Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 11 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

251 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 02:50

Рейчъл Бери

Въобще не очаквах да реагира по този начин и аее изненадох като ме понесе навън . В първия момент не осъзнах какво става докато не скочи в преспата с мен. Разпищях се рако започна да ме слага сняг буквално навсякъде.Взимах колкото мога повече сняг и го вхърлях към него. В началото не усещах и студа даже. Беше ми толкова забавно ,не знам откога не се бях смяла така. Чувствах се като малко дете.
Просължавах да му хвърлям сняг ,за да не ми бълни бельото ,защото вече цялата бях изтръпнала.
-Спри ,спри -засмях се. Придърпах го към мен ,за да го целуна. Докато го правех му сложих сняг във врата.
-Нека ти... -засмях се и му се оплезих. Вече не си усещях почти тялото ,но ми беше страшно забавно.

252 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 05:57

Джак Милър "Дракула"

Тя ме съблазни за да ми вкара сняг във вратът, е не беше едно от най-хубавите усещания, но поне беше забавно.. След като тя ми се изплези, аз не можах да се въздържа и започнах да я целувам по устните като лежейки в снегът едната ми ръка продължаваше да и вкарва сняг навсякъде, след което спрях да я целувам и да и вкарвам сняг и я погледнах, цялото и тяло беше почервеняло и настръхналот от студът, нямаше да я разболявам, само още малко ...
-Нека ти.. - След което и аз и се изплезих и, и казах:
-Така ти се пада като използваш не честни номера !

253 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 06:21

Рейчъл Бери

Той започна да ме целува ,като същевременно не спираше да ми вкарва сняг на всякъде. Щях да му го върна тъпкано (;д) .
-Ааа ти използваш по-нечестни -засмях се и го оцелих с топка сняг и пак му се оплезих. Опитвах се да махна части от снега ,понеже почваше да се топи и изтръпвах цялата. Оказа се ,че е безполезно ,затова просто го прегърнах и после го бутнах в снега като седнах върху него и се засмях победоносно.
-Сегааа как да те накажа -засмях се и го оцелих отново със сняг.
Знаех ,че може без проблем да ме победи ,но ми беше забавно да стоя така над него.
Почти вече не усещах ръцете си ,но това не ме спря да продължавам го целя.

254 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 10:11

Джак Милър "Дракула"

Седна върху мен и започна да ме цели със сняг, вече и двамата бяхме премръзнали, но все пак не влизахме... Тя стоеше върху мен а аз взимайки сняг също я уцелих в лицето, да малко грубо от моя страна, но все пак... Извъртях се отгоре и, като тя беше легнала в снегът, а аз бях върху нея, като я целунах нежно по устните и я попитах:
-Искаш ли да се стоплим вътре ? - След което и се усмихнах и отново я целунах по устните.

255 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 10:23

Рейчъл Бери

--Ах ...ти -извиках се след като получих топка сняг в лицето. Засмях се и разтърсих леко глава ,за да падне снега. Незнайно как той отново се озова върху мен и ме целуна. Предложи ми да влизаме вътре и като погледнах зачервено си тяло определено беше време да влизаме ,освен ,ако не исках да станем на снежни човеци.
-Май си прав и трябва да влизаме - усмихнах му се. - Нооо е толкова забавно ,като изключим снега ,който буквално е навсякъде по мен ... - засмях и се и го целунах леко.
-Хайде да влизаме... -след това се опитах да го преместя и да стана сама ,но той дори не се помръдна.

256 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 12:51

Джак Милър "Дракула"

След като тя се съгласи аз за момента не мръднах, но се изправих и отново я вдигнах на ръце като влязох заедно с нея в къщата като я оставих на дивана първо малко да се стопли и после щяхме да измислим какво да правим.... Видях, че снегът почна да се топи по нас, като ни ставаше още по-студено и ми хрумна една щура идея... Усмихнах и се палаво като я попитах:
-Знаеш ли какво ми хрумна?
-Искаш ли да отидем в банята и да се изкъпем заедно, така ще се стоплим.. - Надявах се да се съгласи, така щеше да се стоплим по-бързо, а пък имах и други мисли.

257 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 13:21

Рейчъл Бери

Той отново мепонесе на ръце и ме остави на дивана. Замръзвах и не беше никак приятно усещането на топящият се сняг навсякъде по мен. Когато той предложи да се изкъпем заедно ,направо ми прочете мислите. Разбира се ,че исках . Така де това беше най- лесния и приятен начин да се стоплим.
-Хмм мисля ,че няма да необлодимо да ме убеждаваш дълго -усмихнах се палаво. След това станах от давана ,хванах го за ръка и го поведох към банята.
-Душ или вана? -попитах и се подсмихнах леко. - Решавай бързичко ,че този сняг е ...ами ...навсякъде и искам да се стопля.- казах и хванах връзката на халата си и го отвързах.

258 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 14:43

Джак Милър "Дракула"

Погледнах я палаво като повдигнах вежда и се усмихнах наивно като и казах :
-Нека да бъде изненада на домакина. - След което я целунах нежно, като видях как тя отиде да оправя ваната, а аз започнах да си събличам дрехите... Целите бяха подгизнали, хвърлих ги в нейната пералня и знаех, че нямам други дрехи.. Останах чисто голичък както бог или по-скоро дявола ме бе създал като застанах на вратата на банята и я погледнах съблазнително.

259 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 15:37

Рейчъл Бери

Съблякох халата си като останах само по бельо и отидох до ваната. Пуснах топлата вода и потърсих на рафта пяната за вана. Обичах да има много пяна ,затова изсипах солидно количество във ваната. Донагласих водата и се обърнах към Джак докато я чаках да се напълни и го видях чисто гол да се подпира на вратата и да ме гледа съблазнително. Ох, изглеждаше толкова добре ,направо ми се подкосиха краката. Едвам успях да кажа:
-Някой май няма търпение ,а? -засмях се леко и го приканих с поглед към мен ,защото ваната беше почти пълна вече.

260 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 16:24

Джак Милър "Дракула"

Аз се приближих до нея така както си бях без дрешки, а тя беше по бельо което нямаше да и го позволя за много дълго... Ваната след малко се напълни, а тя спря топлата вода, като се приготви да влиза, а аз малко преди това я спрях като целувайки я страстно по устните и разкопчах горното бельо (в случая сутиена) и, и го свалих като усмихвайки и се и казах:
-Това няма да ти трябва... - След което отново я целунах по устните и я попитах:
-Е ще влизаме ли ?

261 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 16:49

Рейчъл Бери

Той разкопча сутиена ми ,докато ме целуваше страстно и ми каза ,че нямало да ми трябва. Бавно свалих и бикините си и казах:
-Май и те няма да ми трябват - засмях се и ги хвърлих леко към коша с дрехите за пране . Сега вече и двамата бяхме чисто голи.
Обърнах се и влязох във ваната ,като започнах да се радвам на многото пяна.
-Мммм толкова е топло и приятно. Само едно нещо още ми липсва в нея - казах като се отпуснах -Хайде ... теб чакам само.. -допълних и го погледнах палаво.
Взех една шепа пяна и я духнах към него.

262 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 07 Фев 2012, 17:25

Джак Милър "Дракула"

Ваната беше топла, там вътре ме чакаше едно голо момиче което току що духна пяна към мен, аз едва ли не се втурнах да влизам и седнах срещу нея във ваната, слава богу, че поне беше голяма ваната за да побере дългите ми крака... Усещах как топлата вода стопляше студеното ми тяло... Вече се бях постоплил и хванах крачетата и като започнах да им правя леко масажче, но не масаж на стъпалата, а на мускулите, бавно масажирах прасците и, като ръчичките ми мърдаха и по нагоре (някъде до нейното място) след което слизаха надолу...

263 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 03:35

Рейчъл Бери

Бях се тотално отпуснала в топлата вана . След студа навън беше много приятно да си стоя във ваната и то с Джак. Той хвана единия ми крака и запозна да ми прави масаж ,като ръката му се движеше наро и надолу по крака ми . Беше ми толкова приятно ,че отпуснах леко глава назад .
-Пълен релакс - усмихнах му се. - Мисля ,че определено мога да свикна с тези масажи ,много са приятни - погледнах го палаво.
Взех отново малко пяна и я духнах към него.
-Трябва май да ти намерим някакви дрехи -засмях се като видях дрехите му в пералнята - Така де ,ама това после .

264 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 04:27

Джак Милър "Дракула"

И аз се засмях продължавайки да и правя масажа и казах:
-А пък може и да не ми потрябват дрехи. - Казвайки и се усмихнах палаво и ръката ми продължи малко по-нагоре от бедрата и докосвайки лекичко нейното местенце и правейки се, че това част от масажа на крачетата и. Гледайки я толкова морка и гола... се възбуждах и гледах да го прикривам с пяната поне за момента де... С всяко пързулване на ръката ми по нейните крачета се докосваше всеки път все по продължително и по продължително до нейното местенце и въпреки това се правех, че нищо не е станало.
-Ммм, значи ти харесват масажите, а ?

265 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 08:57

Рейчъл Бери

Не мислех ,че ще му трябват дрехи скоро и то заради този масаж ,който ми правеше.
-Ммм да определено може и да не ти потрябват - отговорх му бавно ,след като той за пореден пък уж случайно докосна моето местенце. Той явно се опитваше да ме възбуди и опитите му определено ми действаха. Попита ме дали ми харесват масажите ,как да не ми харесваха ... бяха толкова ,ами приятни.
-Ами ... как да ти кажа... -започнах бавно като му се усмихнах - дооста приятни.
Той продължаваше да се прави на разсеян ,все едно нищо не прави . Всеки път го правеше все по-продължително и по-продължително. Аз се правех на леко изненадана и само му се усмихвах палаво.

266 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 09:46

Джак Милър "Дракула"

По леката и физиономийка която се променяше когато докосвах "невинно" нейното местенце забелязах, че на нея и харесваше.. Хмм било и доста приятно така ли... Протегнах се като бях нещо като полу легнал в-у нея, крепях тежестта си на краката ми, а другата ми ръка правейки и масаж се беше преместила на нейното местенце като не мърдаше от там, а аз я целунах страстно по устните пускайки и езиче без да си мърдам ръчичката от там.

267 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 10:25

Рейчъл Бери

Той се премести върху мен ,като се крепеше на краката си. Започна да ме целува и аз отвръщах на всяка негова целувка. Ръката му вече не мърдаше от там. Леко го бутнах от мен ,погледнах го в очите и му казах:
-Ти си мноого ...много лош -надявах се да разбере какво имах предвид. Засмях се леко и отново го придърпах към себе си. Леко захапах долната му устна и го целунах с език .Едната ми ръка беше в косата му ,а с другата нежно галех гърба му.
Аз си мислех ,че това ще е съвсем обикновена вана ,но така определено ми харесваше много повече.Как нямаше да ми харесва като си имах Джак само за мен.

268 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 13:09

Джак Милър "Дракула"

Продължавах да я целувам страстно по устните като през една от тях се усмихнах и казах:
-Знам. - След което ръката ми която стоеше там си пъхна едно пръстче много лекичко някъде около два сантиметра на вътре ( :О ) и си остана там като продължавах да я целувам и бавно с ръчичката ми да я възбуждам... За момент спрях да я целувам по устните като започнах да я целувам по мокрото вратле, гледката на мокрото и тяло ме възбуждаше много ... Продължавайки да я целувам по вратлето пръстчето ми се завря цялото [ :O ] .

269 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 08 Фев 2012, 15:53

Рейчъл Бери

Той ме целуваше и пъхна съвсем малка част от пръстчето си в мен. Искаше да ме дразни май. все повече се възбуждах от голото му тяло върху мен и пръстчето му малко вкарано в мен.
Той започна да ме целува по врата.Сега кожата ми беше влажна и целувките му му се сториха още по-приятни Отново се разтапях в ръцете му , не знам как успяваше да ми влияе така и да ме подлудява без проблем.
Изведнъж той вкара цялото си пръстче в мен и аз изстенах тихо.
Толкова се радвах в момента ,че не живеех със сестра ми и нямаше кой да ни прекъсне...

270 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 09 Фев 2012, 07:11

Джак Милър "Дракула"

Чух как тихичко изстена и извадих пръстчето си от нея като отново си сложих само ръчичката върху нейното местене и започнах лекичко да го масажирам с цел да я възбудя повече и да ме иска .... Аз вече бях възбуден само, че от пяната тя не можеше да забележи... Целувките от нейното мокро вратле се преместиха на нейните черешови устни, като целувайки я и пусках език, а другата ми ръка я стисна за малкото и стегнато дупенце.

271 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 10 Фев 2012, 06:21

Рейчъл Бери

Той извани пръстчето ,но остави ръката си там и продължи да ме масажира. Колко повече искаше да ме възбуди. Започнах отново да ме целува по усните и аз отвръщах жадно на всяка негова целувка. Подлудяваше ме вече . Исках го веднага... желаех го с цялото си тяло.
-Искаам тее - казах тихо ,след поредната му целувка. Продължи да го целувам ,без да се спирам.
Никога не съм си представяла ,че взимането на вана може да е толкова ... ами приятно.

пп ужас ,нещо не можах да го напиша като хората ;/

272 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 10 Фев 2012, 13:13

Джак Милър "Дракула"

Целунах я страстно след което и се усмихнах и, и казах:
-И аз те искам. - След това целувайки я страстно бавно допрях моят пенис до нейната вагина, като леко го "отърках" за да я възбудя още малко .... Целунах я още веднъж страстно по устните като бавно вкарах моят пенис в нейната вагина ... Удоволствието беше още по-хубаво гледайки нейното мокро и така секси тяло .... Движех се бавно, а водата около нас плискаше извън ваната ... Постепенно ускорявах като я целувах по устните...

273 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 10 Фев 2012, 16:53

Рейчъл Бери

Той ме целуна и първо го "отърка" е мен ,за да ме възбуди още.. после го вкара бавно ,докато ме целуваше. Когато го усетих в мен забих ноктите си в гърба му и изстенах.
Отново се сляхме в едно и чувството беше невероятно.Телата ни се движеха ритмично ,като Джак постепенно забързваше темпото. С увеличаването му ,все повече вода плицикаше от ваната.
Целувах го страстно и езиците ни се преплитаха. Като беше толкова мокър ,така над мен изглеждаше още по-секси.

274 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 11 Фев 2012, 04:51

Джак Милър "Дракула"

Водата се плискаше, а аз не можех да се насладя на момента, толкова много се бях възбудил, че усещах как този път ще свърша много по-бързо... За това умишлено намалих темпото, но въпреки това продължих да правя дълбоки и рязки проникваня без да спирам да я целувам. От части това беше леко груб секс, но може би и на нея щеше да и хареса... Едната ми ръка се прмести на едната и мокра гърда ... ох колко възбуждащо ... Леко я стиснах от възбудата и без да се усетя отново бях започнал да ускорявам темпото ...

275 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 11 Фев 2012, 06:03

Рейчъл Бери

Той малко забави темпото и започна да влиза бавно и надълбоко в мен. Изстенах и забих отново ноктите си в гърба му. Удоволствието беше огромно. Принципно мнго не си падах по грубия секс ,но сега .... Ръката му се премести на едната ми гърда и той леко я стисна като отново ускори темпото. Отново стенех от удовостие ,отпуснах главата си назад и се наслаждавам на всяко едно движение.
Никой досега не ми беше доставял таково удоволствие като него. Беше направо невероятен. Усещах ,че края беше по-близо от колкото очаквах.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next