Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 12 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

276 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 11 Фев 2012, 06:22

Джак Милър "Дракула"

Бях ускорил, усещах, че е близко... Е може би този път щях да я разочаровам, но нямаше какво да направя, не можех да се контролирам, тя ме възбуждаше адски много... Да бяха минали около двайсетина минутки от както бяхме започнали и усетих, че вече краят е тук... Този път малко преди да свърша ускорих темпото на макс и в ужким да го извадя от нея ама се разсеях и отново свърших в нея ... Бяхме се изкъпали вече, но за първи път излизах от баня и се чувствах по-мръсен от колкото когато съм влязал... Усмихнах и се съблазнително за хубавата "закуска" и я целунах страстно по устните.

277 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 12 Фев 2012, 04:46

Рейчъл Бери

Към края той отново ускори темпото и аз изстенах отново. След малко той свърши в мен. Той ми се усмихна съблазнително и след това ме целуна страстно. Беше едно доста добро начало на деня.... така де дори просто да стояхме да се гушкахме на мен ми беше достатъчно ,стига да съм с него.
След целувката го погледнах в прекрасните сини очи и се усмихнах леко глуповато. Просто бях толкова щастлива ,че е с мен.
-Наводнихме банята - засмях се леко като огледах банята. Имаше вода навсякъде,но какво от това. Усмихнах му се отново и го целунах страстно. Толкова ми беше хубаво...

278 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 12 Фев 2012, 14:41

Джак Милър "Дракула"

Наистина вече бяхме направили цялата баня във вода, но пък какво толкова... Забелязах как тя ме гледаше в очите, целунах я страстно по устните, като и казах:
-Е нали за това се води баня. - След което се засмях леко и след, като решихме, че сме се "изкъпали" аз пръв излязох от ваната като подскочих няколко пъти за да падне водата от мен, а Рейч отиде да се облече. Аз започнах да се разхождам гол из къщата докато я чаках и се чудех какво да правя...

279 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 12 Фев 2012, 15:12

Рейчъл Бери

Излязохме от ваната и аз се качих да се облека. Облякох се на бързо. Май трябваше да потърся нещо ,което да облече Джак ,но реших да го извикам направо да пробва. Не,че исках да се облича ,но все пак.
Слязох долу и пътем пуснах пералнята. Забелязах ,че Джак се разхожда голичък из стаите.
-Хей ,секси ...- извиках го и му се усмихнах палаво -Искаш ли да облечеш нещо или предпочиташ да се разхождаш така.
Колко беше секси и просто така се се разхождаше без дрехи. Нямах нищо против...

280 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 13 Фев 2012, 14:23

Джак Милър "Дракула"

Обърнах се поглеждайки я и видях, че тя вече беше облечена, е мен не ми правеше проблем да се разхождам без дрехи...
-Аз ли, ами аз ще се облека по-късно като изсъхнат дрехите ми. - Засмях се леко, какво пък бяхме си само ние, а и не бях притеснителен освен от снега защото правеше някой мои неща по-малки.... Приближих се до нея като притиснах голото си тяло в нея и я целунах страстно без да казвам нищо.

281 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 13 Фев 2012, 16:03

Рейчъл Бери

Той ми отговори ,че предпочита така да си се разхожда и аз само се усмихнах доволно. Приближи се до мен и притисна тялото си в мен ,като ме целуна. Отвърнах на целувката му и го прегърнах. След целувката ,както седях в прегръдката му го погледнах и казах:
-Обичам те! - усмихнах му се. Не знам защо ,но изпитах нужда да му кажа. Поставах главата си на гърдите му и още по силно го прегърнах.Искаше ми се този момент да продължи вечно.След няколко секунди отново погледнах нагоре към него и леко се надигнах ,за да го целуна нежно. След това го попитах, без да се отделям от него:
-Какво искаш да правим сега? Да си направим нещо за ядене или да си поръчаме? Знам ,че си вампир и не ти трябва такава хвана ,но все пак... -засмях се леко. Така и не го бях питала нищо свързано с това ,че е вампир ,но не намирах и за нужно. Той ми беше каза ,че знам за него всичко ,което трябва да знам.

282 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 14 Фев 2012, 13:08

Джак Милър "Дракула"

Засмях се леко като я попитах иронично:
-Ако искаш да изтичам до магазина да взема нещо ? - Знаех, че едва ли ще се съгласи да се разхождам току така след което я погледнах сериозно и, и казах:
-Ами както решиш, за мен не е от голямо значение нали сме заедно. - След което и се усмихнах чаровно : - И аз те обичам. - След което я целунах страстно по устните и се насладих на момента..

п.п. пфф никви идеи ко да пиша ;д

283 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 14 Фев 2012, 13:44

Рейчъл Бери

Стояхме още извесно време след целувката така прегърнати.
-Мисля ,че няма да е много добра идея да ходиш така до магазина . Ще ти замръзнат някои неща -засмях се. Целунах го отново и му се усмихнах. МАй по-добрия вариант беше да поръчаме пица и да мързелуваме.
-Хмм ,ако искаш може да се качиш горе и да се излегнеш ,аз ще поръчам пица и може да мързелуваме просто... може да ме учиш да свиря нещо на китарата знам ли.. все ми е тая какво ще правим щом сме заедно... -усмихнах му се и го целунах.След това го пуснах и започнах да търся телефона си ,за да се обадя за пица.

284 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 15 Фев 2012, 15:22

Джак Милър "Дракула"

Аз се усмихнах леко арогантно, като и казах:
-Аз ще се кача горе и ще се излегна, но те предупреждавам. Въобще няма да ми е до пица. - След което я целунах по устните и се качих на горе по стълбите и очаквах малко енергия от пицата след, което мислех да има мач реванш в леглото.... Легнах на кревата като се подпрях и заглеждайки изпитателно загледах вратата и зачаках Рейчъл да се качи на горе....

285 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 16 Фев 2012, 06:22

Рейчъл Бери

Засмях се леко на отговора му и седнах на дивана ,за да изчакам пицата. За мое огромно щастие ,тя пристигна почти веднага. Чух поздвъняване и станах ,за да я взема.
След като платих и я взех се запътих и аз нагоре. Той се беше излегнах и гледаше изпитателно.
-Е храната е тук -засмях се. Сложих пицата на леглото и се седнах до него като кръстосах крака. Отворих кутията и си взех едно парче. Усмихнах му се и отхапах малко от пицата.
-Ммм обичам пица - засмях. Какво ми ставаше ,защо се държах като бявно развиваща се. Опитах се да прекъсна тези мисли и една малка усмивчица.

286 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 16 Фев 2012, 06:38

Джак Милър "Дракула"

Ето я тя пристигна с пицата, аз си лежах гол, а тя остави пицата на кревата и започна да похапва. И аз взех едно парченце пица за да събере малко енергия. Започнах да похапвам бавно като казах:
-Ммм, да и аз обичам пица ... - След което си лапнах парчето пица на бързо и бутайки настрани пицата без да я оставя тя да си додяде нейното парченце застанах върху нея като започнах да я целувам страстно по устните.

287 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 16 Фев 2012, 07:04

Рейчъл Бери

Ядях си най-спокойно ,дори не разбрах кога той изяде парчето си и се озова върху мен. Това не е го очаквах . Останах изненадана ,така де приятно изненадана. Отвръщах на всяка една целувка като се опитвах същевременно да оставя недояденото си парче пица на нощното шкафче ,не знам до колко ми се получи това. Бях прекалено заета да го целувам ,за да мисля къде може да падне пицата.
-Много си бърз ... -засмях се между целувките му. Усмихнах се и продължих да го целувам. Целувките с него никога не ми идваха в излишък...

288 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 16 Фев 2012, 13:11

Джак Милър "Дракула"

След като я нацелувах се отрдъпнах пак малко от нея като взех друго парче пица и отхапвайки казах:
-Такъв съм си. - Това ми беше нещо като сос към пицата, усмихнах се лекичко и отново отхапах от парчето пица като я загледах. Поне да я бях оставил да си похапне стабилно, каквато ми беше кльощавичка щеше да я смачкам някой път без да искам....

289 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 16 Фев 2012, 13:41

Рейчъл Бери

Спряхме да се целуваме и той си взе ново парче пица.Подпрях се на лактите си ,като се изправих малко. Засмях се се леко и попитах :
-А ще бъдеш ли така добър да ми подадеш ново парче пица ,че моето падна някъде. - погледнах го невинно.
В началото той не се помръдна , просто си седеше и си ядеше ,засмях се отново . Наложи ми се да се поизправя и да се протегна през него,за да достигна кутията ,за да усмея да си взема парче.
-Ама ,че си .... -изкикотих се и взех едно уж по малко парче и се опитах да се върна на старото си място.

290 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 17 Фев 2012, 05:13

Джак Милър "Дракула"

-Такъв съм си. - След което леко се засмях и се изправих от креватчето, като облякох дрехите от пералнята които вече бяха изпрани и отново отидох на кревата и целувайки я и казах:
-Прекрасна моя, явно днес няма да можем да прекараме целият ден заедно, имам малко работа, моля те не ми се сърди. - След което отново я целунах страстно, наистина имах работа която да свърша ...
-Обичам те. - След което нежно я целунах и излезнах от къщата.

п.п. сори за грубото излизане от къщата, но ми трябва малко време да се събера с идеи за писане

291 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 17 Фев 2012, 07:00

Рейчъл Бери

Отвънах на целувката му и се усмихнах :
-Добре , свърши си работата и спокойно няма да се сърдя . Тамън и аз ще пооправя малко вкъщи. И аз те обичам! - усмихнах се и го проследих с поглед докато излизаше от стаята.
Останах на леглото и си доядох парчето пица ,като пуснах и телевизора. После се захванах да пооправя и надух музика ,но нямаше кой знае колко за оправяне .Свърших работата доста бързичко и седнах в хола и взех китарата си. Свирех някакви мелодийки и си пеех. Май трябваше да се обадя на сестра ми да я проверя какво прави ,или на някое от момичетата... Може би по-късно...

292 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 08:10

Александра МакКуин

Пътуване, пътуване и пак пътуване, от това се състоеше повечето ми ежедневие и живот. Ту бях в Мистик Таун, ту не бях. Така и не си бях купила сериозна къща или апартамент за това постоянно бях в приятели и познати. За пореден път се бях върнала в градчето и се надявах този път да има кой да ме приюти и ми хрумна: "Рейчъл!". Да, тя щеше да се изненада от появата ми, но все пак тайничко се надявах да не ме изрита като мръсно коте, а да ме приеме в дома `и като стара приятелка, се пак се познавахме от отдавна. Влязох в градчето, като се надявах да не съм забравила пътя към дома `и и наистина не бях. За няколко минути бях пред входната врата и почуках. Един, два, три пъти, никой не отвори. Пробвах и за мое учудване беше отключено:
- Рейчъл така и не се научи! - засмях се леко като влязох и отидох в хола.
- РЕЙЧЪЛ РЕЙЧЪЛ?- развиках се колкото ми глас държи и знаех, че тя ще ме чуе. Бях убедена, че си е в къщи.

293 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 11:16

Рейчъл Бери

Бях в доста добро настроение,което не ми се беше случвало отдавна. Реших ,че ми се ядат палачинки и затова се отправих към кухнята да си направя. Пуснах си радиото ,разпях се и се заех със сместа за палачинки. Пеех , танцувах из кухнята и правех палачинки.
След около половин час когато и последната беше готова ,спях радиото ,взех си чинията и се отворих вратата към хола. С танцова стъпка се насочих към дивана и изведнъж осъзнах ,че не съм сама. Срещу мен стоеше момиче с дълга червена коса.
-Александраааа - казах с изненада. Отидох до масата оставих чинията и се обърнах пак към нея. Не я бях виждала от години.
-Хей ,как си? -казах и я прегърнах. - Какво те води насам?

294 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 11:28

Александра МакКуин

-Е ти ме позна!- засмях се като също я прегърнах. Не се бяхме виждали от години, но тя си бе все същата. Стройна и красива с пленителна усмивка.- Ъм, добре съм благодаря, че попита. Ти как си? Като гледам доста добре си живееш.- усмихнах се като седнах на дивана. - По начало се връщам от Будапеща, но не е за дълго, нали се досещаш делови въпроси. Просто реших да се отбия и да те видя и да те помоля за една огромна услуга..- стана ми малко неудобно да я питам. - Може ли да остана тук за няколко дни сигурно ще се наложи и за повече... Имам доста работа в града, а не ми се иска да купувам къща, която после ще занемаря- обясних и набързо

295 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 11:59

Рейчъл Бери

-Ами и аз съм добре...- успях да кажа и тя започна да ми обяснява ,че и се налага да поостане в града и дали можело да остане у нас.
-Хей ,няма проблем ,разбира се ,че можеш да останеш. - казах и. Живеех сама от доста време , а пък и нямах против малко компания.
-Остави багажите си някъде и ела да ядем палачинки сега - казах и през смях и се настаних на дивана. Тя дойде и седна до мен.
-Е имаш доста да разказваш... Какво правиш? Как е живота? -попитах я.-Изобщо не си се променила.

296 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 12:05

Александра МакКуин

- Ох благодаря ти, ти си същинско спасение. Иначе живота си е нормален. Пътувам постоянно, знаеш защо, аз никога не мога да се задържа на едно единствено място. Иначе в момента се занимавам с бизнес.- усмихнах се като отхапах малко парченце от палачинката. - Все същата добра готвачка си, не си се променила. Даже си станала още по- очарователна. Ти си една от малкото хора, които са толкова обаятелни и чаровни, повечето човешки същества са ужасни.Но както и да е! - усмихнах се. - При теб как е? Сигурно вече си имаш дългогодишен приятел?

297 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 12:29

Рейчъл Бери

Тя ме заля с комплименти . Определено не го очаквах , чувствах се малко неудобно когато някой прави така , но тя си беше такава.
-Както винаги не си пестиш комплиментите -засмях се - Благодаря. Ти си толкова различна от останалите ,имам предвид в добрия смисъл. -добавих и се усмихнах. Тя ме попита за приятел. Нямах особено желание да обсъждам тази тема , но май нямаше как да се измъкна.
-Ам... искаш ли кафе или чай или нещо за пиене -попитах я, като не изчаках отговора и ,а станах и се отправих към кухнята.
-Имам студен чай -провикнах се от там и след това се върнах в хола с две чаши студен чай. - До колкото помня харесваш такъв. -подадох и чашата и отново седнах на дивана при нея.

298 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 12:35

Александра МакКуин

Попита ме дали искам нещо за пиене като тактично се опитваше да се измъкне от моя въпрос. Да, изобщо не се бе променила, винаги се опитваше да скрие нещо то мен. Докато `и отговоря ми подаде чаша студен чай. Изглежда трябваше да стана по- настоятелна иначе нямаше да разбера какво става.
- Ами да харесваХ- натъртих на последната буква.- Но знаеш, че когато си като мен няма как дълга време да си с някого. А ти доста тактично се измъкваш от въпроса. Кажи ми, виждам, че нещо те мъчи... Хайде Рейчъл...- погледнах я спокойно.- На мен можеш да се довериш, нищо, че се появявам от нищото и те моля да остана да живея при теб. Знаеш, че няма на кого друг да кажа!- усмихнах и се топло и приятелски.

299 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 13:11

Рейчъл Бери

Май нямаше как да се измъкна и да исках.
-Ами малко ...как да кажа..ох няма значение - казах и се усмихнах притеснено - казва се Джак ... -започнах несигурно. - Запознахме се преди доста време и в началото имахме малко проблеми ,аз направих някои грешки ..,но после всичко най-сетне потръгна ,бях щастлива -усетих как сълзите започват на парят в очите ми - после не знам какво стана... той просто си тръгна и ..каза ,че имал работа ..но после му звънях ,опитах се да се свържа с него ,но не се получи . Не знам къде е и както и да е. Ще ми мине все някога. -казах тихо. - И моля те ,не ме гледай със съжаление. - не обичах да ме съжаляват ,щях да се оправя все някак.
-Таа хайде на минем към по-весела тема ..- казах като се опитах да спра сълзите.

300 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 29 Апр 2012, 22:11

Александра МакКуин

- Как на по- весела тема? Значи Джак, имам чувството, че съм чувала името му и преди...- замислих се, но наистина нямаше да засягам отново темата.- Е щом не искаш да говорим на тази тема...- усмихнах се.- Е как вървят нещата? До колкото разбрах си певица или слуховете, които се носят са лъжа? Постарах се доста добре да разбера с какво се занимаваш... Къде работиш в момента? Планове за бъдещето? - изведнъж и зададох достатъчно въпроси, че категорично се отделих от темата момчета.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next