Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Kat Wolf

Пльоснах се на кожения диван сякаш никога не бях виждала такъв...
-Заспивай! -казах аз на Алекс
-Неее! Искам плюшеното ми мечеее! - лигавеше се тя
-Алекс! -казах и
Тя отиде до леглото си и легна...аз се настаних удобно на дивана и се завих с някакъв чаршав който намерих на земята!Аликс заспа след около два часа а през това време ме тормозеше да е търся "мечо Фреди" След има няма пет минути след като Алекс заспа и аз се унесох в сън...

Зоуи Редбърд

Заспахме..спахме като къпани..
В околоо 5 часа през ноща станах да си налея вода..Бях изтрезняла..малко..Сипах си вода и се облегнах на барплота не помнех нищичко..Какво бяхме правили?Нямах си никаква идея!?
Отидох в хола където спеше Зоуи и включих телевизора..въобще не ми се спеше..почнах да превключвам програмите и видях че дават сириялчето ми ;д ... Зоуи се разсъни..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Kat Wolf

-Кво правиш тука бее!? Опитвам се да спя! -казах на алекс след като влетя в стаята и пусна телевизора на някакъв тъп сериал...
-Не ми се спи... -каза ми тя студено загледала се в екрана на телевизора...
-Помниш ли нещо? - попитах като се почесах по главата...вече беше ясно че няма да заспя повече така,че седнах до Алекс и се зазяпах в сериала който гледаше...

Зоуи Редбърд

-Нямам си идея кво стана вчера.Ти нали си вампир не помниш ли?
Гледах серияла бях го гледала ама нямаше нищо за гледне..Зоуи взе дистанционното и почна да прещраква..
Пуснахме една музикална програма..и се забляхме
..

Kat Wolf

-И кво като съм вампир? Да не би да помня? -засмях се
Танцувахме на любимата ни песен! Беше чудо че я пускат в 4 часа сутринта...но все пак и се насладихме с луди танци и припяване...беше супер забавно! Липсваха ми тези времена...когато бяхме малки и в Мистик Таун всичко беше сто процента нормално...танцувахме по цели нощи дори когато бяхме на 10...и се забавлявахме истински...но промените сякаш ни отдръпнаха едно от друга...не исках да става така но когато се преместих с нашите нямахме друг избор...разделихме се и мислехме че никога повече няма да се видим...но уви...този ден на плажа си побъбрихме като в доброто старо време...

Зоуи Редбърд

Много адски много обичах Зоуи..и като чух песента ни..тази песен на коята с Зоуи танцувахме щуро когато бяхме на 5 години.И сега отново затанцувахме все едно бяхме на 5 - върнахме се към доброто старо време..Това ми липсваше..От кога не се бяхме забавлявали така.Прегърнах Зоуи..
-Зоуи,ти си най-добрата ми приятелка.
Прегърнах я силно и една сълза се стече по бузата м
и..

Kat Wolf

-Оуу...недейй! -казах аз и я прегърнах...-ти си най-прекрасното нещо в моя живот Алекс! -продължих аз а тя започна да плаче!
-Разкърши сее! Тази песен е за теб! -поздрави ме Алекс със следващата песен!
Започнах да танцувам а тя се хилеше отстрани и припяваше...след това заедно започнахме да крещим текста на песента сякаш бяхме съвсем сами в града...и не ни пукаше дали ще ни чуят! Не ни пукаше какво ще си кажат хората! Интересувахме се единствено и саво от нас самите...
Мина около половин час в който аз и Алекс не спирахме да пеем и танцуваме като луди...малко се поизморихме и затове седнахме на дивана...
-Отивам за кола...ти искаш ли? -попита ме Алекс
-Знаеш че не мога да живея без кола...обаче ми вземи една безалкохолна бира...ао имаш... -казах аз с дяволита усмивка...
-Имам! -каза Алекс и се запъти към хладилника...

Зоуи Редбърд

Донесох две коли и една безалкохолна бира за Зоуи..
-А сега какво? - погледнах Зоуи.
-Как какво? - погледна ме въпросително.
-Какво ще правим? - попитах я отново и и се усмихнах.
-Утре е си спретнем една екскурзийка до Дубай.. - каза ми Зоуи

Kat Wolf

-Перфектно!-каза Алекс...-Винаги съм искала да отида в Дубай...
-Окей хайде сега да спим..че утре ни чака дълъг път...След около пет-десет минути заспахме двете на дивана...седнали...

ПИШИ ПО 4 РЕДА
АДМИНИСТРАТОР

Александра МакКуин

Бе станало около 7:30 сутринта,когато цефнах пред къщата на Алекс и Паула с вестинк в ръка,готова да и съобщя "добрата новина",която пишеше във вестника.Съмнявах се,че ще ми отвори,сигурно още спеше.Звъних на звънеца настоятелно и зачаках някой да ми отвори вратата.

Зоуи Редбърд

Отворих вратата и видях Джени.
-Здравейй Джен!Какво има?
Прозявах се.
-Влез.Ела в кухнята защото Зоуи спи на дивана.
Усмихнах се на Джен.
-Е?

Александра МакКуин

-Добро утро Алекс!-усмихнах се мило и влязох,след като ме покани.Изглежда имаше някакво момиче,защото ме заведе в кухнята.
-Изобщо не бих казала,че е добро утрото Алекс!Чел ли си днешните вестинци?-погледнах я сериозно и зачаках да ми отговори,защото това което щях да и кажа бе важно!

Зоуи Редбърд

-Не.Какво има?
Погледнах въпросително Джени.
-Всичко наред ли е?Какво има?
Видях че Джен е притеснена!

Александра МакКуин

-Може би,ако си припомниш миналата вечер ще разбереш за какво пише във вестника!-подадох и вестника с безизразно изражение и седнах на един стол.Статията бе сериозна-говореше се за снощните похищения на Алекс и приятелката и в стриптийз клуба.
-Имаш ли и бегъл спомен какво си правила снощи?-погледнах я отново със сериозен поглед.

Зоуи Редбърд

Засмях се.
-Нямам си никъква напредстава какво съм правила вчера?Помня само че се прибрахме мъртво пияни!Божее..
Лелее прочухме се..какво толкова и преди беше така..лелее със Зоуи сме били пияни но не само пияни а МНОГО пияни

Александра МакКуин

-Били сте прекалено пияни за момичета!-засмях се.
-А да не говоря за това как сте дивяли в стриптийз клуба и за случайното ти припадане в ръцете на един готин гимназист!-погледнах я лукаво.-В пресата си пише всичко миличка!Ако не бе написано изобщо нямаше да знам,че си ходила там!-усмихнах и се.
-А и да се прибереш мъртво пияна едва ли е толкова зле!

Зоуи Редбърд

Засмях се и прехапах устни.
-Били сме доста щури..вчера..
Усмихнах се.
-А ти ?Къде беше вчера..
с Джен се заговорихме..

Александра МакКуин

-Бях в един клуб и замалко не нападнах един,но това сега няма значение!-усмихнах се.
-Как е Зоуи?Ще се справи ли с махмурлука след като и поднесем добрата новина,е целия град знае за щуротийте ви снощи?-засмях се.Наистина доста бяха подивяли,но пък те са момичета и няма лошо.

Зоуи Редбърд

-Зоуи изтрезня отдавна. - засмях се.
-Сигурно ще спи до дванадисит часа. - засмях се отново..
-Яяя...ми разкажи за случкта ти снощи.
Усмихнах се!

Александра МакКуин

-А не!Просто с Кат се бяхме отдали на луди танци и момчетата започнаха да се приближават прекалено много и така де!Не издържах и си тръгнах!Не съм нападала никой,спокойно!Не съм толкова глупава!-засмях се.- Случайно да държиш някоя банка кръв?!Ох,извинявай забравих,че не си вампир!Не съм закусвала и директно дойдох при теб,за да ти покажа вестника!-усмихнах се.

Зоуи Редбърд

-Чакайй..имамм.. - усмихнах се.
Направих заклинание и на масата се появиха две банки кръв!
-Е?Мисля че задобрявам.
Усмихнах се доволно!

Александра МакКуин

-Определено си супер!-отворих едната банка кръв и я сипах в една чаша.-Мерси,иначе щях да умра от глад ако не бе ти!Не си бях помисляла,че е възможно да измагьосаш кръв!-засмях си и глътнах ядна юнашка глътка кръв.

Зоуи Редбърд

-Не мога да разбера как пиете кръв! - засмях се.
-Е?Някакви планове да имаш?
Погледнах я въпросително..Стомаха ми къркореше..ядяха ми сее..палачинки..посочих с пръст и на масата се появи чиния с палачинки..Хапнах си сладкоо..

Александра МакКуин

-Ами знам ли!Сякаш не мога без кръв!Тя е като палачинки за мен!-засмях се и отпих още една юнашка глътка.
-Всъщност мислих да се прибера у дома и да кисна цял ден там!Имам да изпращам едни документи до Москва,но ще свърша до обяд!Ти имаш ли някакви планове със Зоуи?

Addison.

Стигнахме и отворих вратата. На дивана имаше момиче, което спеше предполагам приятелка на сестра ми. Отидох в кухнята. Беше там с още някаква нейна приятелка.
- Момиченце малко, направи ми една чаша с кръв за да се успокоя малко и да не изям теб. - казах на сестра ми сериозно

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next