Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 10 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

226 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 09:00

Addison.

- Ами започва след минутка. - засмях се - Айде айде .. облечи се само и тръгвай .. - усмиханх се. - Иначе работя като детски лекар.. - отново се усмихнах - Хайде по живичко.
Казах аз и се качих в стаята си за да се приготвя и аз.

"

227 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 09:07

Деница

След 20 минути се срещнахме в хола. Бях се облякла като Червената шепчица.
- Уоу. Костюмчето ти е страшно. Май тази вечер ще се прибирам сама. - казах и се засмях. Не исках да я обидя, а точно обратното.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

228 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 09:19

Addison.

- Ауу, благодаря ти - засмях се - Май не само аз няма да се прибирам сама, но бъдете по тихи и моля те пази чаршафите - пуснах шега аз и се засмях въодушевено - Хайде сега да тръгваме, че така или иначе сме закъсняли вече да не закаъсняваме повече.

"

229 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 11 Мар 2012, 09:30

Деница

Засмях се на компилмента й.
- Да тръгваме. - казах и двете излязохве.

ПИШИ МИНИМУМ ПО 4 РЕДА !!
МОДЕРАТОР !

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

230 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 08:17

Джейк Смит

Слънцето бавно залязваше над хоризонта и лъчите му едва огряваха улицата която Джейк тъкмо прекосяваше пеша.Облечен в бяла риза и просто дънки той тихо си тананикаше докато вървеше по тротуара и огледжаше къщите все едно търсеше точно определен дом.Спря се точно преде една много хубава къща и я огледа детайлно с очи преди да пристъпи няколко крачки напред и не позвъни на звънеца като търпеливо изчака някой да се появи и да отвори вратата.Но не се сдържа да надникне през прозореца за да види кой всъщност ще се появи.

231 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 08:33

Addison.

Невероятно много бях изморена. Още стоях по дългата тениска с която спах. Косата си я бях оставила свободно да се спуска по гърба ми. Деница я нямаше в къщи и се чудеш какво да правя. Седнах пред телевиозора с една купа пуканки и пуснах някакъв испански филм. Тъкмо филма започна и на врата се звъна.
- По дяволите. - изругах тихо
Кой ли беше сега, оф не ми се посрещаха гости точно в момента и в този вид. Отворих врата и видях един страшно сексапилен мъж с който се бях запознала някъде, но не помня точно къде, кога и как се казваше. Навън вече се сдрачаваше, а аз дори не бях усетила това. Върнах се на мъжа, който стоеше пред вратата ми.
- Добър вечер. - усмихнах се
Леле, от скоро съм станал прекалено мила с всички.
- С нещо да помогна? - облегнах се на врата и зачаках да каже какво иска

"

232 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 08:42

Джейк Смит

Джейк нямаше как да не се подсмихне на очевидно очарователната й актьорска игра.Нима тя не си спомняше как те се бяха запознали.Вместо да отговори на въпроса й , той беше зает да я зяпа с тази дълга тениска която беше облякла.Освен,че беше секси и изглеждаше и сладка само по тениска.
- Може да ми помогнеш само с едно нещо.- каза той с дрезгав глас. - Добре,че не си ми дала грешен адрес иначе щях да се изложа.
От джоба си извади една смачкана салфетка на която пишеше нейния адрес.Тя му го бе дала когато се бяха запознали.
- Нали искаше да се отбия към вас!Ето ме!- заяви тържествено той като изпъчи гордо гърди. - Тук съм за да завършим това което започнахме миналия път заедно, ако не си спомняш.

233 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 08:56

Addison.

Смътно си спомних какво беше станало преди години. Бяхме се запознали на един купон и аз бях невероятно пияна и не си давах сметка какво правя, поне се радвам, че не съм го правила с грозник. Кимнах многозначително.
- Ей, ей.. карай го по-бавно, Джейк. - много се зарадвах, че се сетих и за името му. - Влизай, но по-кротко. - смигнах му и се отдръпнах от врата за да може да мине.. и О БОЖЕ! Та... аз бях само по тениска..
- Сядай някъде аз ще се кача да се преоблека. - усмихнах се и тръгнах бавно нагоре.

"

234 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 10:29

Джейк Смит

Джейк кимна с глава усмихвайки се и влезе по навътре в къщата като започна я разглежда любопитно.Той влезе в всекидневната и седна на дивана като зачака Роуз да се върне преоблечена въпреки,че той предпочиташе тя да бе останала по тениска.
- Имаш хубава къща!- провикна се той силно за да го чуе тя.
Не можеше да повярва,че тя все пак помнеше кой бе той и името му разбира се.Още повече се радваше пък,че тя бе разхубавила през тези няколко години и сега изглеждаше дори по-добре от преди.

235 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 11:59

Addison.

Затърчах нагоре по стълбите. Влязох с трясък в стаята си и веднага отворих гардероба. Извадих един бял потник с голямо деколте и някакъв черен надпис отпред и едни черни къси гащи. Облякох ги набързо и чух как се провикна, че имам хубава къща.
- Мерси. - вкнах и аз
Вдигнах косата си на опашка за да не ми пречи и слязох отново по стълбите. Това ми облекло всъщност закриваше точно колкото закриваше и тениската, но беше малко по прилично.
- Ту. - заявих аз и седнах на дивана до него

"

236 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 01 Юни 2012, 12:17

Джейк Смит

Джейк се усмихна и кимна към нея когато тя седна до него на дивана.Тя изглеждаше дори по секси в тези черни къси гащи и този бял потник с голямо деколте.Това я подчертаваше нейния сексапил дори още повече което го радваше.
- Изглеждаш чудесно!Дори по-добре от срещата ни. - каза той като се взря в нея и се усмихна. - Наистина си много красива, точно както те помня.
Кафявите му обходиха тялото й бавно докато той продължаваше да се усмихва широко.
- Е имаш ли си приятел!Гадже? - попита я той с надежда като преглътна слюнката си.

237 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 01:04

Addison.

Стана ми леко неудобно от погледа по студеното ми тяло и сведох поглед надолу. Каза, че съм красива и аз се усмихнах.
- Благодаря ти и ти не си се променил твърде. - усмихнах се
Зададе ми въпрос, който не ме изненада твърде.
- Ами.. не нямам - спомени минаха като лента през очите ми.
Ах.. Валентино, ако не беше толкова глупав още щяхме да сме заедно. Избутах тези мисли, някъде назад в съзнанието ми.
- Искаш ли нещо за пиене, за хапване?

"

238 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 03:01

Джейк Смит

- Не благодаря и така съм си добре! -отговори той на предложението й.
След това се усмихна и поклати глава многозначително като отново върна очите си към нея готов да задава още въпроси.
- Ти май не живееш тука сама?!Съквартиранти ли имаш? - поредния въпрос се изстреля от устата му със скоростта на куршум.
Просто не му оставаше друго освен да обърне и без това замиращия разговор на викторина с въпроси и отговори.

239 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 03:13

Addison.

- Хмм.. да позна, не живея сама.. Беше ми изключително скучно тук съма и просто я викнах да живее при мен.. Така и така красавицата си търсеше дом и реших да я приютя. - усмихнах се мило - Ти може да не искаш, ама на мен ми се пие нещо. Ела с мен. - станах от дивана и тръгнах към кухнята.
Чувах стъпките му зад мен и нямаше нужда да се обръщам.

"

240 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 03:21

Джейк Смит

Джейк я последва като тихо и бавно вървеше зад нея и се наслаждаваше на възможността да я гледа откъм зад.
- Добре си направила,че си приютила красавицата.- каза той докато сляпо я следваше без да се отдалечава твърде много от нея.
- Е какво смяташ да пиеш? - попита любопитно той като надникна през рамото й като с очи започна да търси нещо което би се понравило за пиене на красавицата.
Зачуди се за момент като дишаше в близост до нея и тялото му бе почти притиснато към нейното.

241 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 04:12

Addison.

Тъкмо стигнахме до кухнята и усетих дъха му по студената ми кожа и тя моментално реагира. Настръхнах. Колкото и да не ми се искаше се отдръпнах от него.
- Седни някъде. - посочих столовите около масата, а аз отидох до хладилника.
Поогледах какво имаше за пиене и се спрях на бира. Мда, хладилника беше на половина празен. трябва да хвана Деница, когато е свободна и да идем на пазар някой ден, че на мен може и да не ми трябва храна, но на нея и трябва предполагам.
- Сигурен ли си, че не искаш? - повдигнах бутилката и му показах какво ще пия.

"

242 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 04:17

Джейк Смит

- Не благодаря!Ще пропусна пиячката!- засмя се той като се огледа да намери свободен стол.
Той седна на един от столовете около масата и забарабани с пръсти по самата маса като подпря глава с ръка и се загледа в кухнята.
- Сигурно обичаш да готвиш в тази кухня или съквартиранката ти го први вместо теб!?

243 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 05:03

Addison.

Взех отварачката и си отворих бирата. Седнах до него на един стол и отпих от бирата.
- Ами.. всъщност ние рядко готвим.. Ние всъщност, почти не се прибираме тука. Даже трябва да се чувстваш голям късметлия, че ме намери днес у нас. - усмихнах се - Иначе в редките случеи, в които готвим, го правим и двете. Делим си работата. - отпих отново - Тук ли ще стоим или искаш да се върнем в хола?

"

244 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 05:14

Джейк Смит

- Ами да се върнем в хола казвам аз ,ако нямаш нищо против де!?- каза той замислено и бавно се изправи от стола си. - Наистина добре,че се оказа у дома си иначе щях да звъня на вратата цял ден.
Джейк се засмя и се насочи към хола с бавни ,но примерени стъпки.
- Надявах се да не си се преместила и адреса който ми даде да бъде вече на друг собственик.

245 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 06:08

Addison.

Върнахме се на дивана и аз оставих бирата на малката масичка. Сетих се за какво беше дошъл и се усминах бегло. Загледах се в него, в добре изваяното му лице и прекрасните му очи. Приближих се към него и точно преди да го целуна спрях на милиметри от устните му. Погледнах в очите му и там се виждаше само желание. Целунах го в началото нежно и някак невинно и после станах по-страстна и настоятелна.

"

246 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 06:14

Джейк Смит

Джейк уви ръце около кръста й и я притисна към себе си плътно като вкара езика си бавно в устата й.Плъзна се между нежните й устни и се срещна с нейния в тунел между устните им.
- Мммм!- се чу се само докато траеше дългата страстна целувка между тях.
Той така се бе унесъл в това което правеше,че няма никакво намерение да я пуска да се отдалечи от него нито за миг.

247 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 07:41

Addison.

Прехвърлих крака си от едната му страна и така бях седнала в скута му. Продължих да го целувам и бавно се спусках към вратът му. Оставях звучни и влажни следи. Спрях се за момент и го погледнах в очите. Очите му бяха потъмнели от възбуда и аз просто се усмихнах самодоволно.
- Сигурен ли си, че го искаш? - попиташ го почти шепнейки

"

248 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 02 Юни 2012, 07:48

Джейк Смит

- Да сигурен съм! - тихо отвърна той като кимна с глава и я придърпа към себе си за да почне да я целува по врата.
Ръцете му здраво я държаха за кръста докато тя седеше в в скута му.
- А ти искаш ли го? - попита и той на свой ред като облиза врата и гушката й с език като остави мокра диря след това.
Плъзна си ръцете надолу по талията й като обхвана дупето й здраво с ръце и го стисна с пълни шепи.

249 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 05 Юни 2012, 03:11

Addison.

Изстенах, когато Джейс сграбчи дупето ми. Приближих се и го целунах страстно.
- Това дава ли ти отговор на въпроса? - повдигнах веждата си предизвикателно.
Пъхнах ръката си под блузата му и започнах да галя гърба му. Забих ноктите си и продължих да правя същите движения.Надигнах блузата му и я съблякох. Красива гледка се разкри пред лицето ми и само се подсмихнах. Започнах да обсипвам с целувки гърдите му и оставях влажни следи след целувките. Ръката ми се спусна към мъжеството му и започнах да го галя нежно.

"

250 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 05 Юни 2012, 03:22

Джейк Смит

Джейк прехапа устни когато чу изстенването й за дето беше стиснал нейното дупе с ръце.Той обожаваше да прави това.А целувките които тя му даде по гърдите му когато му му махна блузата, го накара да потрепери от кеф.Не можеше да се сравни обаче когато тя спусна ръката си към мъжеството му и почна да го гали нежно.
- Ммм ох да...това отговаря на всички въпроси. - тихо изстена той като пак стисна дупето й с ръце.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next