Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Зоуи Редбърд

-Да,ще ходим в Дубай за един ден..малко разходка.
Усмихнах се.
-Лелее Паула като се прибере ще ми чете конско!Майкоо..

Иии..Паула се пребра..направих и една банка кръв за да се успокои малко..
-Заповядай сестричке моя.. - подмазвах се..

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Александра МакКуин

-Мисля,че е време аз да тръгвам!Чака ме тежък ден!Е,приятен ден момичета!-усмихнах им се и си тръгнах.Ох,дано да станеше тъпата сделка и всичко да минеше нормално и добре.Въздъхнах и си заминах.

Зоуи Редбърд

-Чао,Джен.. - усмихнах се.
-Како...викай по тихо щтото Зоуи спи.. - засмях се тихо..
Беше ми ядосана ама кво да се прави..едно конско кво толкова!
Смеех се на мислите си а после погледнах Паула и и направих миличката усмивка!

Рейчъл Бери

Стигнахме бързо до дома на Паула. Наложи се да подтичвам ,за да я настигна. Когато влезнахме у тях видяхме едно момиче да спи на дивана в хола и се отправихме към кухнята подпрях се на плота и погледнах Паула. Тя едвам се сдържаше да не се разсмее ,но беше решила да се кара на Алекс ,затова аз реших просто да поседя тихо отстрани ида наблюдавам.Приятелката на Алекс се извини на бързо и си тръгна. Надявах се да не и се кара много.

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

Addison.

Изпих я на един дъх. Прочтох мислите и. Едно конско, ще и дам аз на нея едно конско!
Ей келеш дребен - обърнах се към сестра ми аз - За това ли навърши 18 да ходиш да налиташ на стиптизьори.-сдържах смеха които напираше в мен - И няма да е само едно конско !

"

Зоуи Редбърд

Забравих че е вампир..Засмях се..
-Признай си всеки момент искаш да избухнеш в смях.. - засмях се още веднъж..
-А и междудругото какво да кажем за твоите приключения по баровете.. - засмях се.
Направих и още една банка кръв..
-Пийни си.Седни и се посмей на воля.
Засмях се и си сипах вода!

Addison.

Леле, този келеш ми лазеше по нервичките.
- Ама ти май още не си изттрезняла- изпих и другата банкя с кръв.
Вече бях наистина сериозна. Погледнах Рейчъл която стоеше и едва сдържаше смеха си след като сестра ми каза за моите нощи по баровете. После се върнах пак на Алекс..Успокоих се и почнах с спокоен тон:
-Алекс виж, не искам да се правя на лоша сестра. Знаеш, че не мога но просто това е глупаво да те има по вестниците. Не помниш нищо от вчера нали?

"

Зоуи Редбърд

-Амии..може да се кажее..
Погледнах настрани..
-Междудругото получи ли подаръка ми? - направих отново милите очички
и започнах да мигам.. Опитвах се да сменя темата..

Addison.

- За какъв подарък става въпрос и дай по бързо, че Рейчъл ме чака - погледнах я и се усмихнах. Вече значително се бях успокоила и вече бях минала даже на вода. Интересно ми беше какъв подарък е намислила тази малка шматка. Ако трябваше да ме изненадва нека, и без друго нямах желанието да се ровя в извратения мозък на сестра ми

"

Зоуи Редбърд

-Пфф..не са ли ти пратили доставката?
Пратих на сестра ми малко зайче..Но ето че не го е получила..Може пък да и подаря една китара .. засмях се тихо..
В свободна държава сме а сигурно тя отново ми четеше мислите.

Addison.

- Не съм получавала нищо. Обаче ние май ще вървим. - казах аз и се усмихнах
Станах и казах:
-Внимавай какво правиш ! Хайде Рейчъл да се връщаме. - усмихнах се
С Рейчъл щяхме да ходим пак у тях.

П.С Рейчъл пиши в къщата ти ;дддд

"

Зоуи Редбърд

-Чаоо... - усмихнах се
А сега на заслужената ми почивка за Дубай.
-Зо?Спиш ли?
Майй ще си кисна тук до 12. Зо спеше..

Kat Wolf

Охх...събудих се с ужасно главоболие...и махмурлук...Жадувах за две три банки кръв...но това нямаше да ми даде сила...за секунда се замислих дали да не изям Алекс...като си го помислих се засмях с глас...алекс ме чу и дотърча в стаята..."Дай ми шест банки с кръв" казах аз на Алекс...тя ме погледна учудено но аз просто и се усмихнах и и намигнах..."Какво? Имам нужда от енергия...не съм хапвала никого от...месец!" казах аз а Алекс направи погнуслива гримаса..."Не си хапвала никого!? Това прозвуча гадничко!"-Алекс каза докато вадеше от хладилника банките с кръв. Тя донесе кръвта аз започнах да пия сякаш беше портокалов сок...но портокаловия сок никога няма да може да ми даде такава сила каквота може кръвта...
-Ъхх...-промълви Алекс и се обърна на другата страна...
След десетина минути вече бях приключила със закуската...
-Тръгваме ли? -попитах аз
-Да...готова съм!

Зоуи Редбърд

-Ще бъде един чудесен ден .. - усмихнах се на Зо
Взех багажа ..
-Ти готова ли си? ..
Погледнах Зо въпросително .. и внезапно се сетих ..
-Забравих най важното ..
Направих заклинание и мечо Фреди се появи в куфара ми .. усмихнах се на Зо ..
-Е? .. Тръгнаме ли? ..

Kat Wolf

-Охх този мечо Фредии...-казах аз
Алекс само се усмихна...Чакай че си забравих телефона в другата стая...
Отидох там...телефона лии? Бях забравила любимото ми зайче...зойо Оскар...Взех го и бързо го напъхах в куфара си без Алекс да види...поне предполагах че няма да види...
-Така лиии? А ми се смееше за мечо Фредии!? -захили се тя
-Хайде Зайо...-казах аз и го "хванах за ръчичка"
Алекс се хилеше като луда..."Още ли го пазиш?" попита Алекс...Това бяха играчките които си разменихме в първи клас и се заклехме че няма да ги оставяме НИКОГА...
-Ами ти как мислиш? -засмях се аз...
След половин час стигнахме на летището...пътувахме към седем часа но по време на пътя беше супер забавно...играехме си с плюшените сякаш отново бяхме на пет...и ето пристигнахме в моя "град на мечтите"... Дубай...

Валентино Купър

След, като бях излязъл от вкъщи се бях спънал в едно камъче, паднах на земята, но все някак си оцелях, при ударът, паднах на ръцете си и в този момент се сетих за една Паула Джеймс, която познавах, дочух, че е дошла в градът и реших да я навестя... На по път няколко млади пенсионера на около 89 години ме опътиха за нейната къща, най-накрая успях да стигна до нея.... Натиснах бутончето на звънеца, като не го пуснах, че да звъни по продължително... Имах много важна новина, която трябваше да и кажа ....

Addison.

]b]Тъкмо бях решила да си почивам, когато на звънеца се звънна. Беше доста продължително, и реших че може да е някой съсед. Леле, защо звънят като на пожар.
- Къде е пожара, за бо.... - казах аз като отварях вратата гледката ме замая.
Това беше Валентино, Валентино Купър. Какво, по дяволите искаше той от мен? Защо трябваше да се връща отново.
- Валентино? - викнах леко аз като се загледах в красивите му очи - Какво, за бога търсиш тук?
Сякаш замръзналото ми сърце отново заби и зажадува за човека който стои пред мен. Не! Не и сега не отново ![/b]

"

Валентино Купър

-Ами минах да те навестя ... - Погледнах леко надолу, защото бях леко засрамен, хванах я за дясното рамо и я погледнах в очите, като първоначално започнах да бръщолевя някакви глупости, които дори аз самият не разбирах... Но изведнъж я погледнах сериозно и исках да и кажа истината в очите, по-сериозен не бях през целият си живот, едва ли щеше да ми повярва, но трябваше просто да и кажа.....
-Паула ....
-Ти .... ти си бременна от мен... ;х

Последната промяна е направена от Валентино Купър на Чет 01 Сеп 2011, 14:30; мнението е било променяно общо 1 път

Addison.

Стария Валентино, винаги се базика.
- Влизай - казах аз като се засмях - Стига глупости, хайде казвай какво има? - погледнах го сериозно
Защо ръсеше простотии сега? Явно на него му беше много забавно. Засмях се отново леко, е явно и на мен ми беше. Пробвах да му прочета мислите, но отново не стана. Той беше единственото същество на което не можех да се ровя в мозъка
.

"

Валентино Купър

Тя ме покани, аз влезнах в къщата и, като и двамата седнахме на диванът и аз я погледнах сериозно, като и казах:
-Ами виж сега, не съм бременен, шегувах се ....
-Ти си бременна ...... за това ти закъснява цикъла ..... Знам, че ти се струват странни тези факти, но имам достоверни изсточници, които ми казаха това.....
-Едни мухи.... Цека и Стефка, до сега не са ме лъгали .... Тъй, че един от нас двамата е бременен, да се разбираме кой ? ;д

Addison.

- Да не си пиян, бе. Или болен? - казах аз и пипнах челото ми
Направих се че си опарих ръката и казах:
- Ще спреш ли с простотиите най-накрая и да ми кажеш за какво си тук или просто да отида в другата стая? - усмихнах се иронично.
Много се дразнех като почне с прекалените си простотии..

"

Валентино Купър

-Пих... вода от тоалетната и не ми се отрази добре, извинявай ...
-Сега сериозно, ами не знам дочух, че си тук и реших да те мина да те видя... ъъъ така де да миня да те видя....
-Как си, какво правиш в този град, защо се премести тук, преследваш ли ме ....
- С какво се занимаваш не съм те виждал от колко време ? оххххх питай нещо и ти де, ама май нещо съм превъзбуден ...

Addison.

Взех чашата с вода от масата и го зялях с нея. С тоя и ме гледа като ударен.
- Така охладих ти страстите. Ами добре съм и не за бога не те преследвам. Сам видя , че се изненадах като те видях. Даже не знаех, че си в този град пък и не си ми притрябвал, че да те преследвам. - казах аз. - Не си ме виждал от близо година и с нищо не се занимавам обикалям насам натам - продължиш аз се засмях - По добре ли си след ледената чаша с вода?

"

Валентино Купър

-А ми чашата с вода ли, да може да се каже, но все пак може и ти да ме преследваш и актьорството просто да ти се отдава де да знам ...
-Ох не знам не ми обръщай внимание за миналите реплики нещо наскоро май се разболявам, имам прекалено много енергия в себе си, а не съм свикнал да стоя на едно място без да върша нещо или без да се разправям с някого знаеш ме ....
-Ta сега сериозно как я караш, добре ли си финансово и прочие, някой закача ли те ?

Addison.

- Слушай сега, всичко ми е окей.Никой не ме закача финансово съм си добре и това е - казах аз и се усмихнах мило - В прочем искаш ли нещо за хапване или за пиене? - попитах го
Не можех да повярва, че го виждам след толкова много време. Въобще не се беше променил, имаше си чара, чувството му за хумор също не беше мръднало с две думи стария Валентино.

"

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next