Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Предупреждения on Чет 01 Сеп 2011, 09:46

Мел Евънс

[20:38:17] ЛеЙдИ Ди: Съжалявам, но ще банна Елена Гилбърт и Британи Р... нещо си...Първо Елена щот ме обвинява че съм и откраднала подписа от нейни фору(дори не го знам кой е ) от един час не е спряла да ми досажда и да ме кара да и давам обяснения....Второ-Британи щот обижда... тя и Елена са фр-та чакай да цитирамм "Малка кучко време ти е да си махнеш подписа... а да и елена ме заплашва...Съжалявам търпя я от два часа няма да я търпя повече...

Елена Гилбърт написа:Здравей. (: Съжалявам много,че трябва да те притеснявам,но Катерина Петрова е копирала дословно целия ми подпис от моя форум и си го е сложила за нейн.Направих й забележка и тя го промени като сложи нов гиф,но всичко си е постарому.Опитах се да я накарам да ми каже от къде е взела последния гиф щом не е копиран,но тя умело избягна темата.Не успях и да я накарам да си смени подписа,започна да ми говори,че щяла да си прави каквото иска.Предположих,че трябва да знаеш.Бях достатъчно възпитана,но тя не се разбира.
Съжалявам за безпокойството.

Какво ви става бе хора.. това е интернет?! Няма мое.. няма твое, няма копирано.. щом е в интернет всичко е общо, не ме интересува откъде са ви подписите.. бива ли да се карате така за подпис?!

Първо Британи и Елена.. прочетете правилата - с администратор не се спори! .. въпреки, че това е.. направо..
Врото не се убиждайте .. това също е част от правилата.. какво става?!?!

Затова двете ще бъдете наказани с 40 % Предупреждение.. На какво прилича това.. Катерина.. за да е честно всичко и ти също наруши правило.. затова 20 % предупреждение!!

Най-добре си махнете и 2те подписите..

2 Re: Предупреждения on Чет 01 Сеп 2011, 09:57

Британи Роксфорд

Мел Евънс написа:чакай да цитирамм "Малка кучко време ти е да си махнеш подписа... а да и елена ме заплашва...Съжалявам търпя я от два часа няма да я търпя повече...

Маалко тука си поизлъгала. (:

3 Re: Предупреждения on Чет 01 Сеп 2011, 10:01

Мел Евънс

Не знам кой, какво.. пиша това, което получавам от 3те ви. Спрете се !!! Бива ли за такива детски работи да се карате.. и да се наказваме.. има си правила, задължително е да ги спазвате.. с регистрацията си тук сте се съгласили с тях!

4 Re: Предупреждения on Чет 01 Сеп 2011, 10:59

Пий Пепър

трябва да се спазват правилата!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]