки напълно вътре в нея .... И няколко секунди преди да свърша "излязох" от нея и свърших настрани.... Това вече ме беше изтощило.... Проснах се до нея на кревата леко задъхан и нищо не казах...

39 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 05:23

Джесика Уд

усетих как отпусна тялото си до моето и също се отпуснах на завивките като след момент се завъртях така че погледа ми да не шари вече по тавана а да се настани на лицето му.едната ми ръка отмести кичур от косата му и го погледнах в очите като за момент само мълчах, а после хванах ръката му и я сложих под главата си, като я отпуснах на тялото му и затворих очи...Бях изморена и определено ми трябваше почивка но не разбирах защо предпочетох тялото му пред възглавницата и все пак просто се опитах да си почина...не ставаше...нещо ме караше да започна разговор...но какво толкова имах да кажа?Може би просто трябваше да започна с нещо...размърдах се и се дръпнах така че да виждам лицето му.
-Това определено си го биваше, а?-усмихнах се леко и прехапах устната си като дори не усетих я стисках...

40 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 12:02

Валентино Купър

И двамата вече лежехме на креватът, гледахме се един друг, бяхме леко задъхани, от части изморени, аз не знаех какво да кажа, докато тя не ме попита "Това си го биваше, а?" ... Вече не толкова задъхан, прокарах ръка през косата и, като я гледах в очите казвайки и:
-Няма място за съмнение, ха ха, може би и съседите са ни чу ли, какво пък аз не се крия от никого... - След, това леко се засмях и я попитах:
- Пак можем да повторим някой път, ако ни е скучно не мислиш ли? - След, което пак се изсмях леко.

41 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 12:17

Джесика Уд

Усмихнах се когато спомена съседите и си представих как изглеждаше цялата история за тях...носеше пияна жена на ръце в къщата си, а след това чуват как двамата правят секс...определено нямаше да бъде от най харесваните в квартала...
-По полека каубой.-засмях се и потупах с ръка гърдите му.-Мисля че за сега ти стига...ще поспя малко, после ако си заслужиш може да получиш нещо...-усмихнах се заговорнически и се обърнах с гръб към него като легнах на ръката си и затворих очи...Думите му ме накараха да се замисля..."ако ни стане скучно..."?Значи май мислеше че ще остана с него...но аз така или иначе нямах работа...какво говорех и аз, никога не съм прекарвала с мъж повече от необходимото време за сън след секс...но пък Валентино наистина ми допадаше...може би щях да променя "графика" си за малко...

42 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 12:26

Валентино Купър

-Е добре, щом се нуждаеш от сън .... - След, което тя легна на ръката ми аз ни завих с едно одеало и я прегърнах, не знаех дали е правилно да я прегръщам, но се чувствах задължен. Бях доста изтощен реших да подремна малко с нея, пък ако ме изриташе от кревата, щях да спя на земята какво толкова.... Притворих очи и я придърпах към себе си.

43 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 12:40

Джесика Уд

Усетих как ме придърпа към себе си, но в момента бях прекалено уморена че да се дърпам, пък и допира на голото му тяло в моето ми допадаше...Затворих очи и след само минутка вече се унасях в съня си...намирах се на ръба на някаква скала...беше стръмно...явно не много удобна позиция...завъртях се рязко назад за да се дръпна но имаше отвесна скала нагоре...Погледа ми се спря на тъмна мъжка фигура стояща на друга скала недалеч от мен...но не и достатъчно близо че да отида на нея...Посегнах с ръката си към него и точно преди да докосна пръстите му той се дръпна и аз загубих баланс като паднах надолу...точно преди удара отворих очи и осъзнах че цялата бях обляна в студена пот...надигнха се леко и го погледнах...май го бях събудила защото също ме гледаше и вместо да кажа нещо просто дишах дълбоко...

44 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 12:52

Валентино Купър

Погледнах я, цялата беше облята в пот, предполагах студена, явно беше сънувала кошмар .... Явно има огромно психическо натоварване.... Изправих се във седнало положение на кревата погледнах я и я попитах:
-Какво има ?
-Защо си под напрежение? Какво толкова се е случило, сънищата имат предназначение да кажат нещо или да припомнят дадено нещо....
-Какво има кажи ми, може би мога да помогна ....

45 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 13:03

Джесика Уд

гледах го известно време като само обмислях въпросите му...какво знаеше той за сънищата...просто някакви незначителни глупости...
-какво да не тълкуваш сънища?-засмях се някак подигравателно и отново легнах на мястото си.Сложих ръцете си с прилепени длани под главата си и загледах в отсрещната стена...
-просто...сигурно е от алкохола...-измънках накрая аз и се обърнах към него като прокарах ръка по гърдите му изкачваща се по врата му...
-Не ми трябва някой който да ми каже нещо което вече знам.Справяла съм се сама с кошмарите си...мисля че и сега мога...просто...забрави го, ок?

46 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 13:17

Валентино Купър

-Не тълкувам сънища но за 327 години живота мисля, че знам нещичко...
-И явно не си се справяла до сега с кошмарите си, защото ако беше така нямаше да ги сънуваш в момента, а пък и не знам за теб, но лично аз, когато се напия лягам и умирам за 12 часа най-малко, така, че не ми мърмори някакви глупости....
-Щом смяташ, че е толкова лесно да се забрави, да забравим това, което се случи преди малко и да ходя да гледам телевизия ? - Щом толкова лесно можеше да забрави такива неща, явно и една вечер едва ли щеше да и направи впечатление, наистина имах огромни интереси към нея, но явно тя не... Облякох си панталона и отидох в хола, като си пуснах телевизора.....

47 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 14:10

Джесика Уд

Той май много се мусеше...излезе от стаята и направих недоволна гримаса след него, като станах от леглото и облякох бикините си и потърсих с поглед потника си когато реших че няма да ми трябва...Последвах го в хола и седнах на дивана до него.
-Какво искаш от мен?Каза че не искаш да се чукаме и повече да не се видим, но сега правиш точно това...-говорех бавно и не спирах да усмихвам...харесваше ми да съм права...
-Аз ли съм ти виновна че не може да си държиш приятеля в гащите?-заядох се леко като едната ми ръка се плъзна по гърдите ми спирайки се на едното зърно...започнах да правя кръгчета с показалеца си около него докато очите ми гледаха право в неговите...
-Това преди малко няма да го забравя...но не очаквай да сложа пръстенче не ръката, нали...-повдигнах вежди сякаш показвах колко е абсурдно за мен...въпреки че наистина имаше нещо особено в него...сякаш бе по специален...не мислех че би имало такъв...нямаше...до сега...или и сега?...

48 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 14:20

Валентино Купър

-Не съм казвал, че не искам да се виждаме повече, не ми извъртай думите, но все пак както решиш де....
-Не си мисли, че и аз си падам огормният тип романтик мъже, може би съм като останалите, може би не съм, дори и аз самият не знам.... Може би с времето ще се разбере ....
-Ти вярваш ли в любовта, всъщност ? - погледнах я странно този отговор щеше да ми бъде доста интересен.

49 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 14:34

Джесика Уд

Любов?хах, точно...само това ми трябваше...Погледнах го иронично и се усмихнах леко.
-Любов?...Не знам, не ми се е случвало.Може и да съществува...но на дали и за мен...-отново се усмихнах и ръката ми се покатери на рамото му докато отново правеше кръгове...
-Защо питаш, любовнико?-засмях се леко и се приближих към него като дъха ми се отблъскваше от устните му...Облизах устните си бавно като ги доближих до неговите и пъхнах езика си в устата му като леко погъделичках неговия...Отдръпнах се леко и се усмихнах...
-Това не е любов...онова преди малко също...

50 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 14:41

Валентино Купър

Измсях се леко и казах:
-Ха ха, не не съм казал, че е любов, нищо подобно просто имах нужда да те питам този въпрос...
-Аз ли, аз лично не вярвам в любовта или по-точно вярвам де, ама едва ли ще успее да ме хване мръсницата малка, един секс не означава любов, а пък и дори когато някой изпитва любов пак отива при другиго заради по-добрият секс, хммм което доказва факта, че няма любов, също така не мисля, че си струва да вярваш в любовта, какво може да ти даде човекът в когото си влюбен от някой друг?
-Всичко се крепи на едни приказки, на един секс, който даже може да е по-добър и целувки, които може да са по-добри, какво губиш, струва ли си да се тръшкаш примерно когато загубиш човекът ? - Изведнъж станах филосф... но знаех, че бях прав...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next