Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

101 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 20 Яну 2012, 14:57

Рейчъл Бери

След прегръдката той ме целуна страстно . Не исках да свършва тази целувка. Той ми пожела сладки сънища след това и си тръгна.
Загледах се в него ,седях до вратата с ключове в ръка и просто го гледах.
Не исках да му казвам чао ,но вече му бях казала чао.
Когато го загубих от поглед. Отключих вратата и влязох вкъщи. Заключих и се облегнах на вратата като затворих очи.
Припомних си почти всяка минута от вечерта. Беше страхотна вечер , перфектна среща.

102 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 12:24

Джак Милър "Дракула"

Не беше минало много време от последната ни среща, а на мен много ми се беше приискало отново да я видя .... Този път, нямаше да си уреждаме среща, реших да я изненадам.... Бях запомнил много добре къде живее и не ми беше трудно да и намеря къщурката... Не след дълго пристигнах и стигайки до входната и врата си пооправих прическата, като след това си лъхнах в ръката за да си усетя дъха .... Всичко беше наред... Позвънях на звънецът и, като затиснах с палец шпионката за да не вижда кой е отпред...

103 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 12:38

Рейчъл Бери

Бях се поуспала днес и просто лежах на дивана в хола с купичка зърнена закуска и гледах някакъв филм.
Изведнъж се позвъни на вратата и малко се зачудих ,кой ли се е сетил за мен. Стнах от дивана оставих купичката на масата . Тръгнах с бавна походка към вратата. Стрях се пред огледалото да се погледна . Не изглеждах чак толкова зле - Косата ми беше вързана на висока опашка и бях облечена с анцуг и тениска.
Стигнах до врата и погледнах през шпионката , но някой я закриваше. Стори ми се странно и леко открехнах вратата.
Бях толкова изненадана да видя Джак. Отворих широко вратата и му се усмихнах:
-Джааак! Здравей - поздравих го весело и го прегърнах. - Заповядай - поканих го вкъщи. Малко ме хвана срам от вида ми ,но нямаше кога да реагирам.

104 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 14:22

Джак Милър "Дракула"

Първоначално леко открехна вратата и видя, че съм аз... Покани ме да вляза, беше си по анцуг и тениска с вързана коса... Изглеждаше толкова натурално хубава ..... Аз влязох, като и се усмихнах и, и казах:
-Много си хубава... - След, което забелязах, че си е оставила купичка със зърнена закуска на масичката и, и казах:
-Я, хванал съм те докато ядеш, явно не ти мисля злото... - Засмях се, след което я попитах:
-Искаш ли, да прекараш малко време и днес със мен ? - Подсмихнах се....

105 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 14:42

Рейчъл Бери

Джак влезна и ми направи комплимент. Нервно подръпнах кичур от косата си.
-Мерси - точно се сетих за купичката с зърнена закуска на масата ,когато той я видя. Направо ми идеше да потъда в дън земя. Минах преди него взех купичката и бързо я занесох в кухнята. Върнах се след секунда и му се усмихнах .
-Ако искаш седни -направих жест с ръката към дивана. - И да искам да прекарам време с теб и днес. -допълних с усмивка.
Той седна на дивана и аз седнах до наго. Спрях телевизора и пак се обърнах към него.
-Какво си намислил? -попитах и го погледнах с интерес.

106 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 15:00

Джак Милър "Дракула"

Аз седнах на дивана след, което тя седна до мен и ме попита какво съм намислил... Аз се обърнах като я погледнах в кафявите и очи и, и отговорих:
-Ами честно казано... да си призная...
-Нищо не съм измислил... просто исках да те видя и за това реших да те изненадам ...
-Ако предпочиташ, ще се върна когато измисля нещо ? - След този въпрос замълчах и зачаках отговорът и ...

107 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 15:08

Рейчъл Бери

И беше най-хубавата изненада.Толкова се зарадвах като го видях на вратата.Погледнах го сериозно ,все едно не можах да повярвам на думите му.
-Е нищо не си измислил така ли? - казах и продължавах да го гледам.
След това се засмях и се приближих до него:
-Знаеш ,че това няма значение ,нали? Радвам се ,че дойде и ,че искаш да ме видиш , защото и аз исках да те видя- гледах го в сините очи и не можех да повярвам каква късметлийка съм. Приближих се още повече до него и го целунах.
-Ще го измислим заедно -казах след това и му се усмихнах.

108 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 15:27

Джак Милър "Дракула"

Тя ме целуна лекичко по устните и се съгласи да измислим нещо заедно... Но не я бях виждал от известно време, само една нежна целувчица нямаше да ми се измъкне... Хванах я, като нежно я преместих от "до мен" "в мен".. В момента тя седеше в мен, а аз гледайки я в очите... Бавно се приближих до нейните устни, затваряйки очите си, като притискайки я силно до себе си започнах да я целувам страстно по устните без да спирамм....

109 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 16:01

Рейчъл Бери

Той ме премести върху себе си и започна да ме целува страстно . Бях се притиснала с него и продължавахме да се целуваме страстно. Когато той ме целуваше се чувствах по особен начин , не се бях чувствала досега с никой друг. Той наистина беше различен от всички ,с които бях излизала.
Продължавахме да се целуваме , отдръпнах се само за секунда колкото да му кажа:
-Доста добро начало - и отново го целунах. Не исках да спирам да го целувам.

110 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 16:17

Джак Милър "Дракула"

Продължавахме да се целуваме, като за момент от страстните и целувки даже се самозабравих... Тя каза, че е добре, като за начало... Наистина не ми хрумваше нищо за момента .... Продължих да я целувам страстно по устните, като спрях за момент и, и казах:
-Наистина е добро, като за начало, но наистина не ми хрумва какво да правим.... - Усмихнах и се леко виновно и я погледнах в очичките...

111 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 16:44

Рейчъл Бери

-Много си сладък като ме гледаш така - казах му докато го гледах как ме гледа невинно.
Целунах го отново съвсем лекичко и после добавих :
-Май не се представих като перфектната домакиня. Да те разведа наоколо ? Нещо за хапване ,пийване - казах през смях ,докато седях все още в него.
-Или пък не... - продължавам да се смея.- Чудя се едно нещо -казах като леко присвих очи -Дали имаш гъдел ? - и го боднах няколко пъти по корема. Толкова му беше стрегнато тялото ,личеше му ,че е спортист.

112 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 17:01

Джак Милър "Дракула"

Тя ми предложи нещо за хапване.. След което не ми изчака отговорът и ме боцна /;д/ в коремът, като казах изкуствено:
-Ох, заболя ме... За компенсация искам да ми измислиш нещо за хапване ... - След което тя наистина стана и тръгна да ми прави сандвич, като аз станах от диванът и хващайки я за ръката, я повалих на диванът, като легнах върху нея и прошепвайки и казах:
-Очевидно нямам гъдел.. - Засмях се леко...
-Но това, което искам за хапване ... си ти.... - След което нежно прокарах дясната си ръка по лявото и бедро, като силничко го стиснах и започнах да я целувам страстно по черешовите и устни....

113 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 17:22

Рейчъл Бери

Очевидно нямаше гъдел ,жалко, иначе щях да знам къде му е слабото място. Той поиска нещо за хапване ,затова станах да му донеса. Изведнъж той ме дръпна за ръката и се озовах на дивана ,а той над мен . Разкикотих се...
След това той прокара ръка по бедрото ми ме целуна много страстно. Прегърнах го през врата ,като го притиснах още повече към себе си.
Спрях да го целувам и му прошепна на ушенце :
-Ще ме ядеш , така? - след това го целунах по врата.

114 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 17:34

Джак Милър "Дракула"

Спирайки да я целувам за момент и прошепнах:
-Те първа започвам... - След, което отново я целунах страстно по устните и бавно се спуснах по нейното вратленце... Отново усещах ароматът на нежната и кожа... Започнах да я целувам нежно и страстно по нейното вратле, като оставях следи от езичето ми и на някой места смучки ... Едната ми ръка както беше стиснала бедрото и започна да се мести по на горе, по талията и, и се спря на нейните гърди... И изведнъж, докато я целувах по вратлето, се усетих, че прекалено прибързвам... Тя не беше просто .... Махнах си ръката от там, като за да не става неловко, продължих да я целувам по устните обаче....

115 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 17:57

Рейчъл Бери

Той ми прошепна ,че едва сега започва и ме целуна по устните и след това се премести ба врата . Усетих ръката ми да се движи бавно по тялото ми ,като се спря на гърдите ми .След секунда почти той я премести и продължи да ме целува по устните.
Не ми стана неловко ,а даже се ми стана добре ,защото това означаваше ,че и той не иска да прибързва също като мен.
Бях го притиснала близко до мен и продължавахме да се целуваме.
Всяка целувка с него беше по-хубава от предната. Те можех да се спра да го целувам.

116 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 18:07

Джак Милър "Дракула"

След като отмина неловката ситуация, спрях за момент да я целувам, като легнах от страни до нея, като я прегърнах и я попитах:
-Е, на теб хрумва ли ти нещичко, което можем да правим ? - Когато я попитах започнах да си задействам мозъчните клетки и да мисля къде можем да отидем или нещо което можем да правим ... Леле колко бях тъп ...

117 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 18:19

Рейчъл Бери

Той се излегна до мен на дивана и ме прегърна . Сложих глава на гърдите му и се замислих какво можем да правим , но нищо не ми идваше наум.
-Хмм през последния половин час ми беше доста трудно да мисля какво бихме могли да правим -засмях се.
Помислих още малко ,след ,което се извъртях по корем ,за да мога да го виждам. Подпрях се на лакти и се загледах в него.
-Можем , можем .. да гледаме филм? Или пък да се разходим някъде? Не знам.. Някакви идеи имаш ли? - попитах го с усмивка.

118 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 21 Яну 2012, 18:26

Джак Милър "Дракула"

Предложи ми да гледаме филм... Замислих се, до сега вече бяхме излизали и на вечеря и на плажа, сега може би щеше да е добре да гледаме филм, не си падах особено заради баналните краища на филма, но и се усмихнах, като я целунах по устните и, и казах:
-Идеята за филма много ми допада..
-В домашна обстановка или на кино ?

119 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 01:54

Рейчъл Бери

Идеята за филма му хареса . Замислих се дали в домашна обстановка или на кино.
-Знаеш ли ти би трябвало да избереш - усмихнах му се и лекичко го боцнах по корема. - Все пак ,ако ходим на кино трябва да изчакаш да се преоблеча най- малкото , а ако искаш в домашна обстановка няма да се преобличам - засмях се. -На мен ми е все едно ,щом с теб ,къде ще гледам филм.
Наведох се над него и го целунах.
-Сега решавай - усмихнах му се.- Ако искаш първо провери какви филми има в киното ,но мисля да гледаме нещо забавно. Така де ,ако си съгласен.- засмях се.

120 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 02:44

Джак Милър "Дракула"

Определено обстановката "домашно кино" ми допадаше повече от колкото да ходим на кино... Замислих се и докато мислих тя ме боцна...
-Ама стига с това насилие... - Засмях се след което и отговорих:
-Ами тъй като аз избирам, предпочитам този път да останем в къщурката ти и да прегледаме програмата на телевизията ако нямаш дискове.. - Усмихнах и се след което и аз я целунах и зачаках да видя дали ще се съгласи със моето предложение ...

121 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 03:06

Рейчъл Бери

-"Домашно кино " да бъде- засмях се -всъщност имам дискове , - усмихнах му се.
Изправих се и застанах на колене до него. Подадох му ръка ,за да стане.
-Хейде , дисковете са в шкафа до телевизора - оставам избора на теб ,надявам се да харесаш нещо и спокойно няма само романтични драми и женски филми , аз гледам дори екшъни понякога - засмях се ,защото предположих какво ми минава през главата за моите филми . Но аз гледах различни филми ,така ,че все трябваше да намери нещо ,което да му хареса.
-Аз ще направя малко пуканки и ще взема нещо за пиете. - допълних с усмивка.
Продължавах да държа ръката му и да го гледам усмихнато. Дръпнах го лекичко да става и се засмях.

122 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 03:45

Джак Милър "Дракула"

Тя ме дръпна за ръката за да ставам и аз и казах:
-Добре де, не ми давай зор. - След което се засмях и отидох до телевизора като започнах да разглеждам какви филми има .... Тя отиде в кухнята за да прави пуканки, а аз разглеждах ли разглеждах ... Най-накрая си харесах "New Year's Eve" поне беше леко комичен и романтичен с участието.... Провикнах се за да ме чуе:
-Мисля, че намерих подходящ.. - След, което се засмях ..

п.п. много интересен филм не знам дали си го гледала ;д

123 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 04:08

Рейчъл Бери

Отидох в кухнята и сложих пакет с пуканки в микровълновата и се подпрях на плата. Бях се замислила и само чувах пукането от микровълновата. ИЗведнъж чух как той се провикна ,че е намерил филм, в този момент и микровълнова издаде звук ,че пуканките са готови. Сипха ги в купа и тръгнах към хола.
ОСтавих ги на масата и се обърнах към него :
-Е какво избра? -усмихнах му се и се настаних на дивана и зчаках да пусне филма. Трябва да е нещо хубаво. Той сложи диска в двд-то и седна до мен.

ПП Да гледала съм го. Много хубав филм :)

124 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 04:14

Джак Милър "Дракула"

-Какво избрах ли... Ами гледай, не съм гледал много филми, но този по картинката ми се стори интересен... - Засмях се след което си взех една пуканка и слагайки я в устата си, я прегърнах с едната си ръка.... Колко хубаво всякаш вече бяхме двойка, но все още не бяхме ... Нямаше да прибързвам, а щях да се наслаждавам на филмът заедно с нея ....

125 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 04:48

Рейчъл Бери

Той седна до мен и ме прегърна. Бах взела пуканките в скута си и се облегнах на него.
Филмът започна и видях ,че е "New Year's Eve" . Усмихнах се на себе си .
-Добър избор на филм - погледнах го с усмивка - Надявам се да ти хареса - казах и го целунах по бузата.
След това взех няколко пуканки и се загледах във филма. Толкова ми се струваше правилно всичко това : аз и той , у нас , гушнати да гледаме филм. Мисля ,че той наистина беше специален за мен и определено не бях срещала друг като него.
-Знаеш ли много ми е приятно ,че си тук - реших ,че трябва да му го кажа. Усмихнах се и пак се загледах във филма.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next