Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

126 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:43

Addison.

Прехапах долната си устна и изстенах тихо.
- Моля. - едвам казах аз. - Спри, ако продължиш ще откача ! - казах съвсем сериозно аз.
Наистина си беше така, полудавах когато някой ме целуваше по врата. Особенно ако този някой беше Валентино. Просто забравях всичко и не отговарях за действията си.

"

127 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:47

Валентино Купър

Бях върху нея, когато тя ме помоли да спра, аз спрях. Пристиснах нейните 2 ръце с моите 2 и, и прошепнах лекичко в ухото:
-Добре ... - След, което продължих да я целувам по нежното вратле, и чат пат по черешовите и устни за да спра някоя нейно стенание. След, което продължавах да я целувам по вратът...

128 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 07:56

Addison.

За момент ме целуваше по устните. Когато отново се запъти към врата ми захапах долната му устана като измъкнах ръцете си от неговите. Бутнах го назад и отново бях седнала върху него. Наведох се и го целунах някак невинно по устните. След това започнах да обхождам целия му врат с от нежна по нежна целувка. От време на време езика ми минаваше там където съм го целувала. Захапах го леко и устните ми продължиха пътя си по вратът му.

"

129 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:15

Валентино Купър

Тя започна да ме целува по вратът и оставяше следи от нейният език след целувките и ... Явно и двамата си знаехме ерогенните зони, но така нямаше да се получи... Настръхвах от удоволствие, но я избутах и пак тя беше отдолу, като аз се притиснах силно в нея, като започнах да я целувам със страстни целувки по устните. След, което продължих бавно по нейното вратле, като я обсипвах с влажни целувки /о.О/ ..

130 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:23

Addison.

Е, не! Бутнах го назад така, че да седне и аз седнах в него.
- Докога ще си играем. - попитах и захапах устна
Усмихнах му се и се зачудих какво ще ми отговори. Прокарах пръсти през косата си и сложих ръце на врата му. Като хванах двете си ръце отзад.

"

131 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:28

Валентино Купър

Аз я бутнах отново назад, като застанах върху нея /;д;д;д;д/ и казах:
-Хмм права си, играем си ...
-Имаше нещо, което исках да направя на Хелуина, ако си спомняш .... - След, което я целунах страстно по устните и продължих да я целувам бавно надолу по вратлето, като рязко и разкъсах връхната дреха и тя остана по сутиенът си, след което бавно продължих да я целувам по коремчето също така оставяйки влажни следи от езикът ми и се задържах там за да видя дали тя ще ме спре...

132 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:35

Addison.

Не, нямаше да правя секс с него, или поне не и сега. Бях твърдо решена да спра, колкото и да не исках.
- Валентино, спри моля те. - казах леко с нежелание аз
Той се изправи и седна, а аз седнах до него.
- Виж..- обърнах главата му към мен - Не искам да си мислиш че не го искам, напротив. Но не искам да бързаме, и да стане като предния път. - усмихнах се

"

133 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:43

Валентино Купър

Тя ме спря и каза, че прибързваме. Може би наистина беше така, имаше някаква истина в думите и. Усмихнах и се и, и казах:
-Права си, не трябва да прибързваме... - Наистина беше права....
-Еххх, е поне извинявай за връхната дреха, и без това така ще се харесваш повече на малките момчета в болницата. -Казах аз и се засмях.

134 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:50

Addison.

Одарих го леко по корема.
- Млъкни, Вал ! А и отивам да се облека, че моя сутиен така като гледам не ти действа много добре. - засмях се
Забързах на горе по стълбите и влязох с гръм в стаята си. Отворих в гардероба си и първото нещо което видях беше изчистен бял потник с голямо декооте. Облякох го и се върнах отново долу.
- Тук ! - съобщих

"

135 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 08:54

Валентино Купър

Мммм, този бял потник така прозираше, но дали трябваше да и кажа ... Беше доста приятна гледка поне за мен, но все пак:
-Ох заболя ме. - Скрих се зад дивана и казах :
-Ако искаш по същият начин да се харесаш на малките чикиджий и това ще е доста успешно облекло. - След, което си затворих очите и очаквах да отнесе побой. /;д/

136 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 09:51

Addison.

Той затвори очи и май очакваше да го ударя. Но това нямаше да се случи. Приближих се до него и го дръпнах към мен, като слях устните си с неговите.
- А, ако искам да се харесам на теб? Тогава какво? - отново го целунах но този път малко по нежно. Прекратих целувката като захапах долната му устна и го погледнах палаво.

"

137 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 13:12

Валентино Купър

-Хмм, ами ако искаш на мен да ми се харесаш ли ? - След, което аз я целунах нежно и и казах:
-Мила моя това е невъзможно, вече си ми се харесала от всяка гледна точка, да не кажа даже нещо повече. - След, което пак я повалих на диванът и я гушнах.

138 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 07 Ное 2011, 21:58

Addison.

- Нее.. - възразих веднага и се засмях - Все трябва да има нещо. И още нещо - така както ме буташ на дивана, ще падна ще си счупя нещо, което е малко невъзможно, и какво ще правим тогава? - тук се засмях, защото не го беше направил с грам сила, а и вампир да счупи нещо да бе.
Преметнах двата си крака върху неговия и се сгуших невинно и много лекичко в него, сякаш беше чуплив. /[rofll]]]/

"

139 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 07:38

Валентино Купър

Тя започна да се кикоти, а аз и казах:
-Ами, ще се надяваме да не се счупиш тогава. - Засмях се и аз, след което замълчах, когато тя се сгуши в мен и се отдадъх на моментът на блажено удоволствие, беше толкова .... перфектен момент...

140 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 07:50

Addison.

Някаква енергия извднъж се надигна в мен и много бързо седнах в него.
- Хайде да правим нещо или да излезем или не знам.. ама не ми се стои мирно - засмях се - Моля ти се. - казах и му лепнах една бърза целувака по устните. И след това го оставих да ми отговори, защото ако го целувах просто нямаше как да стане.
- Хайдее сети ли се за нещо?

"

141 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 07:59

Валентино Купър

Всичко стана толкова бързо, както я бях прегърнал тя изведнъж стана и седна във мен, целуна ме и каза, че и се прави нещо. Ами какво да правим, като в момента нищо не ми хрумваше в момента ...
-Ами не знам мила, може да отидем някъде на по сок, като ти се върши нещо пък, ти предложи, аз съм навит каквото и да е ..

142 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 08:06

Addison.

Вдигнах вежда и се зачудих кавко ми се прави.
- Ами именно де, аз не знам какво ми се прави. За какво си мислиш че те карам ти да мислиш. - засмях се
Мм.. в този момент така ми се преиска да го целуна, отново ! Наведох се и нежно допрях устните си в неговите съвсем за кратко. Прокарах пръстите си под ризата му и започнах леко да го дера с нокти по корема. Отново го целунах, но този път по задълбочено.

"

143 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 08:10

Валентино Купър

Започнах да и отвръщам на целувките, но щом пъхна ръката си под ризата ми и заби нокти в коремът ми се досетих на къде ще избия, а знаех, че тя не го иска. За това бавно и тактично измъкнах ръката и от под ризата ми след, което се изправих и казах:
-Ами ако искаш да отидем да хапнем някъде, ако си сългасна ще бъде изненада. - Засмях се.

144 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 08:39

Addison.

- Ей секси, ти май пак ми бягаш а? - усмихнхах се и на пръсти отидох до него. - Не мисля че съм гладна. - прошепнах в ухото му. - Май искам друго..
Прехапах устни и го бутнах назад за да падне на дивана. Отново седнах в него като двата ми крака бяха от двете му страни. Целунах го за кратко по устните и след това минах на врата му, като едновременно с това откопчавах копчетата на ризата му. Спрях за момент.
- Мисля, че усещаш на къде бия- прошепнах отново в ухото му.
Преди малко му бях отказала, а сега какво ми ставаше? Все тая, оставих тези мисли настрани и продължих да обхождам врата му с мокри целувки.

"

145 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 09:18

Валентино Купър

На къде биеше ли, беше ми пределно ясно, още в момента когато започна да целува вратът ми. В моментът, когато разкопча ризата ми аз се извъртях, като застанах отгоре и захвърлих ризата си настрани и аз започнах да я целувам по вратлето, като бавно този път и съблякох белият потник и реших този път да не спирам. Захвърлих потникът и настрани след, което започнах да я целувам по устните, като бавно спусках ръката си по коремчето и, и надолу към "нейното местенце". Само през дънките силно притиснах пръстите си, като правех бавни движения и продължавах да я целувам.

146 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 09:34

Addison.

Щом започна да целува врата мио цялата настръхнах,а като ме докосна имах чувството че полудях. Лек стон излезе от устните ми.
- Побъркваш ме - едвам едвам излязоха думите от устата ми.
Разкопчах копчето на дънките му и ръката ми отиде да на гърба му. Отново започнах да го драскам. Накрах го да спре да ме целува по врата за момент, и слях устните ни в страстна целувка
.

"

147 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 12:37

Валентино Купър

Сляхме устни, тя побъркваше мен, а аз нея, знаехме и двамата какво следваше след, като тя ми разкопча копчето на дънките, аз успях да разкопчая нейните дънки само с едната си ръка, като и двамата ни съблякох и бяхме останали само по бельо. Аз продължих да я целувам страстно по устните, като отново с нежна ласка плъзнах дясната си ръка към "нейното" местенце, като продължавайки да я целувам си пъхнах ръчичката в нейните гащички и пъхнъх две от пръстчетата си на "нейното" място, като започнах да правя бавни движения с дясната ръка, не спирайки да я целувам.

148 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 08 Ное 2011, 21:24

Addison.

Щом го усетих в мен тялото ми веднага реагира. Извих се в дъга, исках още и още. Гледката пред мен никак не ме успокояваше даже напротив. Целунах го още веднъж и го бутнах назад като извадих ръката от гащичките ми. Започнах да го целувам по врата от там все по надолу и по надолу. Бях стигнала ръба на боксерките ми, хванах го със зъби и рязко ги дръпнах надолу. Това мое действие беше непредвидено за него и само го видях как се усмихна. Положих ръка на члена му и бавно започнах да я движа по дължината му.

"

149 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 09 Ное 2011, 01:17

Валентино Купър

След, като тя положи ръка на членът ми и започна да я движи, моментално получих ерекция, и я прдърпах нагоре към себе си. Започнах да я целувам страстно по устните, като бавно започнах да слизам по нейното вратле, след което на гърдите и се задържах като оставях влажни следи от целувките ми, бавно по нейното стегнато коремче и отново стигнах до нейното местенце, този път разкъсах гащичките и и бавно от пъпчето и надолу се спуснах с езиче, като си го пъхнах в "нейното" местенце и започнах да правя бързи движения с езикът си около влагалището и клиторът и.

150 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 09 Ное 2011, 05:34

Addison.

По дяволите ! Бях забравила колко беше хубав секса с Валентино. Щом проникна в мен с език почувствах топлина по тялото си която до сега, не бях усещала. Наслаждавах се на езика му там, но сякаш това не ми беше достатъчно. Нещо не ми достигаше и знаех какво беше то. Исках го в мен сега моментално. Стнах от дивана и го бутнах така че да бъде седнал. Приближих се и отново започнах да обхождам врата му с целувки.

"

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next