Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

26 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:36

Рейчъл Бери

Чух гласът на Алис ,след като отворих вратата и много се зарадвах. Взех от хладилника сок и три чаши и тръгнах към хола.
-Тук съм. Здравей ,Алис. -казах с усмивка чула въпроса на Алис. Оставих чашите на масата и сипах от сока. След това седнах на дивана до Алис.
-Как си ,мила? Какво правиш? Как прекара деня след като ви оставих на полянката? - туко-що осъзнах ,че те бяха останали с Хейли и така и не ми казаха какво правиха. В този момент Макс се разджавка и аз се обърнах към Хейли:
-Хейлс , даде ли му да яде? Или просто пак търси внимание - казах през смях.

27 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 02 Сеп 2011, 13:50

Haley James Scott

- Ми аз мислих, че ти си го нахранила. - отговорих, станах и се запътих към кухнята. Викнах Макс и му сипах гранули да яде.
Когато се върнах в хола Рейч и Алис се кикотиха. Чудих се за какво и реших да ги питам.
- За какво се смеете? - усмихнах се. - Между другото как си Алис? Какво прави след като се разделихме онзи ден?
Макс се беше наял и сега въртеше доволно опашка. Седнах на дивана, а той се настани до мен, легна и си сложи главата на крата ми. Погалих го и той заспа. Козината му беше много мека. Явно Рейч го беше изкъпала. Обърнах се към Алис в очакване на отговор на въпроса ми.

28 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 11:50

Алис

-Добре съм,Рейч.Разхождах се и реших да посетя новият ти дом.Прекрасен е.След като ти си тръгна ние с Хейли отидохме до ресторанта и пак се разхождахме.-разказвах аз докато галех Макс.
-Говорим си,Хейли.-казах аз докато се кикотех.Днес и двете май имаха настроение,все се кикотеха.Харасваше ми тази обстановка.Реших да им кажа моята история.Рано или късно те щяха да разберат.
-Момичета трябва да ви кажа.-казах аз и преглътнах тежко.Надявах се да ме разберат.Чуствах ги като истински приятелки.

Love is patient
Love is kind

29 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 12:04

Рейчъл Бери

Страшно се забавлявахме с Алис. Тя е уникален човек и е лесно да се общува с нея , затова я харесах като приятелка.
-Ех , сестричке не се разделяш с това куче. Въпреки ,че и аз бях така с моето малко съкровище . Имам кученце порода бигъл казва се Сузи ,май не съм ти я показвала - обърнах се към Алис.
-Хейлс така и не те попитах дали си вечеряла? Ти също Алис? Ако не сте да ви направя нещо? - попитах ги , но в този момент Алис стана сериозна. Аз погледнах Хейлс ,но тя поклати глава явно и тя не знаеше какво става.

30 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 12:22

Haley James Scott

- Е да то си е моето сладурче - засмях се и целунах Макс по главата.
Както си говорихме и Алис стана сериозна. Каза, че иска да ни признае нещо. Харесвах я и то много. Беше уникален човек. Притесних се да не би нещо да сме направили или аз или Рейч.

Последната промяна е направена от Haley James Scott на Съб 03 Сеп 2011, 12:39; мнението е било променяно общо 1 път

31 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 12:35

Алис

Те явно си нямаха напредстава за какво става дума.Но бях започнала да им казвам и щях да продължа.
-Вижте-започнах аз-Това,което ще ви кажа наистина е важно.Аз...аз съм-щом започнах да го казвам една сълза се стече по лицето ми,но веднага я избърсах и се опитах да прикрия настроението ми.
-Аз съм вампир-казах аз съвсем сериозно
-Не ви казвах до сега,защото много се притеснявам за вашата реакция.Вие сте ви много близки и не искам да ви загубя-казах аз и се поуспокоих.Най-сетне го изрекох.
-Ами аз съм малко гладна-добавих тихо аз.След това отпих от сока си и погледнах към момичетата.

Love is patient
Love is kind

32 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 12:41

Рейчъл Бери

Алис изглеждаше разстроена като започна да говори и аз малко се притесних какво ли ще ни каже ,като е в това състояние. В момента ,който каза ,че е вампир ,аз започнах да се смея и едвам си поемах въздух ,а Алис ме погледна стреснато .Можи би си помисли ,че не и вярвам затова бързо казах:
-Спокойно ,Алис. Не се притеснявай. Най-добрата ми приятелка е вампир. Така , че не ме изненадваш. Та Хейли ти искаш ли нещо за хапване? - добавих спокойно.

33 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 13:15

Haley James Scott

Алис ни каза, че е вампир. И Рейч се засмя, а аз я последвах, защото двете момичета, с които се запознах бяха вампири.
- То двете момичета, с които бях днес също са вампири. Според мен това е яко стига да не ти се пие кръв. - засмях се. Алис като, че ли се успокои. - Всъщност съм гладна малко - погледнах към Рейч.
- Рейч? -викнах и аз докато отиваше към кухнята - Искаш ли да си вземем зайче?

34 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 13:24

Алис

-Какво е толкова смешно?!Та това е направи ужасяващо-казах аз,но след като ги погледнах започнах и аз да се смея.
-Ами всъщност аз не пия кръв.Имам запаси,но не нападам хора-добавих аз след като се настаних удобно на дивана докато очаквахме с Хейли ,Рейч да ни донесе нещо понеже бяхме гладни.

Love is patient
Love is kind

35 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 13:30

Рейчъл Бери

-Гладничките ми те- казах през смях - Надявам се сандвичи да свършат работа ,не ми се готви - провикнах се от кухнята.
Отворих хладилника и взех необходимите ми продукти и направих по 2 сандвича за всяка. Отидох в хола и им ги подадох:
-Заповядайте. Между другото Хейлс трябва да напазаруване. Хладилникът ни е почти празен. А за зайчето взимай си ,ако искаш. Знаеш ,че котенцето ми е достатъчно мързеливо и няма да го закаа. Гарантирам ти.

36 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 03 Сеп 2011, 14:08

Haley James Scott

- Мерси - казах аз, когато Рейч ми подаде санвичите и си отхапах малко от първия. - Добре ще си помисля и може да си вземем. Пълна къща с животни - засмях се.
В този момент навън някаква кола започна да звъни и Макс веднага се изправи. Ослуша се и се втурна към прозореца, лаейки. Не можах да се сдържа и започнах да се смея. Сузи го последва, а котето се наежи. Бяха толкова смешни.
- Приличат ми на тримата мускетари. -казах аз.

37 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 06 Сеп 2011, 11:03

Алис

-Мерси,Рейч-казах аз като взех сандвичите,които Рейчъл направи.През това време Макс се изправи и лаеше докато една кола звънеше,а котето се наежи.Беше много смешно.Всички бяхме се загледали и не спирахме да се смеем.
-Да,много са забавни-отговорих аз.След това изядох сандвичите и подадох чинията на Рейчъл.
-Имаш ли нужда от помощ?-попитах аз.

Love is patient
Love is kind

38 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 02:53

Рейчъл Бери

Алис и Хейли набързо изядоха садвичите си ,което значеше ,че са били доста гладни. Докато взимах чиниите от тях и гледах как
МАкс лае по колата им казах смеейки се:
-Явно сте билии доста гладни! Защо не казахте по -рано да ви направя нещо за ядене. Някой иска ли допълнително?-викнах докато отивах към кухнята.Не получх отговор ,затова се върнах в хола при тях и седнах на дивана. Викнах Сузи при мен и попитах Хейли:
-Какво животинче искаш още? Имаме си кученца и коте май не ни трябват повече.
Хейли ме погледна толкова изненадано ,затова побързах да добавя:
-Но все пак ,ако толкова искаш ,нямам нищо против.

39 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 03:10

Haley James Scott

Рейч ме попита за какво искам още едно животно и аз я изгледах странно.
- Обичам животните. Куче и зайче не е много. - засмях се. Макс дойде при мен, настани се на дивана и сложи глава в скута ми. - Не съм ли права? - погледнах към Алис с усмивка на лицето.
Станах и се запътих към кухнята, за да видя дали има нещо за пиене.
- Момичета има безалкохолно и бира. Искате ли?

40 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 08:02

Алис

-Аз не искам повече сандвичи-казах аз.Бях се наяла достатъчно,а пък не исках да се претоварвам.
-Но,иначе бяха много вкусни-побързах да добавя аз.Като Рейч попита Хейли какво животно иска,Хейлс я изгледа доста странно.След това взе кучето си и започна да го гали.Бяха много сладки заедно.
-Няма да откажа нещо да пиене-отговорих на Хейли.След храната беше време и да пийнем нещо.

Love is patient
Love is kind

41 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 12:01

Рейчъл Бери

Хейли отиде до кухнята и се провикна от там дали искаме нещо за пиене.
-Хейлс ,аз искам само чаша с кола. Благодаряяяя.
След малко Хейли дойде с бутилка кола и две чаши за мен и Алис.
-Хейлс , ти няма ли да пиеш кола -попитах я изумена ,а тя вместо да ми отговори отиде до кухнята и се върна с чаша бира. Явно малката ми сестричка е решила да си пийне малко. Няма лошо.
-Само ,Хейлс, внимавай . Не пии много моля няма да те нося до горния етаж - казах и я погледнах с най-невинното си изражение и след това избухнах в смях. Алис се смееше толкова неудържимо ,че за малко да падне от дивана , а Хейли се опитваше да ни гледа сърдито ,но и тя едвам се сдържаше.

42 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 12:14

Haley James Scott

Донесох на момичетете кола и две чаши. А за мен взех бира. Много ми се пиеше пък и имаше защо. Празнувах, че ще ставам певица.
- Няма нужда да ме носиш до горе. Може и тук да спя. - рекох и избухнах в смях. - А вие сигурни ли сте,че не искате бира? Колата е малко разгазирана. - засмях се и тогава видях как Рейч отпива от чашата си и прави най-смешната физиономия, която някога съм виждала. Двете с Алис се превивахме от смях. След това и двете моментално поискаха бира.
- Наздраве. - казах аз и отпих от напитката си.

43 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 13:24

Алис

Ние с Рейч искахме кола,а Хейли си взе бира.Започнахме да се смеем да не вземе да прекали.Щом Хейли ни попита дали и ние искаме.Веднага се съгласихме.Не спирахме да се смеем беше доста забавно.Макс дойде до мен и аз започнах да го галя.Беше толков пухкав.Влюбих се в това куче.
-Е,момичета какво ще правим сега?-попитах аз.Исках да излезем някъде да се поразходих,но не знаех дали ще се съгласят.

Love is patient
Love is kind

44 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 13:59

Рейчъл Бери

Колата имаше ужасен вкус.
-Хейлс, откога е тази кола? Пуфф , вкуса и е ужасен.- Те с Алис просто ме гледаха и се заливаха от смях - Смейте се , смейте се - казах им аз уж сърдито.Съгласих се да пия бира ,защото колата определено не ставаше, Алис дори не я опита и поиска бира. Забелязах ,че много се привързваше към Макси ,той наистина е страхотно куче , но не колкото Сузи , затова се огледах да видя къде е малкото ми сладурче.Беше сгушила в одеалото оставено на края на дивана и спеше ,като я погледнах усетих колко съм изморена всъщност. Алис ни попита да излизаме и аз побързах да отговоря:
-Момичета ,вие ако искате излезте. Аз не мисля ,че имам сили за разходки. Страшно съм уморена.

45 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 09 Сеп 2011, 14:29

Haley James Scott

- Ми не знам откога е. -засмях се по силно. А след като се успокоихме се прозях и погледнах към Алис - На мен нещо ми се спи,а утре ме очаква доста тежък ден. - прозях се още един път - Искате ли да гледаме филм? Алис ти може да останиш да спиш тук. - усмихнах се и погледнах към Рейч, която вече спеше на дивана. Помолих Алис да ми помогне да я пренесем до стаята. След това си разтегнахме дивана, легнахме и си пуснахме филм. Макс се настани в краката ми и заедно с мен заспа, когато филма започна.

46 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 10 Сеп 2011, 12:29

Алис

Рейчъл заспа и аз помогнах на Хейли да я пренесем до стаята и.Разтегнахме дивана и започнахме да гледам филм.Реших,че е по-добре да не нощувам при тях и за това станах от дивана и казах на Хейли:
-Аз ще тръгвам.Лека нощ!
След това я прегърнах,погалих Макс и се запътих към вкъщи.

Love is patient
Love is kind

47 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:07

Haley James Scott

Карин се съгласи да дойде у нас и аз много се зарадвах, защото беше мило момиче и ми харесваше компанията и.
Когато стигнахме у нас извиках "Рейч", ни никой не се обади - Няма я. Явно е излезнала с приятелки. - Отидохме в хола - Чуствай се като у дома си. -смихнах се и се запътих към кухнята. - Освен тортата какво искаш за пиене. Има кола, бира, някакъв ликьор и .... вода.

48 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:12

Elizabeth Van Heller

Скоро стигнахме до къщата й. Изглеждаше доста приятна и уютна.
- Доста хубаво местенце си имаш - казах с усмивка на лице
Вървях бавно след Хайли, следвайки я към хола.
- Може би една кола - отвърнах й, след което се настаних на дивана и я зачаках, докато тя отиде към кухнята.

49 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:30

Haley James Scott

-Мерси, но Рейч го направи всичкото това. Много е добра в обзавеждането. - казах аз след като се върнах в хола с кола за Карин и вода за мен. След това се усмихнах. В този момент Макс нахлу в стаята със скотостта на светлината и започна да души Карин. - Не се притеснявай, не хапе, просто е много любопитен. Казва се Макс. Амм... ще отида само да нахраня зайчето и котката и кучето на сестра ми. Сега се връщам.
След това се върнах в хола и носих купичката на Макс пълна с храна и му я сложих до вратата. Но той изобщо не и обърна внимание. Беше зает с новата си приятелка
- Явно много те хареса. Никога не пропуска хранене. -Започнах да се хиля.

50 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:32

Elizabeth Van Heller

Кучето й почти веднага се появи и започна да се навърта около мен. Но за щастие не се страхувах. Даже напротив - зарадвах се. Започнах да го галя и да си играя с него. От време на време дори правех по някоя странна физиономия
- Голям сладур е
После взех колата си, напърво отпих една-две глътки и пак я оставих на масата.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next