Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 10 от 10]

1 Кандидатствай за работа on Чет 01 Сеп 2011, 00:55

Мел Евънс

First topic message reminder :

Само тук, при нас, може да получите желаната работа. Естествено трябва да минете интервю и да се представите на ниво! Не е задължително всеки да бъде одобрен, ще се следи как сте отговорили, колко сте редовни, колко пари имате, колко мнения ( като най-важни са мненията ) Няма да се наема човек с 10-15 мнения (примерно) за професия - модел ( примерно) . След като се одобрени, работодателя ще ви просветли относно заплатата, която ще получавате!

- Добре дошли при нас! Радваме се, че сте тук, за да ви наемем за желаната длъжност, моля отговорете на тези въпроси:

~ Името и фамилия на героя?
~ Години?
~ Каква професия искате?
~ Защо точно тази?
~ Умеете ли да работите в екип?
~ Какви качества, които ще ви помогнат в тази работа притежавате?
~ Редовен и отговорен ли сте?

Не правилно попълнените въпроси няма да бъдат разгледани.

Ако няма тема за професията, която кандидатствате си направете в град Мистик Таун, там ще пишете и рп-тата си! Само да поясня, ако не сте редовни т.е не пишете рп ( може и сами да си измислите, че имате клиент, преглеждате или каквото и да е там.. ) ще бъдете уволнени.. ( ако не пишете повече по половин месец, как си вършите работата във вашата тема! )

226 Re: Кандидатствай за работа on Чет 20 Дек 2012, 11:13

Avril

~ Името и фамилия на героя? - Елисандра Морт
~ Години? 20 (40 реални )
~ Каква професия искате? Цветар и Ботаник / Май така се казваше онзи дето отглежда цветята /
~ Защо точно тази? - Защото харесвам цветята. Те казват онова, което ние не можем и мисля, че ако имаме човек, който може да каже анемонията какво значи ще е добре.
~ Умеете ли да работите в екип? - Разбира се, че умея. Това е качество, което е нужно в днешно време.
~ Какви качества, които ще ви помогнат в тази работа притежавате? - знам всяко цвете какво послание нови, а и аз съм човек със "зелени палци". Ако ме разбирате какво искам да кажа.
~ Редовен и отговорен ли сте? Мисля, че съм достатъчно редовна.

227 Re: Кандидатствай за работа on Чет 20 Дек 2012, 21:37

Мел Евънс

Одобрена си, заплата 1000 Евро

228 Re: Кандидатствай за работа on Сря 26 Дек 2012, 14:47

Kiryu Zero

~ Името и фамилия на героя? - Кирию Зеро
~ Години? - 18
~ Каква професия искате? - Шериф
~ Защо точно тази? - Защото звучи достатъчно представително и отговорно.
~ Умеете ли да работите в екип? - Не, но ако трябва ще се науча.
~ Какви качества, които ще ви помогнат в тази работа притежавате? - Съобразителност, трудолюбие, постоянство.
~ Редовен и отговорен ли сте? - Да

229 Re: Кандидатствай за работа on Сря 26 Дек 2012, 15:58

Мел Евънс

Одобрен си, заплата 1500 Евро

230 Re: Кандидатствай за работа on Съб 05 Яну 2013, 04:18

Джесика Адамс

Име:
Джесика Адамс
Години:
27
Желана професия:
Лекар
Защо точно тази професия:
Защото имам богат опит като лекар и отлично образование в известен колеж.
Работа в екип:
Умея да работя в екип, бързо свиквам с колегите си.
Качества:
Бързина, интелект, съобразителност, трудолюбивост.
Отговорност:
Отговорна и редовна съм.

231 Re: Кандидатствай за работа on Съб 05 Яну 2013, 04:29

Мел Евънс

Одобрена си, 400 Евро заплата.

232 Re: Кандидатствай за работа on Вто 05 Фев 2013, 11:08

Алекс Кели

Здравейте, Алекс Кели иска дакандидатства за работа като частен учител по английски език. На 23 години е , има опит в сферата. Обича да е сред хора и с удоволствие помага! Тъкмо завърши английска филология в престижен университет в Чикаго. Отговорна е.

233 Re: Кандидатствай за работа on Чет 07 Фев 2013, 06:27

Мел Евънс

Одобрена си, заплата 250 Евро.

234 Re: Кандидатствай за работа on Пет 19 Апр 2013, 10:34

Луна

Име:
Луна
Години:
20
Желана професия:
Интериорен дизайнер
Защото съм много добъра в скицирането и чудесен усет към съчетаването.
Работа в екип:
Умея да работя в екип и се приобщавам бързо.
Качества:
Художник и преди съм работила като дизайнер.
Отговорност:
Да, отговорна съм.

235 Re: Кандидатствай за работа on Пет 19 Апр 2013, 10:56

Addison.

Заплата 850 евро :)

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

236 Re: Кандидатствай за работа on Сря 10 Юли 2013, 02:50

Irridius Ar. Dreadmaster

Име
Иридиъс Дредмастър

Години:
29

Желана професия:
Следовател към полицейско управление "Мистик Таун"

Разполагам с комбинативе ум, за разследване на загадки и престъпленип, имам множество таланти в разчитането на знаци, символи и в проследяването и залавянето на индивиди, които не желаят да бъдат залавяни.

Работа в екип:
Способен съм да работя в екип и съм добър в изпълнението на заповеди и задачи. Имам и управленски заложби, в случай, че стана инспектор или нещо от сорта.

Качетва:
Магьоснически способи за проследяване и залавяне. Към това се прибавят известни познания в алхимията и криминалистиката.

Отговорност:
Аз съм отговорен и способен да се съобразявам с правилата, илли да ги пренебрегвам или изкривявам в тълкуването им, когато това се изисква от работата или разследването.

237 Re: Кандидатствай за работа on Чет 11 Юли 2013, 10:24

Amelie.

Име:

Амели

Години:

Привидно - 18-20. В действителност - по-стара от Земята... сами си правете изводите. :)

Желана професия:

Детски лекар

Обичам да помагам на другите, а най-вече на децата. Все пак нали, за това са ангелите - да помагат на хората.

Работа в екип:

Когато се налага мога чудесно да се сработвам и с другите, но честно казано предпочитам да съм соло.

Качества:

Във връзка с работата имам дарбата да лекувам и успокоявам хората. Иначе имам и други полезни способности.  

Отговорност:

Отговорна и лоялна съм към всичко, което правя и към всеки, който го заслужава. :)

238 Re: Кандидатствай за работа on Нед 14 Юли 2013, 04:24

Мел Евънс

Иридиъс, заплата 1500 Евро
Амели, заплата 700 Евро

239 Re: Кандидатствай за работа on Чет 01 Авг 2013, 02:45

Ария Чайм

Име:
Скарлет Грей

Години:
18

Каква професия искате:
Сладкарка

Защо точно тази:
Избирам тази професия, защото обичам да да се занимавам с приготвянето на сладкарски изделия. Забавно е, а й резултатът винаги е добър.

Умеете ли да работите в екип:
Да, въпреки че понякога сама ми е по-лесно и удобно.

Какви качества, които ще ви помогнат в тази работа притежавате:
Много добър готвач съм, имам търпение и мога да повторя нещо, докато не се получи както трябва. Радвам се когато клиентите ми имат хубави отзиви за храната, а и върша работата си с удоволствие.

Редовен и отговорен ли сте:
Напълно.

240 Re: Кандидатствай за работа on Вто 06 Авг 2013, 15:26

Джилиан Драгомир

тук трябва ли да имаме 18 за да работим?

241 Re: Кандидатствай за работа on Сря 07 Авг 2013, 02:35

Мел Евънс

Скарлет, одобрена си, 1500 Евро.
Не, Джилиян, но работата трябва да е съобразена с годините ти. Не може да си на 17 и да си лекар, все пак.. х.х ;д

242 Re: Кандидатствай за работа on Чет 17 Юли 2014, 02:09

Амерел

Амерел пристъпи в светлия кабинет. Стараеше се да изглежда уверена, макар да беше притеснена. Жената срещу нея излъчваше власт.Това не беше от особена полза за самочувствието на Амерел. Наистина имаше нужда от работа. Нямаше пари а наистина й трябваха ако искаше да си  намери подходящо място за живеене.

- Добре дошли при нас! Радваме се, че сте тук, за да ви наемем за желаната длъжност, моля отговорете на тези въпроси:
  ''Добре Амерел, можеш да го направиш. Не е трудно. Просто няколко прости лесни въпроса.''
(~ Името и фамилия на героя?''Труден въпрос-изтръпна Амерел- Не мога да повярвам дори не се сетих за това. Какво ще правя сега!? Добре...'' 
-Амерел- отвърна тя.  
   Жената я изгледа продължително.
-Амерел...?
''Оооо.. издъних се издъних се!...Мисли мисли мисли!!!'')

~ Пълното име и фамилия на героя?
-Ирина Амерел.- поправи се тя.
~ Години? 23
~ Каква професия искате?
Бих искала да работя в библиотека. 
~ Защо точно тази?
Винаги съм обичала книгите. Чета много и винаги съ обичала да прекарва време в библиотеката.
~ Умеете ли да работите в екип?
Да, смятам че умея да работя в екип. Дори мога да кажа че имам качества на лидер.
~ Какви качества, които ще ви помогнат в тази работа притежавате?
Знам много заглавия. Умея да работя и имам познания в много области. Мога  да давам напътствия и съвети и да помагам на хората да намерят подходящо четиво.
~ Редовен и отговорен ли сте?
Приемам работата която са ми възложили като сериозна отговорност и  се старая да давам най-доброто от себе си.

243 Re: Кандидатствай за работа on Вто 26 Авг 2014, 09:42

Зоуи Редбърд

Амерел,одобрена си!
Заплата 1500 евро! :)

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

244 Re: Кандидатствай за работа on Нед 01 Фев 2015, 01:46

Alexander.

Макс не беше от хората, които обожават да работят, но от житейски опит знаеше че това се налага.Родителите му бяха мъртви, нямаше нито един близък в Мистик Таун, на който да разчита.
Решението да започне работа, беше единствения изход от ситуацията.
Пристъпи малко неуверено към входа на сградата, стаята се намираше на втория етаж.Не чака много дълго преди да дойде неговия ред.Не знаеше какво точно да очаква, но си каза успокоително-''Ти можеш Макс, това е просто интервю, нито ще е първото, нито ще последното.''
Влезе стаята беше светла, лъжливо приветстваща.На бюрото седеше жена с приветлив вид.Тя се усмихна леко и ми даде знак да седна.
-Моля, кажете ми пълните си имена.-започна тя.
За миг Макс загуби ума и дума, но бързо се свести и отвърна..
-Максимилиан Айрънс.-отговори точно той.
-Години.Давайте по същество, няма от какво да се притеснявате.-увери го тя.
-23.-продължи.
-Каква точно професия искате.-попита.
-Ами бих предпочел архитект, чертежи,планове, ремонти, знаете как се, типично мъжка работа, това най-би ми допаднало и бих го вършил със желание.-отвърна доста уверено Макс.
-Разбира се, това е от голямо значение за мен, все пак за да успея в тази професия, трябва да умея да разговарям и обсъждам с работниците, колегите и сътрудниците ми.
-Какви качества, които притежавате ще ви помогнат в тази професия?-попита интервюиращата.
-Ами търпеливост, точен ум, положително гледане на нещата, това а съм стриктен към работата си..има и много други качества които притежавам .-отвърна.
-Да редовен съм и отговорен също!!-затвърди качествата си той.
-С това интервюто приключи, ще получите отговор в най-скоро време.Довиждане!-отвърна и се изправи за да го изпрати.
Макс напусна приветливата интервюираща и се запъти към хотела, в който беше отседнал.

245 Re: Кандидатствай за работа on Нед 01 Фев 2015, 04:39

Зоуи Редбърд

Oдобрен си! Заплата 1800 евро.

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10