Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 11]

1 Къщата на Роуз Хейл и Деница on Нед 28 Авг 2011, 11:12

Addison.

First topic message reminder :

Последната промяна е направена от Роуз Хейл на Съб 11 Фев 2012, 15:14; мнението е било променяно общо 7 пъти

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Валентино Купър

-Ами на попът се бях пребил ии точно сега няма да откажа нещо за хапване, не ме питай какво предпочитам знаеш, че съм всеяден и обичам пояти всякакъв вид храна.....
-Също така можеш да донесеш по един сок, защото ми е пресъхнала устата, благодаря . - Усмихнах се и зачаках ....

Addison.

- Ела поне с мен да не ми е скучно ! - казах аз и го дръпнах за ръката - А, междодругото искаш ли сухи дрехи? - попитах докато дърпах към кухнята - Сядай някъде.
Отворих хладилника и извадих някакви продукти за да му направя сандвич, нищо друго не ми се правеше сега. Когато беше готов сипах чаша сок и му ги подадох.
- Тук, ще ядеш ! - казах аз и се засмях
Звучах като някоя лелка. Той огледа сандвича и го захапа
- Харесва ли ти?

"

Валентино Купър

Отхапах от сандвичът, като след това отпих от шоколада, задействах температурата на тялото си, като дрехите по мен изсъхнаха, вече сандвичът го нямаше, допи сокът и я погледнах:
-Разбира се, но се сещам за нещо, което можеше да ми хареса още повече.... - След, което просто се усмихнах и заплакнах чашата на мивката и я оставих да съхне.

Addison.

- Какво е то? - попитах с недоумление
Отидох отново до хладилника и започнах да търся къде са ябълките. Намерих едни изглеждаха ми апетитни. Подадох му една
- Дръж- викнах аз
Отхапах от ябълката, седнах върху масата и зачаках да чуя отговора му.

"

Валентино Купър

Хванах ябълката, като също така и аз отхапах от нея и я погледнах как се беше излегнала върху масата....
-Ами, мисля, че можеш да се досещаш, знаеш, че в повечето случай го казвам с завъртулки, ха ха - Казах аз и се усмихнах.

Addison.

Отново не схващах за какво говори.
- Не сериозно не зацепвам за какво говориш - казах аз
За пореден път се опитах да нахлуя в мозъка му, но отново без резултат. Легнах на масата и загледах тавана. След около 10 минути мълчание си обърнах главата към него
- Е ще ми кажеш ли?

"

Валентино Купър

Отхапах отново от ябълката, като я погледнах:
-Ами не мисля точно....
-Не знам, теб така не ти ли доскучава сам сама в тази къща ?
-Всъщност сама ли живееш ииииииии скучно ли ти е ?

Addison.

- Със сестра ми живея, не я виждам по цял ден и да определено умирам от скука -смених позата си като седнах по турски.
- И какво сега ще ме оставиш с незадоволено любопитство. - казах и повдигнах едната си вежда и погледнах в него.
Интресно ми бешекакво си мислех, как може да не мога да прочета мислите му. "Мамка му" изрогах на ум

"

Валентино Купър

Приближих се до нея, като и прошепнах в ухото:
-Изгаря те от вътре да разбереш какво си мисля нали? - След, което се отдръпнах малко от нея колкото да ми вижда лицето и и се усмихнах наивно, като я предизвиквах да си мисли какви ли не глупости.

4 реда!
Администратор

Addison.

Тъкмо отхапах от ябълката си, когато Валентино се приближи до мен и ми започна да шепне в ухото ми. Одръпна се, но само колкото да мога да виждам очите му. Кимнах безмълвно, гласа ми щеше да ме предаде за това просто си помогнах с жестове.
- Обаче, тази наивина усмивка няма да помогне. - казах и се засмях тихо - Хайде, кажи ми. - бутнах го с ръка леко назад

"

Валентино Купър

След, като тя ме блъсна леко назад, аз отхпах от ябълката, като и казах:
-Ами не знам досети се сама... - След, което отново и се настаних в холът, като седнах на диванът и включих телевизорът и се направих, че се бях загледал в това, което даваха по рекламният канал ..... Наистина Паула си беше същата, като преди, също като мен де, любопитна както винаги ....

Addison.

- Ужасен си ! - викнах аз от кухнята и се засмях
Забърсах масата на която, той беше ял и налях чаша студена вода. Отидох в хола и господинчото, се беше опърнал на дивана, така че за мен да няма място и гледаше някаки реклами.
- Би ли се мръднал? - попитах аз и отново вдигнах веждата си и сложих ръце на тънката ми талия.

"

Валентино Купър

Погледнах я как беше сложила ръце на талията си и и отговорих:
-Ами не мисля да правя такива движения в скоро време, тъй, че отговорът ми е не..... - Със сигурност успявах да я дразня, но това ми беше и целта де, да я дразня така, че да и харесва, но да не я вбесявам за да не почне да ме бие ;д...

Addison.

- Пак ли искаш да усетиш хладината на водата? - попитах и се засмях
Стоях и потропвах леко с крак, а той се правеше че не ме вижда и продъжли да си гледа рекламите. Исках да седна някъде. Тръгнах към него и му седнах на корема, все едно сядах на удобно канапе. Аз също се загледах в телевизора. Крастосах ръце пред гардите си, облегнах се назад и зачаках да каже нещо.

"

Валентино Купър

-Надявам се да ти е удобно, не се притеснявай, чувствай се все едно си си седнала на канапето ;д ... - Дишах си нормално, ама така не ми беше удобно с друг човек на коремът ми, започнах да се въртя на ляво на дясно и изведнъж тя падна от коремът ми на земята, а аз започнах лекичко да и се присмивам ....

Addison.

- Е, ама не се спря - викнах
Въпреки че мен не може да ме заболи се чувствах не удобно. Той отново се зазяпа в телевизора и аз това и чаках. Рязко го дръпнах за ръката и той падна до мен. Това не го беше очаквал явно. Беше паднал по корем, а аз доволна от себе си се подсмихвах.

"

Валентино Купър

Изведнъж тя ме дръпна към нея, като и аз паднах от дивана на подът, колко очаквано от нейна страна, но все пак, започнах да крещя с цяло гърло:
-ООООООооооооооооооооох, Аууууууууууу, как болиииии, мамка му, умирааммм ......... - превивах се целият от болка, а всъщност нищо ми нямаше ... Дали щеше да я подразня или се правех и аз на интересен дори и аз самият не знаех...

Addison.

Обърнах се с гръб към него и започнах да се смея тихичко.
- Ще спреш ли да се "превиваш" от болка ?- казах аз и го тупнах леко по крака
Продължих да си се смея и да стоя с гръб към него без да знам какво прави зад мен и дали е спряхл да се прави на наранен. Отпих от чашата с вода и я върнах обратно на масата.

"

Валентино Купър

Тя ми каза да спра да се превивам от болка е добре щях да го нарпавя от легналото положение на земята минах в седнало положение, като я пипнах по носът и казах:
-Боц - След, което я загледах сериозно в очите, като устните ми не помръдваха, чат пат ушите и миглите, но иначе я гледах много сериозно....

Addison.

- Боц - казах аз и повторих движението ми
Спуснах показалеца си по устните му, задържах го за малко там и махнах ръката си от лицето му. Също го погледнах сериозно и някак предпазливо.
- Сега ще се гледаме ли какво? - попитах аз
Свих краката си пред гърдите си и ги обвих с ръце, като не отмествах поглед оточите му.

"

Валентино Купър

-Ами не знам, освен ако ти нямаш някакво по-добро предположение ... - Дали трябваше да я целуна след, като докосна устните ми с пръст, охх как не ме биваше в мисленето такъв си бях от малък .... Мале ма съм глупав, трябваше да я целуна, изпуснах шибаният момент, не отлепях очите си от нейните, като я попитах:
-Хрумна ли ти нещо по-добро ?

Addison.

- Мне, нищо не ми идва на ум. - направих физиономия на малко момиче, което не може да измисли игра.
Той продължаваше да ме гледа втренчено, имах чувството че даже не мига. Без да съм усетила съм спряла да дишам. Поех си бавно дъх, въпреки че не ми беше нужен.
- Ами на теб? - казах и повдигнах вежда

"

Валентино Купър

Начинът по който повдигаше вежда понякога ме дразнеше, но във моментът даже ми беше забавно, някак си всякаш сама веждата подскачаше и искаше да избяга на друго място ... Какви идеи ли ми хрумваха точно в момента, когато я гледах, хмм дали да споделя няколко или не, амии не виждах смисъл за това, като все още не бях отлепил поглед от нея и казах:
-Не ми хрумва нищо да го ева....

Addison.

- Стига псува, мамка му ! - казах и се засмях
Качих се на дивана, като легнах така че да няма място за него. Въпреки че само ако поиска, може да ме измести без проблем.
- Хайде напъни си малко мозъка и измисли какво да правим защото почва яко да ми доскучава

"

100 Re: Къщата на Роуз Хейл и Деница on Пет 02 Сеп 2011, 15:06

Валентино Купър

Да честно казано и на мен ми доскучаваше, но не исках да си призная пред нея...:
-Ами първо на първо, не псувам казах "Да го ева" това означава, че ги пращам при Ева за наказание, е виж ако бях казал "Да го еба" щеше да е друго, но аз не съм казвал "Да го еба" за това, не можеш да кажеш, че съм псувал ! - След, като го казах, легнах върху нея на дивана и не помръдвах ...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next