Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

101 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Сеп 2011, 15:09

Addison.

- Хубаво място си намери но ми тежиш - с едно движение вече аз бях върху него - така е по добре - усмихнах се.- Виж сега тези логики които водиш въобще, ама въобще не са верни. "Да го ева" и "Да го еба" няма почти никаква разлика- наместих се и продължих - А, и ти псуваш още от когато те помня така че моля те не ми излизай с тези извинения - засмях се

"

102 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Сеп 2011, 15:25

Валентино Купър

-Това не е извинение, това е оправдание, хаха. - Сега пък тя беше отгоре въртяхме се и двамата като прасета във кочина, а дори и секс не правехме, беше доста глупаво от части играехме си, като някакви малки дечица.... След, което за да се отмести от мен и казах:
-Да знаеш, че така както си отгоре има опасност да се възбудя тъй, че можеш да се мръднеш, ако не искаш да пострадаш, хаха ;д

103 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Сеп 2011, 15:27

Addison.

- Просто ми кажи, че исках да се махна от теб за бога няма смисъл да си измисляш. - усмихнах му се
Преместих крака които беше от вътрешната страна на дивана и седнах на малкото място което имаше.
- Мръдни се малко де ! - казах аз и го одарих леко по рамото

"

104 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Сеп 2011, 16:14

Валентино Купър

Мръднах се леко и и казах:
-Първо на първо, знаеш, че не си измислям.
-Много добре знаеш, че лесно се възбуждам ... - Това може би го беше забравила, не се бяхме виждали 1 година, позабравила е някой факти за мен ...Явно малко се нацупи, изправих се, като седнах до нея, гушнах я и и казах:
-Спокойно де, спирам да се държа глуповато и детински просто ми е по навик...

105 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 03 Сеп 2011, 02:25

Addison.

Докато стоях и гледах телевизия усетих топли ръце по замръзналото ми тяло. Потръпнах, надявайки се да не е забелязал и му казах:
- Виждам, че ти е навик - усмихнах се
Измислих си, че трябва да ида до кухнята. И се измъкнах от ръцете му. Подпрях ръце на бар плота, за да се успокоя малко. Започнах да дишам равномерно, въпреки че не ми беше нужно. Пих малко вода и се върнах в хола при него.

"

106 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 03 Сеп 2011, 12:00

Валентино Купър

Когато за малко отиде в кухнята не разбрах, защо беше, но не исках да питам за да не ставам любопитен.... Когато се върна и се усмихнах, накарах я да седне до мен и пускайки ръка през тазът и я прегърнах, придърпвайки я към мен и и прошепнах в ухото, като и казах:
-Знаеш ли ? .....
-От части .... липсваше ми .... - някак си не можех да го кажа директно, въпреки, че наистина го мислех ...

107 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 03 Сеп 2011, 12:18

Addison.

Отново ме прегърна, но този път начин да се измъкна нямаше. Беше ми наистина приятно. След като ми каза, че ми липсва направо ме заби в земята. Чудех се какво да кажа. Стох и го гледах все едно ми е изял закуската.
- Ам.. - промънках
Наистина не знаех какво да кажа. Стоях, даже и не мърдах.
- Ти също ми липсваше - осмелих се накрая и се усмихнах мило
Е, все пак съм научена да казвам само истината, така че просто нямаше смисъл да го лъжа. Беше хубаво в ръцето му, но не исках да става като преди.

"

108 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 03 Сеп 2011, 12:25

Валентино Купър

Явно и аз на нея съм и липсвал, не бях особено сигурен в думите си, но изведнъж прекалено много се разсчувтвах реших, че не е много добре за сега, за това я пуснах от прегръдките си, като и прошепнах в ухото..:
-Наистина съжалявам, но .... - След, което се усмихнах фълшиво и излязох през вратата, като след минутки нямаше и след от мен ...

109 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 03 Сеп 2011, 12:31

Addison.

Беше ме гушнал, толкова мило и изведнъж си хавана чукалата и си замина. Хаха, същия си беше ! Заряза ме по същия начин по който ме заряза преди година. Просто стоях на дивана и гледах в нищото. Чувствах се, и аз не намирах точната дума - отхвърлена ! Да това беше. Отидох и взех шоколада от кухнята и започнах да ям.

"

110 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 26 Окт 2011, 10:47

Лекси Нортман

Когато се прибирах от гората случайно се бях озовала близко до къщата на Роуз . Бях дошла тъкмо заради нея , а все още не я бях видяла . Едва ли щеше да ми се сърди , или поне не за дълго . Се пак не се бяхме виждали от много време , даже може да си е променила характера и с нея да може да се общува по-лесно ..... Въздъхнах тежко , знаейки че това може да са само мечти мечти мечти .
След по-малко от пред минути бях пред тях и почуках на вратата . Беше светнато и знаех че си е вкъщи . Само се надявах сега да си няма компания ....

111 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 26 Окт 2011, 10:58

Addison.

Бях се прибрала и вече около час прещраквах от канал на канал. Нищо ме впечатли и накрая изгасих телевизора. Взех една книга и започнах да чета. На вратата се почука и скочих да отворя. Отворих врата и гледката ме замая. Там беше сестра ми Лекси която не бях виждала много, ама наистина много отдавна.
- Лексии - викнах и я гушнах много силно. - Влизай! Как си, какво правиш, какво правиш тук? - залях я с въпроси още от вратата.

"

112 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 26 Окт 2011, 11:14

Лекси Нортман

Определено не очаквах такава реакция от нея . Започна да ме обсипва с много въпроси , но преди да отговоря на който и да е отвърнах на прегръдката й . След което влязохме вътре и седнахме на дивана .
- Ехее по спокойно , не забравяй да дишаш - нямаше начин да не се пошегувам с нея - Дойдох на гости на малката си сестричка , не може ли ? Пък и чух че я града е доста интересно , а и тъкмо се чудех този път къде да отида . - Усмихнах й се .
- Я сега разказвай ти как я караш ?

113 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 27 Окт 2011, 03:43

Addison.

-Ами, имам нова работа детски лекър съм . - засмях се след това на физиономията и която направи. - Иначе, всичко друго е еднотипно, почти нищо не се е променил - усмихнах се
Взех дистанционното за телевизора и намерих някакъв музикален канал.
- Иначе нещо ново при теб ?

"

114 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 27 Окт 2011, 04:26

Лекси Нортман

-Нова работа ? Ч-ч-честито . - Не бяхме заедно от много време , а успя да ме изненада . Два пъти . Усмихнах й се .
- Зависи какво имаш предвид под 'нещо ново ' . Купих си апартамент не много далеч от тук . Като заговорихме за работа и аз си намерих една .
Не свалих усмивката от лицето си и се взирах в нея . Знаех че не се беше променила от последния път когато се видяхме , но имаше нещо различно в нея .

115 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 27 Окт 2011, 04:38

Addison.

- Каква работа? - попитах. - Изчакай само момент
Отидох до кухнята и извадих един портокалов сок, взех две чаши и отново се върнах в хола.
- Та, каква работа викаш си намери ? - усмихнах се
Преди със сестра ми почти не се разбирахме, но сега бях твърдо решена да променя това!

"

116 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 28 Окт 2011, 09:18

Лекси Нортман

Когато Роуз се върна носеше две чаши и сок. Подаде ми едната и продължихме разговора .
- Хаван се на работа в Бар Мистик , или нещо такова не му запомних името . От утре съм новата сервитьорка там . - Усмихнах се и отпих малко от сока . Беше портокалов , любимият ми .
Сестра ми беше първият човек на който казвам за новата си работа и чак тогава осъзнах колко нелепо звуча и се зачудих колко време ще се задържа този път .
- Искаш ли да излезем из града или мислиш цяла вечер да седим и да си бъбрим като стари бабки ? - казах с лека ирония в гласа и се подсмихнах .

117 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 28 Окт 2011, 11:26

Addison.

- Окей, хайде. Ела с мен да се преоблека. - казах аз
Качихме се до втория етаж на моята къща и влязохме в моята черно-бяла стая. Отворих гардероба и бях пред дилемата какво да облека. След кратко ровене набарах едни светло сини, дънки леко прокъсани на места, но просто такъв им беше модела, бял потник с тънки презрамки и бял суитчър отгоре. Напарфюмирах се, сресах косата си и бях готава.
- Е, ще вървим ли ?

"

118 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 29 Окт 2011, 02:14

Лекси Нортман

Огледах сестра си от горе до долу и се усмихнах широко . Определено знаеше как да се облича . След още няколко секунди тишина , най-накрая казах .
- Ако си готова , нека да тръгваме . - и тя ми се усмихна и се запътихме към вратата . Но когато стигнахме стиснах дръжката и отново се обърнах към нея .
- А , Роуз ? Не че нещо , ноооо къде по-точно отиваме ?

119 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 29 Окт 2011, 02:20

Addison.

- О, и на идея си нямам, но нека да е някъде на въздух. Писна ми да се затварям в тези кафенета и ресторанти. - усмихнах и се аз - Изчакай малко.
Бях си забравила телефона гори и се качих да го взема. Взех и пари. Слязох отново долу. Обух белите си маратонки и тръгнахме към парка. Обичах сестра си !

"

120 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 05:28

Addison.

Пристигнах ме сравните бързо. Отворих вратата и метнах ключовете на един шкаф в хола. Събляхох якето си и го забратих по дивана. Чух смеха на Валентино зад мен.
- Ей сега идвам. - усмихнах му се
Отидох до кухнята и извадих от един шкаф храната на зайчето и се върнах обратно в хола. Сипах му храна и се проснах на дивана.

"

121 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 06:47

Валентино Купър

Аз затворих вратата по нея и след като тя легна в холът, аз отидох и застанах върху нея, като я целунах по устните, засмях се и казах:
-За зайчето ли беше, или защото искаш да си починеш? - Пошегувах се със нея, със сигурност работата в болница не е никак лесна и аз я разбирах напълно....
-Ама недей да си мислиш, че ще те оставя да спиш, ей... - След тези мой думи започнах да я гъделичкам.

122 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:12

Addison.

- Не си мисли - вълна на смях ме заля - че ми трябва - продължих да се смея и едвам едвам можех да довърша - сън - отново започнах да се смея.
Спря да ме гаделичка и аз седнах в него и започнах да правя опити да го гъделичкам, но нещо не ми се получаваше. Засмях се отново.
- Не е честно, ти имаш пълно надмощие над мен ! - нацупих се престорено.

"

123 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:26

Валентино Купър

-Имам надмощие над теб?
-Нищо подобно мила моя, бъркаш се, това, че нямам гъдел не означава нищо. - След, което пак я погъделичках леко по коремчето и, и прошепнах:
-Дразни ли те този факт ? - След, което започнах да я целувам по черешовите устни.

124 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:34

Addison.

Отвърнах на целувката, но не за дълго. Исках да му покажа как се почувствах по рано днес. Минах на врата му. Одрасках го леко със зъби и го облизах след това.
- Виждаш ли как се чувствам аз. - прошепнах ухото му и се усмихнах самодоволно.
Спрях да го целувам и се дръпнах малко от него, само за да мога да го погледна в очите, за пореден път днес. Отново се усмихнах.

"

125 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:37

Валентино Купър

Аз изтръпнах в този момент и, и казах:
-Така си се чувствала, ами тогава ... - След тези думи я бутнах назад, като тя беше в негнало положение, а аз я целунах много лекичко по устните и започнах да и целувам нежното вратле оставайки влажни следи от моят език без да спирам.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next