Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Зоуи Редбърд

Искаш ли да сме съквартиранти!

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Рейчъл Бери

Стигнах много бързо до дома на Паула и позвъних на вратата. Тя веднага отвори и ме посрещна с широка усмивка.
-Здравей! Как си? -усмихнах и се в отговор и тя ме покани вътре. Разведе ме набързо в дома си. Беше страхотен.
-Браво , страхотно си го обзавела. Много ми допада,но не съм се и съмнявала в теб. Имаш чудесен вкус за обзавеждане. Намери ли си съквартирантка вече?

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

Addison.

Докато стоях и гледах телевизия в хола някой звънна на врата. Отидох да отворя, нямаше как да е Алекс все пак излезе преди малко.
- Рейчълл - викнах аз и я гушнах
- Здрасти, как си? - попита тя и отвърна не прегръдката ми
-Иделано. -казах аз и се усмихнах
Разведох я из къщата, много се надявах да и хареса. Все пак нейното мнение ме интересува най-много. Попита ме дали съм си намерила съквартирантка и аз казах:
- Ами да. С едно много симпатично момиче делим къщата. Ти как си Рейчъл, какво правиш. Толкова отдавна не съм те виждала. - и пак я гушнах

"

Рейчъл Бери

Изглежда Паула също много се радваше ,че се виждаме. От толкова време не я бях виждала. Те ме попита как съм и какво правя ,затова не губех време и веднага и отговорих:
-Страхотно. Досега бях в парка със сестра ми Хейли и Алис. Не знам дали познаваш Алис. Днес се запознах с нея , оказа се ,че и тя пее. Ти с какво се занимаваш в последно време освен в обзавеждането на тази невероятна къща? - попитах я и огледах хола ,я който се намирахме. Всичко беше обзаведено в черно и бяло и изгледаше много стилно.

Addison.

- Офф, не питай скитам се по улиците и се чудя каква лудория да направя. Познаваш ми същата Паула съм и се чудя какво да правя - казах аз и се засмях
Рейчъл беше една от малкото ми истински приятелки. С нея споделях абсолютно всичко, но не я бях виждала от близо месец. Реших да отговоря на въпроса и:
- Не не познавам Алис. А ти какво правиш през последния един месец ?

"

Рейчъл Бери

С Паула винаги сме били близки и страшно много ми липсваше последния месец.
-Ако знаеш колко много ми липсваше . Нямаше с кого да споделям когато нещо се случи. Но сега ще си навакваме - усмихна и се и я прегърнах.
-Последният месец беше супер скучен , особено като те нямаше да правим лудории напред назад- добавих през смях. С Паула сме близки от малки и винаги намирахме как да се вкараме в някоя беля.
-Всъщност обмислям да си взема къща или апартамент , не съм сигурна още. - допълних малко по сериозна. -Ами ти какво правиш? Някакви момчета ,за които не знам? - допълних и я погледнах с усмивка.

Addison.

- Момчета ли ? Пълна скръб ! Няма и един някъде се запиляха. - казах аз и се засмях - А при теб как е нещо ново което не знам.
Беше ми много приятно да си говоря с Рейчъл. Много я обичах и наистина много ми липсваше през последния месец.
-Леле забравих да те питам искаш ли нещо за пиене или за хапване? - притесних се аз

"

Рейчъл Бери

Малко се изненадах от отговора и .
-Очаквах да си завъртяла главата на поне едно момче. При мен също е пълна скръб. Почти никого не познавам тук и се опитвам да се приобщя, но и това ще стане или поне се надявам. Трябва да ме разведеш. - отговорих и и тогава тя изведнъж притеснено ме попита дали не искам нещо за пиене или хапване , през смях и отговорих:
-Спокойно чаша вода ми е достатъчна. -след това я изчаках докато отиде до кухнята.

Addison.

След като ми каза какво иска скочих като попарена и тръгнах към кухнята.
-Студена или нормална - провикнах се аз
- Студена - отговори ми Рейчъл
Набързо налях две чаши с вода и взех от любимите ни бисквити и отидох отново в хола.
- Заповядай, сестричкее мояяя - казах азз
Много обичах да и викам така.
- Знам какво си мислиш ! Как може да не съм завъртяла главата на поне едно момче. Еми така как да го направя като момчета няма ! - казах аз и се засмях
Явно беше забравила за моята дарба да чета мисли и се опули лекичко и след това загря за какво говоря.

"

Рейчъл Бери

Когато Паула ми прочете мислите малко се изненадах , но просто понякога просто забравям ,че тя е вампирка. Страхотно е най-добрата ти приятелка да е вампир винаги знае какво искам ,но пък никога не мога да я изненадам . Винаги щом се опитаме да и направим парти изненада тя разбира. Затова вече купувам подаръци в последния момент. Така успявам поне малко да я изненадам или поне така си мисля .
-Обожавам тези бисквитки- казах и си взех. и добавих- Относно момчета ще си намерим. Сега сме двете и ще пообиколим баровете и дискотеките. Съгласна ли си, сис?

Addison.

- Разбира се .. Навита ли си още сега? - попитах аз и се засмях
Взех си от бисквитите. Четенето на мисли ми беше голям плюс и всеки път щом се опитва да ми купува нещо или да прави нещо за мен аз разбирам. Виждам как от близо три години се опитва да купува подараци в последния момент и тогава аз наистина не разбирам. Радвах се, че я имах!

"

Зоуи Редбърд

След дългата разходка с Джени се прибрах.Сигурно Паула вече спеше.Лелее като се замисля разходката ни беше супер.Отключих тихо и се качих в стаята си.Бях жадна а въобще не ми се слизаше до долу.Че нали съм магьосничка?Направих магия с пръста си и вместо да слизам долу за вода - водата сама дойде.Беше страхотно.Докато пиех вда разглеждах покупките си.Днес купех доста неща.Беше толкова мило че Паула ме прие при нея о неисках да съм и в тежест на сутринта щях да я помоля да си разделим сметките.Подредих нещата си.Облякох пижамата си и заспах.

Рейчъл Бери

-Определено съм съгласна за дискотека . Ако пък няма момчета сами ще се забавляваме - усмихнах и се. - Само,че не съм облечена подходящо с дрехите от училище съм. Ако искаш да го оставим за друг ден. - Страшно се зарадвах ,че тя хареса идеята ми , но наистина не мислех ,че дрехите са подходящи за излизане по дискотеките. Много ми се лудуваше , отдавна не бях излизала по баровете и дискотеки. С истинската ми сестра Хейли това не се получаваше. Предпочитах да излизам с Паула.

Addison.

- Сис не забравяй моя гардероб ! - казах аз и скочих от дивана като и подадох ръка
Качихме се тихо по стълбите, защото усетих че Алекс се е прибрала и влязохме в стаята. Тя спеше на дивана беше ми много кофти.
- Ето влизай и избирай. -казах аз

"

Рейчъл Бери

Както обикновено Паула имаше решение на проблема и ме поведе тихичко към стаята и . Оказа се ,че съквартирантката и Алекс се е прибрала без да я усетим или поне аз . Сигурна съм ,че Паула я е чула. Щом се качихме в стаята и тя отвори гардероба си.
-Знаеш ,че имаш уникални дрехи ,нали? - обожавах дрехите и . Имаше огромен гардероб пълен с всякакви дрехи и невероятни обувки.
-Нали знаеш колко много те обичам - допълних с усмивка и взех една къса червена рокля и чифт черни сандали на високи токчета.
-Какво мислиш? - попитах я и и подадох една невероятна черна рокля -Мисля ,че трябва да си с тази.

Addison.

Аз взех от гардероба същия модел рокля само че в черен цвяр и избрах любимите си токчета.
- Сядай да направим Рейчъл каквато трябва да бъде.
След 1 час подготовка и двете бяхме готови взехме чантите си и тръгнахме

П.С пиши някъдее ! ;дд

"

Зоуи Редбърд

Събудих се и се облякох на
бързоо.Слязох и закусих.
Нямах планове за деня и реших да погледам
телевизор.Вклучиго и намерих интерено предаване.

Зоуи Редбърд

След като се запознах с Катрин се прибрах вкъщи.
Паула беше излезнала.
Преоблякох се и се излегнах пред телевизора.
Беше един страхотен следобеден ден.
Какв ли щях да правя после?
Може пък да се обадя на Джейми.

Зоуи Редбърд

С Джен стигнахме.Отключих вратата и влезнахме.
-Паула вкъщи ли си? - извиках..
Паула беше излезнала с Рейчъл..
-Влизай Джен..тук живеем със сестра ми..Днес ще спиш тук!

Александра МакКуин

Стигнахме пред къщата на Алекс,тя отключи и отвори вратата.Влезе в къщата и аз я последвах.-Еха,признавам,че наистина къщата ти е голяма!.Наистина не искам да те притеснявам!Ще остана на хотел още няколко дни и ще си купя къща!

ПП:Сори ако се забавя със следващия отговор!

Зоуи Редбърд

-Спокойно Джен..Настанявай се..
Включих телевизора.
-Да погледаме,а?
Седнахме и се загледахмее..

ПП:Аз ставамм така,че спокойно!

Александра МакКуин

Гледахме новините и точно тогава дадоха за поредната катастрофа,поредното убийство,крабежи и други.-Добре,че в Мистик Таун не се случват такива неща иначе,щяхме да сме доста пиртеснени!-замислих се.Именно за това бях избягала от Виена.Заради непрестанните такива случки.

Зоуи Редбърд

-Йоо.. кво става хора? - засмях се.
Нещо изперках!Ку-ку нали се сещате!Добре слез на земята,Алекс..
-Паула?Сестричке вкъщи ли си? - извиках
-Джен?-извиках още веднъж

Зоуи Редбърд

Със Зоуи се довлякохме с много зор до вратата..бяхме мъртво пиянии..
Напъхах ключа и влязохме..
-Паула?Сестроо вкъщи ли си?
Паула я нямаше отново..
-Зоуи,разполагай се!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 11]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next