Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

201 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 25 Дек 2011, 13:36

Валентино Купър

Тя ми предложи да се оженим, аз я погледнах с доста странен поглед и реагирах така ( http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4 )....
-Дори и да беше реално предложение за брак, да не мислиш, че щях да приема при наличието, че ти си ми предложила, явно ще трябва да почакаме още време, е иначе не е лоша идея. - Замислих се ...

202 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 25 Дек 2011, 13:44

Addison.

- Сериозна бях, но все тая. - усмихнах се мило
Целунах го нежно и предпазливо.
- Щом не искаш да се нагърбваш със семейния живот, проблеми нямаш. Аз просто го дадох като идея. - засмях се сухо
Е, добре де беше ми станало малко гадно, но малко.

"

203 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 25 Дек 2011, 13:49

Валентино Купър

Леле от този отказ изцяло и се промени настроението... Личеше си, че и беше станало гадно ....
-Ами.... аз от къде да знаех ти така го подхвърли.... не съм казал, че не искам, казах даже, че е добра идея, но дали точно сега е моментът да се женим, какво ще кажеш по въпроса ? - Исках малко да отложа времето за да уцеля моментът когато да мога аз да и предложа по най-романтичният възможен начин ....

204 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 25 Дек 2011, 14:01

Addison.

-Не знам, сигурно е така. - усмихнах се
А, може би наистина беше така. Офф, този мой език не можеше ли да си стои зад зъбите, ами трябваше да го кажа просто ей така. Добре де, не знаех кое беше правилно точно в този момент, нямаше да се самообвинявам сега. Усмихнах се мило и се загледах в очите му.

"

205 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 26 Дек 2011, 13:02

Валентино Купър

Тя ме погледна едно невинно и мило в очите, погледнах я в какво беше облечена и наистина много ме възбуждаше, но идеята, която ми хрумна в момента беше да я развеселя малко, след неочакваният отказ от моя страна... Хванах я и я вдигнах на ръце, като се затичах, отваряйки вратата и скачайки в най-голямата преспа сняг... Като започнах да и вкарвам сняг навсякъде и да я правя бяла мечка.

206 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 26 Дек 2011, 13:16

Addison.

Докато кажа "Не" и всичко беше загубено. Бях метната в преспа сняг и имах снях навсякъде, а бях единствно и само по бельо. Беше ми супер смешно, и не можех да задържа смеха си.
- Валентино ти си луд- засмях се отново.
Бутнах го по гръб в снега и седнаг върху него. Вземах по малко сняг и го слагах върху него, след като стана изцяло бял и от него се виждаше само главата се спрях, но продължих да се смея силно. Станах от него и лекичко отидох в страни, защото не знаех какво ще последва сега.

"

207 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 26 Дек 2011, 13:35

Валентино Купър

Оттрупах се от снегът и се изправих, като също се засмях силно и се приближих до Роуз, като я целунах страстно... И и казах:
-Да луд съм, от любов ! - След, което още веднъж я целунах страстно и държайки в дясната си ръка топка сняг, притиснах Роуз към себе си и в същият този романтичен момент, пъхнах топката сняг в бельото и, като в същото време докато се целувах леко се засмях ...

208 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 29 Дек 2011, 11:04

Addison.

Докато ме целуваше просто ей така пъхна сняг в боксерките ми.
- Гадняр такъв, как можа? - засмях се тихо като го избутах от мен.
Той се заливаше от смях, а аз стоях на разстояние от него със скръстени ръце.
- Не ми се смей сега ела го извади. - засмях се вече не можех да се сдържам
Той ме погледна с един изпеляващ поглед и бавно започна да идва към мен с една зверски съблазнителна усмивка.

"

209 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 29 Дек 2011, 14:26

Валентино Купър

Взех я на ръцете си отново, като заедно с нея влязохме в къщичката, като разпалих камината още повече, оставих я на мекият килим на земята /о.О/ и бавно и събух боксерките със зъбки, като я попитах:
-Тук ли ти беше студено? - След, което бавно започнах да ближа нейното местенце.

210 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 06:44

Addison.

- Точно там - изстенах, когато езика му докосна срамните ми устни
Насладих се още малко на удоволствието и го бутнах назах като започнах да го целувам навсяка и обирах капчиците от снега с устните ми. Палавите ми устни стигнаха до ръба на хавлията и с рязко движение хавлията беше някъде далеч.

"

211 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 08:25

Валентино Купър

Когато тя свали и хавлията ми, аз вече бях получил ерекция .... Извъртях се и разкъсах сутиенът и, като вече аз бях отгоре и започнах да я целувам страстно.... Продължих така около десетина минутки и минах на вратът и като оставях влажни следи след всяка моя целувка.... Бавно започнах да спускам дясната си ръка по коремчето и и бавно пъхнах двете си пръстчета в нейната вагина ...... Продължавайки да я целувам по вратът започнах да си движа пръстчетата със сравнително бързо темпо.

212 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 10:24

Addison.

Защо, по дяволите защо имаше такова въздействие върху мен. Знаеше точно как и къде го искам по всяко едно време. Изстенах силно. Тези негови игриви пръсти ме побъркваха, но не ми доставяха удоволствието от което имах нужда точно в момента. Сякаш усетил ме какво точно искам искара пръстите си и ме сложи да седна в него. Влезе бавно но настойчиво в мен като забързваше темпото малко по малко.

"

213 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 11:46

Валентино Купър

п.п. ееее как ми взе част от поста ;д

Опитвайки се да ускоря темпото в тази поза не ми беше много удобно... Целувайки я страстно я хванах за стегнатото дупе, като я вдигнах и я притиснах до стената без да излизам от нея, като притискайки я от едната страна аз, от другата страна стената, започнах да я целувам по вратът и ускорих сравнително бързо на максималното, което можех .... След няколко минути, понеже бяхме близко до камината, капчици пот започнаха да ми се стичат от челото, но това въобще не беше признак на умора, не.... Те първа започвах, това момиче ме караше да се побърквам ...... Със всяка нейна въздишка аз се възбуждах все повече и повече, вкусът на меката и кожа, ме караше да я искам и още и още....

214 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 11:54

Addison.

Изстенах отново. Ускоряваше и забавяше темпото рязко, а аз се побърквах така. Усещах, че скоро отново ще свърша за пореден път. След само още една целувка по вратлето ми изстенах силно като забих ноктите на ръката си в добре оформения му гръб. Сега беше мой ред. Наведох се и съвсем невино прокарах език по врата му. Спрях за момент и го погледнах очите му бяха затворени. Усетил че явно го гледам отвори очите си. В тях виждах, само желание и страст. Целунах го за кратко по устните и продължих да си движа ханша в темпото което беше избрал той. Отново минах на врата му. Оставях мокри целувки навсякъде. Ръката ми която беше на врата му започна да се спуска като леко го драскаше по гърдите.

п.с Не е било нарочно ;дд

"

215 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 02 Яну 2012, 14:57

Валентино Купър

Започнах леко да се изтощавам вече, а и в същото време да усещам, как може би още малко ще свърша с нейните целувки по моят врат .... Внимателно легнах върху дивана, като продължих да давам всичко от себе си, в момента бях ме в мисионерската поза и аз с всеки дъх който ми останеше я целувах страстно по черешовите устни, движейки тялото си в ритъм с нейното ....

216 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 06 Яну 2012, 08:37

Addison.

Ръката ми нежно, но настойчиво отново се спусна по корема му. Целувките ставаха по страстни. Усещах, че скоро ще свърши. Продължих да давам всичко от себе си, когато чух стон да се отделя от гърдите му. Лепнах самодоволната усмивка и легнах до него на дивана, жестоко уморена.

"

217 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 06 Яну 2012, 14:25

Валентино Купър

Изведнъж обаче, когато свърших този път, всякаш нещо се пречупи в мен, нуждаех се точно в момента от чист въздух .... Когато тя легна изтощена на креватът, аз я целунах по челото и облякох на бързо дънките и ризата си, като и казах:
-Ще си дойда... трябва да изляза .... - След, което със сравнително бързо темпо се измъкнах от къщата ....

218 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 12 Фев 2012, 03:34

Деница

Новият ми дом? Беше толкова голям и просторен. Обзавежддането беше точно такова каквото харесвам. Роуз ме разведе из къщата като ми обясняваше кое къде е. Това място ми харесваше. След като се настаних казах на Роуз:
- Искаш ли да направя някой сладкиш? Или не харесваш сладко? - сетих се изведнъж и попитах притеснено. Надявам се да не съм твърде директна и досадна. Все пак не познавах Роуз много добре. Надявах се да имаме шанс да се опознаем.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

219 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 06:01

Деница

Halloween. Бях в къщата сама и се чудех какво да облека. Имах толкова много идеи. Чух вратата да се отваря и отидох да видя кой е влязъл в къщата. Естествено,че беше Роуз.
- Здравей Роуз. Добре дошле. Избра ли си костюм за Хелоуин? - попитах я набързо. Имах още много въпроси. Какво ще правим довечера и такива.

220 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 07:22

Addison.

Прибирах се от поредната разходка. Мислех, че съм сама и дома, но не беше така за което много се радвах. Деница ме посрещна на вратата.
- Здрасти. - гушнах я и я целунах по бузата
Чувствах това момиче адски близка, беше ми като сестра, а и споделяхме едно жилище.
- Че как иначе, разбира се че съм си избрала костюм, но няма да ти го покажа до довечера. - засмях се и оставих на масата в кухнятата нещата които бях купила за хапване и си налях чаша сок.
- Искаш ли сок?

"

221 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 07:42

Деница

Роуз щеше да остави костюма за изненада. Отиде и остави покупките на масата. Наля си чаша сок и предожи:
- Искаш ли сок?
- Да, Благодаря. Е, какво ново днес? - попитах докато тя ми наливаше сок в една от чашите.
Харесвах Роуз. Бяхме близки и това наистина беше страхотно. Все пак живеехме заедно. Би било странно и неудобно да не се разбирам със съквартирантката си. Все още не я поднавах особено добре, но се надявах с времето това да се промени.

222 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 07:50

Addison.

- Ох, ами нищо ново. Всеки ден едно и също направо взима да ми писва, добре че е партито тази вечер, та да се разведря малко. - засмях се сухо. - А при теб как е, ти как си. Тези дни малко по рядко се засичаме, но имах работа знаеш как е. - засмях се отново.
Подадох и чашата със сока която държах, докато и обяснявах колко е скучно при мен.
- Заповядай.

"

223 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 07:55

Деница

Тя ми подаде чашата със сока и каза:
- Заповядай
- Благодаря - отвърнах и, и отпих една глътка. - Добре съм. Ходя на работа, обикалям из града,запознвам се с нови хора и така. Междодругото, - добавих аз - кога и къде беше партито? Ако може да ми напмниш за него, защото май не съм запомнила нищо. - засмях се притеснено.

224 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 08:31

Addison.

- Спокойно бе, красавице аз ще те заведа. - усмихнах се- Или искаш сама да отидеш ? - засмях се
Въпреки, че знаех, че не я бъркаше дали ще иде с мен или сама, даже май предпочиташе с мен реших да попитам за да не се натрапвам.
- Пък и тъкмо ще те запозная с още хора. - засмях се - Какво работиш?

"

225 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 08:47

Деница

Роуз предложи да ме заведе и аз приех. Камък ми падна от сърцето. Като нищо щях да се изгубя, макар че вече започнах да научавам градчето. Благодарих й, и с усмевка на лице я прегърнах. Каза, че ще ме запознае с още хора, което много ме зарадва. Нямах търпение да започне купонът.
- Какво работиш? - попита ме тя. Бях забравила да й кажа.
- Ами, сервитьорка в кафе-сладкарница "Мистик". - отговорих. - Ами ти Роуз? Работиш ли нкъде? В колко започва купона, да знам кога да се приготвя? - добавих след това.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next