Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 11 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

251 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 08 Юни 2012, 06:42

Addison.

Както предния път, в който се опитвахме да го направим нещо ме отблъсна.. Станах и го погледнах с поглед, който казвах "съжалявам" .. Обух набързо обувките си, взех пари и тръгнах на някъде оставяйки го сам в МОЯТА къща. Нямаше какво толкова да направи.
- Няма да стане, колкото и да се опитвам. Не мога да си се представя с друг, мамка му. - Казах сама на себе си и тръгнах по пътя

"

252 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 18 Авг 2012, 10:33

Зоуи Редбърд

Реших да се отбия при сестра ми .. имаше да ѝ казвам някои неща,а и отдавна не я бях виждала.
Взех си един душ набързо и реших да побързам,защото може да е отишла някъде.Излязох от банята и се облякох набързо.Взех чантата си и тръгнах.Реших да повървя пеша .. все пак тя живееше на две преки от вкъщи .. е не точно,но нещо такова.
Накрая стигнах пред дома и и звъннах на звънеца.

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

253 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 18 Авг 2012, 11:13

Addison.

Стоях с купа пуканки пред телевизора, тъй като никъде не ми се излизаше, и разглеждах каналите с надеждата да намеря нещо интересно. Видях, че дават любимия ми филм, но той беше към края си. Направих нацупена гримаса и смених канала. Когато вече бях напълно отегчена, на звънеца се звънна. Дени я нямаше така, че може да си е забравила ключовете. Отворих врата и се изненадах, когато видях сестричката ми там.
- Зоууууииии ! - изписках и се метнах да я гушна. Силно я стиснах и я поканих вътре.

"

254 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 18 Авг 2012, 11:56

Зоуи Редбърд

Роуз отвори вратата и изглеждаше много изненадана ..
- Ро ! - гушнах я и аз.
- Как си,сестричке ? Липсваше ми !
Влязохме вътре и се настанихме на дивана.Отдавна вече не живеех при сестра ми,но всичко ми беше толкова познато и ми носеше толкова спомени.

255 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 18 Авг 2012, 12:19

Addison.

- Мислех да ти кажа да се чувстваш като у дома си, ама явно няма нужда от това. - засмях се и затворих входната врата.
Отидох и седнах до Зоуи.
- Как си, Зи? - усмихнах и се - Как така се накани да дойдеш да ме видиш, изненада ме.. - Нещо за пиене, за хапване ?

"

256 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Съб 18 Авг 2012, 23:55

Зоуи Редбърд

- Всъщност не съм закусила тази сутрин .. - тя знаеше,че имам предвид кръв .. усмихна се и отиде към кухнята .. след това се върна с две чаши кръв и ми даде едната.
- Как реших да те посетя ? Амии .. липсваше ми ! - усмихнах се.
Отметнах косата си на една страна,за да ми е по - удобно.

257 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 19 Авг 2012, 03:58

Addison.

Усмихнах се на това което каза и пресуших чашата си.
- Ти също ми липсваше, моя малка сестричке. - казах и и лепнах една целувка по бузката. - Е хайде де, разказвай как си,как върви ? Гаджета, пиянски истории всичко искам да чуя. - засмях се
Взех дистанционното и пуснах някакъв музикален канал просто ей така за фон.

"

258 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 19 Авг 2012, 07:10

Зоуи Редбърд

- Живота ми напоследък е толкова скучен,че няма на къде повече. - засмях се. - Гаджета .. ами .. за сега само г-н Найт,но и него не съм виждала скоро .. знаеш той стана ловец в Тулса и .. както и да е.Пиянски истории ? Амии .. не точно. Но стига сме говорели за мен .. при теб как е ? - усмихнах се.
Пресуших чашата си и облизах зъбките си,за да не остава кръв.Оставих чашата на масата и се облегнах назад.

259 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 19 Авг 2012, 11:39

Addison.

- Ъх .. ами аз мисля, че скоро трябва да отида на работа, да определено ;д .. Гаджетата ;д .. ъх ами ;д, забих Мейсън - спах с него и после просто си заминах, това беше отдавна де, но ти не го знаеше ;д.. Иии имах някакво моментно увлечение по Джейк Смит, доколкото знам не го познаваш. А колкото до пиянските истории, отдавнаааа съм нямала такива. - засмях се и се наместих по-удобно на дивана.

"

260 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 19 Авг 2012, 12:18

Зоуи Редбърд

- Мейсън ? Мейсън Моран .. ? Единствения останал човек от детството ми. - засмях се. - Така .. де .. първия ми .. А доколкото до .. Джейк .. познавам го .. наскоро се спречкахме леко .. така де .. правехме го докато .. както и да е това не е важно .. зарязах го гол в хотелската стая и си тръгнах .. - засмях се.
Малко беше странно със сестра ми да имаме общи .. забивки така да ги наречем ;д но какво да се прави .. градът е малък .. момчетата също ..

261 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 00:34

Addison.

- Ъъъ да същия Мейсън .. - засмях се. - Ама ти сериозно ли си го оставила гола в хотела? - засмях се отново и взех една възглавница и я гушнах. - Ти въобще не си добре сестра ми, мисля, че трябва да отидеш да се прегледаш. - нова вълна на смях ме заля. - Предполагам, че щом е бил гол е бил и възбуден.. защо си го оставила така, по дяволите? - погледнах я и отново не можах да се сдържа...

"

262 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 08:53

Зоуи Редбърд

- Той си го заслужи .. - засмях се.
Не ми беше много смешно когато това стана .. бяхме се скарали .. но сега просто толкова ме избиваше на смях.
- Ооо .. не добре съм си .. повярвай ми .. просто .. някои мъже са такива съкровища,че просто ти иде да ги заровиш .. - отново се засмях.

263 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 10:43

Addison.

- О, аз мисля, че знам това. - засмях се - Мисля, че знаеш за случая с Валентино, да .. той е такова съкровище. - вече не ми беше криво за него, напротив.. Радвах се, че вече не е в живота ми за да има място за нови и нови изживявания.
- Излиза ли ти се някъде или предпочиташ да си пуснем да гледаме някакъв филм.. или - замълчах. - Въобще какво всъщност ти се прави ? - ухилих се

"

264 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 10:47

Зоуи Редбърд

Говореше за Валентино съвсем спокойно .. явно най - накрая го беше преживяла .. гордеех се с нея.Тя наистина го обичаше.
- Каквото ти кажеш .. все ми е едно .. - засмях се.
- Нали ти си по - голямата ? Защо аз да си мъча мозъчето ... по - старите са по - мъдри .. - засмях се отново,защото знаех,че така я дразня.

265 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 10:51

Addison.

- Първо млада госпожице, въобще не съм стара.. В разгара на младостта съм за разлика то теб, келешче такова. - засмях се и и намигнах. - И второто, което е мисля да се изрусявам за да ми ходи на акъла, а ти ми говориш, че съм била по- мъдра от теб. Не, моя малка сестричке бъркаш се - засмях се отново - Мисля, че след като ти си ми на гости, ти ще кажеш какво да правим /;д/ - хванах колената си и зачаках

"

266 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 10:58

Зоуи Редбърд

- Цели две години си по - голяма от мен .. и ми твърдиш,че не си стара .. - засмях се.
- Та .. ти вече си баба .. - захилих се отново.
Роуз ме подгони с възглавницата която до преди малко гушеше .. гонехме се известно време около кухнята и хола .. след това седнахме да си починем ..
- Е,какво ще правим ? - засмях се.

267 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пон 20 Авг 2012, 11:18

Addison.

След седянето продължавах да се заливам от смях и не можех да и отговоря на въпроса. След известно време спрях и съвсем неочаквано я цапардосах с възглавницата.
- А сега я ми кажи кой е баба? - засмях се отново и я ударих втори път.
След това се спрях и отново се върнах в старото си положение, а имено гушнала възглавницата.
- Не знам, нямам си никаква идея. - отговорих и най-накрая на въпроса

"

268 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 21 Авг 2012, 07:39

Зоуи Редбърд

Не спирахме да се смеем .. накрая тя ми отговори ..
- Не знам, нямам си никаква идея.
- И аз .. - започнах отново да се смея.
Придърпах другата възглавница и ударих Ро по главата с нея ..
- Това .. е за одеве .. - нова вълна на смях ме заля.

269 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Вто 21 Авг 2012, 11:41

Addison.

- Оф, оф, оф келеш такъв.. - засмях се - Знам, че обичаш да си играеш игрички, все пак си детенце още, ама прекаляваш вече. - засмях се отново и взех възглавницата от нея. - Предлагам ти да идем в някой бар и без друго скоро не съм излизала не бих отказала едно мартини. - намигнах и - Съгласна ли си? - повдигнах веждата си и зачаках нейния отговор като се изправих.

"

270 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 23 Авг 2012, 06:43

Зоуи Редбърд

- Добре ... како .. - засмях се.
Тя мразеше да ѝ казвам "како" чувстваше се прекалено стара .. или причината беше друга .. както и да е ..
- Проблем ! Нали съм детенце .. как ще ме пуснат в бар ? .. Ти ще минеш за майка .. ;dd
Естествено,че щяха да ме пуснат все пак работя в бар .. но сега трябваше да я дразня .. отдавна не се бяхме забавлявали така ..

271 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Чет 23 Авг 2012, 09:30

Addison.

- Оф, че си лигла. Хайде ела да се нагласим и да тръгваме, ако искша ще ти дам някой от моите дрехи. - усмихнах и се и я задърпах нагоре по стълбите.
Влязох в стаята си, беше разхвърлено, но Зоуи ми беше свикнала така, че не се притесняваш. Отворих гардероба си и отново бях пред дилемата какво да си облека.
- Помощщ.. - обърнах се към Зоуи - какво да си облека ? - изхилих се и паднах драматично на земята

"

272 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 24 Авг 2012, 01:21

Зоуи Редбърд

Огледах гардероба ѝ.
- Хмм .. не знам .. може би .. това .. или .. това .. не знам .. - изкарах още хиляди дрехи ..
- Сестра ми .. не знам наистина .. - засмях се.
- Ноо .. аз мисля да облека това .. - усмихнах се.
Ро се съгласи .. и започна да оглежда дрехите,които бях разхвърляла ..
Преоблякох се набързо и започнах да ровичкам в гримовете на сестра ми ..
- Къде ти е черния молив .. и очната линия .. - попитах я.
- Намерих ги ! - Настаних се пред тоалетката ѝ и започнах да се гримирам .. сложих си и червило ..
- Така добре ли е ? - попитах я .. - .. но .. мисля да сменя роклята ..

273 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 24 Авг 2012, 13:13

Addison.

Дрехите, които сестра ми беше "изхвърлила" не леглото бяха наистина, наистина много . Видях една черна рокличка без презрамки, с дължина горе/долу до средата на бедрото, която адски много обичах. Към нея добавих черни обувки на висок ток. Сестра ми ме пита дали е добре така гримирана. Обърнах се към нея и се приближих. Взех една суха кърпичка и леко я допрях до устните и за да изтрия малко от червилото и.
- Така вече е добре, а колкото до рокличката ти стои добре.
Облякох роклята, която си бях избрала. Набързо изправих косата си и я оставих да се спуска свободна до средата на гърба ми. Сложих спирала малко черен молив, малко червило за цвят. Пръснах се с парфюма ми и бях готова.
- Готова съм. - известих малката красавица

"

274 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 24 Авг 2012, 23:01

Зоуи Редбърд

- И аз .. мисля.
Започнах да ровя в чантата си .. телефон .. тук .. протмоне .. тук .. цигари .. тук .. добре всичко важно беше тук.
- Ро .. в кой бар ще ходим ? Нали ще е някой в който може да се пуши .. - засмях се.
Мисля,че тя не знае,че отново пушех ..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11