Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

176 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 26 Ное 2011, 09:15

Addison.

Отдалечих се от него и го целунах. След има няма пет минути отделих устни от неговите и казах:
- Стига толкова секс за днес секси .. - измрънках тихо и излязох от банята като легнах на леглото отново.
Завих се и зачаках да излезе от банята.

"

177 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 26 Ное 2011, 14:28

Валентино Купър

Усетих как тя свърши, а на мен ми оставаше още, целуна ме по устните и избяга от банята... Явно трябваше да си довърша сам.... Когато тя излезна, аз започнах да мастурбирам докато не свърших... След, което се измих със съпун, душ гел и шампоан и излязох от банята, увих се с хавлията, отидох и легнах до нея като я прегърнах и я попитах:
-Защо, да не ти дойде много ? - изсмях се...

178 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 27 Ное 2011, 01:12

Addison.

- Не просто те дразня. - казах искрено и се засмях тихо и леко самодоволно.
Капчиците от главата му се стичаха по добре оформеното му тяло и се спираха в ръба на кърпата, тази гледка ме побъркваше и гледах всяка една капчица как се стича като хипнотизирана. Приближих се и впих устните си в неговите, защото ако продължавах да го гледам ще остане без секс, ама друг път /;ддд/ .

"

179 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 27 Ное 2011, 06:57

Валентино Купър

И аз се засмях, като казах след целувката:
-Добре тогава, щом ме дразниш и аз от днес ти спирам секса като цяло и ще видиш, че ти първа ще го поискаш /;д/. - След което си обух боксерките, като легнах до нея и загледах таванът.

п.п. о.О дсота странен пост ;х

180 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 27 Ное 2011, 09:44

Addison.

Ъъъ не беше много добре да стоя гола /;дд/. Отвих се и отидох до гардероба. Извадих един черен сутиен и дантелени черни боксерки. Облякох се набързо и се върнах при него и го целунах за кратко по устните.
- Знаеш ли какво ?! - попитах и се засмях тихо тей като знаех че не знае. - Яде ми се нещо.. ! Мисля че нещо сладко .. Помогни ми какво ?! - засмях се

"

181 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 28 Ное 2011, 07:14

Валентино Купър

-Хмм, ами не знам, можеш да ядеш бита сметана с ягоди, ако искаш. Но не знам какво има в хладилникът ти де...
-За друго сладко освен шоколад не се сещам, може би течен шоколад или може би сладолед, ох не знам предавам се, не си падам хранещ се със човешка храна.

182 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 28 Ное 2011, 10:30

Addison.

Беше се облегнал и аз не издържах. Прехвърлих крака си от другата страна и седнах в него.
- Аз мисля, че знам. - погледнах го многозначно и го целунах за кратко.
Целунах го по врата и леко одрасках с зъби. Минах от другата страна на врата му и всумах леко кожата му. Ръката ми играеше по ръба на кърпата и влезе за малко под нея. Докоснах го, но бързо изкарах ръката си. Исках да е бавно и адски възбуждащо за него.

"

183 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 29 Ное 2011, 13:24

Валентино Купър

Тя започна да ме целува по устните, по вратът, там където знаеше, че обичам. Пъхна си ръката под кърпата ми, това адски ме възбуждаше, но като тя каза стига толкова секс за днес, аз реших да съм по издръжливия да видя кой пръв ще се потдаде на изкушението.... Отвръщах на всяка нейна целувка, ръцате ми минаха бавно по кръстът и, като я стиснаха за стегнатото дупе, но въпреки това казах:
-Както ти казах, спираме секса, за да ти докажа, че ти първа ще поискаш !!! - След, което и се изплезих.

184 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Сря 30 Ное 2011, 10:18

Addison.

- Само те пробвам спокойно. - засмях се
Е, добре де не беше точно така. Май изпробвах себе си, но това той не го знае.
- Знаеш ли какво ? Облечи се и ела долу в кухнята съм. - усмихнах му се и му пратих въздушна целувка
Слязох по стълбите и отидох в кухнят. Вода. Да трябваш е ми вода. Изпих набързо една чашка, но май не ми беше достатъчно. Отворих хладилника и взех една торбичка с кръв като бързо я изпих. След малко Валентино слезе.

"

185 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 01 Дек 2011, 08:28

Валентино Купър

След малко слязох по нея, но въобще не мислех да се обличам, така ми беше доста по конфортно, а и я дразнех още повече ...
-Ето ме, съжалявам, че не се облякох, но развих алергия към дрехите. - Казах аз като се засмях и седнах на едно от столчетата в кухнята, като я попитах:
-Ще хапваме нещо или ?

186 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 01 Дек 2011, 10:11

Addison.

- Първото предложение за ягоди най-много ми хареса, за това ще си похапнем малко ягодки с МНОГО сметана. - засмях се.
Отворих хладилника и от там извадих купа с ягоди и още една купа сметана. Оставих ги на масата и аз самата седнах върху нея. Взех една ягода и я потопих в сметана като отхапах и целунах Валентино.

"

187 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 01 Дек 2011, 13:33

Валентино Купър

След нейната целувка, аз си топнах показалецът в сметната, като си гребнах колкото беше възможно, нацапах малко нослето и след което останалото го изядох и казах:
-Мммм да, наистина .... Определено е по-вкусно от твоите устни. - След, което се засмях и я целунах.

188 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Дек 2011, 11:08

Addison.

-Така ли ?! Ами аз мога да кажа същото ..! - нацупих се престорено и обрах това което имах по носа си и се усмихнах. Слязох от масата и седнах в него. Взех една ягода и я поднесох към устните му и точно преди да я захапе аз я изядох и се засмях детински като го целунах по бузката. Гушнах го силно през врата и му казах:
- Налии знаешш колкооо мнооого те обичам. - нарочно издължавах думита /;дд, брат лигава съм не ми обръщай внимание/

"

189 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Дек 2011, 14:20

Валентино Купър

След като ме целуна по бузата и ме прегърна, аз я попитах:
-Ами не, не знам колко много ме обичаш.... - Леко иронично разбира се ...
-Докажи ми колко много ме обичаш, покажи ми, искам да съм сигурен, че ме обичаш пък. - След, което и се изплезих /;д/

190 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 08 Дек 2011, 07:10

Addison.

Зачудих се.
- Хм.. както склуптора се нуждае от муза, писателя от писалка, цветето от водя, така и аз се нуждая от теб и те обичам! - усмихнах се
Не помня къде бях чела това, но наистина трябва да ми е харесало за да съм го запомнила. Усмихнах му се отново.

"

191 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 08 Дек 2011, 14:45

Валентино Купър

-Е аз съм малко глупав и не мога да запомня такова нещо, но мога да ти кажа друго пък...
-Аз те обичам повече .... - След, което и се изплезих и я целунах страстно, прегръщайки я и пртискайки я плътно до мен.

192 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 17 Дек 2011, 02:23

Addison.

Отдръпнах се и заклатих отрицателно глава.
- Не е така. - усмихнах се
Целунах го отново с цялата си нежност която имах в себе си. Прокарах ръка отново по корема му и се осетих и веднага станах и се облегнах на барплота зад мен.
- Офф стига де ! Искаш да ме побъркаш ли ?! - засмях се. Изках да изкарам него виновен разбира се . /;д/

"

193 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 18 Дек 2011, 15:32

Валентино Купър

Погледнах я съблазнително и казах:
-Не знам за какво ми говориш. - След, което кръстосах крака и започнах да рувичкам по масата / о.О / .
-Ти си тази, която побърква и двама ни, така, че не можеш да ме обвиниш за нищо освен за глобалнот затопляне, мхм ! - Усмихнах се. /;д;д;д;;д/

194 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 19 Дек 2011, 04:13

Addison.

След като каза тази простотия го изгледах като отровена.
- Ти не си добре Валентино! - засмях се - Пиеш ли си хапчетата редовно съкровище? - отново се засмях - Апък, ако искаш да знаеш аз не побърквам никой и нищо. Аз съм толкова невинна и нежна душичка, че даже и муха не бих убила. - нова вълна на смях ме заля.

"

195 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 20 Дек 2011, 05:21

Валентино Купър

-Хайде, хайде, не се прави на невинна, всички знаем, че аз съм жената в нашата връзка ... Ъъъ така де нежната личност в нашата връзка. - Засмях се....
-Така де мен ме е страх от мишки, пчелички, усички, мухички, а теб просто ти е жал да ги убиеш, печеля, аз съм по-нежен....
-Ама то май не е печалба... - Засмях се.

196 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 20 Дек 2011, 11:22

Addison.

- Бих предпочела не да бъдеш по-нежния, а да бъдеш груб ама все тая. - засмях се.
Приближих се и го гушнах през врата като седнах на единия му крак.
- Знаеш ли ако ти си нежен за трябва да съм най-нежната жена на света. - засмях се отново и го целунах

"

197 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 20 Дек 2011, 16:23

Валентино Купър

Аз я прегърнах през кръстът, като отвърнах на целувката и, и и казах:
-Нали знаеш, че се шегувах. - След, което я притиснах по-силно до себе си и започнах да я целувам страстно по устните, като леко задъхано и казах:
-Обичам те . - След, което последва още една страстна целувка от моя страна.

198 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 22 Дек 2011, 10:08

Addison.

- Ммм така ли ?! - отделих се за малко от него - Сигурен ли си ? - засмях се звъннко и го целунах леко настоичиво, но и нежно. - И аз те обичам - прошепнах тихо.
Притиснах се към него до колкото е възможно. Моя малък трик се задейства отново, за пореден път аз го целунах по врата като оставях влажни следи.

"

199 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 23 Дек 2011, 15:49

Валентино Купър

Когато тя започна да ме целува по вратът аз прошепнах:
-Убеден съм... - Но когато започна да ме целува се досетих, може би каква и е целта, и за това я спрях, като леко се засмях и казах:
-Мила моя, знаеш, че много те обичам, но не, както се разбрахме, спираме секса за 3 години до първата брачна нощ поне. - Засмях се и седнах на столът.

200 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 24 Дек 2011, 00:51

Addison.

- Отново ми бягаш - окей, аз бях казала без секс, но това никак ама никак не ми харесваше. - До първата брачна нощ, така значи а ? - засмях се тихо - Хайде да се женим и не само заради шибания секс. - господи, какво правех, все тая казах го вече, а думите назад не може да се върнат.
Погледнах го леко предпазливо и се зачудих какво щеше да ми отговорим ;дд

"

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next