Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

2 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 05:14

Addison.

Просто станах и тръгнах без нищо да казвам. Вече бяхме почти пред у тях. Бях се успокоила и усмивката на лицето ми не беше менте. Качихме се горе и влязохме.
- Виж, извинявай за преди малко просто не знаех какво ми стана. - казах аз и я гушнах.
Надявам се да не ми се сърди въпреки, че тя почти не можеше да ми се сърди.

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

3 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:08

Рейчъл Бери

Бар "Мистик" беше близо до домът ми ,затова решихме да отидем у нас. Забелязах ,че Паула се поуспокои и се зарадвах. Добре ,че и мина бързо. Не знам точно какво я изнерви в бара , но знаех ,че ако иска да ми каже ще ми каже ,затова реших да не питам направо.
-Заповядай -поканих я вкъщи. - Изглежда Хейли не се прибрала още - казах след като светнах лампите в хола.Паула ми се извини за случилото се по-рано и ме гушна . Нямаше как да и се сърдя все пак ми беше най-добрата приятелка. Пък и сигурна съм,че има основателна причина да се ядоса , защото тя не е такава. Трудно може някой да я ядоса ,но когато това стане става опасна.
-Искаш ли нещо за пиене или ядене? - попитах след като се настанихме на дивана в хола.

4 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:13

Addison.

- Знаеш, че не обичам да ям много, но ми донеси една чаша вода моля те - казах аз и се усмихнах
Рейчъл тръгна към кухнята и след малко се върна с две чаши вода. Бях седнала на дивана в хола. Интериора на къщата много ми харесваше. Рейчъл ми подаде чашата с вода.
- Мерси, междодругото къщата ми харесва - казах аз и се усмихнах
- Чувствай се като у дома си - каза Рейчъл
- Аз винаги се чувствам така - засмях се
Рейчъл взе дистанционното и пусна някакъв музикален канал след като седна до мен на дивана.

"

5 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:27

Рейчъл Бери

Паула искаше само вода , затова изтичах до кухнята и взех две чаши с вода. Тя хареса интериора ми и аз много се зарадвах ,защото положих много усилия да се получи добре. Пуснах телевизора като обикновено на музикален канал , но нещо не ми хареса каква музика пускаха ,затова се обърнах към Паула:
-Искаш ли да гледаме някои филм? Имам няколко ДВД-та с интересни филми. Няколко комедии , мисля ,че имам даже страшен филм. -казах и подадох на Паула ДВД-тата - Ако пък искаш може просто да си говорим?

6 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:33

Addison.

- По съм навита за говорене - Казах аз
Тръгнах да оставям двд-тата на масичката и видях днескашния вестник. "Две момичета се напиха и налитаха на стрептизьорите" погледнах снимката. Леле това беше сестра ми Алекс. Стана ми смешно, но и се ядосах
- Рейчъл, виж сестра ми. - казах аз и посочих вестника

"

7 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:45

Рейчъл Бери

Погледнах вестника и започнах да се смея.
-Извинявай - казах на Паула - просто ми стана смешно. Не сме единствени с луди истории ,които правят глупости като аз се напия. - продължих да се смея . Паула ме погледна сериозно ,тогава пак погледна статията и започна да се смее с мен.
-Явно вървят по нашите стъпки - казах на Паула, а тя продължаваше да се смее. -Но мисля ,че в архива ни няма стриптизьори. Така ,че май имаме и да наваксваме- добавих през смях.

8 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 30 Авг 2011, 12:49

Addison.

- Хайде тръгвай - дръпнах я за ръката аз - Отиваме в нас, да видя малката саблазнителка къде е ! - казах през смях аз
Щях да я навикам така хубаво, но не знам дали щях да успея като се има на предвид колко смешно ми беше..

П.С ще пиша в моята къща

"

9 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 31 Авг 2011, 03:37

Рейчъл Бери

Едвам се сдържах да не се разсмея през цялото време докато бяхме у Паула . След като излязохме от тях започнах да се смея .Паула само ме погледна и започна и тя да смее. Стигнахме до нас за по малко от 10 минути. Щом влязохме у нас се провикнах:
-Хейлс , вкъщи ли си? - но отговор не последва - Явно сестра ми още е навън . Може би прави щуротии и тя ще е на заглавната страница на вестника утре. - казах и се засмях - Хубаво конско и спретна на Алекс- казах като повдигнах падналия на земята вестник.Седнахме на дивана и аз пуснах телевизора на някакъв музикален канал.

10 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 31 Авг 2011, 03:52

Addison.

- Ние хубаво се забавляваме, но никога не сме излизали по вестниците. Наистина се ядосах, а ти шматко едвам едвам не се разсмя - казах аз и пернах леко по рамото.
Пуснаха любимата ми песен и аз я усилих силно.
- Донесиии ми водаа - извикахх аз !
Рейчъл се запъти отново към куухнята

"

11 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 31 Авг 2011, 11:59

Рейчъл Бери

-Извинявай - опитах се надвия музика малко неуспешно - Просто ми беше забавно ,колкото и да сме луди сме по-кротки от сестра ти явно.
Изтичах до кухнята и взех две чаши и шише с вода . Върнах се в хола ,а Паула се беше разтанцувала и ме викна да танцувам с нея.
-Обожавам тази песен - провикнах се и двете се развихрихме в танци.След като свърши песента двете се излегнахме на дивана ,подадох чаша с вода на Паула:
-Заповядай - тя все чашата и я пресуши на един дъх.

12 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 31 Авг 2011, 12:15

Addison.

- Ох, това не е като кръвта но става - казах аз и оставих чашата на масата.
Реших да видя на къде е малката ми сестричка. Влязох и в мозъчето "Леле, колко е красиво тук. Дубай било голяма прелест"
- Дубай? - казах аз изтерично

"

13 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 31 Авг 2011, 12:28

Рейчъл Бери

-Нямам банки с кръв, но специално за теб трябва да се подготвя за другия път- казах и се засмях. Погледнах Паула ,която беше много сериозна и съсредоточена. Това означаваше само едно , проверяваше мислите на някого и предполагах ,че това е Алекс. Изведнъж Паула възкликна "Дубай" и аз се стреснах:
-Кой е в Дубай? Алекс ли? - казах учудено

14 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 02:07

Addison.

- Мда, същата..- казах аз привидно спокойно, но отвътре ме беше яд.
Какво щеше да и стане поне да звънне, или да пише. Или пък да ми беше казала още като и се карах за стиптизьорите. Оф, това момиче щеше да ме побърка..
- Както и да е, сега какво ще правим?

"

15 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 11:18

Рейчъл Бери

Паула изглеждаше привидно спокойна, но знаех ,че се ядосваа ,затова ,че Алекс дори не я предупреди.
-Но как е стигнала толкова бързо до там? - попитах леко объркана. - Искаш ли да хапнем нещо? Умирам от глад , не съм яла нищо почти цял ден. - предложих на Паула и намалих звука на телевизора. Несъзнателно го бяхме оставили доста увеличен и почти се надвиквахме.

16 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 11:51

Addison.

- Аз не искам, ти хапни - казах аз и се усмихнах
Алекс, да прави каквото иска. Официално и бях сърдита, да беше се сетила ей така за сестра си, но тя нее. Айде сега да си блъска главата в Дубай.
- Хайде върви си направи, аз те чакам тук.- казах и си опънах краката на дивана..

"

17 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 13:43

Рейчъл Бери

Отидох в кухнята да си направя някакъв сандвич. Набързо си приготвих един и се върнах в хола. Паула си беше легнала и гледаше нещо по телевизията. Стана ми ясно ,че се примира с мисълта ,че Алекс е в Дубай , но все пак не може да и прости факта ,че не и е казал нищо. Познавах добре приятелка си и мислех ,че ще и мине бързо.
-Какво гледаш? - попитах като седнах на края на дивана - Нещо интересно? Виж. относно Алекс и Дубай ,ако ти се ходи в Дубай може и ние да си направим екскурзия до там някой ден - допълних и и се усмихнах мило.

18 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 13:51

Addison.

- О, не мерси.. - казах аз и се усмихнах мило...
Рейчъл се опиотваше да ми помогне, притеснено и е и я разбирам, но да ходя в Дубай това ми идва малко в повече. Изгледахме филма които бях пуснала, и аз вече реших да тръгвам.
- Рейчъл, аз ще вървя. Ще ти се обадя утре за да излезем - казах аз и се усмихнах.
Станах от дивана, Рейчъл ме изпрати до вратата и тръгнах към вкъщи.

"

19 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 01 Сеп 2011, 14:10

Рейчъл Бери

След филма ,който гледахме Паула реши да си ходи и я изпратих до вратата.
-Чао. До утре. - казах и я прегърнах. След това отидох до хола спрях телевизора. Сложих чашите за миене и реших да изчакам Хейли да се прибере. Взех си одеяло и се настаних на дивана и си взех да чета книга. Надявах се сестра ми скоро да се прибере, защото ми се спеше ,но исках да я видя.

20 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 12:43

Haley James Scott

Прибирах се към вкъщи. Беше вечер някъде към 12 часа. Когато се прибрах видях Рейч да лежи на дивана и да чете книга. Тя погледна към мен и се усмихна. Изглеждаше изморена, всеки момент щеше да заспи.
- Здрасти! Да не би да ме чакаш? - засмях се.

21 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 12:50

Рейчъл Бери

Вече заспивах на дивана когато Хейлс се прибра. Погледнах я и се усмихнах:
-Здравей , скитнице. -казах и се засмях - Къде се губиш цяла вечер? Мислех ,че ще се прибереш по навреме? - допълних и я погледнах изпитателно. Хейли малко се стъписа и ме погледна изненадано. Аз започнах да се смея и едвам казах през смях:
-Просто се шегувам , Хейли. Спокойно няма да ти държа конско. Та къде беше? Намери ли нови приятелки?

22 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:01

Haley James Scott

-Да бях с Кат и Джени в Night club "Diablo". Много са готини ама като решиха да танцуват казах че ще си ходя. Нали знаеш колко съм добре с танците? - засмях се. - Вървях по - бавно. А ти какво прави? Намери ли си и ти приятелка?
Макс дойде при мен и аз го погалих и му дадох топката да си поиграе.

23 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:10

Рейчъл Бери

Зарадвах се за Хейлс ,че си е намерила нови приятелки.
-Аз бях с Паула. С нея се познаваме отдавна ,не знам дали съм те запознавала. Много си я обичкам. Бяхме малко в бар "Мистик" , а после тук. Наложи се да отидем до тях. Сестра и Алекс и създава малко проблеми.И после пак бяхме у нас ,но тя сега се прибра. - разказах накратко деня си на Хейли ,но не бях сигурна дали въобще ме слуша.
-Хей , слушаш ли ме въобще - казах като забелязах как се е заиграла с Макс.Засмях се и станах от дивана. Запътих се към кухнята и се провикнах от там:
-Искаш ли нещо за пиене?
В този момент се позвъни на вратата. Аз се подадох от вратата на кухнята и казах:
-Хейлс ,виж кой е.

24 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:19

Haley James Scott

Рейч ми разказа набързо деня си. Била с Паула и си прекарали чудесно. Радвах се за нея.
На вратата се позвъня и аз трябваше да отворя, защото Рейч отиде до кухнята, за да вземе нещо за пиене.
Когато отворих бях приятно изненадана - беше Алис.
- Здрасти! - усмихнах се аз - Влез, не стой така на вратата. Искаш ли нещо за пиене?

25 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:27

Алис

Докато се разхождах се сетих за Рейчъл.С нея се запознахме наскоро,но аз много я харесах и реших да я посетя.Тъй като знаех къде живее веднага отидох.Седях две-три минутки пред вратата и след това позвънях на вратата.Чу се вик и след това Хейли ми отвори,вярно,че те бяха сестри и живееха заедно.Хейлс ме покани да вляза и аз веднага влязох.
-Здравей,Хейли!Реших да ви навестя.И да няма да откажа нещо за пиене-казах аз докато се кикотех.Къщата им беше много добре направена.Не беше много голяма,но пък беше уютна,а мебелите бяха страхоти.След като разгледах къщичката седнах на дивана до Хейли.
-Ами Рейчъл тук ли е?-попитах аз

Love is patient
Love is kind

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 14]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next