Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

1 Къщата на Валентино ! on Пет 26 Авг 2011, 00:18

Валентино Купър

First topic message reminder :

Кухнята:

Банята:

Спалнята:

Хола:

51 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 14:54

Джесика Уд

Мм, изглеждаше ми малко по песимистичен отколкото трябваше...но пък бе прав...наистина бяха само приказки...едните приказки плашат децата, другите ги оставят доволни...е Любовта трябва да е от първите...след нея има само сълзи...е не че бях от най опитните в тази област...
-както кажеш любопитко...ммм, аз мисля че сега вече една чашка няма да ни се отрази зле, а?-подканих до да ни сипе малко като за отскок пък после можеше да правим нещо...нали се мусеше че секса от преди малко не значел нищо...За мен половината от секса не е значел нищо, така че защо толкова се мусеше...чакай малко...щом не е значело нищо, защо изобщо ми пукаше...явно имаше нещо...може би бе привлякъл някакъв интерес от моя страна...

52 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 15:01

Валентино Купър

-Ами да, няма да е зле да пийнем по нещо. - След, което станах от диванът и отворих хладилникът, извадих една текила, надявах се да и хареса... Сипах в 2 чаши по 100 грама от текилата отидох и седнах на дивана, подавайки и нейната чаша и казах:
-Заповядай, текила е, имам и уиски, но само това е по принцип е алкохол само за 1 човек, не бях планувал да имам гости, хаха... - След, което отпих малко от чашата си и я оставих на масата пред нас....
-Охх действа ободряващо, не мислиш ли ?

53 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 15:15

Джесика Уд

усмихнах се доволно и поех чашата като я изпих и също оставих на масата и го погледнах в очите.наистина бе убодряващо като имаме предвид колко време изкарах без него...май бях алкохоличка, а?Не можех да стоя без да се наливам с нещо...определено имах проблем...и той беше прав...засмях се на глас като си помислих че навярно ще му хареса че се оказвах на грешната страна...Все едно, наместих се на мястото си и погледнах към телевизора който бе пуснал преди да дойда.
-Текилата е добър избор...ако донесеш сол и лимон може да се позабавляваме...-прехапах устната си и го погледнах с периферното си зрение и леко се извъртях към него...

54 Re: Къщата на Валентино ! on Нед 28 Авг 2011, 15:26

Валентино Купър

Начинът по който прехапваше устна, беше сексии.....
-Ами добре, щом смяташ, че така ще се позабавляваме, да видя дали имам лимони.... Станах отново, отидох до хладилникът проверих и имах останал един лимон, нарязах го на парчета в чиния след, което взех солницата, оставих всичко на масата и отново седнах до нея, като я попитах:
-Е как смяташ да се позабавляваме?

55 Re: Къщата на Валентино ! on Пон 29 Авг 2011, 00:49

Джесика Уд

Дръпнах ги към себе си и сипах текилата по чашите като след това се обърнах към него и ръката ми го бутна назад, така че да се облегне на дивана и аз седнах в скута му като спуснах краката си от двете му страни.
-Мисля те се правеше така, а....?-казах усмихвайки се леко и едната ми ръка сграбчи солницата като поръси с нея гърдите му и езика ми мина по оставената диря след което чашата бързо се озова допряна до устните ми и текилата вече се стичаше по гърлото ми.оставих чашата на масата и взех лимона от който отхапах и също оставих на мястото му.Устните ми се допряха до неговите и езика избута лимона в устата му сякаш за да му покажа че е негов ред.Дръпнах се леко назад без да ставам от него и погледа ми се спусна по тялото му като отново се върна на погледа му.

56 Re: Къщата на Валентино ! on Пон 29 Авг 2011, 12:00

Валентино Купър

Сега се очакваше да бъде мой ред, е реших се да опитам, бутнах я да легне на диванът, посипах малко сол от солницата по коремчето и след, което бавно я облизах и изпих текилата си на екс, като изядох парчето лимон ..... Допрях моето тяло в нейното, като устните ни бяха на 2 сантиметра разстояние и аз я попитах:
-Така ли трябваше да стане ? - след, което се усмихнах леко арогантно и се отдръпнах от нея, като очите ми не спираха да я гледат.

57 Re: Къщата на Валентино ! on Пон 29 Авг 2011, 13:48

Джесика Уд

усмихнах се и станах бавно от дивана като сипах още един път в чашата си и този път я изпих без предните атрибути като след момент отново го погледнах.
-Какъв е живота на демон роден от сблъсък?-попитах накрая аз като погледа ми зашари по тялото му.Определено не бе като повечето демони който бях виждала...този тук определено си го биваше...Прехапах устната си докато погледа ми се спускаше все по надолу и по надолу и накрая отново се върнах на очите му.
Как би могъл да живее такъв демон...тоест би било трудно, нали...щом си нямаш никой значи определено не ти е лесно...Той сигурно трябваше да е силен за да стигне до тук...май доста по силен от мен....

58 Re: Къщата на Валентино ! on Пон 29 Авг 2011, 13:58

Валентино Купър

-Ами щом искаш историята на моя живот, трябва после и ти да ми споделиш нещичко.... - След, което си дадах дланта малко пред мен и направих една огнена топка, която не спираше да гори, беше малка, а всъщност топлината беше толкова гореща.... И започнах да и разказвам...
-Ами от началото се спрявах точно, като хищник, но срещнах едно момиче, което толкова вярваше в мен и искаше да ме промени *в топката започват да се показват образите на момичето и на мен, като по-млад*, наистина започнах да се променям, да приемам, че може би има щастие за всички, това между нас си беше, не знам, просто обикновенно, но връзката ни беше много силна .... Но един ден... *топката започна да грее още по-силно* казах и, че ще си изпати, цялото село я мразеше, за това, че се е погрижила за мен, гледаха ме на криво въпреки, че се бях променил .... И веднъж докато бях на лов за елени, за да имаме с какво да се прехраним, връщайки се, цялото село се бяха събрали около къщата и ..... я убиха ....... *топката започна още по-силно да гори* тогава, аз побеснях ииииииии *топката изгасна*, няма значение какво стана след това, получиха си заслуженото, но тогава осъзнах, че хората не заслужават щастие....
-Ами при теб, каква е твоята история ?

59 Re: Къщата на Валентино ! on Пон 29 Авг 2011, 15:13

Джесика Уд

Погледнах го леко нацупена като си помислих че е убил всички но когато си помислих че той е убил убийците на момичето си както аз тези на родителите си...беше почти еднакво...
-Обичал ли си я?-попитах аз и напълних и двете чаши като му подадох едната и чак сега обърнах внимание на въпроса му...искаше да му разкажа за себе си...какво искаше да знае?Най основното?Може би професията и няколко наклонности, а?Мисля че щяха да го откажат още в началото затова се усмихнах доволно и се завъртях към него.
-Няма интересни неща около мен да знаеш...може би по скоро плашещи.-засмях се леко и изпих текилата като ударих чашата в масата но не толкова че да се счупи и погледа ми се спря на нея.
-Ти си бил замесен в неприятности, а аз все още съм.В далечното минало нещо не накара да се забъркам с бизнеса с наркотици...в момента съм пласьор.А това бе най добрия вариант...-прекъснах разказа си, ако дори се водеше като такъв за да му дам думата...сега исках отговор на въпроса си...

60 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 01:43

Валентино Купър

-Ами да, можеше да се каже, че я обичах, единственият човек когото съм обичал и ми го взеха, не заслужават щастие .... -Отпих от текилата си и я погледнах, като я попитах:
-Това е единственият вариянт ли, не, не може да бъде единственият вариянт, трябва да бъдеш по-силна и да се справиш с трудностите .... Ето така аз оцелях, в момента с моите способности мога да предизвиквам такава експлозия, че никой на 20км. няма да може да се измъкне, и ще светне все едно бял ден ....
-Никой не обръща глава зад вторият, това трябва да го знаеш, ако никой не те закача, върви спокойно, ако някой ти каже нещо му кажи да спре, ако не го направи унищожи го.....

61 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 03:39

Джесика Уд

Погледнах го като се усмихнах снизходително.Той наистина не знаеше нищо.Аз не бях като него и определено имах нужда от някаква защита в случай че се издънех...Сега човекът който ми я осигуряваше искаше нещо в замяна...винаги бе така...и аз нямаше да изпусна възможността си.
-Не знаеш нищо за положението ми, ок?Не мога да направя това което ти...различни сме и тактиките ни също.Предпочитам да си кротувам докато не забравят провинението ми и да ме оставят на мира.-знаех много добре че това просто няма как да стане и тази надежда беше напразна но въпреки че аз я бях оставила преди много години сега винаги излизах първо с нея...може пък някой да ми повярва...Усмихнах се леко и се наместих на мястото си като се облегнах назад.
-Щом си я обичал защо каза всичко онова преди момент...говореше за изневяра...изневерявал ли си й?-попитах аз и повдигнах вежди и се усмихнах...май това ми допадаше от всичките му провинения...

62 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 05:18

Валентино Купър

-Мне, ние даже не сме се целували, но аз я обичах, тя спеше с доста, беше ми гадно, но я обичах..... Но не съм и искал нещо да се променя между нас де, както и да е това беше минало, аз я преживях, но все още съм убеден, че хората не заслужават щастие, може би някой ден ще си намеря майстора, който ще ме убие, но до тогава има много време или може би малко, не знам, не се интересувам много, защото съм наистина силен, способен съм на много работи, но не съм най-силният, знам си възможностите....
-Ами твоите възможности какви са?
-По-силна ли си от мен?

63 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 09:47

Джесика Уд

Моите възможности?Не бяха много големи, но също така не бяха и от най малките...справях се така че това ми бе достатъчно.И може би най голямото ми приимущество бе че не много хора знаеха какво точно можех.Затова му се усмихнах леко и едната ми ръка се спусна към рамото му и се спря на тила му като извъртях главата му леко настрани към моята и се приближих като преди да докосна устните си до неговите прошепнах:
-Не ти трябва да знаеш...няма значение...-и впих устни в неговите като езика ми нахлу нахално в устата му и след минутка се дръпнах назад като го погледнах в очите и пръстите ми които бяха вплетени в косите му сега се дръпнаха настрани и подпрях ръката си на облегалката на дивана.
-Това ти стига да знаеш, нали...другото няма да ти помогне за да си изкараме добре, така че просто не питай...

64 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 12:16

Валентино Купър

След, като ме целуна ми каза да не питам ...
-Е добре, щом смяташ така, няма да настоявам не си падам клюкарка ....
-Но все пак, някога ако се наложи да ти потрябва физическа сила, искам да знаеш, че можеш да разсчиташ на мен, температурата на огъня ми може да достигне до 2 трилиона, да точно така, температурата на слънцето ..... Трудно досегаем съм и ако ти потрябва нещо, можеш да разсчиташ на мен, ок ? - След, което се усмихнах.

65 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 13:35

Джесика Уд

Той ми предлагаше помощ?Не мисля че дори той би ми помогнал...Знам че би се справил с двойно повече от хората с който аз бих се справила, но там е работата че дори и да го стореше нямаше да свърши там.
усмихнах му се сякаш казвах "Благодаря, но не вярвам в Дядо Коледа" и се приближих като наведох леко напред тялото си.
-Мисля че мога да се оправя и сама...до сега съм го правила и все още съм цяла...-казах бавно като не отделях поглед от очите му и прокарах ръката си по неговата като ноктите ми задираха леко кожата му и за момент проследих следите оставени от мен преди само секунда...
-Щом дори не си я целувал защо смяташ че я обичаш?А тя теб...?

66 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 13:53

Валентино Купър

Изправих се и си допих текилата, като и казах:
-Ами обичта се усеща от вътре, постоянно мислиш за този човек, притесняваш се, не знам дали знаеш какво е ....
-Тя мен ли, едва ли, по-скоро ме приемаше като брат, но все пак, не знаех какво и е в акъла де .... От тогава не вярвам в любовта и се чувствам не способен да усещам любов, за това една от любимите ми песни е онази, която ти пуснах от началото .... Опитвам се надявам се в някоя да намеря любов, но някак си не става, ако ме разбираш ....

67 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 15:08

Джесика Уд

Усмихнах се сякаш исках да покажа че разбирам, макар да не схващах нищо..след това се замислих за любовта като цяло...наистина ли не бях обичала...това беше жалко...
И след това в ума ми изплува Терънс...май имаше някой който обичах...но не бе точно както Валентино и неговото момиче...аз обичах Терънс като брат, той бе единственото ми семейство, единствения ми приятел и всичко което имам...явно наистина съществуваше любов и за мен...макар не такава за каквато говорехме...
-И какво, тръгнал си на лов за любов?-изсмях се сякаш не вярвах че бе възможно и станах от дивана като седнах на масата до чинийката с лимона и поставих един резан между устните си и го засмуках леко като след момент извадих резана и започнах да си играя с него докато погледа ми се застоя на този на Валентино...

68 Re: Къщата на Валентино ! on Вто 30 Авг 2011, 15:25

Валентино Купър

-Ами, може и така да се каже, че съм тръгнал на лов, но не знам дали въобще го искам истински, а ако го изпитам отново, ако бъда блажен с това чувство дали, няма пак да стане нещо подобоно .....
-Мисля, че за момента ми е по-добре сам, така нямам слаби места, няма с кого да ме заплашват, водя битка за оцеляване, това съм аз, едва ли ти допадам особено, но съм такъв, хаха. -След, което леко се изсмях и я погледнах право в очите.

69 Re: Къщата на Валентино ! on Сря 31 Авг 2011, 06:32

Джесика Уд

Усмихнах се когато спомена че пак можело да стане така...ама той какво си мислеше...сам каза че тя не го е приемала за такъв какъвто е искал.Тогава какво блаженство по дяволите е изпитвал?!Да знаеш че човека който обичаш те приема като брат...не мислех че е най блаженото чувство, но пък той си знаеше най добре...
-Всъщност съм съгласна...вярно е че да обичаш някой те прави уязвим, но понякога мисълта за този човек те кара да продължиш напред...-замислих се колко пъти бях "продължавала" заради Терънс...той ме накара да разбера че живота ми е нещо което не трябва да изпускам, дори и да го смятам за проклятие.Затова сега се опитвах да отърва кожата на всяка цена и...просто да не умирам...Май за сега се справях...явно съм постигнала целта си.
-Как разбра че си я обичал...и...тя знаеше ли?-попитах отново като се върнах на историята му....бе интересна и доста странна...определено не ми се бе случвало и го намирах за...забавно...

70 Re: Къщата на Валентино ! on Сря 31 Авг 2011, 12:11

Валентино Купър

-Ами просто знаех, усещах го от вътре, това не е като да ядеш шоколад или да пиеш уиски, това е нещо толкова хубаво, но същовременно малко гадно, когато е неусъществимо, но иначе мисля, че тя знаеше, не беше глупава, все пак самото ми държане беше по-различно, но явно не съм бил за нея, но това е животът радост и тъга, няма средно положение....
-Ох честно да ти кажа ми омръзна да ти разправям за себе си ....
-Стана ми даже скучно .... мисля, че ще спя или е възможно да излезна ....
-Но и в двата случая каквото и да направя не прекалявай с алкохола нали знаеш, това няма да ти реши проблемите....

71 Re: Къщата на Валентино ! on Чет 01 Сеп 2011, 06:50

Джесика Уд

Усмихнах се с досада когато спомена че не искал да прекалявам с алкохола...той пък какво знаеше.Живота си бе мой...никога не съм се отчитала пред някой сега нямаше да е по различно...
-Всъщност аз мисля да си взема един бърз душ, да изпия наличния ти алкохол и да си ходя...-казах някак троснато и станах от мястото си като тръгнах към спалнята му...трябваше да си събера и дрехите...сега бях само с бикините си и макар да бе удобно не можех да си тръгна така...е че можех, можех, но...не бе най добрия вариант...
Влязох в спалнята и събрах разхвърляните по пода дрехи като след това влязох в банята и пуснах водата.След като свалих и малкото дрехи от себе си водата обля тялото ми и всички тези капки спускащи се по кожата ми започваха да ми действат успокояващо.Опрях гърба си в стената и затворих за момент очи като след няколко минутки ги отворих стреснато и се дръпнах от стената...не исках да заспя под душа, колкото и примамващо да ми звучеше...
След известно време увих една кърпа около тялото си и влязох в спалнята като погледа ми се спря на дрехите, но в ума ми изникна картинката на самотните чаши пълни с текила и реших че една няма да ми навреди преди да се облека.Тръгнах към хола, където бяха и оставени и седнах на дивана изпивайки на екс своята...действаше ободряващо...

72 Re: Къщата на Валентино ! on Чет 01 Сеп 2011, 11:16

Валентино Купър

Тя си взе душ и след това започна отново да пие, аз я погледнах и и казах:
-Ами добре, щом смяташ, че те кара да се чувстваш по-добре изпий всичко, на мен не ми трябват особено, но не ми се ядосвай .....
-Не е нужно да си тръгваш, можеш да станеш моя съквартирантка или ако не те устройва поне докато намериш къде да останеш де, ти си решаваш... -След, което облякох всичките си дрехи и малко преди да излезна я попитах:
-Какво решаваш, ще си тръгваш направо или ? - не исках да си помисля, че я насилвам да прави нещо на сила, изборът си беше напълно нейн ....

73 Re: Къщата на Валентино ! on Чет 01 Сеп 2011, 12:43

Джесика Уд

Погледа ми се спря на него...май предложението му не бе толкова лошо, така че не мислих много и само се усмихнах като станах от дивана и се приближих към него съвсем малко.
-Добре...може и така да стане...но ти взимаш дивана.-засмях се за момент...като се има предвид че до одеве правехме секс определено идеята бе смешна...но определено не оставах тук заради секса с него...ако искаше нещо в замяна нямаше да бъде секс...може би пари, но не и това...въпреки че не веднъж съм си мислила точно за тази професия, не мисля че бих прибегнала до това..не и сега...
-После ще се разберем за парите, сега май си тръгнал нанякъде...няма да те задържам...-казах аз и се приближих до него и се поколебах дали да целуна устните му, но просто го погалих с тях по врата и се усмихнах като довърших-До после.-и тръгнах към спалнята като мислех да се облека и да изляза, плана с изпиването на алкохола в къщата се отлагаше...за сега...

74 Re: Къщата на Валентино ! on Чет 01 Сеп 2011, 12:53

Валентино Купър

Явно щях да си имам съквартирантка, скоро трябваше да увелича размера на къщата, както и да е сега нямах време да мисля за това, реших, че ще изляза малко на вън на чист въздух.... Не знаех какво щеше да направи след, като излезна, но и имах доверие ... ;д Изпих една чаша студена вода след, което и казах:
-Добре, чао за сега, ще се видим по-късно .... - След, което със сравнително бърза крачка се изнизах от къщата.

75 Re: Къщата на Валентино ! on Чет 01 Сеп 2011, 13:32

Джесика Уд

Облякох дрехите си и се върнах в хола където се постарах да не похабя съдържанието на чашите и след момент ги оставях в кухнята.Не че си падах много домакиня но...
Излязох от къщата и тръгнах да си събера нещата...не че дрехите и обувките ми бяха много важни но трябваше да си прибера една още по важна чанта която дори не знаех защо бях оставила...а не, сетих се...нямаше как да ме пуснат в казиното с чанта пълна с дрога...но сега определено трябваше да си я върна и бързо излязох от къщата за да се добера отново до съкровището си...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3