Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

51 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:41

Haley James Scott

Гледах ги как си играят и ми беше много смешно. Макс умираше от удоволстие. По едно време легна по гръб и даде на Карин да го чеше по корема. Отпих няколко глътки от водата си и тогаава се сетих.
- Абе тортата. - засмях се - Забравих я. Ей сега се връщам. Извинявай.
Когато се върнах подадох парчето на Карин.
- Ако искаш допълнително казвай.

52 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 17 Сеп 2011, 13:47

Elizabeth Van Heller

Порадвах се още малко на Макс, докато Хайли не донесе тортата.
- Е, сладур. Отивай и ти да похапнеш - каза на него, като в същото време взех моето парче торта и също започнах да ям. Наистина беше доста вкусна, пък и аз бях леко гладна, така че ми дойде доста добре. Но чак пък и допълнително нямаше да мога да изям.

53 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 18 Сеп 2011, 04:09

Haley James Scott

Започнах да ям тортата си. След като приключихме с яденето попитах
- Искаш ли допълнително?
Докато чаках отговора 'и потърсих Макс и го намерих да лежи и да мята опашка. Намерих му кокала и му го подадох, а той започна да го гризе и да ръмжи. Засмях се и се обърнах към Карин...

54 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 18 Сеп 2011, 04:16

Elizabeth Van Heller

- Оо не .. измам чувството, че преядох - отговорих, когато Хайли ме попита дали искам допълнитело
Погледнах отново към Макс и се засмях леко на държането му. После погледът ми се върна на момичето до мен и казах:
- Сигурно е доста забавно да си имаш някаква животинка вкъщи.

55 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 18 Сеп 2011, 12:07

Haley James Scott

- Да. Обожавам животните и ми е много приятно да си имам куче и зайче. А сестра ми има куче и коте и тук сме малко като зоопарк. - засмях се. Бях пуснала заека да се разхожда из стаята и сега той дъвчеше килима. Станах и го взех в себе си. - Ти имаш ли домашен любимец?

56 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 19 Сеп 2011, 04:41

Elizabeth Van Heller

- Не нямам. - отговорих на въпроса на момичето
- Самата аз съм си нещо като домашен любимец - допълних и се засмях. Все пак си бях птичка.
- Но като си купя къща мисля да си взема и някакво животинче. Ала за сега плановете ми са да се установя на някое друго място, а не в хотелската стая.

57 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 10:47

Haley James Scott

Засмях се когато Карин каза, че си е била нещо като домашен любимец.
-А ти кои животни харесваш? Аз примерно харесвам много кучетата. - Засмях се и погледнах към Макс, които беше легнал, но щом ме видя, че го гледам се изправи и започна да маха с опашка. - И зайчета, но повече ми харесват декоративните.

58 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 10:53

Elizabeth Van Heller

- И аз харесвам доста кучетата - отговорих.
Явно намерихме още нещо, по което двете да си приличаме.
- Все пак те са най-добрите приятели на човека, каквот всички казват. А и са доста забавни.
Усмихнах се за пореден път и отпих още една глътка от колата си.

59 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 11:36

Haley James Scott

-Да така си е. - усмихнах се и допих водата си. Поогледах се. Нещо не се сещах за нищо с което можех да поддържам разговора. Видях и че Карин си е допила колата :
- Искаш ли да ти сипя още ? - и се изправих.

60 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 11:42

Elizabeth Van Heller

- Не, благодяря - отговорих, а онази лека и преятна усмивка все още стоеше на лицето ми и нямаше намерение да се махне от там.
Взе да ми става леко неудобно, че се задържам толкова дълго време при нея. Можеше да си има някаква работа и аз да й преча.
- Хей, ако се задържам прекалено много и ти преча ми кажи - подхрърлих набързо измежду другите си думи.

61 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 12:49

Haley James Scott

- Много съжалявам. Ставам малко гадна, но утре трябва да ставам рано и да ходя в студиото. - погледнах я погледа "съжалявам". - Но трябва да повторим някой път. Изкарах си страхотно. Ако искаш кажи ми номера си или аз да ти дам моя и пак да се видим. - на лицето ми се появи усмивка.

62 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Сря 21 Сеп 2011, 12:53

Elizabeth Van Heller

- Няма проблеми. Все пак не искам да се натрапвам
Помолих я за листче и химикалка, за да запиша номера си. Щом ми ги даде написах набързо десетте цифри на листчето и й го подадох.
- Е, когато си сводобна може да се обадиш.
Усмихнах се мило и станах от мястото си, запътвайки се към вратата.
- Приятна вечер. И дано скоро се видим отново - бяха последните ми думи, след което излязох от къщата и се запътих нанякъде.

63 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 02:46

Рейчъл Бери

След като сестра ми се си купи собствено жилище останах сама в къщата. Реших ,че е време да си намеря съквартирантка ,затова пуснах обява. Доста време не намирах никого и точно се бях отчаяла и едно момиче ми се обади и се съгласи да ми бъде съквартирантка. Почистих къщата и седнах да гледам филм докато я чаках да дойде.

64 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 02:53

Charlotte Petrovaa

С месеци обмислях преместването си в Мистик Фолс.Бях подготвила всичко,само не си бях купила жилище.Реших,че ще е по-добре да живея с някого от който спокойно мога да пия кръв.Даже можех да се сприятеля с момичето.
Ето,че пристигнах пред дома й.Хм,хубаво си беше.Свалих куфарите си то колата и позвъних на вратата.Малко се забави,от което се изнервих.Мразех да чакам каквото и да било.

65 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 02:57

Рейчъл Бери

Бях заспала пред телевизора и се стреснах от звъненето на вратата. Станах,спрях телевизора и отидох да отворя вратата. Отпред стоеше момиче ,което изглеждаше горе-долу на моята възраст. Усмихнах се и я поканих да влеза:
-Заповядай. Аз съм Рейчъл.

66 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 03:06

Charlotte Petrovaa

Без тя да види извъртях очи,а щом ме погледна се усмихнах мило.
-Здравей.Аз съм Ел.
след думите си влязох в къщата и оставих куфарите си във фоайето.Застанах на едно място като започнах да оглеждам мястото.Беше хубаво.
-Имаш хубав дом.
казах със спокоен и равен тон като се обърнах към момичето и плъзнах погледа си по нея.
-Сладка си.
присвих рамене и й намигнах..
-Къде е моята стая?
повдигнах вежди като направих няколко крачки и звукът от токчетата ми огласи стаята

67 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 03:20

Рейчъл Бери

Когато Ел влезе ми се стори малко странна , но реших ,че е твърде рано ,за да преценя каква е. След като ми направи комплимент и се усмихна и благодарих:
-Мерси. Ами твоята стая е на втория етаж по коридора в ляво. - казах с усмивка и я упътих на горе. Ако искаш разгледай. Искаш ли нещо за пиене или ядене?

68 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 30 Окт 2011, 04:37

Charlotte Petrovaa

М,въпросът й дали искам да си взема нещо за ядене определено ми допадна.На секундата бих забила зъбки във врата й,но реших да проверя дали е чиста.
-Ще ми донесеш ли една вода,от каната ако може.Малко ме боли гърлото.
прокашлях се и направих фалшива физиономия
Отидох в хола и се настаних на дивана като зачаках момичето да дойде и през това време очите ми отново изучаваха стаята.Усещах,че е имало и чуждо присъствие тук.Но това не беше проблем за мен.Даже никакъв.

69 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 07:47

Рейчъл Бери

Забелязах ,че Ел разглежда къщата обстоино ,което си беше напълно нормално според мен. Щях да се очудя , ако не беше го направила.
-Сега ще ти донеса вода - казах й и отидох в кухнята. Сипах и вода и се върнах в стаята. Ел се беше настанила и отегчено превключваше каналите на телевизора.
-Заповядай - подадох и чашата с водата и седнах до нея на дивана. - Е как ти се струва градчето ни? Допада ли ти?

70 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 07:52

Charlotte Petrovaa

Бях отегчена до смърт!Ако скоро не си намерех занимавка щях да отида в бара и да се отрежа.
Щом ми донесе вода отпих съвсем малка глътка,да,чиста беше.Нямаше и следа от върбинка.Усмихнах се доволно без тя да види и казах:
-Току-що се преместих,няма как да ти кажа сега.Но ти..можеш да ми кажеш друго нещо..
Станах като се приближих към нея и я накарах да се фокусира върху лицето ми
-Сега ще ми кажеш знаеш ли за съществуването на вампири?Как да се предпазваш?Познаваш ли вампир?
повторих няколко пъти изречението и тя заговори

71 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 08:00

Рейчъл Бери

Както си седеше на дивана Ел внезапно стана и застана срещу мен. МАй се опитваше да ми повлияе ,познавах усещането Роуз го беше правила няколко пъти . Изведнъж се чух да казвам:
-Да ,знам за съществуването на вампирите и нямам проблеми с тях. Знам как да се предпазвам от тях , но досега не ми се е налагало и да, познавам вампири и с някои от тях съм добра приятелка. -тези думи излязоха толкова бързо от устата ми ,че даже не бях сигурна ,че аз ги казах. В следващия момент видях само как Ел се отдалечава от мен замислена.

72 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 08:10

Charlotte Petrovaa

Знаех,че в града някои хора знаят за вампирите,но не очаквах пък всички да знаят..Добре..не можех да си позволя да пия от нея за жалост!Пълна загуба на време би било,а и не исках да си навличам проблеми.Бях дошла в Мистик Фолс само с една единствена цел.
-Добре.Сега ще забравиш за въпроса ми,за това какво ми отговори.Ще помниш само,че си ми донесла вода и аз съм те помолила да ме изведен навън за да опозная градчето.
Разбира се хипнозата подейства и седнах на дивана със самодоволна усмивка.
-Е,защо не ме заведеш в някой бар?Да отпразнуваме пристигането ми?

73 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 08:18

Рейчъл Бери

Чувствах се объркана , не разбрах какво става. Помнех само как донесох вода на Ел , не разбирах самодоволната и усмивка. Толкова ли беше хубава водата. Както и да е.
-В кой бар искаш да отидем? Мистик или Sky bar? - попитах Ел. И двата ми допадаха така ,че реших ,че е по-добре тя да си избере.
-Само да се преоблека ,че с тези дрехи не съм за бар. - бях облечена с обикновена синя тениска и стари леко скъсани дрехи.

74 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 08:42

Charlotte Petrovaa

-Хах,защо не и в двата?
повдигнах вежди и се изправих
-Аз също ще се преоблека.Отивам в стаята си,тъкмо ще пренеса нещата си.Като си готова ме изчакай тук,аз ще дойда.
намигнах й и се качих горе като занесох куфарите си и се пльоснах на леглото.Щеше да е трудно да го открия,но не и невъзможно.Сложих един от куфарите си на леглото,извадих подходящи дрехи,преоблякох се,леко навих косата си с маша и бях готова.Малко молив за очи,спирала и гланц за устни.Но преди това нямаше как да не извадя една банка с кръв.Трябваше ми енергия.Изпих я набързо и слязох долу,а Рейчъл още я нямаше.Облегнах се на дивана и се надявах да не се бави много,защото не обичах да чакам.

75 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 03 Ное 2011, 09:11

Рейчъл Бери

Качих се по стълбите и влязох в стаята си набързо. Отворих гардероба и избрах подходящи дънки и една нова блузка. Застанах пред огледалото и се заех с косата си. Оправих я , гримирах се набързо , сложих си подходящи бижута към дрехите. Обух обурки на високи токчета. Погледнах се за последно в огледалото и бях доволна. Слязох по стълбите и видях Ел на дивана.
-Аз съм готова. Предполагам ,че и ти. - взех чантичката си и изчаках Ел да стане.
-Надявам се на си ме чакала много.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next