Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 14]

1 Къщата на Рейчъл Бери on Пон 29 Авг 2011, 11:35

Рейчъл Бери

First topic message reminder :

Къщичката на Рейчъл
Спалня:

Хол:

Кухня:

Баня и тоалетна:

Тераса:

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на Пет 20 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 3 пъти

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

76 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Съб 05 Ное 2011, 07:46

Charlotte Petrovaa

-Ами почаках си,но нищо.Простено ти е.
казах почти без никаква емоция и допълних
-Хайде,ти водиш.
намигнах й и тръгнах към вратата

77 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 15:46

Рейчъл Бери

Хванахме си такси от Скайбар до нас.
-Мисля ,че в хладилника има някаква бира и вино така ,че само пица ще си поръчаме -казах и поведох Алекс към дома ми. Отключих вратата, светнах лампата и го поканих.
-Е това е моя дом. -казах с усмивка -Чувствай се като у дома си.
След това съблякох палтото си и тръгнах към хола. Алеск дойде с мен.
-Настанявай се удобно и поръчай някаква пица ,ако искаш. Аз отивам да взема вино и чаши.
Алекс се настани на дивана,а аз отидох в кухнята. Имахме някакво червено вино.Взех го с две чаши и се върнах при него.
Оставих виното и чашите на масичката и се настаних на дивана до него.
- Е ,как си? -попитах го и огледах от горе-долу. Беше се променил. Изглеждаше по-различно от последния път, но все още си беше онова симпатично момче,с което се запознах в Барселона.

78 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 15:57

Александър Андерсън

Малко сигурно се бях променил. Непременно бях станал по-блед и поотслабнал. А й изтънелите ми устни вече не бяха така привлекателни както едно врее. Сега приличах на зъл психо, от колкото на Испанския земевладелец от началото на новото хилядолетие.
Потрих ръце и се помъчих да се усмихна. Не се получи. Одавня бях загубил способността си да се смея...
- Добре съм. - прошепнах мрачно - Радвам се да видя и че ти също си добре...Мисля че не си сама нали? Приятел? Съквартирант?
Опитах се да бъда мил. Поне това й дължах след толкова време отсъствие.

79 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 16:07

Рейчъл Бери

-Хмм приятел де да имах. -казах през смях - не имам съквартирантка ,но тя не се появява много често. Спокойно. Не мисля ,че скоро ще се прибере.- огледах дома си.
-Искаш ли вино? -посочих бутилката и двете чаши.Сипах си малко вино и на него също. Беше ми любопитно ,затова направо зададох въпроса:
-Ами ти? Приятелка? - не знам на какъв отговор се надявах ,все пак бяха минали 3 години.Докато чаках отговора му взех чашата си и отпих голяма глътка.
от виното.

80 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 16:17

Александър Андерсън

Погледнах я с изненада.
- При моята... порода? Ти сериозно... Е, имам едно момиче на ум. До колкото знам, тя живее в Мистик Таун също. Не знам дали и ти не я познаваш. Малко по-ниска от мен. Къдрава кестенява коса, кафяви очи и най-знойното тяло, което са виждали хората от Афродита насам...
Погледнах надолу към чашата си. Не беше много честно да си изръсвам всичко така... но одавна, още в Барселона се разбрахме с нея да не си играем повече с чувствата един на друг.
- Вампирка е, лесно се позава, особено, щом си наблюдавала мен.

81 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 16:34

Рейчъл Бери

Опитах да се усмихна ,но не успях. Чувствах се страшно разочарована.Оставих чашата си бавно на масата .Опитах се да не срещам погледа му ,но знаех ,че е безполезно , той можеше да усети ,сигурна бях.
-Ще ме извиниш ли за малко ? –казах и без да почакам отговора му се запътих към тоалетната.Влязох вътре и бързо затворих вратата.Облегнах се на вратата и си поех дълбоко въздух.
Защо сега? Защо въобще трябваше да се появява и на всичкото отгоре да търси момиче.
Облегнах се на мивката и погледнах отражението си в огледалото. Срещу мен стоеше едно отчаяно момиче. Няма! Край! Писна ми... Вече нямаше да ми пука за никого.

82 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Нед 01 Яну 2012, 23:24

Александър Андерсън

Прехапах устни от гняв. Но до толкова бях свикнал с чувството, че вече не ми правеше впечатление. Бях празен. Просто все още пазех спомен..
Не бях съобразил. Не можех просто да кажа на момиче с което бях споделил толкова - Ей, да знаеш какво парче забих преди година две.
Особено като се има предвид, че толкова се радваше да ме види...
От друга страна да си го кажем в очите - нямаше смисъл да го отричам. Лъжата само щепе да я нарани. Нека знае сега.
Да не отварям дума, че по-принцип я мислех за умряла. Но да пренебрегвам станалото с Катрин Съмърс, за да се вкопча в момиче, което не ме харесваше по... онзи начин.
Но съобщението я беше разстроило. Дори ако изключим факта, че аурата й буквално избухна от гняв и разочарование, дори по външни белези личеше, че е разочарована.
Въздъхнах. Хем говорихме в Барселона - Да не се повтаря станалото в мотела на първата вечер. Това само би я наранило ако бяхме продължили. Аз дори вярвах, че именно близостта с мен я беше убила.

83 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 02:37

Рейчъл Бери

Вдишах и издишах дълбоко.Това беше нямаше я вече старата Рейчъл.Погледнах отражението си . Момичето от там вече на изглеждаше разстоенно ,гледаше нагло. В главата ми вече се въртеше идея за нова песен.

She, she ain’t real
She ain’t gon’ be able to love you like I will
Sure, she’s got it all
But baby is that really what you want?

Хмм звучеше ми добре.
Взех ластик и вързах косата си на висока конска опашка. Не ме интересуваше коя Катрин или както там се казваше. А пък Алекс да прави каквото си иска. Излезнах от банята и седнах отново до него
-Извинявай ,просто нещо ме заболя главата -излъгах го- Та какво казваше? -попитах уж с интерес и си лепнах фалшива усмивка.
Текста на песента продължаваше да се върти в глават ми.
-Но изчакай само секунда - пресегнах се и взех лист и химикал и записах текста. След това го погледнах отново и вметнах:
-Творчески идеи...-засмях се и остави листа- Та какво казваше?

84 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 03:07

Александър Андерсън

Лицето ми си остана непроницаемо. Но чак до мозъка на костите си усещах как нешо крещи, че нещо не е на ред. Втренчих се в нея. Какво стана с приятелчето ми от Барселона. Това момиче беше студено и злобно. Сякаш след като излезе от банята беше друг човек. Дали не беше капан за мен?
- Ами... не помня да си призная - отвърнах хладно - Какво има? От кога пишеш песни?

85 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 04:34

Рейчъл Бери

Той определено усети студенината в гласа ми и фалшивата усмивка, но това си беше моята защитна реакция. Винаги когато някой ме наранеше ставах пълна кучка. Но това беше единствения начин да се предпазя.
-Ами занимавам се вече професионално с музика и когато имам идеи ги записвам. - усмихнах се. Но реално и той се държеше резервирано спрямо мен и не разбирах защо.
-А с теб какво става? Какво се случи през тези години? --попитах се облегнах назад на дивана.Той ме погледна малко странно
-Не сериозно какво става с теб? -май и двамата трябваше да преосмислим държанието си един към друг.

86 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 07:00

Александър Андерсън

Реших да оставя чувствата си назад. Никога нямаше да се получи, ако се правех на зарибен. Трябваше просто да се опитам пак да бъдем прители.
- Ами когато ви загубих, се нахвърлих върху нещото, което ни нападна. После се бих с него в продължение на една пълна седмица, без прекъсване. Когато всичко приключи, бях някъде около Кайро. Голямо гонене и търкаляне е паднало, всеки случай. Опитах се да се върна, но когато пристигнах, открих само останките на караваната и малко кръв. помислих, че съм ви загубил завинаги двамата с Каел.
Замълчах от болката в гласа ми. Споменът ме гореше като желязо за жигосване.

87 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 09:27

Рейчъл Бери

Не мислих за момента да свалям маската си и затова продължих да се държа като кучка.
-Ами нямам идея какво се случвало през това време. Радвам се ,че си добре и ,че си жив и здрав. - казах бързо.
-Искаш ли още вино - попитах го ,понеже изпих своята чаша. Погледнах негова си беше почти пълна - Е какво пък аз ще си сипя още- казах и си напълних чашата.
Докато на пълних чашата се звънна на вратата.
-Май е пицата. Ще я вземеш ли? Протмонето ми е в чантата до вратата.

88 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 09:38

Александър Андерсън

Станах и отидох до вратата. Отоврих и взех пицата от пъпчивия младеш с щръкнали зъби. Пъхнах му десетачка, която той прибра ухилен. Това сигурно беше най-големия му бакшиш в кариерата му.
Занесох я обратно до канапето и я отворих пред Рейчъл:
- Избери си парче.
Тя взе едно на посоки и го загриза все така безгрижно и престорено, както беше се държала от както бяхме заедно отново.
Взех едно и започнах да го ям мълчаливо. Някак ми беше мъчно, че се видяхме. Замислих се, защо се държеше така с мен. Дали беше ядосана на мен? Дали ми се сърдеше, че не я бях потърсил вече три години. Или ме обвиняваше, че въобще изчезнах? Или че застраших живота й? Или че въобще се запознах с нея?
Беше толкова неприятно - бях прозрял, че в действителност бях донесъл болка на Рейчъл. Бях я наранил, карайки я да се види с мен отново и да си спомни за станалото. Бях толкова себичен. Мислех само как ще се радвам да я видя. Като всеки демон, бях осъден въпреки всичко, да нося болка и зло в себе си... Почти ми се доплака от отчаяние.
- Ами...радвм се, че си добре, Рейчъл... - промърморих тихо, - Сигурно искаш да се махам вече, а?

89 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 10:29

Рейчъл Бери

Докато ядях пицата си забелязах ,че Алекс се умълча. Явно се замисли над нещото. Когато той ми каза ,че си мисли ,че искам да се махне ,това беше като шамар през лицето за мен.
Изглеждаше ми толкова тъжен ,не се сдържах и свалих маската си:
-Виж... -сведох глава засрамено - извинявай за държанието ми. -Не можех да повярвам на ушите син ,че се извинявах. Бях толкова щастлива ,че жив и ,че е добре. Но му бях ядосана заради това ,което търсеше.
Пресегнах се и сложих ръка върху неговата. Той ме погледна и аз го погледнах в очите. Докато се гледахме си спомних какво харесах едно време в него.
-Просто ми стана малко мъчно за нещо.... - не можех да се доизкажа , не исках да му казвам истината. -Кога се запозна с тази.. как и беше името?

90 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пон 02 Яну 2012, 15:14

Александър Андерсън

Погледнах я озадачено. Рейчъл да ми се извинява? На мен? Това е като Исус да се извинява на Юда, че го е подложил на искушението да го предаде.
- Рейч... чакай - вдигнах ръка объркан, - не ми се ивинявай. Това, че въобще се съгласи да говориш с мен, вече си е достатъчна прошка з мен. Не трябваше да те вземам със себе си тогава. Щях да пратяКаел на някъде, когато онова нещо наближаваше. Ти щеше да си разгледаш Барселона, а аз да съм пак тук. АКо се бяхме запознали вчера, щях да ти спестя толкова много болка...
Не издържах и я прегърнах през врата.
- Съжалявам, Рейчъл, съжалявам, толкова съжалявам - повтарях разкаяно и ръмжейки.

91 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 03 Яну 2012, 04:25

Рейчъл Бери

Както ме беше прегърнал усещах как сълзите започнаха да се стичат по бузите ми.
-Алекс ,аз... нямам как да не ти простя-казах бавно- И аз сама реших да дойда с вас. Исках го... не се обвинявай. Ако ти си виновен ,то аз съм много по-виновна.Нямаше и ден през тези години ,в който да съжалявам ,че дойдох с вас. Съжалявах само ,че съм те загубила.... - Беше ми толкова трудно да го преодолея ,но всъщност май така и не бях преодоляла загубата му. толкова се радвах ,че сега е тук с мен.
Седяхме така известно време и просто мълчахме.
-Не искам повече да те губя ... -казах тихо.

92 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 03 Яну 2012, 10:27

Александър Андерсън

Погледнах я в очите и се опитах да скрия сълзите си.
- Не, не е нужно да го правиш и ти... - знам, че не постъпвах правилно, но трябваше... - Няма да се притесняваш. Преглътни сълзите. Хайде, знаеш не по-зле от мен, че дойде защото те покани. Отговорността е моя. И когато бяхме в бунгалото преди Тобосо - пак аз бях виновен.
Сложих ръка на рамото й.
- Сега вече трябва да знаем кога да спрем.... Повече няма да се опитваме да го правим. Обещахме си го в Севиля. Каел как е? Къде е?

93 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Вто 03 Яну 2012, 14:30

Рейчъл Бери

Защо поемаше цялата вина. Не разбирах. Писна ми. Бях виновна точно колкото него.
-Виж ти предложи .Аз приех. А в бунгалото преди Тобосо .... нали знаеш ... нужни са двама! - Бях ядосана! Той наричаше всичко това грешка!
Бях станала от дивана и бях скръстила ядосано ръце. Избърсах съзлите си и го погледнах гневно.
-Явно цялото ни запознанство за теб е просто твоя грешка! Да нямаше да ме мислиш за мъртва ,ако не бях дошла с вас. Да нямаше да се случат нещата в бунгалото ,ако не се бяхме запознали. Но аз бях щастлива от всичко случило се и за разлика от теб не съжалявах за нищо. Освен това ,че мислих ,че съм те загубила...

94 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 05 Яну 2012, 03:51

Александър Андерсън

Вдигнах почти ужасен поглед към нея.
- Не съжаляваш? - едва измърморих... - Но не е логично... как? Та аз те изложих на опасност. Би трябвало да си ми адски бясна, че не бях способен да те защитя.
Потреперих несигурно. Може би не бях само аз виновен. Но тя беше жертва - как тя да е виновна за каквото и да било?

95 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Чет 05 Яну 2012, 12:47

Рейчъл Бери

-Алекс ...аз .. знам ,че не е логично-казах примирено - но не мога да съжалявам за нищо, защото ти направи всико ,което можеше ,за да ме защитиш. Как бих могла да ти се сърдя за нещо.? Как бих могла да съжалявам ,че се запознахме?
Просто не мога...дори и да искам ... не мога -казах и гледах виновно. Сведох поглед в земята ,за да не срешам погледа му.
-Моля те не ме съди...-казах едвам и го погледнах умолително.
-Аз.... -така и не довърших изречението си. Просто седях до масата и го гледах.

96 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 06 Яну 2012, 01:53

Александър Андерсън

- Знам - заявих мрачно, - Не биваше да отваряме дума за това. Радвам се,че не ме обвиняваш за станалото. Това значи много за мен.
Прегърнах я внимателно и я целуна по челото.
- Да си останем ли приятели както преди?

97 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 06 Яну 2012, 07:54

Рейчъл Бери

Чувствах се сигурно в прегръдката му. Радвах се ,че иска да си останем приятели и чесно казано нямах нищо против. Радвах се ,че е жив ,това беше важно. Върнах си приятеля ,който мислих ,че съм загубила.
-Съгласна съм да бъдем приуятели както преди и се надявам да намерих КАтрин или някое друго момиче - усмихнах му се.
След това го изпратих до вратата и Алеск си тръгна.
Качих се на втория етаж. Пуснах си някаква комедия и заспах докато я гледах.

98 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 20 Яну 2012, 14:25

Джак Милър "Дракула"

Не след дълго пристигнахме мокрички от плажът до тях... Аз я бях прегърнал през целият път, опитвайки се да я стопля... Тя ми показа къщурката си и аз я изпратих до входната врата... Тя застана пред входа на вратата, а аз седях точно срещу нея, като я гледах в очите и усмихвайки и се казах:
-Е, беше хубава вечер, надявам се и на теб да ти е харесала....
-Ще се видим скоро, надявам се .... - Усмихвайки и се я целунах по челото....

99 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 20 Яну 2012, 14:41

Рейчъл Бери

Той ме изпрати до вратата и ме целуна по челото.
-Да и не мен ми хареса и то много - усмихна му се - Благодаря ти ,че ме изпрати до нас.И аз се надявам да се видим скоро... -надявах се да му е харесало достатъчно ,за да ме потърси пак.
Седяхме един срещу друг и се гледахме , не исках да помръдна дори. Усмихнах му се и след малко казах:
-Е май е време да влизам ... Лека нощ ,Джак - прегърнах го силно и добавих - И сладки сънища.

100 Re: Къщата на Рейчъл Бери on Пет 20 Яну 2012, 14:50

Джак Милър "Дракула"

Не исках да си тръгвам в този момент, но наистина трябваше все някога да си кажем чао .... Тя ме прегърна... не исках да я пускам, но трябваше ... След минута, тя ме пусна, като прегръдката се развали и ми пожела сладки сънища... Всякаш щях да заспя ... След, което я целунах страстно и продължително по устните .... След целувката и прошепнах:
-Сладки сънища и на теб... - Усмихнах и се за последно тази вечер и си тръгнах с бавна крачка ...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next