Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 13 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

301 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 02:21

Рейчъл Бери

-Той май е доста известен .. както и да е. - казах набързо. - Ами основах заедно със сестра ми звукозаписно студио. Но чесно казано тя ходи по турнета ,а аз предпочитам да си стоя тук и да ръководя бизнеса така да се каже .. търся нови таланти и от време на време записвам и аз по някоя песен -засмях се. Доста умело успя да смени темата и вече бях доста по спокойна. Продължих да и разказвам за работата ми.
-За мен това е най-подходящото занимание. Даже не мога да го нарека работа. Ами ти? Как върви работата? Нещо ново ,с което да се похвалиш? - попитах я на свой ред.

302 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 02:27

Александра МакКуин

- Ами нищо особено... Бизнесът върви много по- добре от очакваното, не е лесно когато трябва да се занимаваш с такива неща, постоянно пътувам, както вече ти казах, а даже вече не помня къде съм ходила!- засмях се.- Иначе вече имам издадени 2 книги, но само в Европа, старая се да не придобивам известност.- не исках много да говоря за това с което се занимавам.- Радвам се, че се занимаваш професионално с музика, спомням си, че бе много добра певица... Е ще ми изсвириш ли нещо?- направих кучешка муцунка, която се надявах все още да действа.

303 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 03:15

Рейчъл Бери

-Искам да прочета някоя от книгите ти!- казах развълнувано - и си мисля ,че е хубаво ,че обикаляш толкова много , въпреки ,че аз не бих издържала. Но пък си видяла толкова местаи и си била къде ли не. - казах и весело.
Тя ме помоли да и изпея нещо. Рядко се случваше така да пея пред някого и малко се притеснявах, но какво пък тя ми беше приятелка. Замислих се коя ли песен бих могла да и изпея. Не ми се искаше да пея някоя тъжна песен ,но в последно време май само такива пеех .
-Дано тази ти хареса - казах и запях -"We could just go home right now/Or maybe we could stick around/For just one more drink, oh yeah..." - изпях и малка част от една песен ,която пеех преди.
-Отдавна не я бях пяла... -засмях се- Как ти се струва?

304 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 03:24

Александра МакКуин

- Това е супер... Имаш страхотен глас Рейчъл, определено си се насочила в правилната посока на развитие. Трябва да ходиш на турнета, а не само да стоиш тук. С правилния мениджър, реклама и твоя талант доста бързо можеш да станеш известна, а и ако обикаляш из света може да станеш и световно известна. Такъв талант като теб не е за изпускане. А колкото до мен и моите книги...- макар и да бях издала една книга, тя бе известна само в Европа,а и сега пишех втората и не обичах да чета пред приятели, но заради Рейчъл щяха да направя изключение.- Изчакай само момент!- бръкнах в чантата ми и извадих една доста изпокъсана тетрадка.- Знам, че това не е нищо особено, но тъкмо го започнах, а и с пътуванията нямам време за писане...- опитах се да прикрия факта, че изобщо нямах вдъхновение и зачетох.- " Небето над Париж бе обагрено в бледо розово. Слънцето бе напът да изгрее и малко, по- малко да събуди заспаляи Париж или поне част от него. Бе началото на месец Май, което означаваше че пролетта е в разгара си и улиците щяха да се изпълнят с хора. Заедно с края на пролетта и началото на лятото се задаваше и дългоочакваната ваканция за учениците, или по- точно за всички хора.
Слабите слънчеви лъчи нахлуваха през дебелите завеси, в стаята на Майса Капет, на улица „Сънсет” № 23. Тя усети как утринта бе настъпила по- бързо от колкото `и се искаше, но за сметка на това се зави през глава и отново заспа. Но точно след 10 минути в стаята и нахлу прислужницата."- свърших. - Не е нищо особено, но очаквам да се превърне в добър роман.- усмихнах се леко.

305 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 13:22

Рейчъл Бери

-Благодаря много - усмихнах и се - обаче не съм сигурна ,че е правилно да ходя по турнета и така нататъка. Знам ,че звучи глупаво,но просто славата не ме интересува ,обичам да пея ,заради самата музика. -обясних .След това тя извади някаква тетрадка и предположих ,че ще ми прочете откъс от книгата си и познах. Много ми допадна това което ми прочете ,въпреки че беше кратък откъс.
-Знаеш ли нямам търпение да прочета останалото. Дори от малкото чуто мога да кажа ,че харесвам стила ти. - усмихнах се. - Непременно искам да си я взема щом излезе ,сигурна съм ,че ще е страхотна история. Така и така заговорихме за пътувания и турнета ... кажи ми как е живота постоянно на път? Не се ли изморяваш понякога? - погледнах я сериозно и зачаках отговор от нея.

306 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 30 Апр 2012, 21:57

Александра МакКуин

- Свиква се с времето. Тежестта от пътуванията, даването на автографи и интервюта е изтощително, докато не се научиш да гледаш на задълженията си по друг начин. За мен те са начин да си почина от другата работа. Не е лесно да ръководиш компания и същевременно да си писател. Е, с времето се свиква, но после не можеш да намериш време за личния си живот. Но, както и да е.- усмихнах се.- За това и нямам време за момчета и всичко останало. Но важното е, че ти не се интересуваш от комерсиалноста и славата. Хубаво е, че не си завладяна от славата на сестра си. Макар че, там...- посочих сърцето `и.- Се крие голям талант.

307 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 13 Май 2012, 03:58

Рейчъл Бери

-Да определено е трудно да правиш две едновременно ,особено когато ръководиш компания ,а същевременно се опитваш да си човек на изкуството. Много е трудно да се поддържа всичко. -казах сериозно. - А личния живот винаги остава на заден план ,а точно там идва и проблема за мен , когато искам да избягам от нещо се затрупвам с работа. - засмях се. НАистина това беше моя начин да забравя неща ,които ме тормозеха и хора ,който не ми излизаха от мислите.
-Знаеш ли какво? Настанявай се .. чувствай се като удома си ,а аз ще се поразходя малко,че имам няколко неща за вършене. -подадох и резервния ключ ,след това станах взех си якето и излязох да свършя някой неща.

308 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 19 Юли 2012, 11:57

Дейна Уайтли

Беше изминал един ден, откакто бях слязла от самолета от Лондон и се разхождах безцелно по улиците на Мистик таун. След като прекарах една спокойна нощ в парка на града, бях в добро настроение и нямах търпение да опозная живота в града. Докато учех в Лондон бях слушала разказите на моята съученичка и най-добрата ми приятелка Стефи различни разкази за този прекрасен град и че смята тази година отново да дойде в града да прекара ваканцията си тук. Бях чувала, че тук има и различни същества, като вампири и вещици например, а аз имах голямо желание да се запозная с някой вампир. Но за съжаление имах само 2 месеца ваканция, в края на месец август трябваше да си замина за Лондон за началото на учебната година. Но, да си призная, изобщо не исках да се връщам там. Въпреки, че почти не познавах никой тук, града ми харесваше все повече и повече и исках да остана да живея тук, да зарежа ученето и да си купя собствена къща тук. Най-накрая си спомних, че тук живееше една моя приятелка и реших да я навестя. Лесно открих мястото, където живееше и позвъних на входната врата, а докато чаках, набързо си пооправих меднорусата ми коса и дрехите.

309 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 19 Юли 2012, 12:27

Рейчъл Бери

Беше ми доста ленив ден и ми се правеше абсолютно нищо. Дори не ми се излизаше от нас. Излегнах се на дивана в хола и четях книга.Отдавна исках да я прочета ,а пък и не исках да си пропилявам деня по друг начин.Както се зачетох изведнъж се позвъни на вратата и малко се стреснах. Станах бавно и оставих книгата на масата. Погледнах часовника и осъзнах от колко време чета. Протегнах се ,защото се бях схванала малко. Чух второ позвъняване,което ме подсети ,че има някой на вратата.
-Секунда… -провикнах се леко и се изправих от дивана. Нямах никаква идея ,кой е. Тръгнах към вратата като пътем се огледах в огледалото. Косата ми беше леко рошава ,затова побързах да я вържа на висока конска опашка. Погледнах се отново и харесах резултата. Бях с обикновени къси шорти и широка тениска . Приближих се до вратата и погледнах през шпионката ,за да видя кой е. Отвън стоеше някакво момиче ,което не бях сигурна дали познавам. Изглеждаше ми позната ,но не знаех откъде може да я познавам. Отвори вратата и се усмихнах на момичето ,което стоеше пред мен.
-Здравей … извинявай ,че се забавих ,малко се бях зачела- казах и с леко виновна физиономия.
Чудих се какво да и кажа, понеже ми се струваше глупаво да я попитам дали се познаваме ,като очевидно тя ме познаваше. Реших да изчакам тя да каже нещо. Тогава се изведнъж се сетих… бях почти сигурна от къде я познавам ,даже май се сетих за името и.Бяхме приятелки като деца и като по-големи ,но после тя замина и малко си загубихме връзките. Всъщност се зарадвах ,че ме е открила и е дошла до нас.
-Ти си Дейна ,нали? –попитах я леко несигурно- Ооо къде са ми обноските… заповядай –поканих момичето вкъщи.

310 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 16 Дек 2012, 12:39

Рейчъл Бери

Дийн се изненада, че познавам Сам и потвърди, че е брат му. В момента бях страшно щастлива,че реших да мина през гората и, че го срещнах. Дийн ме попита какво точно знаех за Сам, но реших да му кажа това по-късно.
-Всяко нещо с време то си… ще ти кажа след малко –казах му на излизане от гората. Огледах се наоколо и за щастие нямаше почни никакви хора по улиците и успяхме почти незабелязани да стигнем до нас. Отключих вратата и с Дийн влязохме.
-Хмм ,ако искаш влез в банята … аз сега ще ти донеса дрехи някакви и може да поръчаме пица или нещо ,ако си гладен? – казах му това и изтичах нагоре по стълбите до бившата стая на сестра ми. Порових се в гардероба и намерих стари дрехи на бащите ми. Обичаха да имат дрехи у нас ,че като идват на гости да носели по-малко багаж. Странни хора.
Слязох отново долу при Дийн и му подадох дрехите и той влезна в банята. Обадих се да поръчам пица, а след това се обадих и на Сам. За съжаление телефона му беше изключен,но след малко щях да пробвам пак.
Седнах на дивана и зачаках Дийн да се приведе в по-приличен вид. След това щях да му разкажа за Сам.

311 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 16 Дек 2012, 13:00

Дийн Уинчестър

След като се озовахме в къщата на Рейчъл, тя ми каза, че след като се оправя, ще ми разкаже до колко познава Сам.
Преди да вляза в банята, тя ми даде някакви дрехи, поне да имам с какво да съм облечен, не че ми правеше проблем да се разхождам гол в къща на почти непознато момиче, но все пак бях възпитан добре. Влязох в банята и за нула време се изкъпах. Излязох и се облякох набързо, е поне дрехите, които ми даде Рейчъл ми бяха по размер...
Отидох при нея и седнах до дивана, явно вече се беше обадила на пицарията, сега оставаше да си хапна хубаво, защото бях забравил какво е да се наядеш...

- Е Рейчъл, как изглеждам сега? Не си приличам с човека преди малко в гората нали? - усмихнах и се, след което и казах:
- Така вече аз съм в по-приличен вид, остава и ти да си изпълниш твоята част, до колко познаваш брат ми? - погледнах я и зачаках отговора и...

312 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 16 Дек 2012, 13:21

Рейчъл Бери

След кратко Дийн излезе от банята като нов. Трябва да си призная и той беше симпатичен като брат си. Настани се на дивана до мен и ме попита как изглеждал.
-Да вече определено не приличаш на бездомник – засмях се и той побърза да попита какво знам за Сам. Не знаех много за него, но знаех основното. Знаех мечтите му ,ако не беше ловец , май знаех достатъчно за него. Точно обмислях откъде да започна и на вратата се позвъни, станах и отидох да отворя. Доставиха ни пицата, платих и я взех и след това се върнах на дивана като оставих кутията на масата.
-Без да увъртам ще ти кажа, че знам с какво се занимава брат ти, всъщност и ти ,нали така? – погледнах го ,за да видя реакцията му - …и преди да кажеш каквото и да било, градът, в който се намираме е… да го наречем специален, тук можеш да срещнеш всякакви същества. –казах бавно. Мислих да спра до тук, но се сетих как Сам ме попита дали съм човек като се запознахме,затова реших да го кажа и на Дийн преди да ме попита.
-Аз съм човек, но съм от малкото хора тук. –продължих да говоря – Знам също,че Сам те търсеше и беше страшно притеснен, че не знаеше къде си. – отново се сетих за думите му на конкурса и спрях да говоря.

313 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 16 Дек 2012, 13:42

Дийн Уинчестър

Много интересно, Сами и беше разказал основното. Не трябва да се казват тези неща на хора, но след като тя допълни, че градчето е обитавано от свръхестествени същества и има малко хора тук, вече разбрах защо и го е бил споделил.
След няколко секунди дойде и пицата. Не ми беше от любимите храни, предпочитах бургерите, но като се има в предвид, че една година и нещо не бях ял нищо, щях да налитам на всичко.
След няколко секунди взех и първото парче с пица и продължих да слушам какво говори Рейчъл. Тя си призна, че е човек и ме попита дали и аз съм в семейния бизнес да бъдем ловци. С пълна уста и казах:

- Да и аз съм ловец, но когато сме двамата с него няма кой да ни мине... - след което преглътнах хапката и отхапах нова. Беше вкусна пицата...
Тя допълни, че Сам се е притеснил за мен, че ме е търсел и че не е знаел къде съм. Преглътнах отново и реших да се намеся тука аз.

- Не всъщност той много добре знаеше къде съм, но по някаква причина не е търсел начин да ме измъкне или така изглежда, докато не открих лека пролука и успях да избягам. - говорех така, че да не разбере за какво става дума, но поне да схване, че Сам е знаел къде съм...
- Както виждам Рейчъл, ти знаеш доста неща за мен от брат ми.. Сега е моментът където трябва да разкажеш и ти нещо за себе си, понеже това с ловците е доста голяма тайна... - след което взех следващото парче пица и зачаках да започне да говори за себе си....

314 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 16 Дек 2012, 14:28

Рейчъл Бери

Дийн ме изслуша внимателно ,като между временно се зае с пицата. Както предполагах и той беше ловец ,което си беше напълно нормално, семеен бизнес. След това ми каза странни неща, че Сам е знаел къде,но не го е търсел. Сам ми беше казал ,че търси следи от брат си и няма как да не се е опитвал да го намери. Малко се обърках честно казано , но пък не вярвах Сам да ме е излъгал. Май просто всеки имаше различно виждане.
-Радвам се ,че сега си добре и,че скоро ще се видите с брат ти и ти обещавам, ако искаш да ти помогна с това. –казах и леко се усмихнах.
След това Дийн реши да ме попита за мен. Винаги ми ставаше леко неловко да разказвам за себе си ,защото бях просто човек, а хора като тях например бяха изживели далеч повече от мен.
-Ами аз… водя обикновен живот или поне се опитвам. Занимавам се с музика , а и по принцип нямам късмет винаги се забърквам в някакви каши и неприятности –засмях се.
-О искаш ли нещо за пиене? –осъзнах ,че не съм му предложила нищо за пиене,докато гледах да яде поредното парче пица.

315 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 17 Дек 2012, 12:15

Дийн Уинчестър

Тя сподели, че се радва, че съм добре и може би скоро ще се видя със Сами, ако се възползвам от помощта и да го намеря. Трябваше да го намеря, защото той ми беше единственото останало живо семейство.
- Да ще се възползвам от твоята помощ да го намеря, за което ще ни бъда по-благодарен от този момент, в който ме приюти за тези няколко часа... - все пак кой би приютил някакъв човек ей така изникнал в гората, но тя можеше и да не ме приеме, ако не се и бях представил..
- Не се притеснявай от това, че се опитваш да водиш човешки живот, колкото и да е трудно, защото аз бих предпочел да водя обикновен живот, ако не се бяха случили няколко неща в миналото.. - тогава млъкнах, защото ние с брат ми и баща ни станахме ловци, заради Азазел - жълтоокия демон, който уби майка ни....
След това Рейчъл ме попита дали искам нещо за пиене. О на това не можех да откажа, от година и няколко месеца не бях пил, забравя се вкуса на някои неща.

- Да ще искам нещо за пиене, ако имаш уиски? - попитах я, след което казах:
- А ако нямаш ще поискам мартини, а ако нямаш и това, вече не знам ... - след това се разхилих, това трябваше да е някакъв вид шега, но не знам дали тя щеше да я приеме така...

316 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 20 Дек 2012, 11:56

Рейчъл Бери

Дийн отново ми благодари, че го приютих. Как нямаше да го приюта, а и сега да му помогна да се срещне с брат му. Вярно,ако беше някой непознат или не познавах Сам, може би нямаше чак да го поканя у нас. Но ситуацията не беше такава ,затова му помогнах и определено не съжалявах за решението си.
-Разбира се,че ще ти помогна да се видиш с него, а за това, че те приютих няма за какво да ми благодариш и можеш да останеш докато поискаш или докато срещнеш със Сам. Няма да те оставя да се скиташ по улиците – засмях се.
Той ми каза да се притеснявам от обикновения си живот и ,че и може би и той би го предпочел. Звучеше точно като брат си, когато Сам ми разказваше какво учил и какъв би бил живота му. Жалко за тях,че се бе случило това, че се налагаше да водят този живот. Но пък това, което правеха беше много благородно , а и помагаха на хората ,на обикновените. Те определено бяха специални и двамата,затова нищо не му отговорих ,а само леко се усмихнах.
Разбира се той искаше нещо за пиене.
-Почакай сега ще проверя какво имам – засмях се като се запътих за кухнята. – Хмм уиски наистина нямам,но пък мартини имам – викнах от кухнята. Върнах се при него с бутилка мартини и две чаши.
-Уиски другия път- засмях се като му подадох бутилката.

317 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 31 Дек 2012, 18:25

Дийн Уинчестър

- Благодаря ти отново Рейчъл. - след това взех ботилката и отпих, е това вече беше да си върна вкуса към алкохола, но след това се смутих за момент, понеже тя донесе и две чаши. Надявах се да не и е проблем, че пих от бутилката, дано не я беше гнус от непознати, но след това сипах в двете чаши.
- Извинявай че така изневиделица от бутилката, но да я държа в ръце и да не отпия, просто не се сдържах... - след като вече бях сипал в двете чаши - мартини, аз отпих една голяма глътка и понечих към следващото парче пица, бях гладен като вълк.
- Уиски другия път викаш, а? - казах след което допълних.
- Ще го чакам с нетърпение този следващ път... - след което и се усмихнах широко.

318 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 06 Яну 2013, 06:34

Рейчъл Бери

Явно на Дийн му е липсвал доста алкохола, ако съдя по начина, по който започна да пие.
-Няма нужда да се извиняваш – отговорих му, а той наля в двете чаши. Честно казано не ми се пиеше особено много, но поне можех да му правя компания. Дийн продължи да пие и яде. Вече изглеждаше далеч по добре от човека, когото срещнах в гората.
-Разбира се – засмях се – Хаха… добре, обещавам да не забравя- продължих да се смея. Оставих за малко на спокойствие да яде и станах. Взех телефона си и се опитах да се обадя на Сам, но телефонът му беше изключен. Жалко , толкова много исках да му съобщя хубавата новина, реших да пробвам по-късно. Върнах се при Дийн на дивана и седнах.
-Виж, ако няма къде да отидеш можеш да останеш тук, докато се видиш със Сам… -казах му. Ако наистина нямаше къде да отиде нямаше смисъл да се лута из града и да се чуди къде да отиде.

319 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 12 Яну 2013, 02:43

Дийн Уинчестър

Тя каза, че нямам нужда да се извинявам. След това тя се разсмя на думите ми за следващият път и каза, че няма да забрави.
Докато продължавах да ям, то взе телефона си и отиде в другата стая, явно беше на кой ще се обади, но сега трябваше да мисля първо да се възстановя малко. В Чистилището стана нещо, аз нито бях спал, нито бях ял цяла година, не знаех как ще ми се отрази външно тук. Остана едно парче пица и реших маничко да си почина, сипах си още една чашка и зачаках Рейчъл да се върне. След няколко минутки тя се върна и каза, че ако е нямало къде да отида е можело да остана тук. Да в сегашното ми състояние нямаше къде другаде да отида и реших да и приема.

- Да, смятам да се възползвам, защото нямам наистина къде да отида. - нямаше смисъл, нямах пари, не познавах града и най-удачното решение беше да остана при нея, докато Сам не дойде.
- Ам, Рейчъл, как е сам тука, ъмм.. в смисъл имали къде да живее? - трябваше да я попитам беше ми интересно, как му върви човешкия живот, не знаех дали се занима все още с ловуването...

320 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 14 Яну 2013, 13:46

Рейчъл Бери

Той се съгласи да остане у нас докато се срещне със Сам. Усмихнах му се, щеше да е по-добре така. Погледнах масата и видях ,че му е останало само едно парче пица.
-Искаш ли нещо друго за ядене? –попитах го като кимнах към последното парче пица. Надявах се да имам нещо за ядене, ако беше още гладен, ако не щях да направя нещо набързо.
-Сам … ами добре е, не беше особено щастлив според мен, защото му липсваше, но иначе изглеждаше добре. Да има къде да живее. До колкото знам живее сам.-отговорих му и взех телефона си отново. Май нямаше да е лоша идея да оставя на Сам едно гласово съобщение поне.
-Знаеш ли ще се опитам пак да му се обадя – казах на Дийн и след това набрах номера на Сам. Включи се гласовата поща и му оставих кратко гласово съобщение, в което го молех да дойде до нас, за да му покажа нещо.
-Май е по-добре да не му казвам каква е истинската причина. –засмях се след като затворих телефона. – Доста ще е изненадан.

321 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 16 Яну 2013, 09:48

Дийн Уинчестър

Явно Рейчъл наистина беше изненадана от появата ми и искаше веднага да го каже на Сам, но вместо това му остави съобщение в което казва да дойде до къщата и.. И явно щях да видя братчето си отново.
Тя също така разказа, че Сам не е бил щастлив, защото съм му липсвал и че живее сам. Явно не му се е отразил живота, поне преди му се отразяваше спокойния живот. Явно е и имал къде да живее. Надявах се да не е нещо малко, защото явно ще живея вече при него и трябваше да си избера стая специално за мен.

- Между другото Рейчъл, браво за това, че на гласовата му поща не му каза истинската причина, ще го зарадвам доста и сигурно ще е доста изненадан в първите няколко минути, дори може и да не повярва, че съм аз. - обикновено така ставаше, когато единия от нас изчезне за по-дълго време и в първата ни среща винаги се чудим дали това е наистина той. Но сигурността преди всичко беше в наща работа и не се бих изненадал как ще реагира първоначално като ме види.
След това посегнах към последното парче и това май ми беше лимита за сега, трябваше да почина няколко часа, преди да се завърна към яденето, а за пиенето щях сигурно да изпия още една чашка и толкова, все пак това сигурно скоро щеше да ми се отрази, но аз се държах...
Хапнах и последното парче и казах:

- Рейчъл, благодаря за храната, добре ми се отрази, както и сама виждаш, но ще ми трябва почивка за следващото ядене, затова ще откажа за сега. - така и се зачудих какво ли мога да правя докато Сам дойде, затова и я питах.
- Имаме ли какво да правим, докато Сам си провери гласовата поща и дойде? - и зачаках отговора и.

322 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 16 Яну 2013, 11:48

Рейчъл Бери

Дийн одобри това, че не казах на Сам истинската причина поради която го виках у нас. Надявах се скоро да чуе съобщението и да дойде. Просто нямах търпение да видя изражението му като види Дийн. Много ми беше интересно какво щеше да стане като се видят. Усмихнах се несъзнателно при тази мисъл.
Радвах се, че днес срещнах Дийн в гората и че успях поне малко да му помогна.
-Дано дойде скоро , сигурно нямаш търпение да го видиш вече?– казах на Дийн и се усмихнах. Не бях виждала Сам от доста време и честно казано и аз се радвах, че ще го видя. Той отказа повече храна, затова просто изхвърлих кутията от пицата и пак седнах на дивана. Той ме попита какво ще правим докато Сам дойде.
-Хмм ами не знам какво ти се прави. Ако искаш може да поспиш ,ако си уморен или не знам. Какво ти се прави?Филм ,нещо , знам ли? –попитах го и се засмях. Наистина нямах идея какво да правим защото не знаех колко време ще му отнеме на Сам да си чуе съобщението и дали ще може да дойде веднага след това.

323 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 16 Яну 2013, 12:51

Thor

Мислех си, че денят ми ще бъде обикновен и ще си вися сам у нас или някъде навън. Блеех си в някаква книга, описваща расата на нефилимите, когато получих смс, че имам съобщение в гласовата поща. Както винаги обичах да си оставям телефоните така. Изслушах съобщението. От Рейчъл? Определено ми привлече вниманието. Викаше ме у тях, за да ми покаже нещо. Но никаква допълнителна информация. Браво бе. Дали не беше в опасност. Вече я бяха виждали с мен, и това я застрашаваше. Несъмнено трябваше да отида. Облякох се в типичния си съвсем небрежен стил, и се въоръжих просто така за всеки случай. Под горнището си имах ножове, кол, светена вода, сребро и т.н.
Позамислих се с какво точно да пътувам. Бих избрал такси, за да ме заведе точно на адреса, но Импалата на Дийн сякаш ме зовеше. Взех нея, тъкмо я бях измил добре. Потеглих и след десетина минути бях на въпросната улица, но малко се позабавих с намирането на къщата и.
Слязох от колата, поех си дълбоко въздух и огледах къщата. Отидох до вратата и позвъних на звънеца.
След малко Рейчъл ми отвори вратата. За момент погледнах лицето и, за да разбера дали не има опасност. Но тя изглеждаше по - скоро щастлива.
- Здравей - усмихнах се
- Съжалявам, че се забавих. Бабичките, които са ти в съседство не бяха особено отзивчиви...

324 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 16 Яну 2013, 13:12

Дийн Уинчестър

Рейчъл седна до мен и ме попита дали нямам търпение се срещна с брат си. Еми да нямах търпение.
- Да права си, нямам търпение да го видя, все пак е малкия ми брат. - след това тя допълни, че не знае точно какво мога да правя докато дойде Сам. Изброи ме, че мога да поспя, но на мен не ми се спеше в момента за съжаление. Щях да спя когато вече се настъпя при брат ми на сигурно. А колкото до филм, не ми се гледаше, аз участвах във филм докато бях в Чистилището, жив филм си беше, да се бориш всеки ден за оцеляване, без да спиш и без да ядеш....
След 10-20 минутки на вратата си позвъня и Рейчъл веднага отиде да отвори. Аз станах и само видях през прозореца, че импалата беше на пътя паркирана, това беше Сами сто процента бях сигурен. Чух го как поздрави Рейчъл и след това вече бях напълно сигурен, че е той.

325 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 16 Яну 2013, 13:59

Рейчъл Бери

Дийн ми отговори ,че няма търпение да се видят. Той се замисли какво му се прави ,а аз реших просто да го изчакам да реши. Както си стояхме и мълчахме на вратата се позвъни. Веднага станах да отворя. Силно се надявах това да е Сам. Отворих вратата и го видях.
-Здравей , Сам- усмихнах му се в отговор. – Не се безпокой ,важното е,че дойде.Мда… такива са ,не им обръщай внимание –засмях се и го държах още на вратата и обмислях как да постъпя. Знаех, че Дийн стои на дивана и наднича да види дали е Сам.
-Сам… -търсих подходящите думи,за да го подготвя за това,което щеше да види като влезне. Колкото и да обмислях реших просто да действам. Прегърнах го силно за секунда.
-Имам изненада за теб –казах му и се усмихнах мистериозно. След това бутнах вратата да се отвори и го дръпнах в къщата. Влязохме в хола и видях как Дийн става от дивана. Пуснах Сам и се обърнах да видя изражението му.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next