Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

126 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 08:29

Джак Милър "Дракула"

Тя каза, че и било много приятно да съм тук с нея ... Наистина не беше като останалите момичета ...
-Усещам лека ирония... - Засмях се след което и казах:
-И аз се чувствам прекрасно, че съм точно тук в този момент точно с теб... - Усмихнах и се след което я целунах по бузката и я прегърнах малко по-силно...

127 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 09:00

Рейчъл Бери

-Не няма никаква ирония -засмях се .След това той ми каза ,че и на него му е приятно ,че е с мен сега . Стана ми много приятно да чуя тези думи от него. Усмихнах му се и след това той ме целуна по бузката.
-Ей ,ще ме смачкаш.... Искаш да ме смачкаш ,а? - замсмях се след като ме гушна силно.
-Имаш късмет ,че нямаш гъдел - казах му след като той ме пусна.Взех една възглавничка ,която беше до мен на дивана и леко го ударих с нея и започнах да се смея.

128 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 09:26

Джак Милър "Дракула"

Знаеше се, че няма да гледаме филмът до край, още от самото начало... А след като ме удари с възлгавничката и се засмя аз и казах:
-Аз може би имам късмет... но ти нямаш .... - След което я повалих на дивана и притискайки я започнах да я гъделичкам навсякъде, опитвайки се да намеря гъделът и... До сега никога не бях се държал така, но наистина ми харесваше ....

129 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 09:41

Рейчъл Бери

Джак ме повали на дивана и започна да ме гъделичка . Да това беше едно от най-слабите ми места . Имах ужасен гъдел. Той ме гъделичкаше навсякъде ,а аз се смеех и пищях.
-Сприии моляяя те сприиии - и продължавам да се смея неудържимо . Беше ми страшно забавно ,като изключим факта ,че едвам си поемах въздух от смях и пищене. Той нев спираше да ме гъделичка и да ми се смее , как се гърча от смях.
-Моля за мииииилост . Ще ти изпълня ееедно желаниееее - едвам казах поемайки си голяма доза въздух. Явно той доста се забалвляваше. Продължавах да се смея и да пищя и се опитвах да се освободя от хватката му.

130 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 13:09

Джак Милър "Дракула"

Наистина имаше доста гъдел... През целият този смях каза, че ще ми изпълни едно желание, ако престана... Изведнъж престанах, направих замислена физиономия, погледнах я в очите усмихвайки и се и, и казах:
-Благодаря за предложението...
-Но няма да стане ... - След, което се изсмях леко и продължих да я гъделичкам на всякъде...

131 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 13:31

Рейчъл Бери

Той спря и аз точно се изправих дишайки тежко . Чаках да чуя желанието му.
Изведнъж той каза ,че няма да стане и ме нападна пак. Пищях и се смеех , едвам си поемах дъх. Мисля ,че никога през живота ми никой не ме е гъделичкал така. На няколко пъти се опитах да кажа нещо ,но въздуха не ми стигаше от смях. Опитах се и да избягам ,но и това не се получи :
-Джаааак ,моляяя теееееееее - кикотех - 2 желанияяяя - той не спираше -моляяяяяяя Джаааак - продължавах да пищя и да се смея ,а той не се отказваше.
-Ще направяяяя всичкооо , самооо сприи -казах едвам и продължих да се смея ,докато той продължаваше да ме гъделичка.

132 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 13:47

Джак Милър "Дракула"

Спрях да я гъделичкам, защото не исках да я уморя от гъдел, трябваше ми жива... Усмихнах и се и, и казах:
-Не е нужно да правиш нищо за да спра... - След, което я целунах нежно по устните и усмихвайки и се леко подло и казах:
-Но си двете желания си остават .... - След което легнах върху нея /не буквално ;д/ и започнах да я целувам страстно по устните, като забравих съвсем за филма ...

133 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 13:59

Рейчъл Бери

Най-накрая той спра да ме гъделичка , целуна ме и после погледна подло и каза ,че си запазва двете желания. След това той легна върху мен и започна да ме целува страстно . Естествено забравихме за филма . То се очакваше.
След известно време го избутах съвсем леко от мен като поставих ръце на гърдите му. Той ме погледна изненадано ,а аз се изкикотих.
-Не е честно ,нали знаеш... -гледах го палаво - ти знаеш най- слабото ми място ,но аз не знам твоето ... - усмихнах му се. - Пък и аз имам едно желание от вчера -прехапах устни.

134 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 14:15

Джак Милър "Дракула"

Когато прехапа долната си устна, изглеждаше толкова секси и съблазнително ..... Когато се осъзнах и отговорих:
-Е, може би нямам слабо място.. - Засмях се, след което и се усмихнах наивно и, и казах:
-Ауу, да и ти имаш едно желание, почти го бях забравил...
-Да не би да искаш да си го използваш ? - Питайки я, я погледнах съблазнително ....

135 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 14:32

Рейчъл Бери

Той седеше и ме гледаше съблазнителни ,направо бях загубила ума и дума.
-Как да нямаш слабо място.. все трябва да има нещо - усмихнах му се.
Надигнах се и го целунах съвсем леко ,след това отново се отпуснах на дивана , гледайки го палаво.
-А относно моето желание ,въртят ми се няколко идейки ,но мисля да ги запазя за по-късно - казах с усмивка. - А ти измислил ли си нещо относно твоите 2 желания...
Гледах го право в очите и се подсмихвах леко.

136 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 14:53

Джак Милър "Дракула"

Тя не спираше да ме гледа палаво като от време на време се подхилкваше като ме попита какво мисля да правя с моите две желания ....
-Ами, аз лично, тъй като току що си ги спечелих, още не съм измисил кога да си ги използвам, ноо ми хрумват някои идеи... Които също така като теб ще си ги запазя за някога ... - Казвайки и това и се изплезих ...

137 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 15:09

Рейчъл Бери

Той ми се изплези и аз пак започнах да се кикотя ,като малко момиченце.
-Добре запази ги и ти за по-късно ,а пък може и да забравиш...-засмях се. След това пак прехапах долната си устна и го гледах право в очите.
-Хайде , ела тук - казах му и обвих ръце около врата му и го придърпах към мен. Прегърнах го силно и целунах страстно.Чух как Джон Бон Джоуви и Леа Мишел пеят песента си във филма ( http://www.youtube.com/watch?v=CPEu3Xt9vlY&feature=related )
Всичко ми се струваше перфектно в момента. Нищо повече не ми трябваше.

138 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 15:28

Джак Милър "Дракула"

Тя ме придърпа към себе си, като ме прегърна и ме целуна страстно... В този момент от филмът започна да звучи една песен, която пасваше толкова хубаво на обстановката .... Беше толкова романтично .... Аз пъхнах едната си ръка под кръстът и, а другата зад вратът и като я прокарах през косите и, и я притиснах по силно към себе си, започвайки да я целувам страстно с език ...

139 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 15:51

Рейчъл Бери

Той ме прегърна с една ръка и другата прекара през косата ми. Продължихме да се целуваме още по-страстно с език .
Не можех да мисля за абсолютно нищо друго освен за него в момента.
Не исках да спра да го целувам ,а и нямаше защо да спирам. Никой и нищо не можеше да просвали този момент.
Ръцете ми се движеха по гърба му. Усещах ,че ако не се контролирах като хората ,като нищо ще му сваля блузата ,а от там кой знае до къде щяхме да стигнем. Той ясно беше показал по-рано днес ,че не иска да бързаме .. Така де и аз не исках ,но той имаше толкова добре оформено тяло и така добре се целуваше ,едвам се сдържах...

140 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 15:58

Джак Милър "Дракула"

Продължавах да я целувам страстно с език, като тя отвръщаше на всяка моя целувка .... Вече за мен нямаше нищо на заден план, бяхме само аз и тя... Тя започна да спуска ръцете си по гърбът ми, като това ме накара да я желая още повече .... Едната ми ръка, както стоеше под кръстът и бавно се измъкна, като без да спирам да я целувам си плъзнах ръката лекичко по талията и, и надолу по бедрото и.... Не можех да се контролирам ....

141 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:09

Рейчъл Бери

Усетих ръката му ,която беше под кръста ми да се движи по талията ми и после към бедрото ми. Продължавах страстно да отвръщам на целувките му и да не мога да се сдържам да се сдържам вече ...
Исках го... но нещо в мен ми напомняше да забавим темпото ... чудех той се какво иска ... дали да го спра или да се оставя по течението.
Малко се паникьосах ,но се постарах да не ми проличи.
Продължавахме да се целуваме ,а ръцете ми все отиваха към краищата на блузата му...

142 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:18

Джак Милър "Дракула"

Продължавахме да се целуваме... Усетих как ръцете и се плъзгаха към краищата на блузата ми и може би след малко щяха да я свалят .... Моята ръка започна да се катери бавно към "нейното" местенце и през анцугът лекичко допрях ръката си, като се осъзнах... И докато я целувах си отворих очите и видях изражението и, тя не го искаше сега... Не исках заради мен да прибързваме ... Точно в този момент филмът свърши, а аз се изправих, като вече бях в седнало положение и, и казах:
-Е, филмът свърши, наистина ми хареса... филма. - Засмях се леко и започнах да обмислям да си вървя...

143 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:29

Рейчъл Бери

Ръката му продължи да се движи по тялото ми като стигна едно определено място . Точно си мислех няма връщане назад той отвори очи и след това се отдръпна от мен. Почувствах се малко глупаво ,заради нерешителността си. Поизправих се и сведох глава...
Чух го да казва ,че филмът се свършил и вдигнах глава към него с престорена усмивка ,не исках да разбира ,че се обвинявам.
-Да.. виж как лети времето ,да и на мен ми хареса много - казах като леко отбягвах погледа му.

144 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:37

Джак Милър "Дракула"

След малко и тя се поизправи като за малко сведе глава, но наистина не знаех защо .... Май по-добре щеше да е ако си тръгвам... но първо трябваше да разбера ...
-Мисля, че ще е по-добре да си ходя ... - След, което направих една такава неудобна физиономия и я попитах:
-Ноо, първо ми кажи, защо така сведе глава и къде ти е хубавата усмивка? - Погледнах я въпросително, ако и беше станало нещо заради мен, щеше да ме е много яд, че съм развалил хубавата среща...

145 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:50

Рейчъл Бери

Той усети ,мамка му ,защо не бях по-добра актриса. Много си бях ядосана. Погледнах го с усмивка и просто казах:
-Нищо ,за което да се тревожиш -надявах се този отговор да го задоволи.
-Хей не се тревожи - хванах ръката му- не си направил нищо . Харесвам те и нищо не може да промени този факт . -малко се изчервих докато му казвах това ,но исках да го знае.
-И не си тръгвай още ,моля - казах докато го гледах в очите - Ще ти направя вечеря погледнах го подкупнически .

146 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 16:58

Джак Милър "Дракула"

Явно не искаше да ми каже за какво става въпрос, но все още и личеше, че имаше нещо .... Помоли ме да остана... как можех да и откажа ... Усмихнах и се и, и казах:
-Добре, но не е нужно да ми правиш вечеря за да остана, оставам заради теб. - След което я целунах страсно по устните прокарвайки ръка през косите и, и прегръщайки я...

147 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 17:05

Рейчъл Бери

Джак се съгласи да остане и то не заради вечерята ,а заради мен , след това ме целуна и прегърна.
-Толкова ми е приятно с теб - усмихнах се - пък и не обичам да стоя сама ,особено откакто нямам съквартирантка.-допълних и се разкикотих.
-От тази усмивка доволен ли си -гледах го усмихнато. Почти бях забрави за проблемите с нерешителността ми .Пък и не исках да го притеснявам.
-Ако все пак си гладен - целунах го лекичко - и искаш нещо за ядене -целунах го пак - може да сготвим заедно - целунах го отново ,но по-страстно от предните 2 пъти.

148 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 22 Яну 2012, 17:12

Джак Милър "Дракула"

Усмихна ми се леко изкуствено, като каза, че и е много хубаво с мен, аз и отвърнах:
-И на мен ми е много приятно с теб, но наистина не съм гладен, а ако ти си гладна сега можем да измислим нещо... Горе долу ме бива в готвенето, поне яйца мога да изпържа както трябва ... - Засмях се ... след което допълних:
-А пък и ако бях гладен, теб щях да те изям. - След което и се усмихнах....

149 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 23 Яну 2012, 03:45

Рейчъл Бери

-Толкова вкусна ли ти изглеждам ? -засмях се. Вече нямах никакви притеснения за случилото се по-рано. Усмихнах му се весело. Изправих се на колене ,бях леко над него и се наведох като го прегърнах и до целунах страстно.
-Май ще се пристрастя към целувките ти -засмях се като го гледах. - Значи можеш малко да готвиш- допълних докато си играех с косата му.
-Може да ми сготвиш някой път , нямам против. Знаеш ли малко ми е топло - засмях и си подръпнах тениската ( ;д) и вдигнах косата си .Май имам сладолед в хладилника искаш ли да го взема - засмях се като гледах изражението му.

150 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 23 Яну 2012, 05:27

Джак Милър "Дракула"

Каза, че и било топло и ми предложи сладолед... В момента когато си придърпа тениската се досетих, какво ще ми е първото желание...
-Знаеш ли искам сладолед... но също така ми хрумна идея за едното ми желание ....
-Донеси сладоледа и ще ти го кажа ... - Подсмихнах се леко наивно... След, което тя донесе сладоледа, отвори го и аз и казах:
-Искам да ям сладолед... Но не как да е, а от твоето тяло... - Погледнах я с съблазнителен поглед и зачаках да си свали тениската. /;д/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next